Calendar-archive

Date Time Musician(s) City Location
22/12/19 15.00 Choral Voices o.l.v. Daniel Rouwkema, Wietse Meinardi (orgel), Kees Richters Assen Adventskerk
22/12/19 19.00 Dirk Swama Wildervank Grote Kerk
22/12/19 15.00 Jaap den Besten (orgel), Linda Vink (sopraan) en Marilou Krouwel (fluit) Schoonhoven De Hoeksteen
22/12/19 15.00 Sons Kamerkoor o.l.v. Marie-Astrid Vermaas, Tannie van Loon (orgel) Breugel Sint-Genovevakerk
21/12/19 16.00 Anton Doornhein en Natavan Guliyeva Rotterdam St.-Dominicuskerk (Het Steiger)
21/12/19 14.00 Jos van der Kooy (lezing) Elburg Orgelmuseum
15/12/19 15.00 Bert den Hertog & Capella Sine Nomine o.l.v. André Vis Den Haag Elandstraatkerk
15/12/19 19.30 Hervormd kerkkoor Driebergen o.l.v. Wouter Harbers en solisten Driebergen Grote Kerk
15/12/19 14.00 Iddo van der Giessen Rotterdam Paradijskerk
15/12/19 16.00 Kamerkoor Saudade o.l.v.Vincent Doek, Stephan van de Wijgert (orgel) Heeswijk Abdij
15/12/19 17.00 Nieuw Vocaal Amsterdam en Cappella Amsterdam o.l.v. Daniel Reuss, Harmen Trimp (orgel en piano), Miriam Overlach (harp) Amsterdam Orgelpark
15/12/19 14.15 Nieuw Vocaal Amsterdam en Cappella Amsterdam o.l.v. Daniel Reuss, Harmen Trimp (orgel en piano), Miriam Overlach (harp) Amsterdam Orgelpark
15/12/19 16.00 Projectkoor en cantorij van de Oude Kerk o.l.v. Gonny van der Maten, Jan Jansen (orgel) Soest Oude Kerk
15/12/19 15.00 Robert Koolstra Groningen Der Aa-kerk
15/12/19 15.00 YRDV en Capella Catharina o.l.v. Jan Willems; Frans Bullens en Ton Stevens (orgel) Oosterhout St.-Jansbasiliek
14/12/19 16.00 Casper de Jonge Den Haag Waalse kerk
14/12/19 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
14/12/19 15.00 Jan Pieter Karman Breukelen Pieterskerk
14/12/19 20.15 Johan Luijmes Amsterdam Orgelpark
14/12/19 19.30 Robert Koolstra Appingedam Nicolaikerk
13/12/19 20.00 Christelijk Residentie Mannenkoor o.l.v. Aldert Fuldner, Aarnoud de Groen (orgel) Maassluis Groote Kerk
13/12/19 20.00 Euwe en Sybolt de Jong (orgel en harmonium), Elsbeth de Jong (altviool), twee koren Nieuw-Loosdrecht Sijpekerk
13/12/19 20.15 Rob van Efferink Katwijk aan Zee Vredeskerk
13/12/19 19.30 Sander van Houten (orgel) en het Roder Jongenskoor Ede Edesche Concertzaal
12/12/19 20.00 Tiels Vocaal Ensemble o.l.v. Ben Middeldorp en Jonathan Kooman (orgel) Tiel St.-Maartenskerk
11/12/19 12.45 Jos van der Kooy (piano en orgel) Den Haag Gotische Zaal
08/12/19 14.15 Cappella Amsterdam & Gerrie Meijers (orgel) Amsterdam Orgelpark
08/12/19 17.00 Luthers Bach Ensemble, Peter Westerbrink (barok-orgel) Groningen Lutherse Kerk
08/12/19 15.00 Schola Cantorum en Petra Veenswijk (orgel) Delft Maria van Jessekerk
07/12/19 20.15 Ben van Oosten Amsterdam Orgelpark
07/12/19 14.00 Maarten Seijbel (lezing) Elburg Orgelmuseum
06/12/19 13.13 Arno Kerkhof Amsterdam Orgelpark
01/12/19 20.15 Ensemble SCALA Amsterdam Muziekgebouw aan 't IJ, Kleine Zaal
