Calendar-archive

Date Time Musician(s) City Location
02/08/22 20.00 IMOCG concert Leo van Doeselaar (orgel), Heiko ter Schegget (blokfluit), Luthers Bach Ensemble Groningen Lutherse Kerk
02/08/22 20.00 Jan Hage Middelburg Nieuwe Kerk
02/08/22 11.30 Jan Kees Karels Elburg Orgelmuseum
02/08/22 20:00 Leo van Doeselaar met Luthers Bach Ensemble en Heiko Schegget op blokfluit Groningen Lutherse Kerk
02/08/22 20.00 Masako Honda Leeuwarden Evangelisch Lutherse Kerk
02/08/22 20:00 Minne Veldman Bolsward Martinikerk
02/08/22 20.00 Minne Veldman Bolsward Martinikerk
02/08/22 20.00 Peter Eilander Nijkerk Grote Kerk
02/08/22 20.00 Toon Hagen Haarlem Grote of St. Bavokerk
01/08/22 20.00 Aart Bergwerff Zwolle Dominicanenkerk
01/08/22 20.00 André van Vliet (orgel), Hendrie Westra (marimba) Beekbergen Hervormde kerk
01/08/22 15:00 Diverse competitie-deelnemers Groningen Nieuwe Kerk
01/08/22 20:00 Minne Veldman Raalte Basiliek van de Heilige Kruisverheffing
31/07/22 15:00 Erwin Wiersinga met Luthers Bach Ensemble Groningen Martinikerk
31/07/22 16.00 IJsbrand ter Haar (orgel), Sander van den Houten (beiaard) Zutphen Walburgiskerk
31/07/22 15.00 IMOCG openingsconcert Erwin Wiersinga (orgel), Luthers Bach Ensemble Groningen Martinikerk
31/07/22 06/08/22 Internationaal Martini Orgelconcours zomer 2022 Groningen Diverse kerken
31/07/22 15.30 Jan Jansen Soest Oude Kerk
31/07/22 15.30 Liesbeth Bultman Den Haag-Loosduinen Abdijkerk
31/07/22 16:00 Matteo Imbruno Amsterdam De Duif
30/07/22 10.30 Aart Bergwerff Velsen-Zuid Engelmunduskerk Oud Velsen
30/07/22 12:00 Aart Bergwerff Driehuis H. Engelmunduskerk
30/07/22 14.30 Aart Bergwerff Beverwijk Grote Kerk
30/07/22 11.30 Adolph Rots Appingedam Nicolaïkerk
30/07/22 12.30 André de Jager Delft Oude Kerk
30/07/22 19.30 André Knevel (orgel), Henrieke Doornenbal (panfluit) Voorthuizen Gereformeerde kerk
30/07/22 13.30 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
30/07/22 16.00 Chang Jong Lee Uithuizen Jacobikerk
30/07/22 20.00 Cor Ardesch Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
30/07/22 11.00 Deelnemers Haarlemse Zomeracademie 2022 Haarlem Grote of St.-Bavokerk
30/07/22 20:00 Dirk Molenaar Eenrum Protestantse Kerk
30/07/22 22.00 Euwe & Sybolt de Jong Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
30/07/22 20.00 Gerrie Meijers Zaltbommel Sint-Maartenskerk
30/07/22 16:00 Hans Beek Garnwerd Liudgerkerk
30/07/22 15:30 Hayo Boerema Rotterdam Laurenskerk
30/07/22 15.30 Janno den Engelsman Dordrecht Grote Kerk
30/07/22 20:00 Jochem Schuurman Anloo Magnuskerk
30/07/22 15.00 Jos Moeke Kloetinge Geerteskerk
30/07/22 20.00 Leo van Doeselaar Leens Petruskerk
30/07/22 13.30 Marta Miranda Perez Groningen Pelstergasthuiskerk
30/07/22 20.00 Maurits Bunt (orgel), Lisa Bunt (sopraan) Enkhuizen Zuiderkerk
30/07/22 20.00 Peter Eilander Apeldoorn Eben-Haëzerkerk
30/07/22 15.30 Peter van der Zwaag Utrecht Domkerk
30/07/22 20.00 Sander van den Houten Putten Hersteld Hervormde Kerk, Henslare 2
30/07/22 16:00 Theo Jellema Leiden Marekerk Leiden
30/07/22 17.00 Tommy van Doorn (orgel), Rianne Wilbers (sopraan) Zutphen Walburgiskerk
30/07/22 13.15 Ton van Eck Bergen op Zoom St.-Gertrudiskerk
30/07/22 15.00 Zuzana Ferjenčíková Hengelo - Ov Lambertusbasiliek
29/07/22 20.00 Deelnemers aan de Excellence Class van de Internationale Zomeracademie Haarlem Haarlem Kathedrale Basiliek St.-Bavo
29/07/22 20:00 Evan Bogerd Delft Nieuwe Kerk

