Calendar

Date Time Musician(s) City Location
Sat 01/10/22 20:00 Minne Veldman Lunteren Bethelkerk
Sat 01/10/22 20:00 Vincent Hensen-Oosterdijk Kantens Antoniuskerk
Sat 01/10/22 10.30 - 15.30 Workshop met Bart Wuilmus Helmond St. Lambertuskerk
Sun 02/10/22 12.00 Jan Pieter Lanooy Elst ( Gld ) Grote Kerk
Sun 02/10/22 19.30 Jan van de Laar (orgel) hoornensemble Capricorno, Herman Jeurissen Helmond St. Lambertuskerk
Sun 02/10/22 15:30 Leonore Lub Appingedam Nicolaïkerk
Sun 02/10/22 15.00 Ronald Schollaart, Joost Doodeman, Iwan van Amsterdam, Wendy Leonards, Katalin Somogyi, Dirk van Egmond, Lijda Talboom (zang), Ineke Bos (zang) en Edith Heldoorn (dwarsfluit) Castricum St. Pancratiuskerk
Sun 02/10/22 16.00 Simon Bouma (orgel), Judith Oost (cello) Easterein Martinikerk
Tue 04/10/22 08/10/22 16e Internationaal César Franckconcours Haarlem Kathedrale Basiliek St. Bavo
Tue 04/10/22 08/10/22 16th International César Franck Competition Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
Tue 04/10/22 20.00 Anton Pauw & Jos van der Kooy Haarlem Grote of St. Bavokerk
Wed 05/10/22 12:00 Bert van Stam Woerden Petruskerk
Thu 06/10/22 20:00 Tiels Vocaal Ensemble, Nico Gerhards (saxofoon) en Jonathan Kooman (orgel) Tiel Grote of St. Maartenskerk
Thu 06/10/22 20.00 Willem Harold Boog Harderwijk Grote kerk
Fri 07/10/22 20.15 Leendert Verduijn Katwijk aan Zee Vredeskerk
Fri 07/10/22 20.15 Leendert Verduijn Katwijk aan Zee Vredeskerk
Fri 07/10/22 20:00 Minne Veldman Parijs Eglise Saint-Antoine-des-Quinze-Vingts
Fri 07/10/22 20.30 Paul de Maeyer Bergen op Zoom St.-Gertrtudiskerk
Sat 08/10/22 20.00 Arjan Breukhoven Berkel en Rodenrijs Dorpskerk
Sat 08/10/22 20.00 Ben van Oosten Bergen op Zoom St.-Gertrudiskerk
Sat 08/10/22 20:15 Everhard Zwart Lisse Sint-Agathakerk
Sat 08/10/22 20.00 Evert van de Veen Genemuiden Grote of Sint Nicolaaskerk
Sat 08/10/22 13.00 tot 16.45 Gerrit Christiaan de Gier en deelnemers Workshop IJsselstein Ontmoetingskerk, Andorrastraat 2, IJsselstein
Sat 08/10/22 11.00 Jan van de Laar Helmond St. Lambertuskerk
Sat 08/10/22 20.00 Sander van den Houten Zevenhuizen (ZH) Ontmoetingskerk
Sun 09/10/22 16.00 Afke Burghgraef Leeuwarden Evangelisch Lutherse Kerk
Sun 09/10/22 16.00 Tommy van Doorn Boxtel Sint-Petrusbasiliek
Thu 13/10/22 20.00 Evert van de Veen Harderwijk Grote kerk
Thu 13/10/22 20.00 Gerben Budding Haarlem Philharmonie
Sat 15/10/22 21:00 Leo van Doeselaar en Erwin Wiersinga Groningen Martinikerk
Sat 15/10/22 20:00 Minne Veldman Kampen Sint Nicolaas- of Bovenkerk
Sat 15/10/22 15:00 Theo Jellema – 15e Bachconcert Lekkum Kerk
Sun 16/10/22 16.00 Rien Donkersloot Amsterdam Koepelkerk of Ronde Lutherse Kerk
Sun 16/10/22 15.30 Theo Hes Horst Sint Lambertuskerk
Sun 16/10/22 15.00 Theo Jellema Enkhuizen Westerkerk
Wed 19/10/22 20.00 Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
Wed 19/10/22 20.00 Matthias Havinga, orgel en Klaartje van Veldhoven, sopraan Middelburg Oostkerk
Thu 20/10/22 20.00 Gert van Hoef Harderwijk Grote kerk
Fri 21/10/22 20.00 Zuzana Ferjenčíková Haarlem St. Josephkerk
Sat 22/10/22 20.00 Arjan Breukhoven Dordrecht Grote Kerk
Sat 22/10/22 19.30 Marco den Toom Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
Sat 22/10/22 15:00 Willem van Twillert Eindhoven Catharinakerk
Sun 23/10/22 15:00 Gerhardt Drijvers Groningen Nieuwe Kerk
Sun 23/10/22 16.30 Simon Stelling Alphen aan den Rijn Adventskerk
Thu 27/10/22 20.00 Everhard Zwart Harderwijk Grote kerk
Sat 29/10/22 16:00 Adriaan Hoek Leiden Marekerk Leiden
Sat 29/10/22 15.00 Jan Peter Teeuw Dordrecht De Wijnstok, Dubbelsteijnlaan West 70
Sat 29/10/22 19.30 Jos Moeke Elburg Grote kerk
Sat 29/10/22 16.00 Vincent de Ridder Rotterdam-Hillegersberg Hillegondakerk
Sun 30/10/22 16.00 Sebastiaan Schippers (orgel), Petra den Dikken (dwarsfluit) Leeuwarden Evangelisch Lutherse Kerk

