Calendar-archive

Date Time Musician(s) City Location
29/07/22 20.15 Excellence class van de Int. Zomeracademie Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
29/07/22 19.30 Henk van Zonneveld Hilversum Sint Vituskerk
29/07/22 20.00 Jolanda Zwoferink Amsterdam Oosterkerk
29/07/22 12.45 Joost van Beek Breukelen Pieterskerk
29/07/22 12.30 Luuk Schuurman Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
29/07/22 20.00 Mark Brandwijk Nijverdal De Regenboog
29/07/22 20.00 Reitze Smits Hulst Basiliek
29/07/22 12:45 Rik Melissant Den Haag Grote Kerk
29/07/22 12:00 Toon IJzerman Vlissingen Sint Jacobskerk
29/07/22 20.00 Willeke Smits Harlingen Grote Kerk
28/07/22 20.00 Adriaan Hoek Gorinchem Grote Kerk
28/07/22 20.00 Bernhard Haas & Wolfgang Zerer Haarlem Grote of St. Bavokerk
28/07/22 12.00 Gerben Budding (orgel), Marjon van der Linden (sopraan) Gouda St. Janskerk
28/07/22 20.00 Gerben Mourik Kampen Bovenkerk
28/07/22 20.00 Gert van Hoef Smilde Koepelkerk
28/07/22 22:00 Henk de Vries Zuidbroek Petruskerk
28/07/22 15.00 Jan van der Leek Enkhuizen Westerkerk
28/07/22 12.00 Jos Moeke Hilvarenbeek Petruskerk
28/07/22 12.30 Jos Vogel MIDDELBURG Oostkerk
28/07/22 20.15 Manuel Tomadin Harderwijk Grote Kerk
28/07/22 20:15 Una Cintina Noordwijk Oude Jeroenskerk
27/07/22 20.00 Bob van der Linde Groningen Martinikerk
27/07/22 20:15 David Adams Amsterdam Basiliek van de H. Nicolaas
27/07/22 20.00 Jean-Luc Ho (Parijs) Middelburg Oostkerk
27/07/22 20:00 Jeroen Koopman Edam Grote Kerk
27/07/22 15.00 Jochem Schuurman Franeker Martinikerk
27/07/22 11.45 Jos Maters Utrecht Museum Speelklok
27/07/22 12.30 Leo van Doeselaar (orgel) en ensemble Haarlem Stadhuis, Gravenzaal
27/07/22 16:00 Peter Eilander Urk Bethelkerk
27/07/22 20.00 Rien Donkersloot Amersfoort Sint-Joriskerk
27/07/22 14.00 Theo Jellema Steenwijk Kleine Kerk
27/07/22 15.00 Wietse Meinardi Assen Jozefkerk
26/07/22 29/07/22 17. International Master Class of Organ Improvisation Schwäbisch Gmünd (July 26-29) Schwäbisch Gmünd Schwäbisch Gmünd
26/07/22 13:30 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
26/07/22 20.00 Evan Bogerd Den Ham Hervormde kerk
26/07/22 20.00 Franz Danksagmüller & Gabriele Agrimonti Haarlem Grote of St. Bavokerk
26/07/22 20.00 Gert van Hoef Bolsward Martinikerk
26/07/22 20.00 Janno den Engelsman (orgel en beiaard) Laren (NH) Johanneskerk
26/07/22 20.00 Rik Melissant Middelburg Nieuwe Kerk
26/07/22 11.30 Wibren Jonkers Elburg Orgelmuseum
26/07/22 20:00 Willeke Smits Terschelling Westerkerk
26/07/22 20.15 Wybe Kooijmans Katwijk aan Zee Vredeskerk
26/07/22 20.15 Wybe Kooijmans Katwijk aan Zee Vredeskerk
25/07/22 20.00 Henk de Vries Sneek RK St. Martinus-aan-de-Singel
25/07/22 20.00 Jorrit Woudt Beekbergen Hervormde kerk
25/07/22 20:00 Martin Rost Groningen Akerk
25/07/22 20.00 Wietse Meinardi Veenhuizen Koepelkerk
24/07/22 15.00 Andrés Cea Galán Enkhuizen Westerkerk
24/07/22 14:00 Deelnemers Orgel-academie Noordbroek Nieuw Scheemda Kerk
24/07/22 16.00 Elisabeth Hubmann (orgel), Aurel Violas (jazz drummer) Amsterdam De Duif

