Calendar-archive

Date Time Musician(s) City Location
09/11/19 16.00 Bram Brandeman (orgel) en Rineke de Wit met Voci Vocal Ensemble Nijkerk De Fontein
09/11/19 15.00 Daniël Roth (Parijs) Leiden Hartebrugkerk
09/11/19 16.30 Lidia Ksiązkiewicz Leiden Waalse Kerk
09/11/19 20.15 Trevor Grahl e.a. Amsterdam Orgelpark
08/11/19 13.13 Ansgar Wallenhorst, Carl Adam Landström, Markus Hinz Amsterdam Orgelpark
08/11/19 20.00 Hugo van der Meij Nijverdal Regenboogkerk
08/11/19 20.00 Jubileumconcert vier organisten Zoeterwoude Dorpskerk
08/11/19 20.00 Krzysztof Urbaniak Zutphen Walburgiskerk
07/11/19 20.00 Ria Kornet (marimba) en Jonathan Kooman (orgel) Tiel St.-Maartenskerk
03/11/19 20.15 Dante Boon (piano), Samuel Vriezen (orgel) Amsterdam Orgelpark
03/11/19 16.00 Erik Visser (orgel), Jeanneke van Buul (sopraan) Heeswijk Abdij
03/11/19 16.00 Jelena Bazova (orgel) m.m.v. Sacramentskoor Breda Tilburg Het Cenakel
03/11/19 12.00 Kamerkoor Poco Piu o.l.v. Saskia Regtering, Wim Roelfsema (orgel) Elst Grote Kerk
03/11/19 15.00 Koor Voix Jolies en Petra Veenswijk (orgel) Delft Maria van Jessekerk
03/11/19 10.00 Luthers Bach Ensemble Groningen; Tymen Jan Bronda (orgel) Groningen Lutherse Kerk
03/11/19 14.15 Trio Omphalos, Johan Luijmes (orgel) Amsterdam Orgelpark
02/11/19 20.00 Arjan Breukhoven Berkel en Rodenrijs Dorpskerk
02/11/19 14.00 Dennis Vallenduuk Almelo Doopsgezinde Kerk
02/11/19 14.00 Geert Jan Pottjewijd (lezing) Elburg Orgelmuseum
02/11/19 20.30 Harm Jansen (toonkunst), Hans Lambrechts (woordkunst), Dick L. Baauw (beeldende kunst), Gerrit Grit (visualisering) Hattem Grote of Andreaskerk
02/11/19 15.00 Iddo van der Giessen Rotterdam Schiebroek Goede Herderkerk
02/11/19 14.00 Minne Veldman Barneveld Orgelmakerij Noorlander
02/11/19 20.00 Minne Veldman Urk Bethelkerk
02/11/19 16.00 Sietze de Vries (kabinetorgel) en Eran Wajsenblum (blokfluiten) Bennekom Oude of Sint-Alexanderkerk
02/11/19 20.00 Willem Harold Boog Nijkerk Grote Kerk
01/11/19 20.00 Arjan Breukhoven Ermelo Concertzaal Content Orgels
01/11/19 13.13 Gerrie Meijers (orgel), Charlotte Riedijk (sopraan) Amsterdam Orgelpark
01/11/19 20.00 Sebastian Schipper en Jan Hibma Menaam (v/h Menaldum) Grote Kerk
01/11/19 20.00 Willeke Smits (orgel) en Emma Brown (mezzosopraan) Ede Edesche Concertzaal
31/10/19 16.30 Jo van Beusekom en anderen Amsterdam Willem de Zwijgerkerk
30/10/19 20.00 Minne Veldman Drachten Grote Kerk
29/10/19 20.00 Gert van Hoef Genemuiden St.-Nicolaaskerk
27/10/19 16.00 Dirk Donker (orgel) en vocale solisten onder leiding van Gerben van der Veen Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
27/10/19 14.15 Musa o.l.v. Peter Dijkstra, Erwin Wiersinga (orgel) Amsterdam Orgelpark
27/10/19 16.00 Pieter Dirksen (orgel & clavecimbel) Cuijk St.-Martinuskerk
27/10/19 15.00 Projectkoor o.l.v. Frans Bullens, Jan Willems en Ton Stevens (orgel) Oosterhout St.-Jansbasiliek
27/10/19 15.00 Vespercantorij o.l.v. Dick Dijk, Wietse Meinardi (orgel), Jaap de Raadt (liturg) Assen Adventskerk
26/10/19 15.00 Andreas Liebig Eindhoven Catharinakerk
26/10/19 16.00 Bas de Vroome Leiden Marekerk
26/10/19 15.00 Gonny van der Maten (orgel), Doris Hochscheid (cello), Frans van Ruth (piano) Hengelo Kristalkerk
26/10/19 16.00 Hommage aan Piet Post Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
26/10/19 20.00 Jaap den Besten Schoonhoven De Hoeksteen
26/10/19 19.30 Jan Hage Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
26/10/19 16.00 Leendert Verduijn Nijmegen Stevenskerk
26/10/19 20.00 Minne Veldman Zevenhuizen Dorpskerk
26/10/19 22.00 Vincent Hensen-Oosterdijk Appingedam Nicolaïkerk
25/10/19 20.00 Evert van de Veen Raalte Basiliek van de Heilige Kruisverheffing
25/10/19 20.15 Jan Hage Culemborg Grote of Barbarakerk
25/10/19 19.30 Martin Zonnenberg Berghuizen Geref. Kerk
25/10/19 20.15 Minne Veltman Alphen aan den Rijn Adventskerk

