Calendar-archive

Date Time Musician(s) City Location
05/07/22 10.00 - 12.00 Jos Moeke Veenendaal Oude kerk
05/07/22 13:30 Jos Vogel Goes Grote of Maria Magdalenakerk
05/07/22 20.00 Laurens de Man Nijkerk Grote Kerk
05/07/22 20.00 Léon Berben Haarlem Grote of St. Bavokerk
05/07/22 20.00 Sander van den Houten Bolsward Martinikerk
05/07/22 20:00 Tjeerd van der Ploeg Schagen St. Christoforuskerk
05/07/22 20.00 Willeke Smits 's-Hertogenbosch Sint-Janskathedraal
04/07/22 20:00 Anna Scholl Groningen Akerk
04/07/22 20.00 Martin Zonnenberg (orgel), Marjolein de Wit (fluit) Beekbergen Hervormde kerk
04/07/22 20.15 Nicolas De Troyer Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
03/07/22 12.00 Dirk Luijmes Elst ( Gld ) Grote Kerk
03/07/22 15.30 Gijsbert Kok Den Haag-Loosduinen Abdijkerk
03/07/22 15:00 Jelte Hulzebos Groningen Nieuwe Kerk
03/07/22 16.00 Nicolas de Troyer Amsterdam De Duif
02/07/22 15.30 Aarnoud de Groen (orgel) en Reza Ranjazmay (zang) Den Haag Evangelisch Lutherse Kerk
02/07/22 15.30 Ab Gramsbergen, Dirk Molenaar en Roelof Kuik Usquert Westerhuisheert Westerhornseweg 18 9988 NT
02/07/22 15:00 Adolph Rots Appingedam Nicolaïtoren
02/07/22 16:00 Albert Viersen en Tjalling Nijboer Garnwerd Liudgerkerk
02/07/22 16:00 Geurt van Lagen Medemblik Bonifaciuskerk
02/07/22 20.00 Hayo Boerema (orgel), Laurenscollegium o.l.v. Wiecher Mandemaker Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
02/07/22 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
02/07/22 19.30 Joël Boone Wemeldinge Maartenskerk
02/07/22 15.30 Johan den Hoedt Dordrecht Grote Kerk
02/07/22 17.00 Klaas Stok (orgel) en Roelien van Wageningen (mezzosopraan) Zutphen Walburgiskerk
02/07/22 15.00 Louis ten Vregelaar (orgel), Sebastiaan Haverkate en Bert Langenkamp (trompet) Hengelo - Ov Lambertusbasiliek
02/07/22 13:30 Orgelleerlingen Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
02/07/22 20:00 Peter Westerbrink Zandeweer Protestantse Kerk
02/07/22 20.00 Sietze de Vries Leens Petruskerk
02/07/22 20.00 Willem Boog Papendrecht Bethlehemkerk, Van der Palmstraat 1
01/07/22 20.15 Aart Bergwerff (orgel) en Wishfull Singing Woerden Bonaventurakerk
01/07/22 19.30 Finale 14e Internationaal Schnitger Orgelconcours Alkmaar Grote Kerk
01/07/22 12.00 Frank van Wijk Alkmaar Grote Kerk
01/07/22 20:00 Harvestehuder Kammerchor o.l.v. Edzard Burchards en organist Petra Veenswijk Delft Nieuwe Kerk
01/07/22 12:45 Johan Smit Groningen Martinikerk
01/07/22 19.30 Léon Berben Helmond St. Lambertuskerk
01/07/22 20:00 Minne Veldman Vollenhove Grote of Sint Nicolaaskerk
01/07/22 12:45 Mirjam Haag Den Haag Grote Kerk
01/07/22 20.00 Rien Donkersloot Hulst Basiliek
01/07/22 20:00 Sietze de Vries Goes Grote of Maria Magdalenakerk
01/07/22 20.00 Veronique van den Engh Harlingen Grote Kerk
01/07/22 12.00 Vincent de Ridder Vlissingen Sint Jacobskerk
30/06/22 20.00 Arjan Versluis Gorinchem Grote Kerk
30/06/22 20.00 Eric Koevoets Dordrecht St. Antoniuskerk, Burg. de Raadtsingel 45
30/06/22 20.00 Gerben Budding Woerden Petruskerk
30/06/22 20.15 Harvestehuder Kammerchor Hamburg Alkmaar Grote Kerk
30/06/22 12.30 Janno den Engelsman MIDDELBURG Oostkerk
30/06/22 15.00 Maurits Bunt Enkhuizen Westerkerk
30/06/22 15.00 Maurits Bunt Enkhuizen Westerkerk
29/06/22 13:00-17:00 Activiteiten rondom het DOE-orgel Alkmaar Bibliotheek Kennemerwaard, Gasthuisstraat 2, 1811 KC
29/06/22 13.00 Jan Pieter Lanooy Leiden Academiegebouw, Rapenburg 73

