Calendar-archive

Date Time Musician(s) City Location
28/02/20 20.00 Arjan Breukhoven Maasland Oude Kerk
28/02/20 29/02/20 Lichtbende en Gerrie Meijers (orgel) Amsterdam Orgelpark
28/02/20 14.15 Wouter van der Wilt en Maurits Bunt (orgel) Amsterdam Orgelpark
22/02/20 20.15 Arno Bornkamp (saxofoon) en Leo van Doeselaar (orgel) Amsterdam Orgelpark
19/02/20 13.30 Geert Bierling Rotterdam Concertgebouw De Doelen-Grote Zaal
16/02/20 14.15 Cappella Amsterdam Amsterdam Orgelpark
16/02/20 15.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk
16/02/20 15.30 Marja van der Ploeg Schagen St.-Christoforuskerk
16/02/20 14.00 Petra Veenswijk Rotterdam Paradijskerk
16/02/20 16.00 Stephan van de Wijgert Amsterdam De Duif
15/02/20 15.30 Leo van Doeselaar Den Haag Lutherse Kerk
15/02/20 20.00 Rien Donkersloot Amersfoort St.-Joriskerk
15/02/20 20.15 Slagwerk Den Haag en Ere Lievonen (orgel) Amsterdam Orgelpark
12/02/20 12.45 Jos van der Kooy (orgel en piano), Lura Juracik (cello) Den Haag Gotische Zaal, Raad van State
09/02/20 16.00 Adriaan Hoek Amsterdam Koepelkerk of Ronde Lutherse Kerk
09/02/20 15.00 Gonny van der Maten (orgel), Doris Hochscheid (cello), Frans van Ruth (piano) Groningen Nieuwe Kerk
09/02/20 14.15 Kamerorkest vh Noorden, Berry van Berkum (orgel) e.a. Amsterdam Orgelpark
08/02/20 20.15 Franz Danksagmüller Amsterdam Orgelpark
08/02/20 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
08/02/20 16.00 Jan Peter Teeuw (orgel en vleugel), Alisa van Dijk (viool), Peter Koetsveld (klarinet) Nijkerk De Fontein
08/02/20 16.30 Laurens de Man Leiden Waalse Kerk
08/02/20 15.00 Ruud Huijbregts (orgel) m.m.v. Beate Loonstra (harp) Eindhoven Catharinakerk
07/02/20 12.45 Geert Bierling Rotterdam Stadhuis / Burgerzaal
07/02/20 20.30 Pieter van Dalen, Guido Ashman Asperen Huize Asperen, Minstraat 13
06/02/20 20.15 Ensemble Aedes o.l.v. Mathieu Romano en Hayo Boerema (orgel) Amsterdam Orgelpark
01/02/20 20.15 Jacob Lekkerkerker Amsterdam Orgelpark
01/02/20 20.00 Sietze de Vries Gouda Gereformeerde Gemeente
31/01/20 20.00 Eleonore Pameijer (fluit) en Gerrit Christiaan de Gier (orgel) Ede Edesche Concertzaal
31/01/20 19.30 Handel Cecilio Amsterdam Obrechtkerk
31/01/20 20.00 Ronald de Jong Zoeterwoude-Dorp Dorpskerk
29/01/20 13.30 Geert Bierling Rotterdam Concertgebouw De Doelen-Grote Zaal
26/01/20 16.00 Cees-Willem van Vliet (orgel en piano) en Theo-Hans Kuijvenhoven (hobo) Oostwoud Kerk
25/01/20 16.00 Anton Doornhein Leiden Marekerk
25/01/20 15.00 Christine Moraal Eindhoven Catharinakerk
25/01/20 20.00 Gert van Hoef Vriezenveen Grote kerk
25/01/20 15.30 Sietze de Vries (orgel), Alisa van Dijk (viool) Dordrecht Trinitatiskapel
25/01/20 20.15 Ton Koopman Amsterdam Orgelpark
19/01/20 15.30 Ensemble Le Nuove Musiche o.l.v. Krijn Koetsveld Amersfoort St. Franciscus Xaveriuskerk
19/01/20 15.30 Henk van Zonneveld (orgel), Jan van Elsacker (tenor) Purmerend Sint-Nicolaaskerk
19/01/20 15.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk, Museumpark
19/01/20 11.00 Laurens de Man (orgel), Irene Kok (cello) Amsterdam Muziekgebouw aan 't IJ, Kleine Zaal
19/01/20 16.00 Petra Veenswijk Amsterdam De Duif
19/01/20 16.00 Simon Stelling Alphen aan den Rijn Adventskerk
19/01/20 14.00 Wouter Blacquière Rotterdam Paradijskerk
18/01/20 20.00 Jan Hage Kampen Nieuwe Kerk
18/01/20 20.15 Thomas Lacôte Amsterdam Orgelpark
11/01/20 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
11/01/20 16.00 Kwintet Take Five met Marien Stouten (orgel), Jan Peter Teeuw (vleugel), Leon Koppelman (panfluit), Peter Koetsveld (klarinet) en Annete Jumelet (viool) Nijkerk De Fontein
11/01/20 14.00 Pieter van Dijk (lezing & concert) Elburg Orgelmuseum
11/01/20 15.00 Ruud Huijbregts en Gerard Habraken Eindhoven Catharinakerk

