Calendar-archive

Date Time Musician(s) City Location
21/06/20 15.30 Berry van Berkum Soest Oude Kerk
20/06/20 14.00 André de Jager Dordrecht Augustijnenkerk
20/06/20 20.00 Arjan Breukhoven Berkel en Rodenrijs Dorpskerk
20/06/20 15.00 Dennis Vallenduuk (orgel) m.m.v. Mannenensemble Esquire Eindhoven Catharinakerk
20/06/20 16.00 Francesca Ajossa Zutphen Walburgiskerk
20/06/20 20.00 Jaap Kroonenburg Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
20/06/20 15.00 Johan den Hoedt & Edwin Vooijs Dordrecht De Wijnstok, Dubbelsteynlaan West 70, Dordrecht
20/06/20 21.00 Livestream: Martin Mans & André de Jager Rotterdam Breepleinkerk
20/06/20 17.00 Reitze Smits 's-Hertogenbosch Grote Kerk
18/06/20 20.00 Livestream: Petra Veenswijk Delft Maria van Jessekerk
17/06/20 12.45 Matthijs Breukhoven, orgel Breda Grote Kerk
16/06/20 20.00 Gerben Budding – Online concert Gouda St. Jan
16/06/20 20.00 Peter van de Velde Rotterdam Lambertuskerk
13/06/20 15.00 Bert den Hertog Den Haag Elandstraatkerk
13/06/20 15.30 Emile Noothout Dordrecht Grote Kerk
13/06/20 16.00 Gerrit Hoving (orgel), Piertje Feenstra (trompet) Zutphen Walburgiskerk
12/06/20 20.00 Eeuwe Zijlstra (Geannuleerd en verschoven naar 2021) Harlingen Grote Kerk
12/06/20 20.15 Online-concert – Geerten van de Wetering (orgel) & Matthijs Koene (panfluit) Den Haag Kloosterkerk
10/06/20 12.45 Alexander de Bie Breda Grote Kerk
10/06/20 12.45 Jos van der Kooy (orgel en piano), Sunniva Sakmp (altviool) Den Haag Gotische Zaal, Raad van State
07/06/20 19.00 Falco van Loon (tenor); Ensemble o.l.v. Gonny van der Maten Soest Oude Kerk
06/06/20 15.30 Aarnoud de Groen Den Haag Bethlehemkerk
06/06/20 11.45 Henk Gijzen Leiden Marekerk
06/06/20 17.00 Jamie de Goei 's-Hertogenbosch Grote Kerk
06/06/20 20.00 Kees van Eersel Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
06/06/20 15.30 Niels-Jan van der Hoek Dordrecht Grote Kerk
04/06/20 20.00 Marcus Bergink Tiel Grote- of St. Maartenskerk
03/06/20 12.45 Maurits Bunt (orgel), Lisa Groothedde (sopraan) Breda Grote Kerk
01/06/20 15.30 Evan Bogerd Amersfoort St.-Joriskerk
01/06/20 19.30 Gert van Hoef Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
01/06/20 15.15 Wim Dijkstra (orgel) en Nicolaas Consort, PA’dam olv Maria van Nieukerken Monnickendam Grote Kerk
31/05/20 15.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk
30/05/20 20.15 Steven Kamperman (klarinetten), Dion Nijland (bas), Berry van Berkum (orgel), Ruben Drenth (trompet), Joost Buis (trombone) Amsterdam Orgelpark
26/05/20 20.00 Eric Koevoets Rotterdam Lambertuskerk
26/05/20 30/05/20 Orgelbusreis naar Westfalen Paderborn, Soest, Ostönnen en Oelinghausen -
23/05/20 20.00 Arjan Breukhoven Worbis (Duitsland) Klosterkirche Sankt Antonius
23/05/20 20.00 Evert van de Veen Aldeboarn (Fr.) Hervormde kerk
23/05/20 20.15 Pieter-Jelle de Boer en Els Biesemans (orgel en piano) en Maria Milstein (viool) Amsterdam Orgelpark
23/05/20 15.00 Willem Hörmann Eindhoven Catharinakerk
22/05/20 19.30 Arjan Breukhoven Frauenpriessnitz (Duitsland) Sankt Mauritiuskirche
21/05/20 20.00 Online-concert door Evan Bogerd en Rien Donkersloot Amersfoort St.-Joriskerk
21/05/20 15.30 Rien Donkersloot Amersfoort St.-Joriskerk
18/05/20 20.00 Bob van der Linde Sneek RK St. Martinus-aan-de-Singel
17/05/20 14.00 Jos van der Kooy Rotterdam Paradijskerk
17/05/20 14.15 Roden Girl Choristers o.l.v. Sonja de Vries en Sietze de Vries, orgel Amsterdam Orgelpark
16/05/20 20.15 Bert van den Brink (piano) en Pieter de Mast (fluit en saxofoon) Amsterdam Orgelpark
16/05/20 14.15 Peter van der Zwaag, orgels Amsterdam Orgelpark
16/05/20 16.00 Sietze de Vries Bergen op Zoom Gertrudiskerk
16/05/20 10:30 XIe Oecumenisch Liedfestival Goes Beide Magdalena Kerken
15/05/20 20.15 Jacob Lekkerkerker (orgel), Nina Kunzel (stem), Cassandra Arnmark (dans), Luka Prelas (saxofoon), Clare Gallagher (geluidstechniek) Amsterdam Orgelpark

