Calendar-archive

Date Time Musician(s) City Location
21/09/19 20.00 Rien Donkersloot Franeker Martinikerk
21/09/19 16.00 Ronald de Jong Leiden Marekerk
21/09/19 14.00 Tjaco van der Weerd Barneveld Orgelmakerij Noorlander B.V.
21/09/19 20.00 Toon Hagen Hasselt Grote of St.-Stephanuskerk
21/09/19 19.30 Wim Roelfsema Rheden Dorpskerk
21/09/19 19.30 Wolfgang Seifen (D) Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
20/09/19 20.00 Anton Doornhein m.m.v. St.-Gregoriuskoor Rotterdam Lambertuskerk
20/09/19 13.15 Matteo Imbruno Haarlem Grote of St.-Bavokerk
20/09/19 13.13 Simon Harden Amsterdam Orgelpark
20/09/19 20.00 Willem Harold Boog en Harry Hamer Kampen Nieuwe Kerk
19/09/19 20.00 Minne Veldman Harderwijk Grote Kerk
18/09/19 20.00 Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
17/09/19 20.15 Hayo Boerema Haarlem  Grote of St.-Bavokerk
17/09/19 12.00 Jean-Pierre Steijvers Vaals De Kopermolen
16/09/19 20.15 Rien Donkersloot Brielle Sint-Catharijnekerk
15/09/19 15.30 Gijs Boelen Westwoud R.-K. Martinuskerk
15/09/19 20.00 Jan van de Laar Helmond St.-Lambertuskerk
15/09/19 14.00 Jolanda Zwoferink Rotterdam Paradijskerk
15/09/19 19.00 Koor voor nieuwe Nederlandse religieuze muziek o.l.v. Antoine Oomen Haarlem Grote of St.-Bavokerk
15/09/19 15.00 Marcus Bergink (orgel), Marike Tuin (viola da gamba), Ruth Houtman (viool) Doesburg Grote of Martinikerk
15/09/19 14.30 Pieter Rynja Wervershoof Sint-Werenfriduskerk
15/09/19 16.00 Sietze de Vries (orgel) en Eran Wajsenblum (blokfluit) Bellingwolde Magnuskerk
15/09/19 14.15 The Gents en Wouter van Belle (orgel) Amsterdam Orgelpark
14/09/19 20.00 André van Vliet Maassluis Groote Kerk
14/09/19 20.00 Bram Brandemann Kampen Buitenkerk
14/09/19 13.00 Casper de Jonge Den Haag Waalse kerk
14/09/19 16.00 Cor de Vries Lisse Sint-Agathakerk
14/09/19 11.00 Daniel Seeger Utrecht Janskerk
14/09/19 15.00 Dirk Out Haarlem R.-K. Bavo
14/09/19 12.00 Doe-orgel – educatief project voor kinderen Hoorn Koepelkerk
14/09/19 14.00 Eric Koevoets Rotterdam Lambertuskerk
14/09/19 16.00 Frank van Wijk Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
14/09/19 14.15 Gerrit Christiaan de Gier Utrecht Jacobikerk
14/09/19 15.30 Gijsbert Kok Den Haag-Loosduinen Abdijkerk
14/09/19 20.00 Jaap den Besten Schoonhoven De Hoeksteen
14/09/19 17.00 Jamie de Goei 's-Hertogenbosch Grote Kerk
14/09/19 14.30 Jan Hendrik van de Kamp (orgel) & Daniëlle Ferdinand (cello) Oostvoorne Dorpskerk
14/09/19 15.00 Jan Verschuren Leiden Hartebrugkerk
14/09/19 15.30 Jelte Hulzebos Groningen Nieuwe Kerk
14/09/19 15.30 Jeroen de Haan (orgel) m.m.v. Ev.-Lutherse Cantorij Woerden Evangelisch-Lutherse Kerk
14/09/19 20.00 Jochem Schuurman (orgel), Marja Klazenga (trompet) Leens Petruskerk
14/09/19 16.00 Johan Beeftink Groningen Lutherse Kerk
14/09/19 16.00 Jos Maters Noordwolde (Grn) Hervormde Kerk
14/09/19 19.30 Jos Moeke m.m.v. Rianne van Klaveren (dwarsfluit) Ermelo Concertzaal Content
14/09/19 13.00 Karel Demoet Utrecht Nikolaikerk
14/09/19 20.15 Kate Moore Amsterdam Orgelpark
14/09/19 14.30 Lambert van Eekelen m.m.v. de Johann-Walter-Kantorei (Torgau, D) o.l.v. Ekkehard Saretz Oosterhout St.-Jansbasiliek
14/09/19 17.00 Leerlingen van Erik van Bruggen. Leiden Waalse Kerk
14/09/19 20.00 Ludolf Heikens Wildervank Grote Kerk
14/09/19 16.30 Manuel Tomadin Uithuizen Jacobikerk

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
21/09/19 20.00 Rien Donkersloot Franeker Martinikerk
21/09/19 16.00 Ronald de Jong Leiden Marekerk
21/09/19 14.00 Tjaco van der Weerd Barneveld Orgelmakerij Noorlander B.V.
