Calendar

Date Time Musician(s) City Location
Sat 17/09/22 20.00 Evert van de Veen Kampen Bovenkerk
Sat 17/09/22 20:00 Gerben Mourik Farmsum Kerk
Sat 17/09/22 19.30 Johan Luijmes Rheden Dorpskerk
Sat 17/09/22 20.15 Simon Stelling Alphen aan den Rijn Adventskerk
Sat 17/09/22 15:00 Theo Jellema – 14e Bachconcert Warten Dorpskerk
Sat 17/09/22 hele dag Vincent Hensen-Oosterdijk Veendam Toren Grote Kerk
Sun 18/09/22 16:00 Darija Schneiderova en Winfrien Dahlke Bellingwolde Magnuskerk
Sun 18/09/22 15.30 Gonny van der Maten Westwoud Sint Martinuskerk
Sun 18/09/22 15.30 Gonny van der Maten Westwoud Sint Martinuskerk
Sun 18/09/22 17.00 Henco de Berg Sankt Florian (Oostenrijk) Stiftskirche - Bruckner-orgel
Sun 18/09/22 19.30 Leo van Doeselaar Helmond St. Lambertuskerk
Sun 18/09/22 15.00 Theo Jellema Enkhuizen Westerkerk
Mon 19/09/22 20.00 Francesca Ajossa Alkmaar Laurentius kerk
Tue 20/09/22 20.00 Aarnoud de Groen en Bram Brandemann Kampen Buitenkerk
Tue 20/09/22 20.00 Jaap Zwart Zaandam Oostzijderkerk
Tue 20/09/22 20.00 Ton Koopman Haarlem Grote of St. Bavokerk
Wed 21/09/22 12:00 Ad van Pelt Woerden Petruskerk
Wed 21/09/22 20.00 Ton Koopman Dordrecht Grote Kerk
Thu 22/09/22 20:00 Minne Veldman Harderwijk Grote of Onze Lieve Vrouwekerk
Thu 22/09/22 20.00 Minne Veldman Harderwijk Grote Kerk
Fri 23/09/22 01/10/22 Internationaal Buxtehude Orgelconcours Lübeck, Mölnn, Hamburg Kerken
Fri 23/09/22 20.00 Lidia Książkiewicz Haarlem St. Josephkerk
Fri 23/09/22 19.30 Vincent de Vries Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
Sat 24/09/22 20.00 Jaap Kroonenburg Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
Sat 24/09/22 17:00 Jamie de Goei 's-Hertogenbosch Grote Kerk
Sat 24/09/22 16:00 Jan Verschuren Leiden Marekerk Leiden
Sat 24/09/22 17.00 Jolanda Zwoferink Duderstadt Dom
Sat 24/09/22 13.00 Jos Moeke Zwolle Grote kerk
Sat 24/09/22 20:00 Mannes Hofsink, Jelte Hulzebos, Stef Tuinstra Groningen Nieuwe Kerk
Sat 24/09/22 24/09/22 Masterclass ‘Improvisatie tijdens de liturgie’ Woerden Bonaventurakerk
Sat 24/09/22 16.00 Maurits Bunt Rotterdam-Hillegersberg Hillegondakerk
Sat 24/09/22 gehele dag Oude Tonge Orgelconcours Oude Tonge Hervomde kerk
Sat 24/09/22 15.00 Ronald de Jong, Iddo van der Giessen Rotterdam Goede Herderkerk Schiebroek
Sat 24/09/22 15:00 Ruud Huijbregts Eindhoven Catharinakerk
Sat 24/09/22 21:00 Ruud Huijbregts, Jan van de Laar, Rob Nederlof en Ad van Sleuwen Eindhoven Catharinakerk
Sat 24/09/22 17:00 Vocaal Ensemble En Chantant o.l.v. Mirjam van den Hoek m.m.v. Niels de Klerk, orgel Eindhoven Catharinakerk
Sun 25/09/22 16.00 Arjan Veen Boxtel Sint-Petrusbasiliek
Sun 25/09/22 15:00 Capella Sine Vinculis Edam Grote Kerk
Sun 25/09/22 10:30 Jan Hoegee Eindhoven Catharinakerk
Sun 25/09/22 16.00 Jan van de Laar Venray Sint Petrus' Bandenkerk
Sun 25/09/22 16.00 Michiko Kato en Hanneke Huibers Weesp Van Houtenkerk, Oudegracht 69
Sun 25/09/22 16.30 Simon Stelling Alphen aan den Rijn Adventskerk
Sun 25/09/22 14:30 Theo Jellema Oldenzijl Nicolaaskerk
Tue 27/09/22 20.00 Els Biesemans Haarlem Grote of St. Bavokerk
Thu 29/09/22 20.00 André van Vliet Harderwijk Grote kerk
Fri 30/09/22 20.00 Jos Moeke Geervliet Grote kerk
Sat 01/10/22 16:00 Edwin Vooijs Rotterdam Bergsingelkerk
Sat 01/10/22 15.00 Johan den Hoedt (orgel), Vocaal ensemble Embrace Dordrecht De Wijnstok, Dubbelsteijnlaan West 70
Sat 01/10/22 15.30 Mark Roos en Jaap de Vos, orgel-vierhandig IJsselstein Oude St.Nicolaaskerk
Sat 01/10/22 11.00 Matthias Havinga (orgel), Klaartje van Veldhoven (sopraan) Utrecht Tivoli Vredenburg

