Agenda-archief

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
10/04/23 20:00 Harry Hamer Kampen Bovenkerk
10/04/23 20.00 Jaap Kroonenburg Maassluis Groote Kerk
10/04/23 15.30 Jos Maters Westwoud Sint Martinuskerk
10/04/23 19.30 Peter Eilander & Minne Veldman Groningen Martinikerk
10/04/23 15.30 Rien Donkersloot Amersfoort Sint-Joriskerk
08/04/23 16.00 Henk Gijzen (orgel), Solisten en strijkersensemble van het Brederode Consort Leiden Marekerk
08/04/23 10.30 Sietze de Vries Orgeltocht Stille Zaterdag Beverwijk, Haarlem Grote Kerk
05/04/23 13.00 António Pedrosa Amsterdam Buiksloterkerk
05/04/23 20:30 Vocaal Ensemble Multiple Voice – Paul de Kok Wijk bij Duurstede Grote Kerk
02/04/23 11.00 Rutger Muller (Fokker-orgel aangestuurd door laptop), Dodó Kis (blokfluit) en Wen Chin Fu (cello) Amsterdam Muziekgebouw aan 't IJ, Kleine Zaal
01/04/23 15.30 Gerrit Christiaan de Gier (orgel), Boudewijn Zwart (beiaard) IJsselstein Oude St.Nicolaaskerk
01/04/23 15.00 Johan den Hoedt (orgel), Jeanette Jelier-den Hoedt (fluit) Dordrecht De Wijnstok
01/04/23 16.00 Marc Schippers (orgel), Mirjam IJsseldijk (sopraan) Rotterdam Prinsekerk - Kapel
01/04/23 19:30 Minne Veldman Terneuzen Grote Kerk
01/04/23 12.30 Simon Stelling Alphen aan den Rijn Adventskerk
01/04/23 16:00 Simon Stelling Alphen aan den Rijn Adventskerk
01/04/23 20.00 Titia van Heyst, sopraan en Roelien van Wageningen, alt mezzo. M.m.v. het Ruysdael Kwartet en Klaas Stok, orgel. Zutphen Walburgiskerk
01/04/23 14:00 Tommy van Doorn Boxtel Sint-Petrusbasiliek
31/03/23 20:00 Bas de Vroome (orgel), Tessa Maalcke (sopraan) Delft Nieuwe Kerk
31/03/23 20.00 Wietse Ouwejan Amsterdam Oosterkerk
25/03/23 15.30 Adriaan Hoek (orgel), Alisa van Dijk (viool.) Dordrecht Trinitatiskapel
25/03/23 16.00 Bas de Vroome Leiden Marekerk
25/03/23 15.00 Petra Veenswijk Eindhoven Catharinakerk
24/03/23 24/03/23 Bas de Vroome (orgel), Francesca Ajossa (klavecimbel) Delft Nieuwe Kerk
24/03/23 21.00 Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
24/03/23 20.00 Kleinkoor “Concertino” o.l.v. Martin Zonnenberg piano Marjolijn de Wit fluit en Bert Kruis orgel met samenzang Maassluis Immanuëlkerk
21/03/23 21.30 Léon Berben Groningen Pelsterkerk en Lutherse kerk
19/03/23 14.15 Jonge Strijkers Nederland, Jeroen Koopman (orgel), Naomi Bach (viool), Nico Schippers (dirigent) Amsterdam Singelkerk
19/03/23 16.00 Maarten Wilmink Amsterdam De Duif
19/03/23 16.00 Simon Bouma (orgel), Judith Oost (cello) Boksum Sint Margareta-Kerk
18/03/23 20.00 Evert van de Veen Barneveld Emmauskerk (Voorheen Bethelkerk)
18/03/23 16.00 Gonny van der Maten (orgel), Berdien Machiels (barokfagot), Tara Kumar (barokcello) Bennekom Oude of St. Alexanderkerk
18/03/23 16.00 Gonny van der Maten (orgel), Berdien Machiels (barokfagot), Tara Kumar (barokcello) Bennekom Oude of St Alexanderkerk