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
28/02/20 20.00 Arjan Breukhoven Maasland Oude Kerk
28/02/20 29/02/20 Lichtbende en Gerrie Meijers (orgel) Amsterdam Orgelpark
28/02/20 14.15 Wouter van der Wilt en Maurits Bunt (orgel) Amsterdam Orgelpark
22/02/20 20.15 Arno Bornkamp (saxofoon) en Leo van Doeselaar (orgel) Amsterdam Orgelpark
19/02/20 13.30 Geert Bierling Rotterdam Concertgebouw De Doelen-Grote Zaal
16/02/20 14.15 Cappella Amsterdam Amsterdam Orgelpark
16/02/20 15.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk
16/02/20 15.30 Marja van der Ploeg Schagen St.-Christoforuskerk
16/02/20 14.00 Petra Veenswijk Rotterdam Paradijskerk
16/02/20 16.00 Stephan van de Wijgert Amsterdam De Duif
15/02/20 15.30 Leo van Doeselaar Den Haag Lutherse Kerk
15/02/20 20.00 Rien Donkersloot Amersfoort St.-Joriskerk
15/02/20 20.15 Slagwerk Den Haag en Ere Lievonen (orgel) Amsterdam Orgelpark
12/02/20 12.45 Jos van der Kooy (orgel en piano), Lura Juracik (cello) Den Haag Gotische Zaal, Raad van State
09/02/20 16.00 Adriaan Hoek Amsterdam Koepelkerk of Ronde Lutherse Kerk
09/02/20 15.00 Gonny van der Maten (orgel), Doris Hochscheid (cello), Frans van Ruth (piano) Groningen Nieuwe Kerk
09/02/20 14.15 Kamerorkest vh Noorden, Berry van Berkum (orgel) e.a. Amsterdam Orgelpark
08/02/20 20.15 Franz Danksagmüller Amsterdam Orgelpark
08/02/20 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
08/02/20 16.00 Jan Peter Teeuw (orgel en vleugel), Alisa van Dijk (viool), Peter Koetsveld (klarinet) Nijkerk De Fontein
08/02/20 16.30 Laurens de Man Leiden Waalse Kerk
08/02/20 15.00 Ruud Huijbregts (orgel) m.m.v. Beate Loonstra (harp) Eindhoven Catharinakerk
07/02/20 12.45 Geert Bierling Rotterdam Stadhuis / Burgerzaal
07/02/20 20.30 Pieter van Dalen, Guido Ashman Asperen Huize Asperen, Minstraat 13
06/02/20 20.15 Ensemble Aedes o.l.v. Mathieu Romano en Hayo Boerema (orgel) Amsterdam Orgelpark
01/02/20 20.15 Jacob Lekkerkerker Amsterdam Orgelpark
01/02/20 20.00 Sietze de Vries Gouda Gereformeerde Gemeente
31/01/20 20.00 Eleonore Pameijer (fluit) en Gerrit Christiaan de Gier (orgel) Ede Edesche Concertzaal
31/01/20 19.30 Handel Cecilio Amsterdam Obrechtkerk
31/01/20 20.00 Ronald de Jong Zoeterwoude-Dorp Dorpskerk
29/01/20 13.30 Geert Bierling Rotterdam Concertgebouw De Doelen-Grote Zaal
26/01/20 16.00 Cees-Willem van Vliet (orgel en piano) en Theo-Hans Kuijvenhoven (hobo) Oostwoud Kerk
25/01/20 16.00 Anton Doornhein Leiden Marekerk
25/01/20 15.00 Christine Moraal Eindhoven Catharinakerk
25/01/20 20.00 Gert van Hoef Vriezenveen Grote kerk
25/01/20 15.30 Sietze de Vries (orgel), Alisa van Dijk (viool) Dordrecht Trinitatiskapel
25/01/20 20.15 Ton Koopman Amsterdam Orgelpark
19/01/20 15.30 Ensemble Le Nuove Musiche o.l.v. Krijn Koetsveld Amersfoort St. Franciscus Xaveriuskerk
19/01/20 15.30 Henk van Zonneveld (orgel), Jan van Elsacker (tenor) Purmerend Sint-Nicolaaskerk
19/01/20 15.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk, Museumpark
19/01/20 11.00 Laurens de Man (orgel), Irene Kok (cello) Amsterdam Muziekgebouw aan 't IJ, Kleine Zaal
19/01/20 16.00 Petra Veenswijk Amsterdam De Duif
19/01/20 16.00 Simon Stelling Alphen aan den Rijn Adventskerk
19/01/20 14.00 Wouter Blacquière Rotterdam Paradijskerk
18/01/20 20.00 Jan Hage Kampen Nieuwe Kerk
18/01/20 20.15 Thomas Lacôte Amsterdam Orgelpark
11/01/20 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
11/01/20 16.00 Kwintet Take Five met Marien Stouten (orgel), Jan Peter Teeuw (vleugel), Leon Koppelman (panfluit), Peter Koetsveld (klarinet) en Annete Jumelet (viool) Nijkerk De Fontein
11/01/20 14.00 Pieter van Dijk (lezing & concert) Elburg Orgelmuseum
11/01/20 15.00 Ruud Huijbregts en Gerard Habraken Eindhoven Catharinakerk