Calendar-archive

Date Time Musician(s) City Location
29/07/21 20:00-21:00 Cor Ardesch Delft Nieuwe Kerk
29/07/21 20.00 Gerrit Christiaan de Gier Utrecht Jacobikerk
29/07/21 20:00 uur Remy Syrier (orgel) m.m.v. Elke Janssens (sopraan( Houthem-St. Gerlach St. Gerlachuskerk
28/07/21 20.00 André Poortvliet Middelburg Oostkerk
28/07/21 13.00 Erik Jan Eradus (orgel), Michel Duijves (saxofoon) Hoorn Oosterkerk
28/07/21 20.00 Geerten Liefting Groningen Martinikerk
28/07/21 20.00 Henk Verhoef Purmerend Nicolaaskerk (koepelkerk)
28/07/21 20:00 uur Jean-Pierre Steijvers Roermond St. Christoffelkathedraal
28/07/21 20.00 Jos van der Kooy Alkmaar Grote of Sint Laurenskerk
28/07/21 20.00 Martien de Vos Langweer Dorpskerk
27/07/21 20.30 Jan Hage Nijmegen Sint Stevenskerk
27/07/21 20.00 Piet van der Steen 's-Hertogenbosch Sint-Janskathedraal
26/07/21 20.15 Aart Bergwerff Brielle Sint-Catharijnekerk
26/07/21 20.00 Gerben Mourik Sneek PKN Martinikerk
26/07/21 19.00 Midori Conneman Brielle Sint-Catharijnetoren
26/07/21 20:00 Sietze de Vries Veenhuizen Koepelkerk
25/07/21 16.00 Gerda Peters, beiaard Boxtel Sint Petrusbasiliek
25/07/21 15:30 Iddo van der Giessen Den Haag-Loosduinen Abdijkerk
25/07/21 16.00 Rob Waltmans (orgel) en Nicole Commissaris-Knops (orgel) m.m.v. Mirjam Erkens (sopraan) Meerssen Basiliek van het heilig Sacrament
25/07/21 16.00 Stephan van de Wijgert Amsterdam De Duif
25/07/21 20.00 Víctor Baena en António Pedrosa Leiden Pieterskerk
24/07/21 16.00 Anton Doornhein Leiden Marekerk
24/07/21 16.00 Brielle-Blues – Alijah Gospel & Soul Choir Experience Brielle Sint-Catharijnekerk
24/07/21 20.15 Drie finalisten Haarlem Grote of St.-Bavokerk
24/07/21 17.00 Jamie de Goei 's-Hertogenbosch Grote Kerk
24/07/21 20.00 Jan Hage Rotterdam Paradijskerk
24/07/21 14.00 Leo van Doeselaar Amsterdam Concertgebouw
24/07/21 19.30 Rien Donkersloot Voorthuizen Gereformeerde kerk
24/07/21 15.30 Sietze de Vries Utrecht Domkerk
24/07/21 16.00 Thomas Lacôte (orgel), Anne Laberge (dwarsfluit) Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
24/07/21 16.00 Thomas Lacôte en Anne Le Berge Haarlem Kathedrale Basiliek St.-Bavo
23/07/21 20.15 6 concoursdeelnemers Haarlem Doopsgezinde Kerk
23/07/21 12.45 Diederik Bos Breukelen Pieterskerk
23/07/21 20.00 Erika Tieleman, Frans Jespers, Anja Hendrikx en Rob Waltmans Voerendaal St. Laurentius
23/07/21 15.00 Jos Martens Enkhuizen Zuiderkerk
23/07/21 20.00 Reitze Smit Beverwijk Grote Kerk
22/07/21 21.30 Dromen als Messiaen | Gerrie Meijers (orgel), Marcel Wierckx (lichtbeelden) Haarlem Grote of St.-Bavokerk
22/07/21 20:15 uur Liene Madern-Stradina Mheer St. Lambertus
22/07/21 20:00 uur Pieter van Dijk (orgel) m.m.v. Elina Keijzer (blokfluit) en Maaike van Dijk (viool) Houthem-St. Gerlach St. Gerlachuskerk
22/07/21 20:00-21:00 Sietze de Vries Delft Nieuwe Kerk
21/07/21 20.00 Acht concoursdeelnemers Haarlem Kathedrale Basiliek St.-Bavo
21/07/21 20:00 uur Arno Kerkhof Valkenburg a/d Geul St. Nicolaas en Barbara
21/07/21 13.00 Cees van der Poel (orgel), Raymond Honing (fluit) Hoorn Oosterkerk
21/07/21 20.00 Gerard Boot Middelburg Oostkerk
21/07/21 20.00 Leo van Doeselaar en Erwin Wiersinga Groningen Martinikerk
21/07/21 20.00 Willem Poot Edam Grote Kerk
19/07/21 19.00 uur Arie Abbenes Brielle Sint-Catharijnetoren
19/07/21 20:00 uur Arno Kerkhof Valkenburg a/d Geul St. Nicolaas en Barbara
19/07/21 20.15 Het Collectief (Brussel), Dirk Luijmes (harmonium) Haarlem Nieuwe Kerk
19/07/21 20.15 Martien de Vos Brielle Sint-Catharijnekerk