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
Sat 01/10/22 20:00 Minne Veldman Lunteren Bethelkerk
Sat 01/10/22 20:00 Vincent Hensen-Oosterdijk Kantens Antoniuskerk
Sat 01/10/22 10.30 - 15.30 Workshop met Bart Wuilmus Helmond St. Lambertuskerk
Sun 02/10/22 12.00 Jan Pieter Lanooy Elst ( Gld ) Grote Kerk
Sun 02/10/22 19.30 Jan van de Laar (orgel) hoornensemble Capricorno, Herman Jeurissen Helmond St. Lambertuskerk
Sun 02/10/22 15:30 Leonore Lub Appingedam Nicolaïkerk
Sun 02/10/22 15.00 Ronald Schollaart, Joost Doodeman, Iwan van Amsterdam, Wendy Leonards, Katalin Somogyi, Dirk van Egmond, Lijda Talboom (zang), Ineke Bos (zang) en Edith Heldoorn (dwarsfluit) Castricum St. Pancratiuskerk
Sun 02/10/22 16.00 Simon Bouma (orgel), Judith Oost (cello) Easterein Martinikerk
Tue 04/10/22 08/10/22 16e Internationaal César Franckconcours Haarlem Kathedrale Basiliek St. Bavo
Tue 04/10/22 08/10/22 16th International César Franck Competition Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
Tue 04/10/22 20.00 Anton Pauw & Jos van der Kooy Haarlem Grote of St. Bavokerk
Wed 05/10/22 12:00 Bert van Stam Woerden Petruskerk
Thu 06/10/22 20:00 Tiels Vocaal Ensemble, Nico Gerhards (saxofoon) en Jonathan Kooman (orgel) Tiel Grote of St. Maartenskerk
Thu 06/10/22 20.00 Willem Harold Boog Harderwijk Grote kerk
Fri 07/10/22 20.15 Leendert Verduijn Katwijk aan Zee Vredeskerk
Fri 07/10/22 20.15 Leendert Verduijn Katwijk aan Zee Vredeskerk
Fri 07/10/22 20:00 Minne Veldman Parijs Eglise Saint-Antoine-des-Quinze-Vingts
Fri 07/10/22 20.30 Paul de Maeyer Bergen op Zoom St.-Gertrtudiskerk
Sat 08/10/22 20.00 Arjan Breukhoven Berkel en Rodenrijs Dorpskerk
Sat 08/10/22 20.00 Ben van Oosten Bergen op Zoom St.-Gertrudiskerk
Sat 08/10/22 20:15 Everhard Zwart Lisse Sint-Agathakerk
Sat 08/10/22 20.00 Evert van de Veen Genemuiden Grote of Sint Nicolaaskerk
Sat 08/10/22 13.00 tot 16.45 Gerrit Christiaan de Gier en deelnemers Workshop IJsselstein Ontmoetingskerk, Andorrastraat 2, IJsselstein
Sat 08/10/22 11.00 Jan van de Laar Helmond St. Lambertuskerk
Sat 08/10/22 20.00 Sander van den Houten Zevenhuizen (ZH) Ontmoetingskerk
Sun 09/10/22 16.00 Afke Burghgraef Leeuwarden Evangelisch Lutherse Kerk
Sun 09/10/22 16.00 Tommy van Doorn Boxtel Sint-Petrusbasiliek
Thu 13/10/22 20.00 Evert van de Veen Harderwijk Grote kerk
Thu 13/10/22 20.00 Gerben Budding Haarlem Philharmonie
Sat 15/10/22 21:00 Leo van Doeselaar en Erwin Wiersinga Groningen Martinikerk
Sat 15/10/22 20:00 Minne Veldman Kampen Sint Nicolaas- of Bovenkerk
Sat 15/10/22 15:00 Theo Jellema – 15e Bachconcert Lekkum Kerk
Sun 16/10/22 16.00 Rien Donkersloot Amsterdam Koepelkerk of Ronde Lutherse Kerk
Sun 16/10/22 15.30 Theo Hes Horst Sint Lambertuskerk
Sun 16/10/22 15.00 Theo Jellema Enkhuizen Westerkerk
Wed 19/10/22 20.00 Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
Wed 19/10/22 20.00 Matthias Havinga, orgel en Klaartje van Veldhoven, sopraan Middelburg Oostkerk
Thu 20/10/22 20.00 Gert van Hoef Harderwijk Grote kerk
Fri 21/10/22 20.00 Zuzana Ferjenčíková Haarlem St. Josephkerk
Sat 22/10/22 20.00 Arjan Breukhoven Dordrecht Grote Kerk
Sat 22/10/22 19.30 Marco den Toom Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
Sat 22/10/22 15:00 Willem van Twillert Eindhoven Catharinakerk
Sun 23/10/22 15:00 Gerhardt Drijvers Groningen Nieuwe Kerk
Sun 23/10/22 16.30 Simon Stelling Alphen aan den Rijn Adventskerk
Thu 27/10/22 20.00 Everhard Zwart Harderwijk Grote kerk
Sat 29/10/22 16:00 Adriaan Hoek Leiden Marekerk Leiden
Sat 29/10/22 15.00 Jan Peter Teeuw Dordrecht De Wijnstok, Dubbelsteijnlaan West 70
Sat 29/10/22 19.30 Jos Moeke Elburg Grote kerk
Sat 29/10/22 16.00 Vincent de Ridder Rotterdam-Hillegersberg Hillegondakerk
Sun 30/10/22 16.00 Sebastiaan Schippers (orgel), Petra den Dikken (dwarsfluit) Leeuwarden Evangelisch Lutherse Kerk