21/09/19 20.00 Toon Hagen Hasselt Grote of St.-Stephanuskerk
21/09/19 19.30 Wim Roelfsema Rheden Dorpskerk
21/09/19 19.30 Wolfgang Seifen (D) Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
20/09/19 20.00 Anton Doornhein m.m.v. St.-Gregoriuskoor Rotterdam Lambertuskerk
20/09/19 13.15 Matteo Imbruno Haarlem Grote of St.-Bavokerk
20/09/19 13.13 Simon Harden Amsterdam Orgelpark
20/09/19 20.00 Willem Harold Boog en Harry Hamer Kampen Nieuwe Kerk
19/09/19 20.00 Minne Veldman Harderwijk Grote Kerk
18/09/19 20.00 Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
17/09/19 20.15 Hayo Boerema Haarlem  Grote of St.-Bavokerk
17/09/19 12.00 Jean-Pierre Steijvers Vaals De Kopermolen
16/09/19 20.15 Rien Donkersloot Brielle Sint-Catharijnekerk
15/09/19 15.30 Gijs Boelen Westwoud R.-K. Martinuskerk
15/09/19 20.00 Jan van de Laar Helmond St.-Lambertuskerk
15/09/19 14.00 Jolanda Zwoferink Rotterdam Paradijskerk
15/09/19 19.00 Koor voor nieuwe Nederlandse religieuze muziek o.l.v. Antoine Oomen Haarlem Grote of St.-Bavokerk
15/09/19 15.00 Marcus Bergink (orgel), Marike Tuin (viola da gamba), Ruth Houtman (viool) Doesburg Grote of Martinikerk
15/09/19 14.30 Pieter Rynja Wervershoof Sint-Werenfriduskerk
15/09/19 16.00 Sietze de Vries (orgel) en Eran Wajsenblum (blokfluit) Bellingwolde Magnuskerk
15/09/19 14.15 The Gents en Wouter van Belle (orgel) Amsterdam Orgelpark
14/09/19 20.00 André van Vliet Maassluis Groote Kerk
14/09/19 20.00 Bram Brandemann Kampen Buitenkerk
14/09/19 13.00 Casper de Jonge Den Haag Waalse kerk
14/09/19 16.00 Cor de Vries Lisse Sint-Agathakerk
14/09/19 11.00 Daniel Seeger Utrecht Janskerk
14/09/19 15.00 Dirk Out Haarlem R.-K. Bavo
14/09/19 12.00 Doe-orgel – educatief project voor kinderen Hoorn Koepelkerk
14/09/19 14.00 Eric Koevoets Rotterdam Lambertuskerk
14/09/19 16.00 Frank van Wijk Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
14/09/19 14.15 Gerrit Christiaan de Gier Utrecht Jacobikerk
14/09/19 15.30 Gijsbert Kok Den Haag-Loosduinen Abdijkerk
14/09/19 20.00 Jaap den Besten Schoonhoven De Hoeksteen
14/09/19 17.00 Jamie de Goei 's-Hertogenbosch Grote Kerk
14/09/19 14.30 Jan Hendrik van de Kamp (orgel) & Daniëlle Ferdinand (cello) Oostvoorne Dorpskerk
14/09/19 15.00 Jan Verschuren Leiden Hartebrugkerk
14/09/19 15.30 Jelte Hulzebos Groningen Nieuwe Kerk
14/09/19 15.30 Jeroen de Haan (orgel) m.m.v. Ev.-Lutherse Cantorij Woerden Evangelisch-Lutherse Kerk
14/09/19 20.00 Jochem Schuurman (orgel), Marja Klazenga (trompet) Leens Petruskerk
14/09/19 16.00 Johan Beeftink Groningen Lutherse Kerk
14/09/19 16.00 Jos Maters Noordwolde (Grn) Hervormde Kerk
14/09/19 19.30 Jos Moeke m.m.v. Rianne van Klaveren (dwarsfluit) Ermelo Concertzaal Content
14/09/19 13.00 Karel Demoet Utrecht Nikolaikerk
14/09/19 20.15 Kate Moore Amsterdam Orgelpark
14/09/19 14.30 Lambert van Eekelen m.m.v. de Johann-Walter-Kantorei (Torgau, D) o.l.v. Ekkehard Saretz Oosterhout St.-Jansbasiliek
14/09/19 17.00 Leerlingen van Erik van Bruggen. Leiden Waalse Kerk
14/09/19 20.00 Ludolf Heikens Wildervank Grote Kerk
14/09/19 16.30 Manuel Tomadin Uithuizen Jacobikerk