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
Sat 17/09/22 20.00 Evert van de Veen Kampen Bovenkerk
Sat 17/09/22 20:00 Gerben Mourik Farmsum Kerk
Sat 17/09/22 19.30 Johan Luijmes Rheden Dorpskerk
Sat 17/09/22 20.15 Simon Stelling Alphen aan den Rijn Adventskerk
Sat 17/09/22 15:00 Theo Jellema – 14e Bachconcert Warten Dorpskerk
Sat 17/09/22 hele dag Vincent Hensen-Oosterdijk Veendam Toren Grote Kerk
Sun 18/09/22 16:00 Darija Schneiderova en Winfrien Dahlke Bellingwolde Magnuskerk
Sun 18/09/22 15.30 Gonny van der Maten Westwoud Sint Martinuskerk
Sun 18/09/22 15.30 Gonny van der Maten Westwoud Sint Martinuskerk
Sun 18/09/22 17.00 Henco de Berg Sankt Florian (Oostenrijk) Stiftskirche - Bruckner-orgel
Sun 18/09/22 19.30 Leo van Doeselaar Helmond St. Lambertuskerk
Sun 18/09/22 15.00 Theo Jellema Enkhuizen Westerkerk
Mon 19/09/22 20.00 Francesca Ajossa Alkmaar Laurentius kerk
Tue 20/09/22 20.00 Aarnoud de Groen en Bram Brandemann Kampen Buitenkerk
Tue 20/09/22 20.00 Jaap Zwart Zaandam Oostzijderkerk
Tue 20/09/22 20.00 Ton Koopman Haarlem Grote of St. Bavokerk
Wed 21/09/22 12:00 Ad van Pelt Woerden Petruskerk
Wed 21/09/22 20.00 Ton Koopman Dordrecht Grote Kerk
Thu 22/09/22 20:00 Minne Veldman Harderwijk Grote of Onze Lieve Vrouwekerk
Thu 22/09/22 20.00 Minne Veldman Harderwijk Grote Kerk
Fri 23/09/22 01/10/22 Internationaal Buxtehude Orgelconcours Lübeck, Mölnn, Hamburg Kerken
Fri 23/09/22 20.00 Lidia Książkiewicz Haarlem St. Josephkerk
Fri 23/09/22 19.30 Vincent de Vries Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
Sat 24/09/22 20.00 Jaap Kroonenburg Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
Sat 24/09/22 17:00 Jamie de Goei 's-Hertogenbosch Grote Kerk
Sat 24/09/22 16:00 Jan Verschuren Leiden Marekerk Leiden
Sat 24/09/22 17.00 Jolanda Zwoferink Duderstadt Dom
Sat 24/09/22 13.00 Jos Moeke Zwolle Grote kerk
Sat 24/09/22 20:00 Mannes Hofsink, Jelte Hulzebos, Stef Tuinstra Groningen Nieuwe Kerk
Sat 24/09/22 24/09/22 Masterclass ‘Improvisatie tijdens de liturgie’ Woerden Bonaventurakerk
Sat 24/09/22 16.00 Maurits Bunt Rotterdam-Hillegersberg Hillegondakerk
Sat 24/09/22 gehele dag Oude Tonge Orgelconcours Oude Tonge Hervomde kerk
Sat 24/09/22 15.00 Ronald de Jong, Iddo van der Giessen Rotterdam Goede Herderkerk Schiebroek
Sat 24/09/22 15:00 Ruud Huijbregts Eindhoven Catharinakerk
Sat 24/09/22 21:00 Ruud Huijbregts, Jan van de Laar, Rob Nederlof en Ad van Sleuwen Eindhoven Catharinakerk
Sat 24/09/22 17:00 Vocaal Ensemble En Chantant o.l.v. Mirjam van den Hoek m.m.v. Niels de Klerk, orgel Eindhoven Catharinakerk
Sun 25/09/22 16.00 Arjan Veen Boxtel Sint-Petrusbasiliek
Sun 25/09/22 15:00 Capella Sine Vinculis Edam Grote Kerk
Sun 25/09/22 10:30 Jan Hoegee Eindhoven Catharinakerk
Sun 25/09/22 16.00 Jan van de Laar Venray Sint Petrus' Bandenkerk
Sun 25/09/22 16.00 Michiko Kato en Hanneke Huibers Weesp Van Houtenkerk, Oudegracht 69
Sun 25/09/22 16.30 Simon Stelling Alphen aan den Rijn Adventskerk
Sun 25/09/22 14:30 Theo Jellema Oldenzijl Nicolaaskerk
Tue 27/09/22 20.00 Els Biesemans Haarlem Grote of St. Bavokerk
Thu 29/09/22 20.00 André van Vliet Harderwijk Grote kerk
Fri 30/09/22 20.00 Jos Moeke Geervliet Grote kerk
Sat 01/10/22 16:00 Edwin Vooijs Rotterdam Bergsingelkerk
Sat 01/10/22 15.00 Johan den Hoedt (orgel), Vocaal ensemble Embrace Dordrecht De Wijnstok, Dubbelsteijnlaan West 70
Sat 01/10/22 15.30 Mark Roos en Jaap de Vos, orgel-vierhandig IJsselstein Oude St.Nicolaaskerk
Sat 01/10/22 11.00 Matthias Havinga (orgel), Klaartje van Veldhoven (sopraan) Utrecht Tivoli Vredenburg