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
09/11/19 16.00 Bram Brandeman (orgel) en Rineke de Wit met Voci Vocal Ensemble Nijkerk De Fontein
09/11/19 15.00 Daniël Roth (Parijs) Leiden Hartebrugkerk
09/11/19 16.30 Lidia Ksiązkiewicz Leiden Waalse Kerk
09/11/19 20.15 Trevor Grahl e.a. Amsterdam Orgelpark
08/11/19 13.13 Ansgar Wallenhorst, Carl Adam Landström, Markus Hinz Amsterdam Orgelpark
08/11/19 20.00 Hugo van der Meij Nijverdal Regenboogkerk
08/11/19 20.00 Jubileumconcert vier organisten Zoeterwoude Dorpskerk
08/11/19 20.00 Krzysztof Urbaniak Zutphen Walburgiskerk
07/11/19 20.00 Ria Kornet (marimba) en Jonathan Kooman (orgel) Tiel St.-Maartenskerk
03/11/19 20.15 Dante Boon (piano), Samuel Vriezen (orgel) Amsterdam Orgelpark
03/11/19 16.00 Erik Visser (orgel), Jeanneke van Buul (sopraan) Heeswijk Abdij
03/11/19 16.00 Jelena Bazova (orgel) m.m.v. Sacramentskoor Breda Tilburg Het Cenakel
03/11/19 12.00 Kamerkoor Poco Piu o.l.v. Saskia Regtering, Wim Roelfsema (orgel) Elst Grote Kerk
03/11/19 15.00 Koor Voix Jolies en Petra Veenswijk (orgel) Delft Maria van Jessekerk
03/11/19 10.00 Luthers Bach Ensemble Groningen; Tymen Jan Bronda (orgel) Groningen Lutherse Kerk
03/11/19 14.15 Trio Omphalos, Johan Luijmes (orgel) Amsterdam Orgelpark
02/11/19 20.00 Arjan Breukhoven Berkel en Rodenrijs Dorpskerk
02/11/19 14.00 Dennis Vallenduuk Almelo Doopsgezinde Kerk
02/11/19 14.00 Geert Jan Pottjewijd (lezing) Elburg Orgelmuseum
02/11/19 20.30 Harm Jansen (toonkunst), Hans Lambrechts (woordkunst), Dick L. Baauw (beeldende kunst), Gerrit Grit (visualisering) Hattem Grote of Andreaskerk
02/11/19 15.00 Iddo van der Giessen Rotterdam Schiebroek Goede Herderkerk
02/11/19 14.00 Minne Veldman Barneveld Orgelmakerij Noorlander
02/11/19 20.00 Minne Veldman Urk Bethelkerk
02/11/19 16.00 Sietze de Vries (kabinetorgel) en Eran Wajsenblum (blokfluiten) Bennekom Oude of Sint-Alexanderkerk
02/11/19 20.00 Willem Harold Boog Nijkerk Grote Kerk
01/11/19 20.00 Arjan Breukhoven Ermelo Concertzaal Content Orgels
01/11/19 13.13 Gerrie Meijers (orgel), Charlotte Riedijk (sopraan) Amsterdam Orgelpark
01/11/19 20.00 Sebastian Schipper en Jan Hibma Menaam (v/h Menaldum) Grote Kerk
01/11/19 20.00 Willeke Smits (orgel) en Emma Brown (mezzosopraan) Ede Edesche Concertzaal
31/10/19 16.30 Jo van Beusekom en anderen Amsterdam Willem de Zwijgerkerk
30/10/19 20.00 Minne Veldman Drachten Grote Kerk
29/10/19 20.00 Gert van Hoef Genemuiden St.-Nicolaaskerk
27/10/19 16.00 Dirk Donker (orgel) en vocale solisten onder leiding van Gerben van der Veen Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
27/10/19 14.15 Musa o.l.v. Peter Dijkstra, Erwin Wiersinga (orgel) Amsterdam Orgelpark
27/10/19 16.00 Pieter Dirksen (orgel & clavecimbel) Cuijk St.-Martinuskerk
27/10/19 15.00 Projectkoor o.l.v. Frans Bullens, Jan Willems en Ton Stevens (orgel) Oosterhout St.-Jansbasiliek
27/10/19 15.00 Vespercantorij o.l.v. Dick Dijk, Wietse Meinardi (orgel), Jaap de Raadt (liturg) Assen Adventskerk
26/10/19 15.00 Andreas Liebig Eindhoven Catharinakerk
26/10/19 16.00 Bas de Vroome Leiden Marekerk
26/10/19 15.00 Gonny van der Maten (orgel), Doris Hochscheid (cello), Frans van Ruth (piano) Hengelo Kristalkerk
26/10/19 16.00 Hommage aan Piet Post Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
26/10/19 20.00 Jaap den Besten Schoonhoven De Hoeksteen
26/10/19 19.30 Jan Hage Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
26/10/19 16.00 Leendert Verduijn Nijmegen Stevenskerk
26/10/19 20.00 Minne Veldman Zevenhuizen Dorpskerk
26/10/19 22.00 Vincent Hensen-Oosterdijk Appingedam Nicolaïkerk
25/10/19 20.00 Evert van de Veen Raalte Basiliek van de Heilige Kruisverheffing
25/10/19 20.15 Jan Hage Culemborg Grote of Barbarakerk
25/10/19 19.30 Martin Zonnenberg Berghuizen Geref. Kerk
25/10/19 20.15 Minne Veltman Alphen aan den Rijn Adventskerk