Calendar-archive

Date Time Musician(s) City Location
18/04/20 20.15 Claudio Puntin (klarinet) en Kit Downes (orgel) Amsterdam Orgelpark
18/04/20 20.15 Erik-Jan Eradus Lisse Sint-Agathakerk
18/04/20 16.00 Evert van de Veen (orgel) en Maurice van Dijk (trompet) Nijkerk De Fontein
18/04/20 16.30 Sander van den Houten Leiden Waalse Kerk
18/04/20 20.00 Sietze de Vries Uithuizermeeden Mariakerk
18/04/20 19.30 Wayne Marshal Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
15/04/20 13.30 Geert Bierling Rotterdam Concertgebouw De Doelen-Grote Zaal
15/04/20 19/04/20 Organ Tour Paris 2020 Parijs -
13/04/20 20.00 Evert van de Veen Voorthuizen Gereformeerde kerk
13/04/20 20.00 Jan van Westenbrugge Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
13/04/20 20.00 Online-concert door Rien Donkersloot en Sietze de Vries (via Youtube) Amersfoort St.-Joriskerk
11/04/20 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
11/04/20 10.30 Sietze de Vries Beverwijk/Haarlem Grote Kerk
10/04/20 20.15 Ensemble Super Librum, Vrouwenschola, Jankees Braaksma (directie en orgel) , Tomas Flegr (carillon), Hiepie Hoogeveen (regie) Amsterdam Orgelpark
05/04/20 15.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk
05/04/20 15.30 Tjeerd van der Ploeg Schagen St.-Christoforuskerk
04/04/20 15.00 Erik-Jan Eradus Den Haag Elandstraatkerk
04/04/20 19.30 Marco den Toom (orgel) & De Zandkunstenaar Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
02/04/20 20.00 Martin Knotters (traverso) en Jonathan Kooman (kist- en hoofdorgel) Tiel Grote- of St. Maartenskerk
29/03/20 14.15 Jan Hage (orgel) en Tatiana Koleva (percussie) Amsterdam Orgelpark
28/03/20 16.00 Caroline Stam (sopraan) en David Cohen (alt), Brederode Consort Leiden Marekerk
28/03/20 15.00 Gerben Mourik Eindhoven Catharinakerk
28/03/20 15.00 Iddo van der Giessen (orgel), Joram van Ketel (trombone) Rotterdam-Schiebroek Goede Herderkerk
28/03/20 19.30 Jan Vayne Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
28/03/20 12.30 Rien Donkersloot Amersfoort St.-Joriskerk
28/03/20 28/03/20 Symposium ‘De toekomst van het Nederlandse orgel’ Elburg Orgelmuseum
27/03/20 20.15 Andres Uibo (orgel) Amsterdam Orgelpark
27/03/20 20.00 Eric Vloeimans (trompet) en Hayo Boerema (orgel) Ede Edesche Concertzaal
27/03/20 20.00 Vocaal Ensemble Piacevole, artistieke leiding Gerben Budding Woerden Lutherse Kerk
22/03/20 14.15 Aart Bergwerff (en leerlingen) en Geerten van de Wetering (orgel) e.a. Amsterdam Orgelpark
22/03/20 11.00 Daniël Brüggen, Sander Zwiep en Wybe Kooimans Naarden DeMess
22/03/20 16.00 Geerten van de Wetering (orgel), Matthijs Koene (panfluit) Amsterdam Koepelkerk of Ronde Lutherse Kerk
22/03/20 16.00 Iddo van der Giessen (orgel), Joram van Ketel (trombone) Schipluiden Dorpskerk
22/03/20 15.30 Jos van der Kooy (orgel), Tetsje van der Kooi (sopraan) Deinum Dorpskerk
22/03/20 15.30 Orgel Trio HOT&brass Zwolle Dominicanenkerk
22/03/20 15.30 Tjeerd van der Ploeg Schagen St.-Christoforuskerk
21/03/20 12.30 Sander van den Houten Amersfoort St.-Joriskerk
21/03/20 20.15 Yves Rechsteiner (orgel) Amsterdam Orgelpark
20/03/20 21.00 Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
15/03/20 15.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk
15/03/20 14.00 Martien de Vos Rotterdam Paradijskerk
15/03/20 16.00 Peter Westerbrink Amsterdam De Duif
14/03/20 20.00 Arjan Breukhoven en Marten Smeding Rotterdam-Charlois Oude Kerk
14/03/20 16.00 Cees Willem van Vliet (orgel) en kamerkoor Vocabiler o.l.v. Richard Vos Nijkerk De Fontein
14/03/20 12.30 Diederik Blankesteijn Amersfoort St.-Joriskerk
14/03/20 16.30 Gerben Gritter Leiden Waalse Kerk
14/03/20 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
14/03/20 16.00 Ton Koopman Bennekom Oude of Sint Alexanderkerk
13/03/20 20.15 Tatiana Koleva (marimba) en Jan Hage (orgel) e.a. Amsterdam Orgelpark
11/03/20 12.45 Jos van der Kooy (orgel en piano), Michael van Dijk (gitaar) Den Haag Gotische Zaal, Raad van State