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
29/07/22 20.15 Excellence class van de Int. Zomeracademie Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
29/07/22 19.30 Henk van Zonneveld Hilversum Sint Vituskerk
29/07/22 20.00 Jolanda Zwoferink Amsterdam Oosterkerk
29/07/22 12.45 Joost van Beek Breukelen Pieterskerk
29/07/22 12.30 Luuk Schuurman Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
29/07/22 20.00 Mark Brandwijk Nijverdal De Regenboog
29/07/22 20.00 Reitze Smits Hulst Basiliek
29/07/22 12:45 Rik Melissant Den Haag Grote Kerk
29/07/22 12:00 Toon IJzerman Vlissingen Sint Jacobskerk
29/07/22 20.00 Willeke Smits Harlingen Grote Kerk
28/07/22 20.00 Adriaan Hoek Gorinchem Grote Kerk
28/07/22 20.00 Bernhard Haas & Wolfgang Zerer Haarlem Grote of St. Bavokerk
28/07/22 12.00 Gerben Budding (orgel), Marjon van der Linden (sopraan) Gouda St. Janskerk
28/07/22 20.00 Gerben Mourik Kampen Bovenkerk
28/07/22 20.00 Gert van Hoef Smilde Koepelkerk
28/07/22 22:00 Henk de Vries Zuidbroek Petruskerk
28/07/22 15.00 Jan van der Leek Enkhuizen Westerkerk
28/07/22 12.00 Jos Moeke Hilvarenbeek Petruskerk
28/07/22 12.30 Jos Vogel MIDDELBURG Oostkerk
28/07/22 20.15 Manuel Tomadin Harderwijk Grote Kerk
28/07/22 20:15 Una Cintina Noordwijk Oude Jeroenskerk
27/07/22 20.00 Bob van der Linde Groningen Martinikerk
27/07/22 20:15 David Adams Amsterdam Basiliek van de H. Nicolaas
27/07/22 20.00 Jean-Luc Ho (Parijs) Middelburg Oostkerk
27/07/22 20:00 Jeroen Koopman Edam Grote Kerk
27/07/22 15.00 Jochem Schuurman Franeker Martinikerk
27/07/22 11.45 Jos Maters Utrecht Museum Speelklok
27/07/22 12.30 Leo van Doeselaar (orgel) en ensemble Haarlem Stadhuis, Gravenzaal
27/07/22 16:00 Peter Eilander Urk Bethelkerk
27/07/22 20.00 Rien Donkersloot Amersfoort Sint-Joriskerk
27/07/22 14.00 Theo Jellema Steenwijk Kleine Kerk
27/07/22 15.00 Wietse Meinardi Assen Jozefkerk
26/07/22 29/07/22 17. International Master Class of Organ Improvisation Schwäbisch Gmünd (July 26-29) Schwäbisch Gmünd Schwäbisch Gmünd
26/07/22 13:30 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
26/07/22 20.00 Evan Bogerd Den Ham Hervormde kerk
26/07/22 20.00 Franz Danksagmüller & Gabriele Agrimonti Haarlem Grote of St. Bavokerk
26/07/22 20.00 Gert van Hoef Bolsward Martinikerk
26/07/22 20.00 Janno den Engelsman (orgel en beiaard) Laren (NH) Johanneskerk
26/07/22 20.00 Rik Melissant Middelburg Nieuwe Kerk
26/07/22 11.30 Wibren Jonkers Elburg Orgelmuseum
26/07/22 20:00 Willeke Smits Terschelling Westerkerk
26/07/22 20.15 Wybe Kooijmans Katwijk aan Zee Vredeskerk
26/07/22 20.15 Wybe Kooijmans Katwijk aan Zee Vredeskerk
25/07/22 20.00 Henk de Vries Sneek RK St. Martinus-aan-de-Singel
25/07/22 20.00 Jorrit Woudt Beekbergen Hervormde kerk
25/07/22 20:00 Martin Rost Groningen Akerk
25/07/22 20.00 Wietse Meinardi Veenhuizen Koepelkerk
24/07/22 15.00 Andrés Cea Galán Enkhuizen Westerkerk
24/07/22 14:00 Deelnemers Orgel-academie Noordbroek Nieuw Scheemda Kerk
24/07/22 16.00 Elisabeth Hubmann (orgel), Aurel Violas (jazz drummer) Amsterdam De Duif