Agenda-archief

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
06/04/24 12.30 / 13.15 / 16.00 Simon Stelling en Alexander Schippers Alphen aan den Rijn Adventskerk / Bonifaciuskerk
05/04/24 16.00 Leo van Doeselaar, Erwin Wiersinga, Theo Jellema Groningen Martinikerk
05/04/24 20:00 Sietze de Vries Stadskanaal CGKv De Lichtbron
01/04/24 20.00 Evert van de Veen Lunteren Bethelkerk
01/04/24 20.00 Jaap Kroonenburg Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
01/04/24 15:30 Rien Donkersloot Amersfoort Sint-Joriskerk
01/04/24 20:00 Sander van den Houten en Ab Weegenaar Kampen Bovenkerk
30/03/24 15:30 Henk Gijzen m.m.v. Brederode Consort en vocalisten Purmerend Nicolaaskerk
29/03/24 19:30 Jan Marten de Vries (piano), Beatriz Montes (cello) Den Haag-Ypenburg De Toevlucht
24/03/24 15:15 Simon Bouma (orgel), Judith Oost (cello) Easterlittens St. Margrytkerk
24/03/24 14.00 Theo Jellema Enkhuizen Westerkerk
23/03/24 16:00 Leo van Doeselaar Leiden Marekerk
23/03/24 16.00 Pietro Paganini (orgel), Emma Huijsser (barokharp en blokfluit) Bennekom Oude of St Alexanderkerk
23/03/24 15:00 Tannie van Loon Eindhoven Catharinakerk
22/03/24 20:00 Cees van der Poel Wijk en Aalburg Hervormde kerk
22/03/24 21.00 Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
21/03/24 21:30 Bob van der Linde Groningen Pelsterkerk en Lutherse kerk
17/03/24 16:00 Peter Westerbrink Amsterdam De Duif
17/03/24 16.00 Petra Veenswijk Bergen op Zoom Sint Gertrudiskerk
16/03/24 20.00 Evert van de Veen Barneveld Oude kerk
16/03/24 20.00 Klaas Stok Zutphen Walburgiskerk
16/03/24 20:00 Klaas Stok, Titia van Heyst, Roelien van Wageningen, musici van het Ruijsdael Kwartet Zutphen Walburgiskerk
10/03/24 11:00 Bram Stadhouders (gitaar en Fokker-orgel via laptop), m.m.v. 3 dansers Amsterdam Muziekgebouw aan 't IJ, Kleine Zaal
10/03/24 15:00 Geerten Liefting Rotterdam Laurenskerk
10/03/24 15.00 Henny Heikens (orgel/piano) en Jelte Althuis , lid Calefax , (basklarinet/bassethoorn) Oudorp bij Alkmaar De Terp, witte kerkje
10/03/24 15.00 Henny Heikens (orgel/piano) en Jelte Althuis , lid Calefax , (basklarinet/bassethoorn) Oudorp bij Alkmaar De Terp, witte kerkje
10/03/24 12.00 Marieke Stoel Den Haag Houtrustkerk
09/03/24 16.30 Adriaan Hoek Leiden Waalse Kerk
09/03/24 20:00 Andre van Vliet Gouda Gereformeerde Gemeente
09/03/24 15:30 Geurt van Lagen Zoetermeer Oude Kerk
09/03/24 16:00 Leendert Verduijn Boxtel Sint Petrusbasiliek
09/03/24 20:00 Minne Veldman Boxtel Sint Petrusbasiliek
09/03/24 15.00 Sander van Marion en Jos Moeke Den Haag Evang. Lutherse kerk
03/03/24 16:00 Choral Evensong, Kamerkoor Cantiago, Herman Mussche Wijk bij Duurstede Grote Kerk
03/03/24 15:00 Simon Bouma (orgel), Judith Oost (cello) Longerhouw Hervormde kerk
02/03/24 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
02/03/24 16.00 Theo Jellema Vrouwenparochie Bordenakerk
25/02/24 16:00 Tineke Steenbrink (orgel), Judith Steenbrink (viool) Amsterdam De Duif
24/02/24 16:00 Adriaan Hoek Leiden Marekerk
17/02/24 19:30 Minne Veldman Wateringen Hervormde Kerk
17/02/24 16.00 Rien Donkersloot Veenendaal Westerkerk
11/02/24 16:00 Choral Evensong, Capella Dorestad, Rienk Bakker Wijk bij Duurstede Grote Kerk
11/02/24 15:00 Sietze de Vries en Hayo Boerema Rotterdam Laurenskerk
10/02/24 15.00 Arjan Versluis, Edwin Vooijs & Johan den Hoedt, improvisatieconcert Dordrecht de Wijnstok
10/02/24 20.15 Geerten van de Wetering (orgel), Aus Greidanus (acteur), David Schoch & Jeroen Alexander Meijer (lichtkunst) Den Haag Kloosterkerk
10/02/24 16:00 Gert van Hoef Lunteren Bethelkerk
10/02/24 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
10/02/24 16.30 Pieter-Jan Belder Leiden Waalse Kerk
10/02/24 20:00 Rien Donkersloot Amersfoort St.-Joriskerk
10/02/24 20:00 Rien Donkersloot Amersfoort St.-Joriskerk
← Vorige | Pagina 3 van 112 | → Volgende

