Calendar

Date Time Musician(s) City Location
Tue 23/08/22 20.00 Bram Brandemann Kampen Buitenkerk
Tue 23/08/22 20.15 Gerben Budding Den Haag Grote Kerk
Tue 23/08/22 11.30 Ingeborg van Dokkum Elburg Orgelmuseum
Tue 23/08/22 20.00 Jean-Baptiste Monnot (Saint Ouen, Rouen) Bolsward Martinikerk
Tue 23/08/22 20.00 Kumi Choi Haarlem Grote of St. Bavokerk
Tue 23/08/22 20.00 Laurens de Man Panningen Kapel van de Lazaristen in Panningen
Tue 23/08/22 21.30 Marcel Verheggen(orgel), Marcel Wierckx (lichtkunstenaar) Maastricht Sint-Servaasbasiliek
Tue 23/08/22 20:30 Tineke en Judith Steenbrink Nijmegen Stevenskerk
Tue 23/08/22 20.00 Tjalling Roosjen (orgel) en Carminis Consort Laren (NH) Johanneskerk
Tue 23/08/22 20.15 Willeke Smits Katwijk aan Zee Vredeskerk
Tue 23/08/22 20.15 Willeke Smits Katwijk aan Zee Vredeskerk
Wed 24/08/22 20.00 Berry van Berkum (orgel), Steven Kamperman (klarinet) Groningen Martinikerk
Wed 24/08/22 20.00 Euwe en Sybolt de Jong Amersfoort Sint-Joriskerk
Wed 24/08/22 20.00 Geerten Liefting Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
Wed 24/08/22 20:15 Glen Dempsey Amsterdam Basiliek van de H. Nicolaas
Wed 24/08/22 20.15 Jaap Zwart Groenlo Kerkstraat 8
Wed 24/08/22 15.00 Johan Gerkes Assen Jozefkerk
Wed 24/08/22 16:00 Martin Zonnenberg Urk Bethelkerk
Wed 24/08/22 20:00 Willem Poot Edam Grote Kerk
Thu 25/08/22 20.00 André Knevel en Jos Moeke mmv Liselotte Rokyta, panfluit Uddel Hervormde Dorpskerk
Thu 25/08/22 20.00 Hayo Boerema Rhenen Cunerakerk
Thu 25/08/22 20.15 Jaap Zwart Harderwijk Grote Kerk
Thu 25/08/22 12.00 Jan Hogendoorn Gouda St. Janskerk
Thu 25/08/22 16.00 Klaas Koelewijn, Dick Koomans & Marco bij de Vaate Haarlem Grote of St. Bavokerk
Thu 25/08/22 20.15 Martin Schmeding Den Haag Grote Kerk
Thu 25/08/22 20.00 Matthias Havinga Kampen Bovenkerk
Thu 25/08/22 20.00 Sietze de Vries Smilde Koepelkerk
Fri 26/08/22 20.00 Daniël Zaretsky (onder voorbehoud) Harlingen Grote Kerk
Fri 26/08/22 19.30 Dorien Schouten Hilversum Sint Vituskerk
Fri 26/08/22 20.00 Evan Bogerd Haarlem St. Josephkerk
Fri 26/08/22 20.00 Gerwin van der Plaats Beverwijk Grote Kerk
Fri 26/08/22 15:00 Henk de Vries Groningen Martinikerk
Fri 26/08/22 20.00 Maarten Wilmink en Rick Melissant (dubbelconcert) Nijverdal De Regenboog
Fri 26/08/22 12.30 Peter van der Zwaag Leeuwarden Waalse kerk
Fri 26/08/22 12:45 Sietze de Vries Groningen Martinikerk
Fri 26/08/22 20:00 Wouter van Belle Goes Grote of Maria Magdalenakerk
Sat 27/08/22 20.00 Arjan Breukhoven Menaldum Grote Kerk
Sat 27/08/22 15.30 Arjen Leistra Utrecht Domkerk
Sat 27/08/22 13.30 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
Sat 27/08/22 20.15 Ben van Oosten Den Haag Grote Kerk
Sat 27/08/22 ochtend Bob van der Linde Groningen Martinitoren
Sat 27/08/22 12:30 Dirk Molenaar Eenrum Protestantse Kerk
Sat 27/08/22 13:00 Elske te Lindert Utrecht Nicolaïkerk
Sat 27/08/22 20.00 Geert Bierling Leens Petruskerk
Sat 27/08/22 20.00 u Gerrie Meijers (orgel), Brigit de Klerk (blokfluit, zang) Enkhuizen Zuiderkerk
Sat 27/08/22 17.00 Gonny van der Maten(orgel) en Murni Suwetja (sopraan) Zutphen Walburgiskerk
Sat 27/08/22 16.00 Jan Hage Wijk bij Duurstede Grote Kerk
Sat 27/08/22 11.00 Jan van de Laar Helmond St. Lambertuskerk
Sat 27/08/22 11:30 Jelte Hulzebos Appingedam Nicolaïkerk
Sat 27/08/22 20.00 Jochem Schuurman Franeker Martinikerk

