Calendar

Date Time Musician(s) City Location
Mon 05/09/22 15:00 Bob van der Linde Groningen Academietoren
Mon 05/09/22 20.15 Henri Ormières Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
Mon 05/09/22 20.00 Tjeerd van der Ploeg Sneek RK St. Martinus-aan-de-Singel
Tue 06/09/22 20.00 Bart Jacobs Haarlem Grote of St. Bavokerk
Tue 06/09/22 20.00 Jaco van Leeuwen Oegstgeest Groene Kerk
Tue 06/09/22 20.00 Lidia Ksiazkiewicz Panningen Kapel van de Lazaristen in Panningen
Tue 06/09/22 20.00 Reitze Smits Kampen Buitenkerk
Wed 07/09/22 12:00 Reitze Smits Woerden Petruskerk
Wed 07/09/22 20.00 Rien Donkersloot verzoekprogramma Amersfoort Sint-Joriskerk
Wed 07/09/22 20.00 Thiemo Janssen en Agnes Luchterhandt Groningen Martinikerk
Fri 09/09/22 19.30 Leo van Doeselaar Hilversum Sint Vituskerk
Sat 10/09/22 10.00 Adriaan Arkeraats Papendrecht Grote Kerk
Sat 10/09/22 17:00 Adriaan Hoek 's-Hertogenbosch Grote Kerk
Sat 10/09/22 16.00 André de Jager Papendrecht Bethlehemkerk, Van der Palmstraat 1
Sat 10/09/22 11.30 Arie de Bruijn Papendrecht De Morgenster, Muilwijckstraat 1
Sat 10/09/22 11.30 Arie de Bruijn Papendrecht De Morgenster, Muilwijckstraat 1
Sat 10/09/22 16:00 Cor de Vries Lisse Sint-Agathakerk
Sat 10/09/22 20.00 Evert van de Veen Monster Grote kerk
Sat 10/09/22 15.30 Gijsbert Kok Den Haag-Loosduinen Abdijkerk
Sat 10/09/22 12.00 Han Siertsema, Geerten van de Wetering & Matthijs Koene, Willeke Smits Almere Goede Rede
Sat 10/09/22 12:00 - 18:00 Hayo Boerema, Leo van Doeselaar, Arjen Leistra, Geerten Liefting, Evan Bogerd en Petra Veenswijk Rotterdam Laurenskerk
Sat 10/09/22 hele dag Henk Veldman Middelstum Hippolytustoren
Sat 10/09/22 16.00 Henk Verhoef Elburg Orgelmuseum
Sat 10/09/22 16:00 Iddo van der Giessen Rotterdam Bergsingelkerk
Sat 10/09/22 14.45 Jaco van den Berg Papendrecht Elimkerk, P.C. Hooftlaan 178
Sat 10/09/22 16.00 Jan Hage Elburg Orgelmuseum
Sat 10/09/22 11.00 Jan van de Laar Helmond St. Lambertuskerk
Sat 10/09/22 O O rn Jelte Hulzebos Groningen Nieuwe Kerk
Sat 10/09/22 15.30 Johan den Hoedt (orgel), Jeanette Jelier-den Hoedt (fluit) Dordrecht Trinitatiskapel
Sat 10/09/22 19.30 uur Jos Moeke Terneuzen Grote kerk
Sat 10/09/22 13:00 Ko Zwanenburg / Wouter van Belle / Toonkunstkoor Utrecht Utrecht Nicolaïkerk
Sat 10/09/22 16.00 Matteo Imbruno Elburg Orgelmuseum
Sat 10/09/22 11:00 Maurlts Bunt Groningen Martinitoren
Sat 10/09/22 12.30 - 16.30 Open speeldag Helmond St. Lambertuskerk
Sat 10/09/22 13.30 Open speelmiddag Papendrecht Sionskerk, Rubensstraat 35
Sat 10/09/22 19.30 Piet Cnossen Rheden Dorpskerk
Sat 10/09/22 20.00 Rien Donkersloot Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
Sat 10/09/22 14.00 en 15.00 Rina Ishii en Wibren Jonkers Bussum Mariakerk/Koepelkerk
Sat 10/09/22 15.30 Studenten Fontys Conservatorium Tilburg Utrecht Domkerk
Sat 10/09/22 20.00 Studenten Prins Claus Conservatorium Groningen Leens Petruskerk
Sat 10/09/22 14.00 Tommy van Doorn Boxtel Sint-Petrusbasiliek
Sat 10/09/22 16:00 Tymen Jan Bronda Groningen Lutherse Kerk
Sat 10/09/22 hele dag Vincent Hensen-Oosterdijk Winschoten Olle Witte
Tue 13/09/22 15/09/22 6. Internationaler Orgel-Gesangs-Wettbewerb Neuss (BRD) -
Tue 13/09/22 20.00 Adriaan Hoek Oegstgeest Groene Kerk
Tue 13/09/22 20.00 Erik Jan Eradus & Anton Pauw Haarlem Grote of St. Bavokerk
Wed 14/09/22 20.00 Stef Tuinstra Groningen Martinikerk
Sat 17/09/22 15:00 Collegium Vocale Eindhoven (dirigent: Ruud Huijbregts) m.m.v. Gerard Habraken, orgel Eindhoven Catharinakerk
Sat 17/09/22 20:00 Diverse organisten o.l.v. Minne Veldman Urk Rehobothkerk
Sat 17/09/22 10:00 Erwin Wiersinga Groningen Martinikerk

