Calendar-archive

Date Time Musician(s) City Location
29/03/20 14.15 Jan Hage (orgel) en Tatiana Koleva (percussie) Amsterdam Orgelpark
28/03/20 16.00 Caroline Stam (sopraan) en David Cohen (alt), Brederode Consort Leiden Marekerk
28/03/20 15.00 Gerben Mourik Eindhoven Catharinakerk
28/03/20 15.00 Iddo van der Giessen (orgel), Joram van Ketel (trombone) Rotterdam-Schiebroek Goede Herderkerk
28/03/20 19.30 Jan Vayne Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
28/03/20 12.30 Rien Donkersloot Amersfoort St.-Joriskerk
28/03/20 28/03/20 Symposium ‘De toekomst van het Nederlandse orgel’ Elburg Orgelmuseum
27/03/20 20.15 Andres Uibo (orgel) Amsterdam Orgelpark
27/03/20 20.00 Eric Vloeimans (trompet) en Hayo Boerema (orgel) Ede Edesche Concertzaal
27/03/20 20.00 Vocaal Ensemble Piacevole, artistieke leiding Gerben Budding Woerden Lutherse Kerk
22/03/20 14.15 Aart Bergwerff (en leerlingen) en Geerten van de Wetering (orgel) e.a. Amsterdam Orgelpark
22/03/20 11.00 Daniël Brüggen, Sander Zwiep en Wybe Kooimans Naarden DeMess
22/03/20 16.00 Geerten van de Wetering (orgel), Matthijs Koene (panfluit) Amsterdam Koepelkerk of Ronde Lutherse Kerk
22/03/20 16.00 Iddo van der Giessen (orgel), Joram van Ketel (trombone) Schipluiden Dorpskerk
22/03/20 15.30 Jos van der Kooy (orgel), Tetsje van der Kooi (sopraan) Deinum Dorpskerk
22/03/20 15.30 Orgel Trio HOT&brass Zwolle Dominicanenkerk
22/03/20 15.30 Tjeerd van der Ploeg Schagen St.-Christoforuskerk
21/03/20 12.30 Sander van den Houten Amersfoort St.-Joriskerk
21/03/20 20.15 Yves Rechsteiner (orgel) Amsterdam Orgelpark
20/03/20 21.00 Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
15/03/20 15.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk
15/03/20 14.00 Martien de Vos Rotterdam Paradijskerk
15/03/20 16.00 Peter Westerbrink Amsterdam De Duif
14/03/20 20.00 Arjan Breukhoven en Marten Smeding Rotterdam-Charlois Oude Kerk
14/03/20 16.00 Cees Willem van Vliet (orgel) en kamerkoor Vocabiler o.l.v. Richard Vos Nijkerk De Fontein
14/03/20 12.30 Diederik Blankesteijn Amersfoort St.-Joriskerk
14/03/20 16.30 Gerben Gritter Leiden Waalse Kerk
14/03/20 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
14/03/20 16.00 Ton Koopman Bennekom Oude of Sint Alexanderkerk
13/03/20 20.15 Tatiana Koleva (marimba) en Jan Hage (orgel) e.a. Amsterdam Orgelpark
11/03/20 12.45 Jos van der Kooy (orgel en piano), Michael van Dijk (gitaar) Den Haag Gotische Zaal, Raad van State
11/03/20 20.15 Olivier Latry Rotterdam Concertgebouw De Doelen-Grote Zaal
09/03/20 12.45 Geert Bierling (koororgel), Hed Yaron Mayerson (viool), Sophie Wedell (viool), Robert Franenberg (violone) Rotterdam Grote of Sint Laurenskerk
09/03/20 12.45 Geert Bierling (orgel), Hed Yaron Mayerson (viool), Sophie Wedell (viool), Robert Franenberg (violone) Rotterdam Stadhuis / Burgerzaal