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
05/07/22 10.00 - 12.00 Jos Moeke Veenendaal Oude kerk
05/07/22 13:30 Jos Vogel Goes Grote of Maria Magdalenakerk
05/07/22 20.00 Laurens de Man Nijkerk Grote Kerk
05/07/22 20.00 Léon Berben Haarlem Grote of St. Bavokerk
05/07/22 20.00 Sander van den Houten Bolsward Martinikerk
05/07/22 20:00 Tjeerd van der Ploeg Schagen St. Christoforuskerk
05/07/22 20.00 Willeke Smits 's-Hertogenbosch Sint-Janskathedraal
04/07/22 20:00 Anna Scholl Groningen Akerk
04/07/22 20.00 Martin Zonnenberg (orgel), Marjolein de Wit (fluit) Beekbergen Hervormde kerk
04/07/22 20.15 Nicolas De Troyer Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
03/07/22 12.00 Dirk Luijmes Elst ( Gld ) Grote Kerk
03/07/22 15.30 Gijsbert Kok Den Haag-Loosduinen Abdijkerk
03/07/22 15:00 Jelte Hulzebos Groningen Nieuwe Kerk
03/07/22 16.00 Nicolas de Troyer Amsterdam De Duif
02/07/22 15.30 Aarnoud de Groen (orgel) en Reza Ranjazmay (zang) Den Haag Evangelisch Lutherse Kerk
02/07/22 15.30 Ab Gramsbergen, Dirk Molenaar en Roelof Kuik Usquert Westerhuisheert Westerhornseweg 18 9988 NT
02/07/22 15:00 Adolph Rots Appingedam Nicolaïtoren
02/07/22 16:00 Albert Viersen en Tjalling Nijboer Garnwerd Liudgerkerk
02/07/22 16:00 Geurt van Lagen Medemblik Bonifaciuskerk
02/07/22 20.00 Hayo Boerema (orgel), Laurenscollegium o.l.v. Wiecher Mandemaker Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
02/07/22 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
02/07/22 19.30 Joël Boone Wemeldinge Maartenskerk
02/07/22 15.30 Johan den Hoedt Dordrecht Grote Kerk
02/07/22 17.00 Klaas Stok (orgel) en Roelien van Wageningen (mezzosopraan) Zutphen Walburgiskerk
02/07/22 15.00 Louis ten Vregelaar (orgel), Sebastiaan Haverkate en Bert Langenkamp (trompet) Hengelo - Ov Lambertusbasiliek
02/07/22 13:30 Orgelleerlingen Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
02/07/22 20:00 Peter Westerbrink Zandeweer Protestantse Kerk
02/07/22 20.00 Sietze de Vries Leens Petruskerk
02/07/22 20.00 Willem Boog Papendrecht Bethlehemkerk, Van der Palmstraat 1
01/07/22 20.15 Aart Bergwerff (orgel) en Wishfull Singing Woerden Bonaventurakerk
01/07/22 19.30 Finale 14e Internationaal Schnitger Orgelconcours Alkmaar Grote Kerk
01/07/22 12.00 Frank van Wijk Alkmaar Grote Kerk
01/07/22 20:00 Harvestehuder Kammerchor o.l.v. Edzard Burchards en organist Petra Veenswijk Delft Nieuwe Kerk
01/07/22 12:45 Johan Smit Groningen Martinikerk
01/07/22 19.30 Léon Berben Helmond St. Lambertuskerk
01/07/22 20:00 Minne Veldman Vollenhove Grote of Sint Nicolaaskerk
01/07/22 12:45 Mirjam Haag Den Haag Grote Kerk
01/07/22 20.00 Rien Donkersloot Hulst Basiliek
01/07/22 20:00 Sietze de Vries Goes Grote of Maria Magdalenakerk
01/07/22 20.00 Veronique van den Engh Harlingen Grote Kerk
01/07/22 12.00 Vincent de Ridder Vlissingen Sint Jacobskerk
30/06/22 20.00 Arjan Versluis Gorinchem Grote Kerk
30/06/22 20.00 Eric Koevoets Dordrecht St. Antoniuskerk, Burg. de Raadtsingel 45
30/06/22 20.00 Gerben Budding Woerden Petruskerk
30/06/22 20.15 Harvestehuder Kammerchor Hamburg Alkmaar Grote Kerk
30/06/22 12.30 Janno den Engelsman MIDDELBURG Oostkerk
30/06/22 15.00 Maurits Bunt Enkhuizen Westerkerk
30/06/22 15.00 Maurits Bunt Enkhuizen Westerkerk
29/06/22 13:00-17:00 Activiteiten rondom het DOE-orgel Alkmaar Bibliotheek Kennemerwaard, Gasthuisstraat 2, 1811 KC
29/06/22 13.00 Jan Pieter Lanooy Leiden Academiegebouw, Rapenburg 73