01/12/19 16.00 Jos van der Kooy IJsselstein St.-icolaas Basiliek
01/12/19 15.30 Ludolf Heikens Zandeweer Protestantse Kerk
01/12/19 15.00 uur Rémy Syrier (orgel) en Elin Eriksson (barokviool) Houthem St.-Gerlachuskerk
01/12/19 11.00 Vokalprojekt 31 en Ere Lievonen Amsterdam Muziekgebouw aan 't IJ, Kleine Zaal
30/11/19 15.00 Adriaan Hoek Dordrecht De Wijnstok
30/11/19 20.00 Eeuwe Zijlstra Farmsum Farmsumer Kerk
30/11/19 15.00 Evan Bogerd, Iddo van der Giessen, Dirk Jan Versluis, sopraan Elma Dekker Rotterdam Schiebroek Goede Herderkerk
30/11/19 20.00 Leo van Doeselaar Groningen Martinikerk
30/11/19 20.00 Minne Veldman Den Haag Evangelisch-Lutherse Kerk
30/11/19 20.15 Naomi Sato (sho), Fanny Vicens (accordeon), Roman Bestion (synthesizers/elektronica), Louis-Noël Bestion de Camboulas (concept en orgel) Amsterdam Orgelpark
30/11/19 15.30 Olivier Penin Den Haag Abdijkerk
30/11/19 Robert Koolstra, Kamerkoor Tiraña i.s.m. barok-orkest Luthers Bachensemble Groningen Lutherse Kerk
30/11/19 20.00 ROV ‘Canto di Lode’ uit Rotterdam o.l.v. Rinus Verhage en organist Arjen Leistra Kapelle Hervormde Kerk
29/11/19 20.15 Arjan Veen Alphen aan den Rijn Adventskerk
29/11/19 18.15 Bert van den Brink Leiden Waalse Kerk
29/11/19 20.15 Hayo Boerema &amp vocaal kwintet Wishful Singing Utrecht Pieterskerk
29/11/19 20.00 Jos Moeke (orgel) m.m.v. Rianne van Klaveren (dwarsfluit) Zwijndrecht Oude Kerk

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
22/12/19 15.00 Choral Voices o.l.v. Daniel Rouwkema, Wietse Meinardi (orgel), Kees Richters Assen Adventskerk
22/12/19 19.00 Dirk Swama Wildervank Grote Kerk
22/12/19 15.00 Jaap den Besten (orgel), Linda Vink (sopraan) en Marilou Krouwel (fluit) Schoonhoven De Hoeksteen
22/12/19 15.00 Sons Kamerkoor o.l.v. Marie-Astrid Vermaas, Tannie van Loon (orgel) Breugel Sint-Genovevakerk
21/12/19 16.00 Anton Doornhein en Natavan Guliyeva Rotterdam St.-Dominicuskerk (Het Steiger)
21/12/19 14.00 Jos van der Kooy (lezing) Elburg Orgelmuseum
15/12/19 15.00 Bert den Hertog & Capella Sine Nomine o.l.v. André Vis Den Haag Elandstraatkerk
15/12/19 19.30 Hervormd kerkkoor Driebergen o.l.v. Wouter Harbers en solisten Driebergen Grote Kerk
15/12/19 14.00 Iddo van der Giessen Rotterdam Paradijskerk
15/12/19 16.00 Kamerkoor Saudade o.l.v.Vincent Doek, Stephan van de Wijgert (orgel) Heeswijk Abdij
15/12/19 17.00 Nieuw Vocaal Amsterdam en Cappella Amsterdam o.l.v. Daniel Reuss, Harmen Trimp (orgel en piano), Miriam Overlach (harp) Amsterdam Orgelpark
15/12/19 14.15 Nieuw Vocaal Amsterdam en Cappella Amsterdam o.l.v. Daniel Reuss, Harmen Trimp (orgel en piano), Miriam Overlach (harp) Amsterdam Orgelpark
15/12/19 16.00 Projectkoor en cantorij van de Oude Kerk o.l.v. Gonny van der Maten, Jan Jansen (orgel) Soest Oude Kerk
15/12/19 15.00 Robert Koolstra Groningen Der Aa-kerk