08/03/20 16.00 Gonny van der Maten (orgel), Bas Kuijlenburg (bas/bariton), Wanda Visser (viool), Tara Kumar (cello) Soest Oude Kerk
08/03/20 16.00 Janno den Engelsman Bergen op Zoom Gertrudiskerk
08/03/20 14.15 Studium Chorale o.l.v. Hans Leenders en Marcel Verheggen (orgel) Amsterdam Orgelpark
07/03/20 14.00 Gerrit Christiaan de Gier (orgel) en Strijkersensemble o.l.v. Inki Varga Utrecht Jacobikerk
07/03/20 13.30 Hayo Boerema, Geert Bierling, Jos van der Kooy, Wouter van der Wilt, Wouter Blacquière, Geerten Liefting, Iddo van der Giessen, Matthijs Breukhoven, Martien de Vos, Francesca Ajossa Rotterdam Grote of Sint-Laurenskerk
07/03/20 Orgeldag Lebuinuskerk Deventer Deventer Lebuinuskerk
07/03/20 12.30 Rien Donkersloot Amersfoort St.-Joriskerk
07/03/20 19.30 Sander van den Houten, Harry Hamer & Evert van de Veen Kampen Nieuwe Kerk
07/03/20 20.15 Thanasis Deligiannis e.a. Amsterdam Orgelpark
05/03/20 20.00 Kees Alblas Tiel Grote- of St. Maartenskerk
01/03/20 11:00 Ensemble SCALA Amsterdam Muziekgebouw aan 't IJ, Kleine Zaal
01/03/20 15.30 Tjeerd van der Ploeg m.m.v. Elena Sysoyeva (sopraan) Schagen St.-Christoforuskerk
29/02/20 15.30 Cees van der Zwan (orgel) en Annemieke van der Zwan (sopraan) Den Haag Bethlehemkerk
29/02/20 16.00 Cor de Jong Leiden Marekerk
29/02/20 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
28/02/20 19.30 Annie Spink Amsterdam Obrechtkerk

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
29/03/20 14.15 Jan Hage (orgel) en Tatiana Koleva (percussie) Amsterdam Orgelpark
28/03/20 16.00 Caroline Stam (sopraan) en David Cohen (alt), Brederode Consort Leiden Marekerk
28/03/20 15.00 Gerben Mourik Eindhoven Catharinakerk
28/03/20 15.00 Iddo van der Giessen (orgel), Joram van Ketel (trombone) Rotterdam-Schiebroek Goede Herderkerk
28/03/20 19.30 Jan Vayne Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
28/03/20 12.30 Rien Donkersloot Amersfoort St.-Joriskerk
28/03/20 28/03/20 Symposium ‘De toekomst van het Nederlandse orgel’ Elburg Orgelmuseum
27/03/20 20.15 Andres Uibo (orgel) Amsterdam Orgelpark
27/03/20 20.00 Eric Vloeimans (trompet) en Hayo Boerema (orgel) Ede Edesche Concertzaal
27/03/20 20.00 Vocaal Ensemble Piacevole, artistieke leiding Gerben Budding Woerden Lutherse Kerk
22/03/20 14.15 Aart Bergwerff (en leerlingen) en Geerten van de Wetering (orgel) e.a. Amsterdam Orgelpark
22/03/20 11.00 Daniël Brüggen, Sander Zwiep en Wybe Kooimans Naarden DeMess
22/03/20 16.00 Geerten van de Wetering (orgel), Matthijs Koene (panfluit) Amsterdam Koepelkerk of Ronde Lutherse Kerk
22/03/20 16.00 Iddo van der Giessen (orgel), Joram van Ketel (trombone) Schipluiden Dorpskerk
22/03/20 15.30 Jos van der Kooy (orgel), Tetsje van der Kooi (sopraan) Deinum Dorpskerk
22/03/20 15.30 Orgel Trio HOT&brass Zwolle Dominicanenkerk
