Calendar-archive

Date Time Musician(s) City Location
24/07/23 20.00 Gijs van Schoonhoven Veenhuizen Koepelkerk
24/07/23 20.00 Johan Luijmes Sneek Martinikerk
24/07/23 20:00 Jorrit Woudt Beekbergen Dorpskerk
24/07/23 19.00 Koen van Assche, beiaard Brielle Sint-Catharijnetoren
24/07/23 20:00 Pieter Heykoop Raalte Basiliek
24/07/23 20.15 Sander van den Houten Brielle Sint-Catharijnekerk
24/07/23 20.00 Tjeu Zeijen (orgel), Suzanne Welters (sopraansaxofoon), Willy Huppertz (trompet) Echt St. Landricuskerk
23/07/23 16:00 Giles Brightwell Amsterdam De Duif
23/07/23 15.00 Leonore Lub Enkhuizen Westerkerk
23/07/23 15.00 Tanny van Loon Roggel St. Petruskerk
23/07/23 16.00 Theo Hes (orgel), Koperkwartet o.l.v. Jacq Sanders, Claudia Couwenbergh (zang) Steyl Missiehuis
22/07/23 15.30 Aarnoud de Groen Scheveningen Oude Kerk
22/07/23 10.30 Aart Bergwerff Koog aan de Zaan Koger kerk PKN
22/07/23 12.00 Aart Bergwerff Zaandam St. Bonifatius kerk
22/07/23 14.30 Aart Bergwerff Zaandam Oostzijderkerk
22/07/23 22/07/23 Adriaan Hoek Putten HHG kerk
22/07/23 15.00 Bert den Hertog Oudewater Grote kerk
22/07/23 19.30 Evan Bogerd Voorthuizen Gereformeerde kerk
22/07/23 15:00 uur Gerben Budding (orgel) Nanette Mans (sopraan) Hengelo St. Lambertusbasiliek
22/07/23 12.30 Gerwin van der Plaats Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
22/07/23 20:00 Harm Hoeve Hasselt Grote kerk
22/07/23 19.30 Jos Moeke Kapelle Hervormde kerk
22/07/23 15.30 Kees van Eersel en Jan Hage Utrecht Domkerk
22/07/23 16:00 Kirstin Gramlich Deventer Lebuinuskerk
22/07/23 15.30 Maarten Wilmink Dordrecht Grote Kerk
22/07/23 20.00 Peter van der Zwaag Steenwijk Grote Kerk
22/07/23 20.15 Pieter Dirksen Eckelrade St. Bartholomeuskerk
22/07/23 17.00 Sander van den Houten (orgel), Ab Weegenaar (fagot) Zutphen Walburgiskerk
22/07/23 15.30 Simon Koolen IJsselstein Oude St.Nicolaaskerk
22/07/23 16.00 Ties Molenhuis Uithuizen Jacobikerk
22/07/23 15:00 Wietse Meinardi Assen Jozefkerk
22/07/23 16:00 Willeke Smits Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
21/07/23 20.00 Arno Kerkhof (orgel), Bianca Lenssen (sopraan) Nederweert St. Lambertuskerk
21/07/23 12:.0u Duo Sonorous – Lisette Carlebur (viool) – Víctor Baena (orgel) Amsterdam Mozes en Aäronkerk
21/07/23 20:00 Jan Hage Lunteren Bethelkerk
21/07/23 15.00 Jan Spijker Enkhuizen Zuiderkerk
21/07/23 20.00 Jos van der Kooy Harlingen Grote Kerk
21/07/23 20.00 Matthias Havinga Goes Grote of Maria Magdalenakerk
21/07/23 12:00 Philip Crozier Vlissingen Sint Jacobskerk
21/07/23 20:00 Pieter Dirksen (orgel/klavecimbel) Delft Oude Kerk
21/07/23 12.30 Poppeia Berden Maastricht Onze-Lieve-Vrouwe Basiliek
21/07/23 12:45 Rik Melissant Den Haag Grote Kerk
21/07/23 12.45 Willem Poot m.m.v. Annette Middelbeek Breukelen Pieterskerk
20/07/23 12:30 André Poortvliet Middelburg Oostkerk
20/07/23 20:15 Arjan Veen Noordwijk Oude Jeroenskerk
20/07/23 20:00 Matthias Havinga (Bach) Kampen Bovenkerk
20/07/23 20.15 Sander van den Houten Harderwijk Grote Kerk
19/07/23 12:00 Ad van Pelt Woerden Petruskerk
19/07/23 13.00 Frank van Wijk (orgel), Marianne Hoek (blokfluit) Hoorn Foreestenhuis
19/07/23 12:45 Geerten van de Wetering Den Haag Kloosterkerk
← Previous | Page 18 of 112 | → Next