18/03/23 20:00 Minne Veldman Hasselt Grote of Stephanuskerk
18/03/23 16:00 Roden Girl Choristers o.l.v. Sonja de Vries Wijk bij Duurstede Grote Kerk
17/03/23 20:00 Diederik Blankesteijn Delft Nieuwe Kerk
15/03/23 20.00 Gerben Budding – Samenzang Rotterdam-Delfshaven Pelgrimvaderskerk
12/03/23 15.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk
12/03/23 15:00 Kristian Krogsøe Orgel op zondag Rotterdam Laurenskerk
11/03/23 20:15 Capella Dorestad – Rienk Bakker Wijk bij Duurstede Grote Kerk
11/03/23 16.30 Eric Koevoets Rotterdam St. Lambertuskerk
11/03/23 19:30 Jan van Westenbrugge Wateringen Hervormde Kerk
11/03/23 15.00 Johan den Hoedt & Joost van Beek Dordrecht De Wijnstok
11/03/23 16.30 Pieter van Dijk Leiden Waalse Kerk
11/03/23 15.30 Reinier Korver & Martin Lobbezoo (orgel), Alisa van Dijk (viool) Uitwijk Protestantse Kerk.
08/03/23 12.45 Jos van der Kooy (piano en orgel), Elif Özgür (fluit) 's-Gravenhage Gotische Zaal, Raad van State
08/03/23 13.00 Víctor Baena Amsterdam Buiksloterkerk
05/03/23 11:00 Ere Lievonen, Fokker-orgel; Melle Weijters, gitaar & zang; mystery guest Amsterdam Muziekgebouw aan 't IJ, Kleine Zaal
04/03/23 15.30 Gerrit Christiaan de Gier (orgel), Jantine Woudstra (sopraan) IJsselstein Oude St.Nicolaaskerk
04/03/23 11.00 Ton Koopman & Tini Mathot Utrecht Tivoli Vredenburg
← Vorige | Pagina 29 van 112 | → Volgende

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
10/04/23 20:00 Harry Hamer Kampen Bovenkerk
10/04/23 20.00 Jaap Kroonenburg Maassluis Groote Kerk
10/04/23 15.30 Jos Maters Westwoud Sint Martinuskerk
10/04/23 19.30 Peter Eilander & Minne Veldman Groningen Martinikerk
10/04/23 15.30 Rien Donkersloot Amersfoort Sint-Joriskerk
08/04/23 16.00 Henk Gijzen (orgel), Solisten en strijkersensemble van het Brederode Consort Leiden Marekerk
08/04/23 10.30 Sietze de Vries Orgeltocht Stille Zaterdag Beverwijk, Haarlem Grote Kerk
05/04/23 13.00 António Pedrosa Amsterdam Buiksloterkerk
05/04/23 20:30 Vocaal Ensemble Multiple Voice – Paul de Kok Wijk bij Duurstede Grote Kerk
02/04/23 11.00 Rutger Muller (Fokker-orgel aangestuurd door laptop), Dodó Kis (blokfluit) en Wen Chin Fu (cello) Amsterdam Muziekgebouw aan 't IJ, Kleine Zaal
01/04/23 15.30 Gerrit Christiaan de Gier (orgel), Boudewijn Zwart (beiaard) IJsselstein Oude St.Nicolaaskerk
01/04/23 15.00 Johan den Hoedt (orgel), Jeanette Jelier-den Hoedt (fluit) Dordrecht De Wijnstok
01/04/23 16.00 Marc Schippers (orgel), Mirjam IJsseldijk (sopraan) Rotterdam Prinsekerk - Kapel
01/04/23 19:30 Minne Veldman Terneuzen Grote Kerk
01/04/23 12.30 Simon Stelling Alphen aan den Rijn Adventskerk
01/04/23 16:00 Simon Stelling Alphen aan den Rijn Adventskerk
01/04/23 20.00 Titia van Heyst, sopraan en Roelien van Wageningen, alt mezzo. M.m.v. het Ruysdael Kwartet en Klaas Stok, orgel. Zutphen Walburgiskerk
