Calendar-archive

Date Time Musician(s) City Location
08/01/20 12/01/20 Organ course Olivier Latry in Hamburg Hamburg-Altona Johanniskirche
04/01/20 20.00 Arjan Breukhoven Berkel en Rodenrijs Dorpskerk
04/01/20 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
04/01/20 20.00 Minne Veldman Urk Ichthuskerk
04/01/20 19.30 Peter Eilander Rotterdam Laurenskerk
04/01/20 20.00 Vincent de Vries Nijkerk Grote kerk
03/01/20 20.15 Simon Stelling (orgel) en harmonie Arti et Religioni Alphen aan den Rijn Adventskerk
02/01/20 20.00 Vincent de Vries Delft Nieuwe kerk
02/01/20 21.15 Vincent de Vries Delft Oude kerk
01/01/20 15.30 Arjen Leistra Schiedam Grote of St.Janskerk
01/01/20 16.00 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
01/01/20 15.00 Jan Pieter Karman Breukelen Pauluskerk
01/01/20 15.30 Peter Westerbrink Noordbroek Kerk
01/01/20 15.30 Rien Donkersloot Amersfoort St.-Joriskerk
31/12/19 13.00 Robert Koolstra & Tymen Jan Bronda Groningen Lutherse Kerk
29/12/19 16.00 Jos van der Kooy IJsselstein St.-Nicolaas Basiliek
28/12/19 16.00 Brederode Consort o.l.v. Henk Gijzen Leiden Marekerk
28/12/19 15.00 Ruud Huijbregts Eindhoven Catharinakerk
27/12/19 20.00 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
27/12/19 20.15 Una Cintina en Erik Jan Eradus Haarlem St.-Josephkerk
26/12/19 12.00 Ensemble Artaria, Francine vd Heijden (sopraan), Dirk Luijmes (orgel) Elst Grote Kerk
26/12/19 20.00 Evert van de Veen Voorthuizen Gereformeerde Kerk
26/12/19 14.30 Jaap Zwart Farmsum Farmsumer Kerk
26/12/19 15.00 Jan van Westenbrugge Wateringen Hervormde Kerk
26/12/19 19.30 Minne Veldman Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
26/12/19 15.30 Rien Donkersloot (orgel) en Boudewijn Zwart (beiaard) Amersfoort St.-Joriskerk
26/12/19 15.30 Vocaal Ensemble Zutphen o.l.v. Iassen Raykov, Klaas Stok (orgel) Zutphen Walburgis Kerk
26/12/19 15.00 Wilbert Berendsen Doesburg Grote of Martinikerk
26/12/19 14.00 Wouter van der Wilt Rotterdam Hoflaankerk
25/12/19 10.00 Luthers Bach Ensemble Groningen; Tymen Jan Bronda (orgel) Groningen Lutherse Kerk
23/12/19 20.00 Minne Veldman Barneveld Oude Kerk
22/12/19 15.00 Choral Voices o.l.v. Daniel Rouwkema, Wietse Meinardi (orgel), Kees Richters Assen Adventskerk
22/12/19 19.00 Dirk Swama Wildervank Grote Kerk
22/12/19 15.00 Jaap den Besten (orgel), Linda Vink (sopraan) en Marilou Krouwel (fluit) Schoonhoven De Hoeksteen
22/12/19 15.00 Sons Kamerkoor o.l.v. Marie-Astrid Vermaas, Tannie van Loon (orgel) Breugel Sint-Genovevakerk
21/12/19 16.00 Anton Doornhein en Natavan Guliyeva Rotterdam St.-Dominicuskerk (Het Steiger)
21/12/19 14.00 Jos van der Kooy (lezing) Elburg Orgelmuseum
15/12/19 15.00 Bert den Hertog & Capella Sine Nomine o.l.v. André Vis Den Haag Elandstraatkerk
15/12/19 19.30 Hervormd kerkkoor Driebergen o.l.v. Wouter Harbers en solisten Driebergen Grote Kerk
15/12/19 14.00 Iddo van der Giessen Rotterdam Paradijskerk
15/12/19 16.00 Kamerkoor Saudade o.l.v.Vincent Doek, Stephan van de Wijgert (orgel) Heeswijk Abdij
15/12/19 17.00 Nieuw Vocaal Amsterdam en Cappella Amsterdam o.l.v. Daniel Reuss, Harmen Trimp (orgel en piano), Miriam Overlach (harp) Amsterdam Orgelpark
15/12/19 14.15 Nieuw Vocaal Amsterdam en Cappella Amsterdam o.l.v. Daniel Reuss, Harmen Trimp (orgel en piano), Miriam Overlach (harp) Amsterdam Orgelpark
15/12/19 16.00 Projectkoor en cantorij van de Oude Kerk o.l.v. Gonny van der Maten, Jan Jansen (orgel) Soest Oude Kerk
15/12/19 15.00 Robert Koolstra Groningen Der Aa-kerk
15/12/19 15.00 YRDV en Capella Catharina o.l.v. Jan Willems; Frans Bullens en Ton Stevens (orgel) Oosterhout St.-Jansbasiliek
14/12/19 16.00 Casper de Jonge Den Haag Waalse kerk
14/12/19 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
14/12/19 15.00 Jan Pieter Karman Breukelen Pieterskerk
14/12/19 20.15 Johan Luijmes Amsterdam Orgelpark