22/03/20 15.30 Tjeerd van der Ploeg Schagen St.-Christoforuskerk
21/03/20 12.30 Sander van den Houten Amersfoort St.-Joriskerk
21/03/20 20.15 Yves Rechsteiner (orgel) Amsterdam Orgelpark
20/03/20 21.00 Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
15/03/20 15.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk
15/03/20 14.00 Martien de Vos Rotterdam Paradijskerk
15/03/20 16.00 Peter Westerbrink Amsterdam De Duif
14/03/20 20.00 Arjan Breukhoven en Marten Smeding Rotterdam-Charlois Oude Kerk
14/03/20 16.00 Cees Willem van Vliet (orgel) en kamerkoor Vocabiler o.l.v. Richard Vos Nijkerk De Fontein
14/03/20 12.30 Diederik Blankesteijn Amersfoort St.-Joriskerk
14/03/20 16.30 Gerben Gritter Leiden Waalse Kerk
14/03/20 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
14/03/20 16.00 Ton Koopman Bennekom Oude of Sint Alexanderkerk
13/03/20 20.15 Tatiana Koleva (marimba) en Jan Hage (orgel) e.a. Amsterdam Orgelpark
11/03/20 12.45 Jos van der Kooy (orgel en piano), Michael van Dijk (gitaar) Den Haag Gotische Zaal, Raad van State
11/03/20 20.15 Olivier Latry Rotterdam Concertgebouw De Doelen-Grote Zaal
09/03/20 12.45 Geert Bierling (koororgel), Hed Yaron Mayerson (viool), Sophie Wedell (viool), Robert Franenberg (violone) Rotterdam Grote of Sint Laurenskerk
09/03/20 12.45 Geert Bierling (orgel), Hed Yaron Mayerson (viool), Sophie Wedell (viool), Robert Franenberg (violone) Rotterdam Stadhuis / Burgerzaal
08/03/20 16.00 Gonny van der Maten (orgel), Bas Kuijlenburg (bas/bariton), Wanda Visser (viool), Tara Kumar (cello) Soest Oude Kerk
08/03/20 16.00 Janno den Engelsman Bergen op Zoom Gertrudiskerk
08/03/20 14.15 Studium Chorale o.l.v. Hans Leenders en Marcel Verheggen (orgel) Amsterdam Orgelpark
07/03/20 14.00 Gerrit Christiaan de Gier (orgel) en Strijkersensemble o.l.v. Inki Varga Utrecht Jacobikerk
07/03/20 13.30 Hayo Boerema, Geert Bierling, Jos van der Kooy, Wouter van der Wilt, Wouter Blacquière, Geerten Liefting, Iddo van der Giessen, Matthijs Breukhoven, Martien de Vos, Francesca Ajossa Rotterdam Grote of Sint-Laurenskerk
07/03/20 Orgeldag Lebuinuskerk Deventer Deventer Lebuinuskerk
07/03/20 12.30 Rien Donkersloot Amersfoort St.-Joriskerk
07/03/20 19.30 Sander van den Houten, Harry Hamer & Evert van de Veen Kampen Nieuwe Kerk
07/03/20 20.15 Thanasis Deligiannis e.a. Amsterdam Orgelpark
05/03/20 20.00 Kees Alblas Tiel Grote- of St. Maartenskerk
01/03/20 11:00 Ensemble SCALA Amsterdam Muziekgebouw aan 't IJ, Kleine Zaal
01/03/20 15.30 Tjeerd van der Ploeg m.m.v. Elena Sysoyeva (sopraan) Schagen St.-Christoforuskerk
29/02/20 15.30 Cees van der Zwan (orgel) en Annemieke van der Zwan (sopraan) Den Haag Bethlehemkerk
29/02/20 16.00 Cor de Jong Leiden Marekerk
29/02/20 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
28/02/20 19.30 Annie Spink Amsterdam Obrechtkerk