Calendar

Date Time Musician(s) City Location
Sat 27/08/22 19.30 Jos Moeke (orgel) mmv Rianne van Klaveren en Johanna van den Berg (dwarsfluit) Barneveld Oude kerk
Sat 27/08/22 20.00 Jos van der Kooy Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
Sat 27/08/22 17:00 Rien Donkersloot 's-Hertogenbosch Grote Kerk
Sat 27/08/22 16:00 Sander van den Houten Leiden Marekerk Leiden
Sat 27/08/22 15.00 Simon Bouma (orgel), Judith Oost (cello) Longerhouw Hervormde kerk
Sat 27/08/22 20:00 Stef Tuinstra Noordbroek Kerk
Sat 27/08/22 20:00 Wietse Ouwejan Anloo Magnuskerk
Sat 27/08/22 20.00 Wout van der Linden Zaltbommel Sint-Maartenskerk
Sat 27/08/22 15.30 Wouter van der Wilt Dordrecht Grote Kerk
Sun 28/08/22 15.30 Aarnoud de Groen Den Haag-Loosduinen Abdijkerk
Sun 28/08/22 15.00 Anja van der Ploeg (orgel) en Matthijs Mesdag (bariton) Castricum St. Pancratiuskerk
Sun 28/08/22 16.00 Anton Doornhein Boxtel Sint-Petrusbasiliek
Sun 28/08/22 15:00 Eeuwe Zijlstra Groningen Nieuwe Kerk
Sun 28/08/22 15:00 Harm Harhuis Edam Grote Kerk
Sun 28/08/22 16.00 Joop van Goozen en Dennis Vallenduuk (wandelconcert) Zutphen Walburgiskerk
Sun 28/08/22 16.00 Wietse Meinardi Assen Adventskerk
Tue 30/08/22 13:30 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
Tue 30/08/22 20:30 Berry van Berkum en Wishful Singing Nijmegen Stevenskerk
Tue 30/08/22 20.00 Frank van Wijk & Cor Ardesch Haarlem Grote of St. Bavokerk
Tue 30/08/22 11.30 Jos Moeke Elburg Orgelmuseum
Tue 30/08/22 20.00 Leonard Seeleman Oegstgeest Groene Kerk
Tue 30/08/22 20.00 Martin Mans Bolsward Martinikerk
Tue 30/08/22 20.00 Minne Veldman Nijkerk Grote Kerk
Tue 30/08/22 20:00 Minne Veldman Nijkerk Grote of Sint Catharinakerk
Tue 30/08/22 20.00 Sietze de Vries Zaandam Oostzijderkerk
Tue 30/08/22 20.00 Stephan van de Wijgert 's-Hertogenbosch Sint-Janskathedraal
Wed 31/08/22 12:45 Geerten van de Wetering Den Haag Kloosterkerk Lange voorhout 2
Wed 31/08/22 20.00 Hayo Boerema (orgel) en Laurens Collegium Dordrecht Grote Kerk
Wed 31/08/22 20.00 Jos Maters (orgel), Marlon Valk (saxofoon) – duo Calyptura Ottersum Johannes de Doperkerk
Wed 31/08/22 20.00 Matthias Havinga Amersfoort Sint-Joriskerk
Wed 31/08/22 16:00 Minne Veldman Urk Bethelkerk
Wed 31/08/22 16:00 Minne Veldman Urk Bethelkerk
Wed 31/08/22 20.00 Peter van der Zwaag Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
Thu 01/09/22 20:00 Gerard de Wit Woerden Petruskerk
Thu 01/09/22 20.00 Gerben Budding Kampen Bovenkerk
Thu 01/09/22 20:00 Tielse organisten Kees Alblas, Frits Hendrich, Jonathan Kooman, Ben Middeldorp en Wim Wijnen Tiel Grote of St. Maartenskerk
Fri 02/09/22 20.00 André Knevel (orgel), Lyselotte Rokyta (panfluit) Moordrecht Hervormde Kerk
Fri 02/09/22 19.30 Cees van der Poel Hilversum Sint Vituskerk
Fri 02/09/22 20:00 Minne Veldman Westzaan Grote of Sint Joriskerk
Sat 03/09/22 20.00 Andreas Fischer Leens Petruskerk
Sat 03/09/22 20.00 Arjan Breukhoven (orgel) , Matthijs Breukhoven (orgel), Nelline van Liere (blokfluit) Berkel en Rodenrijs Dorpskerk
Sat 03/09/22 15.30 Bert Wisgerhof Dordrecht Grote Kerk
Sat 03/09/22 15.00 Edwin Vooijs & Johan den Hoedt – orgel Dordrecht De Wijnstok, Dubbelsteijnlaan West 70
Sat 03/09/22 19.30 Jos Moeke Ermelo Content Orgels
Sat 03/09/22 13:00 Karel Demoet Utrecht Nicolaïkerk
Sat 03/09/22 20:00 Ludolf Heijkens Midwolda Dorpskerk
Sun 04/09/22 19.30 Bart Jacobs Helmond St. Lambertuskerk
Sun 04/09/22 16.00 Jolanda Zwoferink Eisenach Sankt Georgenkirche
Sun 04/09/22 12.00 Maurits Bunt Elst ( Gld ) Grote Kerk
Sun 04/09/22 15:00 Victor Baena Edam Grote Kerk