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
Tue 23/08/22 20.00 Bram Brandemann Kampen Buitenkerk
Tue 23/08/22 20.15 Gerben Budding Den Haag Grote Kerk
Tue 23/08/22 11.30 Ingeborg van Dokkum Elburg Orgelmuseum
Tue 23/08/22 20.00 Jean-Baptiste Monnot (Saint Ouen, Rouen) Bolsward Martinikerk
Tue 23/08/22 20.00 Kumi Choi Haarlem Grote of St. Bavokerk
Tue 23/08/22 20.00 Laurens de Man Panningen Kapel van de Lazaristen in Panningen
Tue 23/08/22 21.30 Marcel Verheggen(orgel), Marcel Wierckx (lichtkunstenaar) Maastricht Sint-Servaasbasiliek
Tue 23/08/22 20:30 Tineke en Judith Steenbrink Nijmegen Stevenskerk
Tue 23/08/22 20.00 Tjalling Roosjen (orgel) en Carminis Consort Laren (NH) Johanneskerk
Tue 23/08/22 20.15 Willeke Smits Katwijk aan Zee Vredeskerk
Tue 23/08/22 20.15 Willeke Smits Katwijk aan Zee Vredeskerk
Wed 24/08/22 20.00 Berry van Berkum (orgel), Steven Kamperman (klarinet) Groningen Martinikerk
Wed 24/08/22 20.00 Euwe en Sybolt de Jong Amersfoort Sint-Joriskerk
Wed 24/08/22 20.00 Geerten Liefting Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
Wed 24/08/22 20:15 Glen Dempsey Amsterdam Basiliek van de H. Nicolaas
Wed 24/08/22 20.15 Jaap Zwart Groenlo Kerkstraat 8
Wed 24/08/22 15.00 Johan Gerkes Assen Jozefkerk
Wed 24/08/22 16:00 Martin Zonnenberg Urk Bethelkerk
Wed 24/08/22 20:00 Willem Poot Edam Grote Kerk
Thu 25/08/22 20.00 André Knevel en Jos Moeke mmv Liselotte Rokyta, panfluit Uddel Hervormde Dorpskerk
Thu 25/08/22 20.00 Hayo Boerema Rhenen Cunerakerk
Thu 25/08/22 20.15 Jaap Zwart Harderwijk Grote Kerk
Thu 25/08/22 12.00 Jan Hogendoorn Gouda St. Janskerk
Thu 25/08/22 16.00 Klaas Koelewijn, Dick Koomans & Marco bij de Vaate Haarlem Grote of St. Bavokerk
Thu 25/08/22 20.15 Martin Schmeding Den Haag Grote Kerk
Thu 25/08/22 20.00 Matthias Havinga Kampen Bovenkerk
Thu 25/08/22 20.00 Sietze de Vries Smilde Koepelkerk
Fri 26/08/22 20.00 Daniël Zaretsky (onder voorbehoud) Harlingen Grote Kerk
Fri 26/08/22 19.30 Dorien Schouten Hilversum Sint Vituskerk
Fri 26/08/22 20.00 Evan Bogerd Haarlem St. Josephkerk
Fri 26/08/22 20.00 Gerwin van der Plaats Beverwijk Grote Kerk
Fri 26/08/22 15:00 Henk de Vries Groningen Martinikerk
Fri 26/08/22 20.00 Maarten Wilmink en Rick Melissant (dubbelconcert) Nijverdal De Regenboog
Fri 26/08/22 12.30 Peter van der Zwaag Leeuwarden Waalse kerk
Fri 26/08/22 12:45 Sietze de Vries Groningen Martinikerk
Fri 26/08/22 20:00 Wouter van Belle Goes Grote of Maria Magdalenakerk
Sat 27/08/22 20.00 Arjan Breukhoven Menaldum Grote Kerk
Sat 27/08/22 15.30 Arjen Leistra Utrecht Domkerk
Sat 27/08/22 13.30 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
Sat 27/08/22 20.15 Ben van Oosten Den Haag Grote Kerk
Sat 27/08/22 ochtend Bob van der Linde Groningen Martinitoren
Sat 27/08/22 12:30 Dirk Molenaar Eenrum Protestantse Kerk
Sat 27/08/22 13:00 Elske te Lindert Utrecht Nicolaïkerk
Sat 27/08/22 20.00 Geert Bierling Leens Petruskerk
Sat 27/08/22 20.00 u Gerrie Meijers (orgel), Brigit de Klerk (blokfluit, zang) Enkhuizen Zuiderkerk
Sat 27/08/22 17.00 Gonny van der Maten(orgel) en Murni Suwetja (sopraan) Zutphen Walburgiskerk
Sat 27/08/22 16.00 Jan Hage Wijk bij Duurstede Grote Kerk
Sat 27/08/22 11.00 Jan van de Laar Helmond St. Lambertuskerk
Sat 27/08/22 11:30 Jelte Hulzebos Appingedam Nicolaïkerk
Sat 27/08/22 20.00 Jochem Schuurman Franeker Martinikerk