Agenda-archief

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
23/09/23 19.30 Evan Bogerd Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
23/09/23 Harm Hoeve Veenendaal Andante Orgels
23/09/23 20.00 Jaap Kroonenburg Maassluis Groote Kerk
23/09/23 20:00 Jan Vayne , Harm Hoeve Hasselt Grote-of Sint Stephanuskerk
23/09/23 20:00 Minne Veldman Deventer Grote of Lebuinuskerk
23/09/23 17:00 Pieter van Dijk 's-Hertogenbosch Grote Kerk
23/09/23 16.00 Zuzana Ferjenciková 2e internationale orgelmiddag Den Haag Elandstraatkerk
22/09/23 20:00 Sander van den Houten Delft Nieuwe Kerk
22/09/23 Timothy Justin (Timo) Beek Fürstenberg an der Oder Evangelisch-Lutherische Stadtkirche St. Nikolai
21/09/23 20.00 Evert van de Veen Harderwijk Grote Kerk
20/09/23 20.00 Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
20/09/23 20:00 Tjeerd van der Ploeg Edam Grote Kerk
20/09/23 20:00 Tjeerd van der Ploeg Edam Grote Kerk
18/09/23 20.15 Bert van den Brink (orgel), Ruben Drenth (trompet) Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
18/09/23 20.15 Gerrie Meijers Brielle Sint-Catharijnekerk
17/09/23 15.30 Arjan Veen Soest De Oude Kerk
17/09/23 15.00 Gonny van der Maten Noordeinde (NH) Dorpskerk
17/09/23 20.00 Simon Bouma (orgel), Judith Oost (cello) Middelstum Sint-Hippolytuskerk
16/09/23 20:00 Arjan Breukhoven Bolsward Martinikerk
16/09/23 20.00 Bert van den Brink (orgel), Ruben Drenth (jazz trompet) Mijdrecht-Wilnis Johannes de Doperkerk
16/09/23 16:00 Erik van der Heijden en Ad Verhage – orgel vierhandig Veenendaal Westerkerk
16/09/23 20.00 Evert van de Veen Kampen Bovenkerk
16/09/23 20.30 Geerten van de Wetering (orgel), Aus Greidanus (acteur), David Schoch (lichtkunst) Den Haag Kloosterkerk
16/09/23 16:00 Gert van Hoef Bolsward Martinikerk
16/09/23 13.00 Orgeltocht langs de orgels van Nieuw-Buinen, Gasselternijveen, Gieten en Eext Meerdere plaatsen Meerdere kerken
16/09/23 20.00 Peter Wildeman Zevenhuizen (ZH) Ontmoetingskerk
16/09/23 15.00 Theo Jellema Britsum Johanneskerk
16/09/23 19.30 Wim Roelfsema Rheden Dorpskerk
15/09/23 20.00 Eeuwe Zijlstra Harlingen Grote Kerk
15/09/23 20.15 Heinz Peter Kortmann Woerden Bonaventura kerk
15/09/23 20:00 Minne Veldman Stadskanaal De Lichtbron
14/09/23 20.00 Gert van Hoef Harderwijk Grote Kerk
13/09/23 20.00 Erwin Wiersinga Groningen Martinikerk
13/09/23 20:00 Menno van Delft Oosthuizen Grote Kerk
12/09/23 20.00 Arjen Leistra 's-Hertogenbosch Sint-Janskathedraal
12/09/23 20.30 Berry van Berkum Nijmegen Stevenskerk
12/09/23 20.00 Laurens de Man Oegstgeest Groene kerk
11/09/23 20.15 Margreeth de Jong Brielle Sint-Catharijnekerk
11/09/23 20.15 Ton van Eck, m.m.v. The new Amsterdam Saxophone Quartet o.l.v. Henk van Twillert Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
10/09/23 16:00 Choral Evensong door St. Joris Kamerkoor olv Wouter Verhage Wijk bij Duurstede Grote Kerk, Wijk bij Duurstede
10/09/23 16.00 Istvan Eperjesy Venray Sint Petrus' Bandenkerk
10/09/23 16.30 Klaas Stok Zutphen Walburgiskerk
10/09/23 17:00 Timothy Justin (Timo) Beek Harbke Evangelisch-Lutherische Schloßkirche St. Levin
09/09/23 20.00 Aarnoud de groen Maassluis Groote Kerk
09/09/23 Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
09/09/23 16.00 Cor de Vries Lisse Sint-Agathakerk
09/09/23 14:00 diverse organisten Capelle aan den IJssel St. Paulus' Bekering
09/09/23 14:00 Eric Koevoets Rotterdam Lambertuskerk
09/09/23 16.00 Hans van Haeften Elburg Orgelmuseum
09/09/23 15:00 Het Oost West Orkest o.l.v. David de Goede, Maarten Wilmink (orgel) Hengelo St. Lambertusbasiliek
← Vorige | Pagina 8 van 112 | → Volgende