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
18/04/20 20.15 Claudio Puntin (klarinet) en Kit Downes (orgel) Amsterdam Orgelpark
18/04/20 20.15 Erik-Jan Eradus Lisse Sint-Agathakerk
18/04/20 16.00 Evert van de Veen (orgel) en Maurice van Dijk (trompet) Nijkerk De Fontein
18/04/20 16.30 Sander van den Houten Leiden Waalse Kerk
18/04/20 20.00 Sietze de Vries Uithuizermeeden Mariakerk
18/04/20 19.30 Wayne Marshal Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
15/04/20 13.30 Geert Bierling Rotterdam Concertgebouw De Doelen-Grote Zaal
15/04/20 19/04/20 Organ Tour Paris 2020 Parijs -
13/04/20 20.00 Evert van de Veen Voorthuizen Gereformeerde kerk
13/04/20 20.00 Jan van Westenbrugge Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
13/04/20 20.00 Online-concert door Rien Donkersloot en Sietze de Vries (via Youtube) Amersfoort St.-Joriskerk
11/04/20 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
11/04/20 10.30 Sietze de Vries Beverwijk/Haarlem Grote Kerk
10/04/20 20.15 Ensemble Super Librum, Vrouwenschola, Jankees Braaksma (directie en orgel) , Tomas Flegr (carillon), Hiepie Hoogeveen (regie) Amsterdam Orgelpark
05/04/20 15.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk
05/04/20 15.30 Tjeerd van der Ploeg Schagen St.-Christoforuskerk
04/04/20 15.00 Erik-Jan Eradus Den Haag Elandstraatkerk
04/04/20 19.30 Marco den Toom (orgel) & De Zandkunstenaar Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
02/04/20 20.00 Martin Knotters (traverso) en Jonathan Kooman (kist- en hoofdorgel) Tiel Grote- of St. Maartenskerk
29/03/20 14.15 Jan Hage (orgel) en Tatiana Koleva (percussie) Amsterdam Orgelpark
28/03/20 16.00 Caroline Stam (sopraan) en David Cohen (alt), Brederode Consort Leiden Marekerk
28/03/20 15.00 Gerben Mourik Eindhoven Catharinakerk
28/03/20 15.00 Iddo van der Giessen (orgel), Joram van Ketel (trombone) Rotterdam-Schiebroek Goede Herderkerk
28/03/20 19.30 Jan Vayne Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
28/03/20 12.30 Rien Donkersloot Amersfoort St.-Joriskerk
28/03/20 28/03/20 Symposium ‘De toekomst van het Nederlandse orgel’ Elburg Orgelmuseum
27/03/20 20.15 Andres Uibo (orgel) Amsterdam Orgelpark
27/03/20 20.00 Eric Vloeimans (trompet) en Hayo Boerema (orgel) Ede Edesche Concertzaal
27/03/20 20.00 Vocaal Ensemble Piacevole, artistieke leiding Gerben Budding Woerden Lutherse Kerk
22/03/20 14.15 Aart Bergwerff (en leerlingen) en Geerten van de Wetering (orgel) e.a. Amsterdam Orgelpark
22/03/20 11.00 Daniël Brüggen, Sander Zwiep en Wybe Kooimans Naarden DeMess
22/03/20 16.00 Geerten van de Wetering (orgel), Matthijs Koene (panfluit) Amsterdam Koepelkerk of Ronde Lutherse Kerk
22/03/20 16.00 Iddo van der Giessen (orgel), Joram van Ketel (trombone) Schipluiden Dorpskerk
22/03/20 15.30 Jos van der Kooy (orgel), Tetsje van der Kooi (sopraan) Deinum Dorpskerk
22/03/20 15.30 Orgel Trio HOT&brass Zwolle Dominicanenkerk
22/03/20 15.30 Tjeerd van der Ploeg Schagen St.-Christoforuskerk
21/03/20 12.30 Sander van den Houten Amersfoort St.-Joriskerk
21/03/20 20.15 Yves Rechsteiner (orgel) Amsterdam Orgelpark
20/03/20 21.00 Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
15/03/20 15.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk
15/03/20 14.00 Martien de Vos Rotterdam Paradijskerk
15/03/20 16.00 Peter Westerbrink Amsterdam De Duif
14/03/20 20.00 Arjan Breukhoven en Marten Smeding Rotterdam-Charlois Oude Kerk
14/03/20 16.00 Cees Willem van Vliet (orgel) en kamerkoor Vocabiler o.l.v. Richard Vos Nijkerk De Fontein
14/03/20 12.30 Diederik Blankesteijn Amersfoort St.-Joriskerk
14/03/20 16.30 Gerben Gritter Leiden Waalse Kerk
14/03/20 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
14/03/20 16.00 Ton Koopman Bennekom Oude of Sint Alexanderkerk
13/03/20 20.15 Tatiana Koleva (marimba) en Jan Hage (orgel) e.a. Amsterdam Orgelpark
11/03/20 12.45 Jos van der Kooy (orgel en piano), Michael van Dijk (gitaar) Den Haag Gotische Zaal, Raad van State