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
06/04/24 12.30 / 13.15 / 16.00 Simon Stelling en Alexander Schippers Alphen aan den Rijn Adventskerk / Bonifaciuskerk
05/04/24 16.00 Leo van Doeselaar, Erwin Wiersinga, Theo Jellema Groningen Martinikerk
05/04/24 20:00 Sietze de Vries Stadskanaal CGKv De Lichtbron
01/04/24 20.00 Evert van de Veen Lunteren Bethelkerk
01/04/24 20.00 Jaap Kroonenburg Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
01/04/24 15:30 Rien Donkersloot Amersfoort Sint-Joriskerk
01/04/24 20:00 Sander van den Houten en Ab Weegenaar Kampen Bovenkerk
30/03/24 15:30 Henk Gijzen m.m.v. Brederode Consort en vocalisten Purmerend Nicolaaskerk
29/03/24 19:30 Jan Marten de Vries (piano), Beatriz Montes (cello) Den Haag-Ypenburg De Toevlucht
24/03/24 15:15 Simon Bouma (orgel), Judith Oost (cello) Easterlittens St. Margrytkerk
24/03/24 14.00 Theo Jellema Enkhuizen Westerkerk
23/03/24 16:00 Leo van Doeselaar Leiden Marekerk
23/03/24 16.00 Pietro Paganini (orgel), Emma Huijsser (barokharp en blokfluit) Bennekom Oude of St Alexanderkerk
23/03/24 15:00 Tannie van Loon Eindhoven Catharinakerk
22/03/24 20:00 Cees van der Poel Wijk en Aalburg Hervormde kerk
22/03/24 21.00 Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
21/03/24 21:30 Bob van der Linde Groningen Pelsterkerk en Lutherse kerk
17/03/24 16:00 Peter Westerbrink Amsterdam De Duif
17/03/24 16.00 Petra Veenswijk Bergen op Zoom Sint Gertrudiskerk
16/03/24 20.00 Evert van de Veen Barneveld Oude kerk
16/03/24 20.00 Klaas Stok Zutphen Walburgiskerk
16/03/24 20:00 Klaas Stok, Titia van Heyst, Roelien van Wageningen, musici van het Ruijsdael Kwartet Zutphen Walburgiskerk
10/03/24 11:00 Bram Stadhouders (gitaar en Fokker-orgel via laptop), m.m.v. 3 dansers Amsterdam Muziekgebouw aan 't IJ, Kleine Zaal
10/03/24 15:00 Geerten Liefting Rotterdam Laurenskerk
10/03/24 15.00 Henny Heikens (orgel/piano) en Jelte Althuis , lid Calefax , (basklarinet/bassethoorn) Oudorp bij Alkmaar De Terp, witte kerkje
10/03/24 15.00 Henny Heikens (orgel/piano) en Jelte Althuis , lid Calefax , (basklarinet/bassethoorn) Oudorp bij Alkmaar De Terp, witte kerkje
10/03/24 12.00 Marieke Stoel Den Haag Houtrustkerk
09/03/24 16.30 Adriaan Hoek Leiden Waalse Kerk
09/03/24 20:00 Andre van Vliet Gouda Gereformeerde Gemeente
09/03/24 15:30 Geurt van Lagen Zoetermeer Oude Kerk
09/03/24 16:00 Leendert Verduijn Boxtel Sint Petrusbasiliek
09/03/24 20:00 Minne Veldman Boxtel Sint Petrusbasiliek
09/03/24 15.00 Sander van Marion en Jos Moeke Den Haag Evang. Lutherse kerk
03/03/24 16:00 Choral Evensong, Kamerkoor Cantiago, Herman Mussche Wijk bij Duurstede Grote Kerk
03/03/24 15:00 Simon Bouma (orgel), Judith Oost (cello) Longerhouw Hervormde kerk
02/03/24 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
02/03/24 16.00 Theo Jellema Vrouwenparochie Bordenakerk
25/02/24 16:00 Tineke Steenbrink (orgel), Judith Steenbrink (viool) Amsterdam De Duif
24/02/24 16:00 Adriaan Hoek Leiden Marekerk
17/02/24 19:30 Minne Veldman Wateringen Hervormde Kerk
17/02/24 16.00 Rien Donkersloot Veenendaal Westerkerk
11/02/24 16:00 Choral Evensong, Capella Dorestad, Rienk Bakker Wijk bij Duurstede Grote Kerk
11/02/24 15:00 Sietze de Vries en Hayo Boerema Rotterdam Laurenskerk
10/02/24 15.00 Arjan Versluis, Edwin Vooijs & Johan den Hoedt, improvisatieconcert Dordrecht de Wijnstok
10/02/24 20.15 Geerten van de Wetering (orgel), Aus Greidanus (acteur), David Schoch & Jeroen Alexander Meijer (lichtkunst) Den Haag Kloosterkerk
10/02/24 16:00 Gert van Hoef Lunteren Bethelkerk
10/02/24 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
10/02/24 16.30 Pieter-Jan Belder Leiden Waalse Kerk
10/02/24 20:00 Rien Donkersloot Amersfoort St.-Joriskerk
10/02/24 20:00 Rien Donkersloot Amersfoort St.-Joriskerk
← Vorige | Pagina 3 van 112 | → Volgende