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
08/01/20 12/01/20 Organ course Olivier Latry in Hamburg Hamburg-Altona Johanniskirche
04/01/20 20.00 Arjan Breukhoven Berkel en Rodenrijs Dorpskerk
04/01/20 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
04/01/20 20.00 Minne Veldman Urk Ichthuskerk
04/01/20 19.30 Peter Eilander Rotterdam Laurenskerk
04/01/20 20.00 Vincent de Vries Nijkerk Grote kerk
03/01/20 20.15 Simon Stelling (orgel) en harmonie Arti et Religioni Alphen aan den Rijn Adventskerk
02/01/20 20.00 Vincent de Vries Delft Nieuwe kerk
02/01/20 21.15 Vincent de Vries Delft Oude kerk
01/01/20 15.30 Arjen Leistra Schiedam Grote of St.Janskerk
01/01/20 16.00 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
01/01/20 15.00 Jan Pieter Karman Breukelen Pauluskerk
01/01/20 15.30 Peter Westerbrink Noordbroek Kerk
01/01/20 15.30 Rien Donkersloot Amersfoort St.-Joriskerk
31/12/19 13.00 Robert Koolstra & Tymen Jan Bronda Groningen Lutherse Kerk
29/12/19 16.00 Jos van der Kooy IJsselstein St.-Nicolaas Basiliek
28/12/19 16.00 Brederode Consort o.l.v. Henk Gijzen Leiden Marekerk
28/12/19 15.00 Ruud Huijbregts Eindhoven Catharinakerk
27/12/19 20.00 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
27/12/19 20.15 Una Cintina en Erik Jan Eradus Haarlem St.-Josephkerk
26/12/19 12.00 Ensemble Artaria, Francine vd Heijden (sopraan), Dirk Luijmes (orgel) Elst Grote Kerk
26/12/19 20.00 Evert van de Veen Voorthuizen Gereformeerde Kerk
26/12/19 14.30 Jaap Zwart Farmsum Farmsumer Kerk
26/12/19 15.00 Jan van Westenbrugge Wateringen Hervormde Kerk
26/12/19 19.30 Minne Veldman Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
26/12/19 15.30 Rien Donkersloot (orgel) en Boudewijn Zwart (beiaard) Amersfoort St.-Joriskerk
26/12/19 15.30 Vocaal Ensemble Zutphen o.l.v. Iassen Raykov, Klaas Stok (orgel) Zutphen Walburgis Kerk
26/12/19 15.00 Wilbert Berendsen Doesburg Grote of Martinikerk
26/12/19 14.00 Wouter van der Wilt Rotterdam Hoflaankerk
25/12/19 10.00 Luthers Bach Ensemble Groningen; Tymen Jan Bronda (orgel) Groningen Lutherse Kerk
23/12/19 20.00 Minne Veldman Barneveld Oude Kerk
22/12/19 15.00 Choral Voices o.l.v. Daniel Rouwkema, Wietse Meinardi (orgel), Kees Richters Assen Adventskerk
22/12/19 19.00 Dirk Swama Wildervank Grote Kerk
22/12/19 15.00 Jaap den Besten (orgel), Linda Vink (sopraan) en Marilou Krouwel (fluit) Schoonhoven De Hoeksteen
22/12/19 15.00 Sons Kamerkoor o.l.v. Marie-Astrid Vermaas, Tannie van Loon (orgel) Breugel Sint-Genovevakerk
21/12/19 16.00 Anton Doornhein en Natavan Guliyeva Rotterdam St.-Dominicuskerk (Het Steiger)
21/12/19 14.00 Jos van der Kooy (lezing) Elburg Orgelmuseum
15/12/19 15.00 Bert den Hertog & Capella Sine Nomine o.l.v. André Vis Den Haag Elandstraatkerk
15/12/19 19.30 Hervormd kerkkoor Driebergen o.l.v. Wouter Harbers en solisten Driebergen Grote Kerk
15/12/19 14.00 Iddo van der Giessen Rotterdam Paradijskerk
15/12/19 16.00 Kamerkoor Saudade o.l.v.Vincent Doek, Stephan van de Wijgert (orgel) Heeswijk Abdij
15/12/19 17.00 Nieuw Vocaal Amsterdam en Cappella Amsterdam o.l.v. Daniel Reuss, Harmen Trimp (orgel en piano), Miriam Overlach (harp) Amsterdam Orgelpark
15/12/19 14.15 Nieuw Vocaal Amsterdam en Cappella Amsterdam o.l.v. Daniel Reuss, Harmen Trimp (orgel en piano), Miriam Overlach (harp) Amsterdam Orgelpark
15/12/19 16.00 Projectkoor en cantorij van de Oude Kerk o.l.v. Gonny van der Maten, Jan Jansen (orgel) Soest Oude Kerk
15/12/19 15.00 Robert Koolstra Groningen Der Aa-kerk
15/12/19 15.00 YRDV en Capella Catharina o.l.v. Jan Willems; Frans Bullens en Ton Stevens (orgel) Oosterhout St.-Jansbasiliek
14/12/19 16.00 Casper de Jonge Den Haag Waalse kerk
14/12/19 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
14/12/19 15.00 Jan Pieter Karman Breukelen Pieterskerk
14/12/19 20.15 Johan Luijmes Amsterdam Orgelpark