Calendar-archive

Date Time Musician(s) City Location
11/07/20 20.00 André van Vliet – Jan Lenselink Kampen Bovenkerk
11/07/20 15.30 Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
11/07/20 16.00 Jaap Zwart Haarlem Kathedrale Basiliek St.-Bavo
11/07/20 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
11/07/20 16.00 Lidia Ksiazkiewicz (orgel) en Anton Doornhein (orgel en vleugel) Nijkerk De Fontein
11/07/20 12.30 Maarten Wilmink Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
11/07/20 14.00 Niels de Klerk (orgel) en Bruno Alonso (saxofoon) Boxtel Sint-Petrusbasiliek
10/07/20 20.00 Eeuwe Zijlstra (Geannuleerd en verschoven naar 2021) Harlingen Grote Kerk
10/07/20 20.00 Eric Koevoets (Lambertus) & Wouter van der Wilt (Hoflaan) Rotterdam Lambertuskerk & Hoflaankerk
10/07/20 12.45 Frank Schneider Breukelen, Pieterskerk
09/07/20 20.00 Arian van der Mark (kistorgel) en Geert Jan Pottjewijd (hoofdorgel) Westerbork Stefanuskerk
09/07/20 20.00 Arjen Leistra Kampen Bovenkerk
09/07/20 20.15 Willeke Smits Noordwijk Oude Jeroenskerk
08/07/20 20.00 Everhard Zwart Kampen Bovenkerk
08/07/20 11.45 Geerten Liefting Utrecht Museum Speelklok
08/07/20 20.00 Petra Veenswijk Dordrecht Grote Kerk
08/07/20 20.30 Rien Donkersloot en Gerben Budding – ook online Amersfoort St.-Joriskerk
08/07/20 20.00 Sietze de Vries Groningen Martinikerk
07/07/20 20.30 Dirk Luijmes Nijmegen Sint Stevenskerk
06/07/20 20.00 Evert van de Veen Raalte Basileik
06/07/20 20.15 Matteo Imbruno Brielle Sint-Catharijnekerk
04/07/20 17.00 Gerben Mourik 's-Hertogenbosch Grote Kerk
04/07/20 15.30 Hugo Bakker Dordrecht Grote Kerk
04/07/20 15.30 Jan Hage, Wouter van Belle, Floris van Gils Utrecht Dom
04/07/20 16.00 Jörg Hannes Hahn Haarlem Kathedrale Basiliek St.-Bavo
04/07/20 20.00 Marco den Toom Kampen Bovenkerk
04/07/20 16.00 Martien de Vos Brielle Sint-Catharijnekerk
03/07/20 20.15 André de Jager & Gerrit Sterrenburg Elbeuf (Fr) Immaculée Conception
03/07/20 12.45 Egbert Schoenmaker Breukelen Pieterskerk
03/07/20 20.00 IJsbrand ter Haar Elst Grote Kerk
03/07/20 20.00 Pieter Dirksen Hulst H. Willibrordusbasiliek
02/07/20 20.00 Ab Weegenaar (25 jaar organist Bovenkerk) Kampen Bovenkerk
02/07/20 20.00 Arian van der Mark orgel en klavecimbel Westerbork Stefanuskerk
02/07/20 20.00 Bert Wisgerhof Tiel Grote- of St. Maartenskerk
02/07/20 20.00 Evan Bogerd Zaandam Oostzijderkerk
01/07/20 20.00 Anna Scholl (orgel) en Lydia Pacevicius (Blokfluit) Langweer Dorpskerk
01/07/20 20.00 Bastiaan Stolk Kampen Bovenkerk
01/07/20 11.45 Bert van den Brink Utrecht Museum Speelklok
01/07/20 20.00 Jan Hage Groningen Martinikerk
01/07/20 12.45 Niels de Klerk Breda Grote Kerk
29/06/20 20.15 Paul Kieviet Brielle Sint-Catharijnekerk
28/06/20 15.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk
28/06/20 15.00 Victor Baena Edam Grote Kerk
27/06/20 16.00 Jan Verschuren Leiden Marekerk
27/06/20 15.30 Online concert Bert den Hertog Scheveningen Oude Kerk
26/06/20 20.00 Willeke Smits (Geannuleerd en verschoven naar 2021) Harlingen Grote Kerk
25/06/20 18.30 Olivier Latry Dordrecht Grote Kerk
24/06/20 12.45 Martien de Vos Breda Grote Kerk
22/06/20 20.00 Jochem Schuurman Sneek RK St. Martinus-aan-de-Singel
22/06/20 20.15 Petra Veenswijk Brielle Sint-Catharijnekerk

