Calendar-archive

Date Time Musician(s) City Location
31/05/20 15.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk
30/05/20 20.15 Steven Kamperman (klarinetten), Dion Nijland (bas), Berry van Berkum (orgel), Ruben Drenth (trompet), Joost Buis (trombone) Amsterdam Orgelpark
26/05/20 20.00 Eric Koevoets Rotterdam Lambertuskerk
26/05/20 30/05/20 Orgelbusreis naar Westfalen Paderborn, Soest, Ostönnen en Oelinghausen -
23/05/20 20.00 Arjan Breukhoven Worbis (Duitsland) Klosterkirche Sankt Antonius
23/05/20 20.00 Evert van de Veen Aldeboarn (Fr.) Hervormde kerk
23/05/20 20.15 Pieter-Jelle de Boer en Els Biesemans (orgel en piano) en Maria Milstein (viool) Amsterdam Orgelpark
23/05/20 15.00 Willem Hörmann Eindhoven Catharinakerk
22/05/20 19.30 Arjan Breukhoven Frauenpriessnitz (Duitsland) Sankt Mauritiuskirche
21/05/20 20.00 Online-concert door Evan Bogerd en Rien Donkersloot Amersfoort St.-Joriskerk
21/05/20 15.30 Rien Donkersloot Amersfoort St.-Joriskerk
18/05/20 20.00 Bob van der Linde Sneek RK St. Martinus-aan-de-Singel
17/05/20 14.00 Jos van der Kooy Rotterdam Paradijskerk
17/05/20 14.15 Roden Girl Choristers o.l.v. Sonja de Vries en Sietze de Vries, orgel Amsterdam Orgelpark
16/05/20 20.15 Bert van den Brink (piano) en Pieter de Mast (fluit en saxofoon) Amsterdam Orgelpark
16/05/20 14.15 Peter van der Zwaag, orgels Amsterdam Orgelpark
16/05/20 16.00 Sietze de Vries Bergen op Zoom Gertrudiskerk
16/05/20 10:30 XIe Oecumenisch Liedfestival Goes Beide Magdalena Kerken
15/05/20 20.15 Jacob Lekkerkerker (orgel), Nina Kunzel (stem), Cassandra Arnmark (dans), Luka Prelas (saxofoon), Clare Gallagher (geluidstechniek) Amsterdam Orgelpark
13/05/20 12.45 Jos van der Kooy (orgel en piano), Tim Ouwejan (trombone) Den Haag Gotische Zaal, Raad van State
10/05/20 14.15 Rembrandt Frerichs (orgel en piano), Nexus String Quartet, Joce Mienniel (fluit) Amsterdam Orgelpark
09/05/20 15.00 David Cassan (Parijs) Den Haag Elandstraatkerk
09/05/20 20.15 Diverse organisten Amsterdam Orgelpark
09/05/20 10.00 16.00 Orgeldag Noord-Nederland! Provincie Groningen Kerken volgens lijst
09/05/20 Orgeltocht met workshops in en rond Gouda Gouda en omstreken Diversen
09/05/20 20.15 Peter Eilander Lisse Sint-Agathakerk
09/05/20 16.30 Pieter van Dijk Leiden Waalse Kerk
06/05/20 13.30 Geert Bierling Rotterdam Concertgebouw De Doelen-Grote Zaal
05/05/20 14.00 Matthijs Breukhoven Rotterdam Alexanderkerk
03/05/20 14.15 Kamerkoor Ad Parnassum o.l.v. Anthony Zielhorst, Geerten Liefting, orgel Amsterdam Orgelpark
03/05/20 15.00 Online-concert door Jan Pieter Karman Breukelen Pauluskerk,Straatweg 37
02/05/20 20.00 Arjan Breukhoven Maassluis Groote Kerk
02/05/20 20.15 Leden van het Kamerorkest van het Noorden, Tatiana Koleva (marimba), Eduardo Canto Arce (viool), Berry van Berkum (orgel) e.a. Amsterdam Orgelpark
02/05/20 19.30 Vincent de Vries Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
01/05/20 31/10/20 8th Edition international organ competition Pierre de Manchicourt May and october 2020 Béthune. Auxi-le-Château. Saint-Omer. -
30/04/20 20.00 Vincent de Vries Pijnacker Dorpskerk
27/04/20 20.00 Jos Moeke Bunschoten Zuiderkerk
27/04/20 11.00 Luuk Schuurman Nijverdal De Regenboog
27/04/20 16.30 Theo Jellema Leeuwarden Lutherse Kerk
26/04/20 15.30 Frank van Wijk Purmerend Sint-Nicolaaskerk
25/04/20 16.00 Adriaan Hoek Leiden Marekerk
25/04/20 16.00 André de Jager Papendrecht Bethlehemkerk
25/04/20 14.45 André de Jager Papendrecht Elimkerk
25/04/20 20.15 Laurens Collegium Rotterdam o.l.v. Wiecher Mandemaker, Hayo Boerema op orgel. Amsterdam Orgelpark
25/04/20 20.00 Online concert door Rien Donkersloot en Sietze de Vries Amersfoort St.-Joriskerk
25/04/20 15.00 Willem van Twillert Eindhoven Catharinakerk
25/04/20 15.00 Willem van Twillert Eindhoven Stadskerk St. Cathrien
24/04/20 20.00 Rien Donkersloot (orgel) en Mariët Kaasschieter (sopraan) Ede Edesche Concertzaal
19/04/20 14.00 Gerard van der Zijden Rotterdam Paradijskerk
18/04/20 20.00 Arjan Breukhoven Berkel en Rodenrijs Dorpskerk