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
Sat 27/08/22 19.30 Jos Moeke (orgel) mmv Rianne van Klaveren en Johanna van den Berg (dwarsfluit) Barneveld Oude kerk
Sat 27/08/22 20.00 Jos van der Kooy Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
Sat 27/08/22 17:00 Rien Donkersloot 's-Hertogenbosch Grote Kerk
Sat 27/08/22 16:00 Sander van den Houten Leiden Marekerk Leiden
Sat 27/08/22 15.00 Simon Bouma (orgel), Judith Oost (cello) Longerhouw Hervormde kerk
Sat 27/08/22 20:00 Stef Tuinstra Noordbroek Kerk
Sat 27/08/22 20:00 Wietse Ouwejan Anloo Magnuskerk
Sat 27/08/22 20.00 Wout van der Linden Zaltbommel Sint-Maartenskerk
Sat 27/08/22 15.30 Wouter van der Wilt Dordrecht Grote Kerk
Sun 28/08/22 15.30 Aarnoud de Groen Den Haag-Loosduinen Abdijkerk
Sun 28/08/22 15.00 Anja van der Ploeg (orgel) en Matthijs Mesdag (bariton) Castricum St. Pancratiuskerk
Sun 28/08/22 16.00 Anton Doornhein Boxtel Sint-Petrusbasiliek
Sun 28/08/22 15:00 Eeuwe Zijlstra Groningen Nieuwe Kerk
Sun 28/08/22 15:00 Harm Harhuis Edam Grote Kerk
Sun 28/08/22 16.00 Joop van Goozen en Dennis Vallenduuk (wandelconcert) Zutphen Walburgiskerk
Sun 28/08/22 16.00 Wietse Meinardi Assen Adventskerk
Tue 30/08/22 13:30 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
Tue 30/08/22 20:30 Berry van Berkum en Wishful Singing Nijmegen Stevenskerk
Tue 30/08/22 20.00 Frank van Wijk & Cor Ardesch Haarlem Grote of St. Bavokerk
Tue 30/08/22 11.30 Jos Moeke Elburg Orgelmuseum
Tue 30/08/22 20.00 Leonard Seeleman Oegstgeest Groene Kerk
Tue 30/08/22 20.00 Martin Mans Bolsward Martinikerk
Tue 30/08/22 20.00 Minne Veldman Nijkerk Grote Kerk
Tue 30/08/22 20:00 Minne Veldman Nijkerk Grote of Sint Catharinakerk
Tue 30/08/22 20.00 Sietze de Vries Zaandam Oostzijderkerk
Tue 30/08/22 20.00 Stephan van de Wijgert 's-Hertogenbosch Sint-Janskathedraal
Wed 31/08/22 12:45 Geerten van de Wetering Den Haag Kloosterkerk Lange voorhout 2
Wed 31/08/22 20.00 Hayo Boerema (orgel) en Laurens Collegium Dordrecht Grote Kerk
Wed 31/08/22 20.00 Jos Maters (orgel), Marlon Valk (saxofoon) – duo Calyptura Ottersum Johannes de Doperkerk
Wed 31/08/22 20.00 Matthias Havinga Amersfoort Sint-Joriskerk
Wed 31/08/22 16:00 Minne Veldman Urk Bethelkerk
Wed 31/08/22 16:00 Minne Veldman Urk Bethelkerk
Wed 31/08/22 20.00 Peter van der Zwaag Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
Thu 01/09/22 20:00 Gerard de Wit Woerden Petruskerk
Thu 01/09/22 20.00 Gerben Budding Kampen Bovenkerk
Thu 01/09/22 20:00 Tielse organisten Kees Alblas, Frits Hendrich, Jonathan Kooman, Ben Middeldorp en Wim Wijnen Tiel Grote of St. Maartenskerk
Fri 02/09/22 20.00 André Knevel (orgel), Lyselotte Rokyta (panfluit) Moordrecht Hervormde Kerk
Fri 02/09/22 19.30 Cees van der Poel Hilversum Sint Vituskerk
Fri 02/09/22 20:00 Minne Veldman Westzaan Grote of Sint Joriskerk
Sat 03/09/22 20.00 Andreas Fischer Leens Petruskerk
Sat 03/09/22 20.00 Arjan Breukhoven (orgel) , Matthijs Breukhoven (orgel), Nelline van Liere (blokfluit) Berkel en Rodenrijs Dorpskerk
Sat 03/09/22 15.30 Bert Wisgerhof Dordrecht Grote Kerk
Sat 03/09/22 15.00 Edwin Vooijs & Johan den Hoedt – orgel Dordrecht De Wijnstok, Dubbelsteijnlaan West 70
Sat 03/09/22 19.30 Jos Moeke Ermelo Content Orgels
Sat 03/09/22 13:00 Karel Demoet Utrecht Nicolaïkerk
Sat 03/09/22 20:00 Ludolf Heijkens Midwolda Dorpskerk
Sun 04/09/22 19.30 Bart Jacobs Helmond St. Lambertuskerk
Sun 04/09/22 16.00 Jolanda Zwoferink Eisenach Sankt Georgenkirche
Sun 04/09/22 12.00 Maurits Bunt Elst ( Gld ) Grote Kerk
Sun 04/09/22 15:00 Victor Baena Edam Grote Kerk