15/12/19 15.00 YRDV en Capella Catharina o.l.v. Jan Willems; Frans Bullens en Ton Stevens (orgel) Oosterhout St.-Jansbasiliek
14/12/19 16.00 Casper de Jonge Den Haag Waalse kerk
14/12/19 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
14/12/19 15.00 Jan Pieter Karman Breukelen Pieterskerk
14/12/19 20.15 Johan Luijmes Amsterdam Orgelpark
14/12/19 19.30 Robert Koolstra Appingedam Nicolaikerk
13/12/19 20.00 Christelijk Residentie Mannenkoor o.l.v. Aldert Fuldner, Aarnoud de Groen (orgel) Maassluis Groote Kerk
13/12/19 20.00 Euwe en Sybolt de Jong (orgel en harmonium), Elsbeth de Jong (altviool), twee koren Nieuw-Loosdrecht Sijpekerk
13/12/19 20.15 Rob van Efferink Katwijk aan Zee Vredeskerk
13/12/19 19.30 Sander van Houten (orgel) en het Roder Jongenskoor Ede Edesche Concertzaal
12/12/19 20.00 Tiels Vocaal Ensemble o.l.v. Ben Middeldorp en Jonathan Kooman (orgel) Tiel St.-Maartenskerk
11/12/19 12.45 Jos van der Kooy (piano en orgel) Den Haag Gotische Zaal
08/12/19 14.15 Cappella Amsterdam & Gerrie Meijers (orgel) Amsterdam Orgelpark
08/12/19 17.00 Luthers Bach Ensemble, Peter Westerbrink (barok-orgel) Groningen Lutherse Kerk
08/12/19 15.00 Schola Cantorum en Petra Veenswijk (orgel) Delft Maria van Jessekerk
07/12/19 20.15 Ben van Oosten Amsterdam Orgelpark
07/12/19 14.00 Maarten Seijbel (lezing) Elburg Orgelmuseum
06/12/19 13.13 Arno Kerkhof Amsterdam Orgelpark
01/12/19 20.15 Ensemble SCALA Amsterdam Muziekgebouw aan 't IJ, Kleine Zaal
01/12/19 16.00 Jos van der Kooy IJsselstein St.-icolaas Basiliek
01/12/19 15.30 Ludolf Heikens Zandeweer Protestantse Kerk
01/12/19 15.00 uur Rémy Syrier (orgel) en Elin Eriksson (barokviool) Houthem St.-Gerlachuskerk
01/12/19 11.00 Vokalprojekt 31 en Ere Lievonen Amsterdam Muziekgebouw aan 't IJ, Kleine Zaal
30/11/19 15.00 Adriaan Hoek Dordrecht De Wijnstok
30/11/19 20.00 Eeuwe Zijlstra Farmsum Farmsumer Kerk
30/11/19 15.00 Evan Bogerd, Iddo van der Giessen, Dirk Jan Versluis, sopraan Elma Dekker Rotterdam Schiebroek Goede Herderkerk
30/11/19 20.00 Leo van Doeselaar Groningen Martinikerk
30/11/19 20.00 Minne Veldman Den Haag Evangelisch-Lutherse Kerk
30/11/19 20.15 Naomi Sato (sho), Fanny Vicens (accordeon), Roman Bestion (synthesizers/elektronica), Louis-Noël Bestion de Camboulas (concept en orgel) Amsterdam Orgelpark
30/11/19 15.30 Olivier Penin Den Haag Abdijkerk
30/11/19 Robert Koolstra, Kamerkoor Tiraña i.s.m. barok-orkest Luthers Bachensemble Groningen Lutherse Kerk
30/11/19 20.00 ROV ‘Canto di Lode’ uit Rotterdam o.l.v. Rinus Verhage en organist Arjen Leistra Kapelle Hervormde Kerk
29/11/19 20.15 Arjan Veen Alphen aan den Rijn Adventskerk
29/11/19 18.15 Bert van den Brink Leiden Waalse Kerk
29/11/19 20.15 Hayo Boerema &amp vocaal kwintet Wishful Singing Utrecht Pieterskerk
29/11/19 20.00 Jos Moeke (orgel) m.m.v. Rianne van Klaveren (dwarsfluit) Zwijndrecht Oude Kerk