Calendar-archive

Date Time Musician(s) City Location
01/08/20 17.15 Joop van Goozen Zutphen Walburgiskerk
01/08/20 13.00 Ko Zwanenburg Utrecht Nicolaikerk
01/08/20 13.00 Ko Zwanenburg Utrecht Nicolaïkerk
01/08/20 15.30 Martijn Borsje Dordrecht Grote Kerk
01/08/20 13.30 Willeke Smits Leiden Hooglandse Kerk
31/07/20 12.45 Erik van Bruggen Breukelen Pieterskerk
31/07/20 15.00 Gonny van der Maten Zelhem Lambertikerk
31/07/20 31/07/20 Hugo van der Meij Nijverdal De Regenboog
31/07/20 20.00 Matteo Imbruno Hulst H. Willibrordusbasiliek
30/07/20 20.15 Jaap Zwart Noordwijk Oude Jeroenskerk
30/07/20 12.00 Jos Moeke Hilvarenbeek Petruskerk
30/07/20 20.00 Reitze Smits Kampen Bovenkerk
30/07/20 20.15 Sietze de Vries Harderwijk Grote Kerk
29/07/20 11.45 Evan Bogerd Utrecht Museum Speelklok
29/07/20 20.00 Gerwin Hoekstra Groningen Martinikerk
29/07/20 20.00 Gerwin van der Plaats Kampen Bovenkerk
28/07/20 31/07/20 Jeroen Koopman en gasten waaronder Stella Bruggen en Esther van der Ploeg Amsterdam Doopsgezinde Singelkerk
28/07/20 20.30 Wim Roelfsema Nijmegen Sint Stevenskerk
27/07/20 20.15 Aart Bergwerff Brielle Sint-Catharijnekerk
27/07/20 19.00 Christiaan de Winter Brielle Sint-Catharijnetoren
26/07/20 15.00 Jos van der Kooy Edam Grote Kerk
25/07/20 01/08/20 70ste Werkweek voor Kerkmuziek door Stichting Lutherse Werkgroep voor Kerkmuziek Hoeven Conferentiecentrum ‘Bovendonk’
25/07/20 15.30 Adriaan Hoek Rotterdam Laurenskerk
25/07/20 15.30 Gerard de Wit Dordrecht Grote Kerk
25/07/20 15.30 Hayo Boerema Utrecht Domkerk
25/07/20 19.30 Jos van der Kooy Voorthuizen Gereformeerde kerk
25/07/20 16.00 Leo Hans Koornneef Brielle Sint-Catahrijnekerk
25/07/20 16.00 Matteo Imbruno Haarlem Kathedrale Basiliek St.-Bavo
25/07/20 15.00 Nathan Laube (Rochester, USA) Den Haag Elandstraatkerk
25/07/20 16.00 Theo Jellema Leiden Marekerk
25/07/20 17.15 Wim Ruessink (Baderorgel), Janneke Vis (alt) Zutphen Walburgiskerk
25/07/20 20.00 Wouter Harbers Kampen Bovenkerk
24/07/20 20.00 Johann Vexo Hulst H. Willibrordusbasiliek
24/07/20 04/09/20 Orgelconcerten Hilversum Vituskerk Emmastraat
24/07/20 20.00 Peter Westerbrink (Geannuleerd en verschoven naar 2021) Harlingen Grote Kerk
24/07/20 12.45 Willeke Smits Breukelen Pieterskerk
24/07/20 20.00 Willeke Smits Beverwijk Grote Kerk
23/07/20 20.00 Jos van der Kooy Kampen Bovenkerk
23/07/20 26/07/20 Organ Academy South Germany with Jean-Claude Zehnder Obermarchtal, Weißenau, Wolfegg -
22/07/20 20.00 Evert van de Veen Kampen Bovenkerk
22/07/20 11.45 Gerrit-Christiaan de Gier Utrecht Museum Speelklok
22/07/20 20.00 Leo van Doeselaar Groningen Martinikerk
22/07/20 20.00 Peter van Dijk Dordrecht Grote Kerk
22/07/20 20.30 Rien Donkersloot en Bert den Hertog – ook online Amersfoort Sint-Joriskerk
21/07/20 20.30 Berry van Berkum (orgel) en Steven Kamperman (klarinet) Nijmegen Sint Stevenskerk
20/07/20 19.00 Geert Bierling Brielle Sint-Catharijnetoren
20/07/20 20.15 Henco de Berg Brielle Sint-Catharijnekerk
18/07/20 20.00 Arjan Breukhoven – Noortje van Middelkoop Kampen Bovenkerk
18/07/20 17.15 Elisabeth Hubmann Zutphen Walburgiskerk
18/07/20 19.30 Evert van de Veen Voorthuizen Gereformeerde kerk