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
11/07/20 20.00 André van Vliet – Jan Lenselink Kampen Bovenkerk
11/07/20 15.30 Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
11/07/20 16.00 Jaap Zwart Haarlem Kathedrale Basiliek St.-Bavo
11/07/20 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
11/07/20 16.00 Lidia Ksiazkiewicz (orgel) en Anton Doornhein (orgel en vleugel) Nijkerk De Fontein
11/07/20 12.30 Maarten Wilmink Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
11/07/20 14.00 Niels de Klerk (orgel) en Bruno Alonso (saxofoon) Boxtel Sint-Petrusbasiliek
10/07/20 20.00 Eeuwe Zijlstra (Geannuleerd en verschoven naar 2021) Harlingen Grote Kerk
10/07/20 20.00 Eric Koevoets (Lambertus) & Wouter van der Wilt (Hoflaan) Rotterdam Lambertuskerk & Hoflaankerk
10/07/20 12.45 Frank Schneider Breukelen, Pieterskerk
09/07/20 20.00 Arian van der Mark (kistorgel) en Geert Jan Pottjewijd (hoofdorgel) Westerbork Stefanuskerk
09/07/20 20.00 Arjen Leistra Kampen Bovenkerk
09/07/20 20.15 Willeke Smits Noordwijk Oude Jeroenskerk
08/07/20 20.00 Everhard Zwart Kampen Bovenkerk
08/07/20 11.45 Geerten Liefting Utrecht Museum Speelklok
08/07/20 20.00 Petra Veenswijk Dordrecht Grote Kerk
08/07/20 20.30 Rien Donkersloot en Gerben Budding – ook online Amersfoort St.-Joriskerk
08/07/20 20.00 Sietze de Vries Groningen Martinikerk
07/07/20 20.30 Dirk Luijmes Nijmegen Sint Stevenskerk
06/07/20 20.00 Evert van de Veen Raalte Basileik
06/07/20 20.15 Matteo Imbruno Brielle Sint-Catharijnekerk
04/07/20 17.00 Gerben Mourik 's-Hertogenbosch Grote Kerk
04/07/20 15.30 Hugo Bakker Dordrecht Grote Kerk
04/07/20 15.30 Jan Hage, Wouter van Belle, Floris van Gils Utrecht Dom
04/07/20 16.00 Jörg Hannes Hahn Haarlem Kathedrale Basiliek St.-Bavo
04/07/20 20.00 Marco den Toom Kampen Bovenkerk
04/07/20 16.00 Martien de Vos Brielle Sint-Catharijnekerk
03/07/20 20.15 André de Jager & Gerrit Sterrenburg Elbeuf (Fr) Immaculée Conception
03/07/20 12.45 Egbert Schoenmaker Breukelen Pieterskerk
03/07/20 20.00 IJsbrand ter Haar Elst Grote Kerk
03/07/20 20.00 Pieter Dirksen Hulst H. Willibrordusbasiliek
02/07/20 20.00 Ab Weegenaar (25 jaar organist Bovenkerk) Kampen Bovenkerk
02/07/20 20.00 Arian van der Mark orgel en klavecimbel Westerbork Stefanuskerk
02/07/20 20.00 Bert Wisgerhof Tiel Grote- of St. Maartenskerk
02/07/20 20.00 Evan Bogerd Zaandam Oostzijderkerk
01/07/20 20.00 Anna Scholl (orgel) en Lydia Pacevicius (Blokfluit) Langweer Dorpskerk
01/07/20 20.00 Bastiaan Stolk Kampen Bovenkerk
01/07/20 11.45 Bert van den Brink Utrecht Museum Speelklok
01/07/20 20.00 Jan Hage Groningen Martinikerk
01/07/20 12.45 Niels de Klerk Breda Grote Kerk
29/06/20 20.15 Paul Kieviet Brielle Sint-Catharijnekerk
28/06/20 15.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk
28/06/20 15.00 Victor Baena Edam Grote Kerk
27/06/20 16.00 Jan Verschuren Leiden Marekerk
27/06/20 15.30 Online concert Bert den Hertog Scheveningen Oude Kerk
26/06/20 20.00 Willeke Smits (Geannuleerd en verschoven naar 2021) Harlingen Grote Kerk
25/06/20 18.30 Olivier Latry Dordrecht Grote Kerk
24/06/20 12.45 Martien de Vos Breda Grote Kerk
22/06/20 20.00 Jochem Schuurman Sneek RK St. Martinus-aan-de-Singel
22/06/20 20.15 Petra Veenswijk Brielle Sint-Catharijnekerk