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
31/05/20 15.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk
30/05/20 20.15 Steven Kamperman (klarinetten), Dion Nijland (bas), Berry van Berkum (orgel), Ruben Drenth (trompet), Joost Buis (trombone) Amsterdam Orgelpark
26/05/20 20.00 Eric Koevoets Rotterdam Lambertuskerk
26/05/20 30/05/20 Orgelbusreis naar Westfalen Paderborn, Soest, Ostönnen en Oelinghausen -
23/05/20 20.00 Arjan Breukhoven Worbis (Duitsland) Klosterkirche Sankt Antonius
23/05/20 20.00 Evert van de Veen Aldeboarn (Fr.) Hervormde kerk
23/05/20 20.15 Pieter-Jelle de Boer en Els Biesemans (orgel en piano) en Maria Milstein (viool) Amsterdam Orgelpark
23/05/20 15.00 Willem Hörmann Eindhoven Catharinakerk
22/05/20 19.30 Arjan Breukhoven Frauenpriessnitz (Duitsland) Sankt Mauritiuskirche
21/05/20 20.00 Online-concert door Evan Bogerd en Rien Donkersloot Amersfoort St.-Joriskerk
21/05/20 15.30 Rien Donkersloot Amersfoort St.-Joriskerk
18/05/20 20.00 Bob van der Linde Sneek RK St. Martinus-aan-de-Singel
17/05/20 14.00 Jos van der Kooy Rotterdam Paradijskerk
17/05/20 14.15 Roden Girl Choristers o.l.v. Sonja de Vries en Sietze de Vries, orgel Amsterdam Orgelpark
16/05/20 20.15 Bert van den Brink (piano) en Pieter de Mast (fluit en saxofoon) Amsterdam Orgelpark
16/05/20 14.15 Peter van der Zwaag, orgels Amsterdam Orgelpark
16/05/20 16.00 Sietze de Vries Bergen op Zoom Gertrudiskerk
16/05/20 10:30 XIe Oecumenisch Liedfestival Goes Beide Magdalena Kerken
15/05/20 20.15 Jacob Lekkerkerker (orgel), Nina Kunzel (stem), Cassandra Arnmark (dans), Luka Prelas (saxofoon), Clare Gallagher (geluidstechniek) Amsterdam Orgelpark
13/05/20 12.45 Jos van der Kooy (orgel en piano), Tim Ouwejan (trombone) Den Haag Gotische Zaal, Raad van State
10/05/20 14.15 Rembrandt Frerichs (orgel en piano), Nexus String Quartet, Joce Mienniel (fluit) Amsterdam Orgelpark
09/05/20 15.00 David Cassan (Parijs) Den Haag Elandstraatkerk
09/05/20 20.15 Diverse organisten Amsterdam Orgelpark
09/05/20 10.00 16.00 Orgeldag Noord-Nederland! Provincie Groningen Kerken volgens lijst
09/05/20 Orgeltocht met workshops in en rond Gouda Gouda en omstreken Diversen
09/05/20 20.15 Peter Eilander Lisse Sint-Agathakerk
09/05/20 16.30 Pieter van Dijk Leiden Waalse Kerk
06/05/20 13.30 Geert Bierling Rotterdam Concertgebouw De Doelen-Grote Zaal
05/05/20 14.00 Matthijs Breukhoven Rotterdam Alexanderkerk
03/05/20 14.15 Kamerkoor Ad Parnassum o.l.v. Anthony Zielhorst, Geerten Liefting, orgel Amsterdam Orgelpark
03/05/20 15.00 Online-concert door Jan Pieter Karman Breukelen Pauluskerk,Straatweg 37
02/05/20 20.00 Arjan Breukhoven Maassluis Groote Kerk
02/05/20 20.15 Leden van het Kamerorkest van het Noorden, Tatiana Koleva (marimba), Eduardo Canto Arce (viool), Berry van Berkum (orgel) e.a. Amsterdam Orgelpark
02/05/20 19.30 Vincent de Vries Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
01/05/20 31/10/20 8th Edition international organ competition Pierre de Manchicourt May and october 2020 Béthune. Auxi-le-Château. Saint-Omer. -
30/04/20 20.00 Vincent de Vries Pijnacker Dorpskerk
27/04/20 20.00 Jos Moeke Bunschoten Zuiderkerk
27/04/20 11.00 Luuk Schuurman Nijverdal De Regenboog
27/04/20 16.30 Theo Jellema Leeuwarden Lutherse Kerk
26/04/20 15.30 Frank van Wijk Purmerend Sint-Nicolaaskerk
25/04/20 16.00 Adriaan Hoek Leiden Marekerk
25/04/20 16.00 André de Jager Papendrecht Bethlehemkerk
25/04/20 14.45 André de Jager Papendrecht Elimkerk
25/04/20 20.15 Laurens Collegium Rotterdam o.l.v. Wiecher Mandemaker, Hayo Boerema op orgel. Amsterdam Orgelpark
25/04/20 20.00 Online concert door Rien Donkersloot en Sietze de Vries Amersfoort St.-Joriskerk
25/04/20 15.00 Willem van Twillert Eindhoven Catharinakerk
25/04/20 15.00 Willem van Twillert Eindhoven Stadskerk St. Cathrien
24/04/20 20.00 Rien Donkersloot (orgel) en Mariët Kaasschieter (sopraan) Ede Edesche Concertzaal
19/04/20 14.00 Gerard van der Zijden Rotterdam Paradijskerk
18/04/20 20.00 Arjan Breukhoven Berkel en Rodenrijs Dorpskerk