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
29/07/21 20:00-21:00 Cor Ardesch Delft Nieuwe Kerk
29/07/21 20.00 Gerrit Christiaan de Gier Utrecht Jacobikerk
29/07/21 20:00 uur Remy Syrier (orgel) m.m.v. Elke Janssens (sopraan( Houthem-St. Gerlach St. Gerlachuskerk
28/07/21 20.00 André Poortvliet Middelburg Oostkerk
28/07/21 13.00 Erik Jan Eradus (orgel), Michel Duijves (saxofoon) Hoorn Oosterkerk
28/07/21 20.00 Geerten Liefting Groningen Martinikerk
28/07/21 20.00 Henk Verhoef Purmerend Nicolaaskerk (koepelkerk)
28/07/21 20:00 uur Jean-Pierre Steijvers Roermond St. Christoffelkathedraal
28/07/21 20.00 Jos van der Kooy Alkmaar Grote of Sint Laurenskerk
28/07/21 20.00 Martien de Vos Langweer Dorpskerk
27/07/21 20.30 Jan Hage Nijmegen Sint Stevenskerk
27/07/21 20.00 Piet van der Steen 's-Hertogenbosch Sint-Janskathedraal
26/07/21 20.15 Aart Bergwerff Brielle Sint-Catharijnekerk
26/07/21 20.00 Gerben Mourik Sneek PKN Martinikerk
26/07/21 19.00 Midori Conneman Brielle Sint-Catharijnetoren
26/07/21 20:00 Sietze de Vries Veenhuizen Koepelkerk
25/07/21 16.00 Gerda Peters, beiaard Boxtel Sint Petrusbasiliek
25/07/21 15:30 Iddo van der Giessen Den Haag-Loosduinen Abdijkerk
25/07/21 16.00 Rob Waltmans (orgel) en Nicole Commissaris-Knops (orgel) m.m.v. Mirjam Erkens (sopraan) Meerssen Basiliek van het heilig Sacrament
25/07/21 16.00 Stephan van de Wijgert Amsterdam De Duif
25/07/21 20.00 Víctor Baena en António Pedrosa Leiden Pieterskerk
24/07/21 16.00 Anton Doornhein Leiden Marekerk
24/07/21 16.00 Brielle-Blues – Alijah Gospel & Soul Choir Experience Brielle Sint-Catharijnekerk
24/07/21 20.15 Drie finalisten Haarlem Grote of St.-Bavokerk
24/07/21 17.00 Jamie de Goei 's-Hertogenbosch Grote Kerk
24/07/21 20.00 Jan Hage Rotterdam Paradijskerk
24/07/21 14.00 Leo van Doeselaar Amsterdam Concertgebouw
24/07/21 19.30 Rien Donkersloot Voorthuizen Gereformeerde kerk
24/07/21 15.30 Sietze de Vries Utrecht Domkerk
24/07/21 16.00 Thomas Lacôte (orgel), Anne Laberge (dwarsfluit) Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
24/07/21 16.00 Thomas Lacôte en Anne Le Berge Haarlem Kathedrale Basiliek St.-Bavo
23/07/21 20.15 6 concoursdeelnemers Haarlem Doopsgezinde Kerk
23/07/21 12.45 Diederik Bos Breukelen Pieterskerk
23/07/21 20.00 Erika Tieleman, Frans Jespers, Anja Hendrikx en Rob Waltmans Voerendaal St. Laurentius
23/07/21 15.00 Jos Martens Enkhuizen Zuiderkerk
23/07/21 20.00 Reitze Smit Beverwijk Grote Kerk
22/07/21 21.30 Dromen als Messiaen | Gerrie Meijers (orgel), Marcel Wierckx (lichtbeelden) Haarlem Grote of St.-Bavokerk
22/07/21 20:15 uur Liene Madern-Stradina Mheer St. Lambertus
22/07/21 20:00 uur Pieter van Dijk (orgel) m.m.v. Elina Keijzer (blokfluit) en Maaike van Dijk (viool) Houthem-St. Gerlach St. Gerlachuskerk
22/07/21 20:00-21:00 Sietze de Vries Delft Nieuwe Kerk
21/07/21 20.00 Acht concoursdeelnemers Haarlem Kathedrale Basiliek St.-Bavo
21/07/21 20:00 uur Arno Kerkhof Valkenburg a/d Geul St. Nicolaas en Barbara
21/07/21 13.00 Cees van der Poel (orgel), Raymond Honing (fluit) Hoorn Oosterkerk
21/07/21 20.00 Gerard Boot Middelburg Oostkerk
21/07/21 20.00 Leo van Doeselaar en Erwin Wiersinga Groningen Martinikerk
21/07/21 20.00 Willem Poot Edam Grote Kerk
19/07/21 19.00 uur Arie Abbenes Brielle Sint-Catharijnetoren
19/07/21 20:00 uur Arno Kerkhof Valkenburg a/d Geul St. Nicolaas en Barbara
19/07/21 20.15 Het Collectief (Brussel), Dirk Luijmes (harmonium) Haarlem Nieuwe Kerk
19/07/21 20.15 Martien de Vos Brielle Sint-Catharijnekerk