01/04/23 14:00 Tommy van Doorn Boxtel Sint-Petrusbasiliek
31/03/23 20:00 Bas de Vroome (orgel), Tessa Maalcke (sopraan) Delft Nieuwe Kerk
31/03/23 20.00 Wietse Ouwejan Amsterdam Oosterkerk
25/03/23 15.30 Adriaan Hoek (orgel), Alisa van Dijk (viool.) Dordrecht Trinitatiskapel
25/03/23 16.00 Bas de Vroome Leiden Marekerk
25/03/23 15.00 Petra Veenswijk Eindhoven Catharinakerk
24/03/23 24/03/23 Bas de Vroome (orgel), Francesca Ajossa (klavecimbel) Delft Nieuwe Kerk
24/03/23 21.00 Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
24/03/23 20.00 Kleinkoor “Concertino” o.l.v. Martin Zonnenberg piano Marjolijn de Wit fluit en Bert Kruis orgel met samenzang Maassluis Immanuëlkerk
21/03/23 21.30 Léon Berben Groningen Pelsterkerk en Lutherse kerk
19/03/23 14.15 Jonge Strijkers Nederland, Jeroen Koopman (orgel), Naomi Bach (viool), Nico Schippers (dirigent) Amsterdam Singelkerk
19/03/23 16.00 Maarten Wilmink Amsterdam De Duif
19/03/23 16.00 Simon Bouma (orgel), Judith Oost (cello) Boksum Sint Margareta-Kerk
18/03/23 20.00 Evert van de Veen Barneveld Emmauskerk (Voorheen Bethelkerk)
18/03/23 16.00 Gonny van der Maten (orgel), Berdien Machiels (barokfagot), Tara Kumar (barokcello) Bennekom Oude of St. Alexanderkerk
18/03/23 16.00 Gonny van der Maten (orgel), Berdien Machiels (barokfagot), Tara Kumar (barokcello) Bennekom Oude of St Alexanderkerk
18/03/23 20:00 Minne Veldman Hasselt Grote of Stephanuskerk
18/03/23 16:00 Roden Girl Choristers o.l.v. Sonja de Vries Wijk bij Duurstede Grote Kerk
17/03/23 20:00 Diederik Blankesteijn Delft Nieuwe Kerk
15/03/23 20.00 Gerben Budding – Samenzang Rotterdam-Delfshaven Pelgrimvaderskerk
12/03/23 15.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk
12/03/23 15:00 Kristian Krogsøe Orgel op zondag Rotterdam Laurenskerk
11/03/23 20:15 Capella Dorestad – Rienk Bakker Wijk bij Duurstede Grote Kerk
11/03/23 16.30 Eric Koevoets Rotterdam St. Lambertuskerk
11/03/23 19:30 Jan van Westenbrugge Wateringen Hervormde Kerk
11/03/23 15.00 Johan den Hoedt & Joost van Beek Dordrecht De Wijnstok
11/03/23 16.30 Pieter van Dijk Leiden Waalse Kerk
11/03/23 15.30 Reinier Korver & Martin Lobbezoo (orgel), Alisa van Dijk (viool) Uitwijk Protestantse Kerk.
08/03/23 12.45 Jos van der Kooy (piano en orgel), Elif Özgür (fluit) 's-Gravenhage Gotische Zaal, Raad van State
08/03/23 13.00 Víctor Baena Amsterdam Buiksloterkerk
05/03/23 11:00 Ere Lievonen, Fokker-orgel; Melle Weijters, gitaar & zang; mystery guest Amsterdam Muziekgebouw aan 't IJ, Kleine Zaal
04/03/23 15.30 Gerrit Christiaan de Gier (orgel), Jantine Woudstra (sopraan) IJsselstein Oude St.Nicolaaskerk
04/03/23 11.00 Ton Koopman & Tini Mathot Utrecht Tivoli Vredenburg
← Vorige | Pagina 29 van 112 | → Volgende