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
24/07/23 20.00 Gijs van Schoonhoven Veenhuizen Koepelkerk
24/07/23 20.00 Johan Luijmes Sneek Martinikerk
24/07/23 20:00 Jorrit Woudt Beekbergen Dorpskerk
24/07/23 19.00 Koen van Assche, beiaard Brielle Sint-Catharijnetoren
24/07/23 20:00 Pieter Heykoop Raalte Basiliek
24/07/23 20.15 Sander van den Houten Brielle Sint-Catharijnekerk
24/07/23 20.00 Tjeu Zeijen (orgel), Suzanne Welters (sopraansaxofoon), Willy Huppertz (trompet) Echt St. Landricuskerk
23/07/23 16:00 Giles Brightwell Amsterdam De Duif
23/07/23 15.00 Leonore Lub Enkhuizen Westerkerk
23/07/23 15.00 Tanny van Loon Roggel St. Petruskerk
23/07/23 16.00 Theo Hes (orgel), Koperkwartet o.l.v. Jacq Sanders, Claudia Couwenbergh (zang) Steyl Missiehuis
22/07/23 15.30 Aarnoud de Groen Scheveningen Oude Kerk
22/07/23 10.30 Aart Bergwerff Koog aan de Zaan Koger kerk PKN
22/07/23 12.00 Aart Bergwerff Zaandam St. Bonifatius kerk
22/07/23 14.30 Aart Bergwerff Zaandam Oostzijderkerk
22/07/23 22/07/23 Adriaan Hoek Putten HHG kerk
22/07/23 15.00 Bert den Hertog Oudewater Grote kerk
22/07/23 19.30 Evan Bogerd Voorthuizen Gereformeerde kerk
22/07/23 15:00 uur Gerben Budding (orgel) Nanette Mans (sopraan) Hengelo St. Lambertusbasiliek
22/07/23 12.30 Gerwin van der Plaats Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
22/07/23 20:00 Harm Hoeve Hasselt Grote kerk
22/07/23 19.30 Jos Moeke Kapelle Hervormde kerk
22/07/23 15.30 Kees van Eersel en Jan Hage Utrecht Domkerk
22/07/23 16:00 Kirstin Gramlich Deventer Lebuinuskerk
22/07/23 15.30 Maarten Wilmink Dordrecht Grote Kerk
22/07/23 20.00 Peter van der Zwaag Steenwijk Grote Kerk
22/07/23 20.15 Pieter Dirksen Eckelrade St. Bartholomeuskerk
22/07/23 17.00 Sander van den Houten (orgel), Ab Weegenaar (fagot) Zutphen Walburgiskerk
22/07/23 15.30 Simon Koolen IJsselstein Oude St.Nicolaaskerk
22/07/23 16.00 Ties Molenhuis Uithuizen Jacobikerk
22/07/23 15:00 Wietse Meinardi Assen Jozefkerk
22/07/23 16:00 Willeke Smits Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
21/07/23 20.00 Arno Kerkhof (orgel), Bianca Lenssen (sopraan) Nederweert St. Lambertuskerk
21/07/23 12:.0u Duo Sonorous – Lisette Carlebur (viool) – Víctor Baena (orgel) Amsterdam Mozes en Aäronkerk
21/07/23 20:00 Jan Hage Lunteren Bethelkerk
21/07/23 15.00 Jan Spijker Enkhuizen Zuiderkerk
21/07/23 20.00 Jos van der Kooy Harlingen Grote Kerk
21/07/23 20.00 Matthias Havinga Goes Grote of Maria Magdalenakerk
21/07/23 12:00 Philip Crozier Vlissingen Sint Jacobskerk
21/07/23 20:00 Pieter Dirksen (orgel/klavecimbel) Delft Oude Kerk
21/07/23 12.30 Poppeia Berden Maastricht Onze-Lieve-Vrouwe Basiliek
21/07/23 12:45 Rik Melissant Den Haag Grote Kerk
21/07/23 12.45 Willem Poot m.m.v. Annette Middelbeek Breukelen Pieterskerk
20/07/23 12:30 André Poortvliet Middelburg Oostkerk
20/07/23 20:15 Arjan Veen Noordwijk Oude Jeroenskerk
20/07/23 20:00 Matthias Havinga (Bach) Kampen Bovenkerk
20/07/23 20.15 Sander van den Houten Harderwijk Grote Kerk
19/07/23 12:00 Ad van Pelt Woerden Petruskerk
19/07/23 13.00 Frank van Wijk (orgel), Marianne Hoek (blokfluit) Hoorn Foreestenhuis
19/07/23 12:45 Geerten van de Wetering Den Haag Kloosterkerk
← Previous | Page 18 of 112 | → Next