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
Mon 05/09/22 15:00 Bob van der Linde Groningen Academietoren
Mon 05/09/22 20.15 Henri Ormières Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
Mon 05/09/22 20.00 Tjeerd van der Ploeg Sneek RK St. Martinus-aan-de-Singel
Tue 06/09/22 20.00 Bart Jacobs Haarlem Grote of St. Bavokerk
Tue 06/09/22 20.00 Jaco van Leeuwen Oegstgeest Groene Kerk
Tue 06/09/22 20.00 Lidia Ksiazkiewicz Panningen Kapel van de Lazaristen in Panningen
Tue 06/09/22 20.00 Reitze Smits Kampen Buitenkerk
Wed 07/09/22 12:00 Reitze Smits Woerden Petruskerk
Wed 07/09/22 20.00 Rien Donkersloot verzoekprogramma Amersfoort Sint-Joriskerk
Wed 07/09/22 20.00 Thiemo Janssen en Agnes Luchterhandt Groningen Martinikerk
Fri 09/09/22 19.30 Leo van Doeselaar Hilversum Sint Vituskerk
Sat 10/09/22 10.00 Adriaan Arkeraats Papendrecht Grote Kerk
Sat 10/09/22 17:00 Adriaan Hoek 's-Hertogenbosch Grote Kerk
Sat 10/09/22 16.00 André de Jager Papendrecht Bethlehemkerk, Van der Palmstraat 1
Sat 10/09/22 11.30 Arie de Bruijn Papendrecht De Morgenster, Muilwijckstraat 1
Sat 10/09/22 11.30 Arie de Bruijn Papendrecht De Morgenster, Muilwijckstraat 1
Sat 10/09/22 16:00 Cor de Vries Lisse Sint-Agathakerk
Sat 10/09/22 20.00 Evert van de Veen Monster Grote kerk
Sat 10/09/22 15.30 Gijsbert Kok Den Haag-Loosduinen Abdijkerk
Sat 10/09/22 12.00 Han Siertsema, Geerten van de Wetering & Matthijs Koene, Willeke Smits Almere Goede Rede
Sat 10/09/22 12:00 - 18:00 Hayo Boerema, Leo van Doeselaar, Arjen Leistra, Geerten Liefting, Evan Bogerd en Petra Veenswijk Rotterdam Laurenskerk
Sat 10/09/22 hele dag Henk Veldman Middelstum Hippolytustoren
Sat 10/09/22 16.00 Henk Verhoef Elburg Orgelmuseum
Sat 10/09/22 16:00 Iddo van der Giessen Rotterdam Bergsingelkerk
Sat 10/09/22 14.45 Jaco van den Berg Papendrecht Elimkerk, P.C. Hooftlaan 178
Sat 10/09/22 16.00 Jan Hage Elburg Orgelmuseum
Sat 10/09/22 11.00 Jan van de Laar Helmond St. Lambertuskerk
Sat 10/09/22 O O rn Jelte Hulzebos Groningen Nieuwe Kerk
Sat 10/09/22 15.30 Johan den Hoedt (orgel), Jeanette Jelier-den Hoedt (fluit) Dordrecht Trinitatiskapel
Sat 10/09/22 19.30 uur Jos Moeke Terneuzen Grote kerk
Sat 10/09/22 13:00 Ko Zwanenburg / Wouter van Belle / Toonkunstkoor Utrecht Utrecht Nicolaïkerk
Sat 10/09/22 16.00 Matteo Imbruno Elburg Orgelmuseum
Sat 10/09/22 11:00 Maurlts Bunt Groningen Martinitoren
Sat 10/09/22 12.30 - 16.30 Open speeldag Helmond St. Lambertuskerk
Sat 10/09/22 13.30 Open speelmiddag Papendrecht Sionskerk, Rubensstraat 35
Sat 10/09/22 19.30 Piet Cnossen Rheden Dorpskerk
Sat 10/09/22 20.00 Rien Donkersloot Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
Sat 10/09/22 14.00 en 15.00 Rina Ishii en Wibren Jonkers Bussum Mariakerk/Koepelkerk
Sat 10/09/22 15.30 Studenten Fontys Conservatorium Tilburg Utrecht Domkerk
Sat 10/09/22 20.00 Studenten Prins Claus Conservatorium Groningen Leens Petruskerk
Sat 10/09/22 14.00 Tommy van Doorn Boxtel Sint-Petrusbasiliek
Sat 10/09/22 16:00 Tymen Jan Bronda Groningen Lutherse Kerk
Sat 10/09/22 hele dag Vincent Hensen-Oosterdijk Winschoten Olle Witte
Tue 13/09/22 15/09/22 6. Internationaler Orgel-Gesangs-Wettbewerb Neuss (BRD) -
Tue 13/09/22 20.00 Adriaan Hoek Oegstgeest Groene Kerk
Tue 13/09/22 20.00 Erik Jan Eradus & Anton Pauw Haarlem Grote of St. Bavokerk
Wed 14/09/22 20.00 Stef Tuinstra Groningen Martinikerk
Sat 17/09/22 15:00 Collegium Vocale Eindhoven (dirigent: Ruud Huijbregts) m.m.v. Gerard Habraken, orgel Eindhoven Catharinakerk
Sat 17/09/22 20:00 Diverse organisten o.l.v. Minne Veldman Urk Rehobothkerk
Sat 17/09/22 10:00 Erwin Wiersinga Groningen Martinikerk