Calendar-archive

Date Time Musician(s) City Location
02/06/19 16.00 Johan Hermans (B) Tilburg St.-Jozef/Heuvelskerk
02/06/19 19.00 Roder Jongenskoor o.l.v. Rintje te Wies, Sander van Houten (orgel) Haarlem Grote of St.-Bavokerk
02/06/19 15.00 Tjeerd van der Ploeg Delft Maria van Jessekerk
01/06/19 15.30 Aalsmeers Christelijke Oratoriumvereniging & Sander van den Houten (orgel) Den Haag Lutherse Kerk
01/06/19 20.30 André de Jager & Gerrit Sterrenburg Elbeuf Eglise Immaculée Conception
01/06/19 16.00 Arjan Breukhoven Rijsoord Opstandingskerk
01/06/19 20.00 Arjan Versluis Gorinchem Grote Kerk
01/06/19 20.00 Erwin Wiersinga Groningen Martinikerk
01/06/19 16.00 Gerben Budding Gouda Sint-Jan
01/06/19 20.00 Gert van Hoef Zuidlaren Ontmoetingkerk
01/06/19 16.00 Henk Gijzen Leiden Marekerk
01/06/19 14.00 Koos Damman Muiden Grote of St.-Nicolaaskerk
01/06/19 15.00 Marcel Mangnus Haarlem R.-K. Bavo
01/06/19 14.00 Paul Rosoman (Wellington, N-Z) Almelo Doopsgezinde Kerk
01/06/19 20.00 Sietze de Vries Leens Petruskerk
31/05/19 13.15 António Pedrosa Haarlem Grote of St.-Bavokerk
31/05/19 12.00 Kasumi Hamano Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk
31/05/19 20.15 Simon Stelling Alphen aan den Rijn Adventskerk
31/05/19 20.00 Tommy van Doorn Kapelle Hervormde Kerk
30/05/19 15.30 Andr‚ van Vliet Amersfoort St.-Joriskerk
30/05/19 20.00 Gerwin Hoekstra Uithuizermeeden Mariakerk
30/05/19 20.00 Henk G. van Putten Epe Grote Kerk
30/05/19 16.00 Jan van Laar Elsloo H. Augustinus
30/05/19 16.00 Nieuw Vocaal Ensemble o.l.v. Klaas Stok, Matthias Havinga (Bader-orgel) Zutphen Walburgiskerk
30/05/19 20.00 Sietze de Vries Zaltbommel Maartenskerk
29/05/19 20.00 Gijs Boelen Coevorden Hervormde Kerk
29/05/19 13.00 Jan Verschuren (orgel) en Sander Beumer (saxofoon) Leiden Academiegebouw
27/05/19 20.15 Jo Louppen Mechelen H. Johannes de Doper
27/05/19 20.00 Petra Veenswijk Sneek R.-K. St.-Martinus-aan-de-Singel
26/05/19 16.00 Anja Hendrikx Venray (L) St. Petrus' Banden
26/05/19 15.00 Asser Bach Cantategroep o.l.v. Marion Bluthard, Wietse Meinardi (orgel) , ds. Helene van Noord (liturg) Assen Adventskerk
26/05/19 15.00 Christine Moraal Echt Cistercienzer abdij Lilbosch
26/05/19 15.00 Euwe en Sybolt de Jong Groningen Nieuwe Kerk
26/05/19 16.00 Hilger Kespohl Cuijk St.-Martinuskerk
26/05/19 16.00 Tjalling Roosjen, m.m.v. barokensemble Joffer Bartolotti Soest De Open Hof
26/05/19 15.00 Tommy van Doorn Boxtel Sint-Petrusbasiliek
26/05/19 17.00 Voces Pauli o.l.v. Joep van Buchem Amersfoort Bergkerk
25/05/19 19.30 Aarnoud de Groen Wateringen Herv. Kerk
25/05/19 16.00 Arjan de Vos Nijmegen Stevenskerk
25/05/19 20.15 Arjen Leistra Rhenen Cunerakerk
25/05/19 15.30 Bert den Hertog Scheveningen Oude Kerk
25/05/19 19.30 Evert van de Veen Arnemuiden Gereformeerde Kerk
25/05/19 13.00 Geert Bierling Rotterdam de Doelen
25/05/19 20.15 Gerben Mourik Lisse Sint-Agathakerk
25/05/19 15.30 Johan den Hoedt en Andre de Jager Dordrecht Trinitatiskapel
25/05/19 20.00 Jos van der Kooy Ouddorp Hervormde Dorpskerk
25/05/19 16.00 Leo van Doeselaar Leiden Marekerk
25/05/19 20.00 Leonore Lub Leens Petruskerk
25/05/19 19.30 Martin Mans Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
25/05/19 19.00 Minne Veldman Groningen Martinikerk
← Previous | Page 112 of 114 | → Next