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
02/08/22 20.00 IMOCG concert Leo van Doeselaar (orgel), Heiko ter Schegget (blokfluit), Luthers Bach Ensemble Groningen Lutherse Kerk
02/08/22 20.00 Jan Hage Middelburg Nieuwe Kerk
02/08/22 11.30 Jan Kees Karels Elburg Orgelmuseum
02/08/22 20:00 Leo van Doeselaar met Luthers Bach Ensemble en Heiko Schegget op blokfluit Groningen Lutherse Kerk
02/08/22 20.00 Masako Honda Leeuwarden Evangelisch Lutherse Kerk
02/08/22 20:00 Minne Veldman Bolsward Martinikerk
02/08/22 20.00 Minne Veldman Bolsward Martinikerk
02/08/22 20.00 Peter Eilander Nijkerk Grote Kerk
02/08/22 20.00 Toon Hagen Haarlem Grote of St. Bavokerk
01/08/22 20.00 Aart Bergwerff Zwolle Dominicanenkerk
01/08/22 20.00 André van Vliet (orgel), Hendrie Westra (marimba) Beekbergen Hervormde kerk
01/08/22 15:00 Diverse competitie-deelnemers Groningen Nieuwe Kerk
01/08/22 20:00 Minne Veldman Raalte Basiliek van de Heilige Kruisverheffing
31/07/22 15:00 Erwin Wiersinga met Luthers Bach Ensemble Groningen Martinikerk
31/07/22 16.00 IJsbrand ter Haar (orgel), Sander van den Houten (beiaard) Zutphen Walburgiskerk
31/07/22 15.00 IMOCG openingsconcert Erwin Wiersinga (orgel), Luthers Bach Ensemble Groningen Martinikerk
31/07/22 06/08/22 Internationaal Martini Orgelconcours zomer 2022 Groningen Diverse kerken
31/07/22 15.30 Jan Jansen Soest Oude Kerk
31/07/22 15.30 Liesbeth Bultman Den Haag-Loosduinen Abdijkerk
31/07/22 16:00 Matteo Imbruno Amsterdam De Duif
30/07/22 10.30 Aart Bergwerff Velsen-Zuid Engelmunduskerk Oud Velsen
30/07/22 12:00 Aart Bergwerff Driehuis H. Engelmunduskerk
30/07/22 14.30 Aart Bergwerff Beverwijk Grote Kerk
30/07/22 11.30 Adolph Rots Appingedam Nicolaïkerk
30/07/22 12.30 André de Jager Delft Oude Kerk
30/07/22 19.30 André Knevel (orgel), Henrieke Doornenbal (panfluit) Voorthuizen Gereformeerde kerk
30/07/22 13.30 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
30/07/22 16.00 Chang Jong Lee Uithuizen Jacobikerk
30/07/22 20.00 Cor Ardesch Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
30/07/22 11.00 Deelnemers Haarlemse Zomeracademie 2022 Haarlem Grote of St.-Bavokerk
30/07/22 20:00 Dirk Molenaar Eenrum Protestantse Kerk
30/07/22 22.00 Euwe & Sybolt de Jong Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
30/07/22 20.00 Gerrie Meijers Zaltbommel Sint-Maartenskerk
30/07/22 16:00 Hans Beek Garnwerd Liudgerkerk
30/07/22 15:30 Hayo Boerema Rotterdam Laurenskerk
30/07/22 15.30 Janno den Engelsman Dordrecht Grote Kerk
30/07/22 20:00 Jochem Schuurman Anloo Magnuskerk
30/07/22 15.00 Jos Moeke Kloetinge Geerteskerk
30/07/22 20.00 Leo van Doeselaar Leens Petruskerk
30/07/22 13.30 Marta Miranda Perez Groningen Pelstergasthuiskerk
30/07/22 20.00 Maurits Bunt (orgel), Lisa Bunt (sopraan) Enkhuizen Zuiderkerk
30/07/22 20.00 Peter Eilander Apeldoorn Eben-Haëzerkerk
30/07/22 15.30 Peter van der Zwaag Utrecht Domkerk
30/07/22 20.00 Sander van den Houten Putten Hersteld Hervormde Kerk, Henslare 2
30/07/22 16:00 Theo Jellema Leiden Marekerk Leiden
30/07/22 17.00 Tommy van Doorn (orgel), Rianne Wilbers (sopraan) Zutphen Walburgiskerk
30/07/22 13.15 Ton van Eck Bergen op Zoom St.-Gertrudiskerk
30/07/22 15.00 Zuzana Ferjenčíková Hengelo - Ov Lambertusbasiliek
29/07/22 20.00 Deelnemers aan de Excellence Class van de Internationale Zomeracademie Haarlem Haarlem Kathedrale Basiliek St.-Bavo
29/07/22 20:00 Evan Bogerd Delft Nieuwe Kerk