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
01/08/20 17.15 Joop van Goozen Zutphen Walburgiskerk
01/08/20 13.00 Ko Zwanenburg Utrecht Nicolaikerk
01/08/20 13.00 Ko Zwanenburg Utrecht Nicolaïkerk
01/08/20 15.30 Martijn Borsje Dordrecht Grote Kerk
01/08/20 13.30 Willeke Smits Leiden Hooglandse Kerk
31/07/20 12.45 Erik van Bruggen Breukelen Pieterskerk
31/07/20 15.00 Gonny van der Maten Zelhem Lambertikerk
31/07/20 31/07/20 Hugo van der Meij Nijverdal De Regenboog
31/07/20 20.00 Matteo Imbruno Hulst H. Willibrordusbasiliek
30/07/20 20.15 Jaap Zwart Noordwijk Oude Jeroenskerk
30/07/20 12.00 Jos Moeke Hilvarenbeek Petruskerk
30/07/20 20.00 Reitze Smits Kampen Bovenkerk
30/07/20 20.15 Sietze de Vries Harderwijk Grote Kerk
29/07/20 11.45 Evan Bogerd Utrecht Museum Speelklok
29/07/20 20.00 Gerwin Hoekstra Groningen Martinikerk
29/07/20 20.00 Gerwin van der Plaats Kampen Bovenkerk
28/07/20 31/07/20 Jeroen Koopman en gasten waaronder Stella Bruggen en Esther van der Ploeg Amsterdam Doopsgezinde Singelkerk
28/07/20 20.30 Wim Roelfsema Nijmegen Sint Stevenskerk
27/07/20 20.15 Aart Bergwerff Brielle Sint-Catharijnekerk
27/07/20 19.00 Christiaan de Winter Brielle Sint-Catharijnetoren
26/07/20 15.00 Jos van der Kooy Edam Grote Kerk
25/07/20 01/08/20 70ste Werkweek voor Kerkmuziek door Stichting Lutherse Werkgroep voor Kerkmuziek Hoeven Conferentiecentrum ‘Bovendonk’
25/07/20 15.30 Adriaan Hoek Rotterdam Laurenskerk
25/07/20 15.30 Gerard de Wit Dordrecht Grote Kerk
25/07/20 15.30 Hayo Boerema Utrecht Domkerk
25/07/20 19.30 Jos van der Kooy Voorthuizen Gereformeerde kerk
25/07/20 16.00 Leo Hans Koornneef Brielle Sint-Catahrijnekerk
25/07/20 16.00 Matteo Imbruno Haarlem Kathedrale Basiliek St.-Bavo
25/07/20 15.00 Nathan Laube (Rochester, USA) Den Haag Elandstraatkerk
25/07/20 16.00 Theo Jellema Leiden Marekerk
25/07/20 17.15 Wim Ruessink (Baderorgel), Janneke Vis (alt) Zutphen Walburgiskerk
25/07/20 20.00 Wouter Harbers Kampen Bovenkerk
24/07/20 20.00 Johann Vexo Hulst H. Willibrordusbasiliek
24/07/20 04/09/20 Orgelconcerten Hilversum Vituskerk Emmastraat
24/07/20 20.00 Peter Westerbrink (Geannuleerd en verschoven naar 2021) Harlingen Grote Kerk
24/07/20 12.45 Willeke Smits Breukelen Pieterskerk
24/07/20 20.00 Willeke Smits Beverwijk Grote Kerk
23/07/20 20.00 Jos van der Kooy Kampen Bovenkerk
23/07/20 26/07/20 Organ Academy South Germany with Jean-Claude Zehnder Obermarchtal, Weißenau, Wolfegg -
22/07/20 20.00 Evert van de Veen Kampen Bovenkerk
22/07/20 11.45 Gerrit-Christiaan de Gier Utrecht Museum Speelklok
22/07/20 20.00 Leo van Doeselaar Groningen Martinikerk
22/07/20 20.00 Peter van Dijk Dordrecht Grote Kerk
22/07/20 20.30 Rien Donkersloot en Bert den Hertog – ook online Amersfoort Sint-Joriskerk
21/07/20 20.30 Berry van Berkum (orgel) en Steven Kamperman (klarinet) Nijmegen Sint Stevenskerk
20/07/20 19.00 Geert Bierling Brielle Sint-Catharijnetoren
20/07/20 20.15 Henco de Berg Brielle Sint-Catharijnekerk
18/07/20 20.00 Arjan Breukhoven – Noortje van Middelkoop Kampen Bovenkerk
18/07/20 17.15 Elisabeth Hubmann Zutphen Walburgiskerk
18/07/20 19.30 Evert van de Veen Voorthuizen Gereformeerde kerk