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
02/06/19 16.00 Johan Hermans (B) Tilburg St.-Jozef/Heuvelskerk
02/06/19 19.00 Roder Jongenskoor o.l.v. Rintje te Wies, Sander van Houten (orgel) Haarlem Grote of St.-Bavokerk
02/06/19 15.00 Tjeerd van der Ploeg Delft Maria van Jessekerk
01/06/19 15.30 Aalsmeers Christelijke Oratoriumvereniging & Sander van den Houten (orgel) Den Haag Lutherse Kerk
01/06/19 20.30 André de Jager & Gerrit Sterrenburg Elbeuf Eglise Immaculée Conception
01/06/19 16.00 Arjan Breukhoven Rijsoord Opstandingskerk
01/06/19 20.00 Arjan Versluis Gorinchem Grote Kerk
01/06/19 20.00 Erwin Wiersinga Groningen Martinikerk
01/06/19 16.00 Gerben Budding Gouda Sint-Jan
01/06/19 20.00 Gert van Hoef Zuidlaren Ontmoetingkerk
01/06/19 16.00 Henk Gijzen Leiden Marekerk
01/06/19 14.00 Koos Damman Muiden Grote of St.-Nicolaaskerk
01/06/19 15.00 Marcel Mangnus Haarlem R.-K. Bavo
01/06/19 14.00 Paul Rosoman (Wellington, N-Z) Almelo Doopsgezinde Kerk
01/06/19 20.00 Sietze de Vries Leens Petruskerk
31/05/19 13.15 António Pedrosa Haarlem Grote of St.-Bavokerk
31/05/19 12.00 Kasumi Hamano Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk
31/05/19 20.15 Simon Stelling Alphen aan den Rijn Adventskerk
31/05/19 20.00 Tommy van Doorn Kapelle Hervormde Kerk
30/05/19 15.30 Andr‚ van Vliet Amersfoort St.-Joriskerk
30/05/19 20.00 Gerwin Hoekstra Uithuizermeeden Mariakerk
30/05/19 20.00 Henk G. van Putten Epe Grote Kerk
30/05/19 16.00 Jan van Laar Elsloo H. Augustinus
30/05/19 16.00 Nieuw Vocaal Ensemble o.l.v. Klaas Stok, Matthias Havinga (Bader-orgel) Zutphen Walburgiskerk
30/05/19 20.00 Sietze de Vries Zaltbommel Maartenskerk
29/05/19 20.00 Gijs Boelen Coevorden Hervormde Kerk
29/05/19 13.00 Jan Verschuren (orgel) en Sander Beumer (saxofoon) Leiden Academiegebouw
27/05/19 20.15 Jo Louppen Mechelen H. Johannes de Doper
27/05/19 20.00 Petra Veenswijk Sneek R.-K. St.-Martinus-aan-de-Singel
26/05/19 16.00 Anja Hendrikx Venray (L) St. Petrus' Banden
26/05/19 15.00 Asser Bach Cantategroep o.l.v. Marion Bluthard, Wietse Meinardi (orgel) , ds. Helene van Noord (liturg) Assen Adventskerk
26/05/19 15.00 Christine Moraal Echt Cistercienzer abdij Lilbosch
26/05/19 15.00 Euwe en Sybolt de Jong Groningen Nieuwe Kerk
26/05/19 16.00 Hilger Kespohl Cuijk St.-Martinuskerk
26/05/19 16.00 Tjalling Roosjen, m.m.v. barokensemble Joffer Bartolotti Soest De Open Hof
26/05/19 15.00 Tommy van Doorn Boxtel Sint-Petrusbasiliek
26/05/19 17.00 Voces Pauli o.l.v. Joep van Buchem Amersfoort Bergkerk
25/05/19 19.30 Aarnoud de Groen Wateringen Herv. Kerk
25/05/19 16.00 Arjan de Vos Nijmegen Stevenskerk
25/05/19 20.15 Arjen Leistra Rhenen Cunerakerk
25/05/19 15.30 Bert den Hertog Scheveningen Oude Kerk
25/05/19 19.30 Evert van de Veen Arnemuiden Gereformeerde Kerk
25/05/19 13.00 Geert Bierling Rotterdam de Doelen
25/05/19 20.15 Gerben Mourik Lisse Sint-Agathakerk
25/05/19 15.30 Johan den Hoedt en Andre de Jager Dordrecht Trinitatiskapel
25/05/19 20.00 Jos van der Kooy Ouddorp Hervormde Dorpskerk
25/05/19 16.00 Leo van Doeselaar Leiden Marekerk
25/05/19 20.00 Leonore Lub Leens Petruskerk
25/05/19 19.30 Martin Mans Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
25/05/19 19.00 Minne Veldman Groningen Martinikerk
← Previous | Page 112 of 114 | → Next