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
23/09/23 19.30 Evan Bogerd Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
23/09/23 Harm Hoeve Veenendaal Andante Orgels
23/09/23 20.00 Jaap Kroonenburg Maassluis Groote Kerk
23/09/23 20:00 Jan Vayne , Harm Hoeve Hasselt Grote-of Sint Stephanuskerk
23/09/23 20:00 Minne Veldman Deventer Grote of Lebuinuskerk
23/09/23 17:00 Pieter van Dijk 's-Hertogenbosch Grote Kerk
23/09/23 16.00 Zuzana Ferjenciková 2e internationale orgelmiddag Den Haag Elandstraatkerk
22/09/23 20:00 Sander van den Houten Delft Nieuwe Kerk
22/09/23 Timothy Justin (Timo) Beek Fürstenberg an der Oder Evangelisch-Lutherische Stadtkirche St. Nikolai
21/09/23 20.00 Evert van de Veen Harderwijk Grote Kerk
20/09/23 20.00 Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
20/09/23 20:00 Tjeerd van der Ploeg Edam Grote Kerk
20/09/23 20:00 Tjeerd van der Ploeg Edam Grote Kerk
18/09/23 20.15 Bert van den Brink (orgel), Ruben Drenth (trompet) Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
18/09/23 20.15 Gerrie Meijers Brielle Sint-Catharijnekerk
17/09/23 15.30 Arjan Veen Soest De Oude Kerk
17/09/23 15.00 Gonny van der Maten Noordeinde (NH) Dorpskerk
17/09/23 20.00 Simon Bouma (orgel), Judith Oost (cello) Middelstum Sint-Hippolytuskerk
16/09/23 20:00 Arjan Breukhoven Bolsward Martinikerk
16/09/23 20.00 Bert van den Brink (orgel), Ruben Drenth (jazz trompet) Mijdrecht-Wilnis Johannes de Doperkerk
16/09/23 16:00 Erik van der Heijden en Ad Verhage – orgel vierhandig Veenendaal Westerkerk
16/09/23 20.00 Evert van de Veen Kampen Bovenkerk
16/09/23 20.30 Geerten van de Wetering (orgel), Aus Greidanus (acteur), David Schoch (lichtkunst) Den Haag Kloosterkerk
16/09/23 16:00 Gert van Hoef Bolsward Martinikerk
16/09/23 13.00 Orgeltocht langs de orgels van Nieuw-Buinen, Gasselternijveen, Gieten en Eext Meerdere plaatsen Meerdere kerken
16/09/23 20.00 Peter Wildeman Zevenhuizen (ZH) Ontmoetingskerk
16/09/23 15.00 Theo Jellema Britsum Johanneskerk
16/09/23 19.30 Wim Roelfsema Rheden Dorpskerk
15/09/23 20.00 Eeuwe Zijlstra Harlingen Grote Kerk
15/09/23 20.15 Heinz Peter Kortmann Woerden Bonaventura kerk
15/09/23 20:00 Minne Veldman Stadskanaal De Lichtbron
14/09/23 20.00 Gert van Hoef Harderwijk Grote Kerk
13/09/23 20.00 Erwin Wiersinga Groningen Martinikerk
13/09/23 20:00 Menno van Delft Oosthuizen Grote Kerk
12/09/23 20.00 Arjen Leistra 's-Hertogenbosch Sint-Janskathedraal
12/09/23 20.30 Berry van Berkum Nijmegen Stevenskerk
12/09/23 20.00 Laurens de Man Oegstgeest Groene kerk
11/09/23 20.15 Margreeth de Jong Brielle Sint-Catharijnekerk
11/09/23 20.15 Ton van Eck, m.m.v. The new Amsterdam Saxophone Quartet o.l.v. Henk van Twillert Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
10/09/23 16:00 Choral Evensong door St. Joris Kamerkoor olv Wouter Verhage Wijk bij Duurstede Grote Kerk, Wijk bij Duurstede
10/09/23 16.00 Istvan Eperjesy Venray Sint Petrus' Bandenkerk
10/09/23 16.30 Klaas Stok Zutphen Walburgiskerk
10/09/23 17:00 Timothy Justin (Timo) Beek Harbke Evangelisch-Lutherische Schloßkirche St. Levin
09/09/23 20.00 Aarnoud de groen Maassluis Groote Kerk
09/09/23 Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
09/09/23 16.00 Cor de Vries Lisse Sint-Agathakerk
09/09/23 14:00 diverse organisten Capelle aan den IJssel St. Paulus' Bekering
09/09/23 14:00 Eric Koevoets Rotterdam Lambertuskerk
09/09/23 16.00 Hans van Haeften Elburg Orgelmuseum
09/09/23 15:00 Het Oost West Orkest o.l.v. David de Goede, Maarten Wilmink (orgel) Hengelo St. Lambertusbasiliek
← Vorige | Pagina 8 van 112 | → Volgende