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
21/06/20 15.30 Berry van Berkum Soest Oude Kerk
20/06/20 14.00 André de Jager Dordrecht Augustijnenkerk
20/06/20 20.00 Arjan Breukhoven Berkel en Rodenrijs Dorpskerk
20/06/20 15.00 Dennis Vallenduuk (orgel) m.m.v. Mannenensemble Esquire Eindhoven Catharinakerk
20/06/20 16.00 Francesca Ajossa Zutphen Walburgiskerk
20/06/20 20.00 Jaap Kroonenburg Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
20/06/20 15.00 Johan den Hoedt & Edwin Vooijs Dordrecht De Wijnstok, Dubbelsteynlaan West 70, Dordrecht
20/06/20 21.00 Livestream: Martin Mans & André de Jager Rotterdam Breepleinkerk
20/06/20 17.00 Reitze Smits 's-Hertogenbosch Grote Kerk
18/06/20 20.00 Livestream: Petra Veenswijk Delft Maria van Jessekerk
17/06/20 12.45 Matthijs Breukhoven, orgel Breda Grote Kerk
16/06/20 20.00 Gerben Budding – Online concert Gouda St. Jan
16/06/20 20.00 Peter van de Velde Rotterdam Lambertuskerk
13/06/20 15.00 Bert den Hertog Den Haag Elandstraatkerk
13/06/20 15.30 Emile Noothout Dordrecht Grote Kerk
13/06/20 16.00 Gerrit Hoving (orgel), Piertje Feenstra (trompet) Zutphen Walburgiskerk
12/06/20 20.00 Eeuwe Zijlstra (Geannuleerd en verschoven naar 2021) Harlingen Grote Kerk
12/06/20 20.15 Online-concert – Geerten van de Wetering (orgel) & Matthijs Koene (panfluit) Den Haag Kloosterkerk
10/06/20 12.45 Alexander de Bie Breda Grote Kerk
10/06/20 12.45 Jos van der Kooy (orgel en piano), Sunniva Sakmp (altviool) Den Haag Gotische Zaal, Raad van State
07/06/20 19.00 Falco van Loon (tenor); Ensemble o.l.v. Gonny van der Maten Soest Oude Kerk
06/06/20 15.30 Aarnoud de Groen Den Haag Bethlehemkerk
06/06/20 11.45 Henk Gijzen Leiden Marekerk
06/06/20 17.00 Jamie de Goei 's-Hertogenbosch Grote Kerk
06/06/20 20.00 Kees van Eersel Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
06/06/20 15.30 Niels-Jan van der Hoek Dordrecht Grote Kerk
04/06/20 20.00 Marcus Bergink Tiel Grote- of St. Maartenskerk
03/06/20 12.45 Maurits Bunt (orgel), Lisa Groothedde (sopraan) Breda Grote Kerk
01/06/20 15.30 Evan Bogerd Amersfoort St.-Joriskerk
01/06/20 19.30 Gert van Hoef Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
01/06/20 15.15 Wim Dijkstra (orgel) en Nicolaas Consort, PA’dam olv Maria van Nieukerken Monnickendam Grote Kerk
31/05/20 15.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk
30/05/20 20.15 Steven Kamperman (klarinetten), Dion Nijland (bas), Berry van Berkum (orgel), Ruben Drenth (trompet), Joost Buis (trombone) Amsterdam Orgelpark
26/05/20 20.00 Eric Koevoets Rotterdam Lambertuskerk
26/05/20 30/05/20 Orgelbusreis naar Westfalen Paderborn, Soest, Ostönnen en Oelinghausen -
23/05/20 20.00 Arjan Breukhoven Worbis (Duitsland) Klosterkirche Sankt Antonius
23/05/20 20.00 Evert van de Veen Aldeboarn (Fr.) Hervormde kerk
23/05/20 20.15 Pieter-Jelle de Boer en Els Biesemans (orgel en piano) en Maria Milstein (viool) Amsterdam Orgelpark
23/05/20 15.00 Willem Hörmann Eindhoven Catharinakerk
22/05/20 19.30 Arjan Breukhoven Frauenpriessnitz (Duitsland) Sankt Mauritiuskirche
21/05/20 20.00 Online-concert door Evan Bogerd en Rien Donkersloot Amersfoort St.-Joriskerk
21/05/20 15.30 Rien Donkersloot Amersfoort St.-Joriskerk
18/05/20 20.00 Bob van der Linde Sneek RK St. Martinus-aan-de-Singel
17/05/20 14.00 Jos van der Kooy Rotterdam Paradijskerk
17/05/20 14.15 Roden Girl Choristers o.l.v. Sonja de Vries en Sietze de Vries, orgel Amsterdam Orgelpark
16/05/20 20.15 Bert van den Brink (piano) en Pieter de Mast (fluit en saxofoon) Amsterdam Orgelpark
16/05/20 14.15 Peter van der Zwaag, orgels Amsterdam Orgelpark
16/05/20 16.00 Sietze de Vries Bergen op Zoom Gertrudiskerk
16/05/20 10:30 XIe Oecumenisch Liedfestival Goes Beide Magdalena Kerken
15/05/20 20.15 Jacob Lekkerkerker (orgel), Nina Kunzel (stem), Cassandra Arnmark (dans), Luka Prelas (saxofoon), Clare Gallagher (geluidstechniek) Amsterdam Orgelpark