Agenda-archief

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
18/05/23 16:30 Minne Veldman Kampen Bovenkerk
18/05/23 16:30 Minne Veldman Kampen Bovenkerk
17/05/23 13.00 Guus Theelen Leiden Academiegebouw
16/05/23 12.45 Jos Moeke Rotterdam Laurenskerk
16/05/23 12:45 Jos Moeke Orgelpauzeconcert Rotterdam Laurenskerk
15/05/23 20.15 Henny Heikens (Rijswijk) m.m.v. Jelte Althuis, basklarinet, bassethoorn Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
14/05/23 15:00 Hayo Boerema Orgel op zondag Rotterdam Laurenskerk
14/05/23 16:00 Jamie de Goei Boxtel Sint-Petrusbasiliek
14/05/23 15.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk
14/05/23 15.00 Petra Veenswijk Castricum St. Pancratiuskerk
14/05/23 16.00 Reitze Smits & Bart Jacobs Zutphen Walburgiskerk
14/05/23 16.00 Ruud Huijbrechts Venray Sint Petrus' Bandenkerk
13/05/23 16.00 Gerrit Knikker Elburg Orgelmuseum
13/05/23 16,00 Jan Hoegee (orgel), Joaquim Rosario (slagwerk) Rotterdam St Dominicuskerk (Het Steiger)
13/05/23 16:00 Leendert Verduijn Leeuwarden Grote Kerk
13/05/23 14:30 Leo van Doeselaar Hengelo Kristalkerk
13/05/23 20:00 Marco den Toom Leeuwarden Grote Kerk
13/05/23 20:00 Matthijs Breukhoven Rotterdam-Charlois Oude kerk
13/05/23 16:00 Minne Veldman Hasselt Ichthuskerk
13/05/23 16.30 Peter van der Zwaag Leiden Waalse Kerk
13/05/23 Dagtocht Regionale orgeldag: via Voorschoten en Wassenaar naar Den Haag Voorschoten, Wassenaar, Den Haag 4 kerken
13/05/23 10.00 Schatgraven in tien jaar liedboek – zingen en bidden in huis en kerk Amersfoort Joriskerk
13/05/23 20.00 Simon Bouma (orgel), Judith Oost (cello) Stadskanaal Oosterkadekerk
13/05/23 15.00 Sprookje; Het kleine lelijke vogeltje met Peter Beijersbergen (verteller) en Petra Veenswijk (orgel) Nootdorp Dorpskerk
13/05/23 19.30 Zuzana Ferjenčíková Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
12/05/23 20:00 Bas de Vroome Delft Oude Kerk
12/05/23 20.00 Benefietconcert Groningen Orgelstad, met Daniel Seeger Groningen Akerk
12/05/23 12.30 Bob van der Linde Sneek Martinikerk
10/05/23 13.00 Casper de Jonge Leiden Academiegebouw
09/05/23 12:45 Paul Fey Orgelpauzeconcert Rotterdam Laurenskerk
08/05/23 20.15 Erik Jan Eradus Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
07/05/23 15.00 Jan Pieter Karman Breukelen Pauluskerk
07/05/23 15.00 Theo Jellema Enkhuizen Westerkerk
07/05/23 15.30 Tjeerd van der Ploeg (orgel) m.m.v. Noord-Hollands Dubbelkwartet Fonte di Musica Purmerend Nicolaaskerk Kaasmarkt
07/05/23 16:00 Vocaal Ensemble Cantate o.l.v. Niels Kuijers Wijk bij Duurstede Grote Kerk
07/05/23 15.00 Wilbert Berendsen Delft Maria van Jessekerk
07/05/23 16.00 Willeke Smits Heeswijk Dinther Abdij van Berne
06/05/23 15.30 Gerrit Christiaan de Gier (orgel), en Ellen Metaal (dwarsfluit) IJsselstein Oude St.Nicolaaskerk
06/05/23 16.00 Klaas Stok i.s.m. Zutphen Literair Zutphen Walburgiskerk
06/05/23 16:00 Matthijs Breukhoven Rotterdam Bergsingelkerk
06/05/23 20:00 Minne Veldman Drogeham Maranathakerk
06/05/23 12:30 Simon Stelling Alphen aan den Rijn Adventskerk
06/05/23 16:00 Simon Stelling (orgel), Sanne de Jongh (fluit), Theo-hans Kuijvenhoven (hobo) Alphen aan den Rijn Adventskerk
06/05/23 19.30 Willem Harold Boog Lunteren Bethelkerk
05/05/23 12.30 Bob van der Linde Sneek Martinikerk
05/05/23 15.30 Jos Moeke Breukelen Pieterskerk
04/05/23 19:30 Edwin Vooijs m.m.v. Oriolus o.l.v. André van Vliet Rotterdam Bergsingelkerk
03/05/23 13.00 Marieke Stoel Leiden Academiegebouw
02/05/23 12:45 Diederick Clements Orgelpauzeconcert Rotterdam Laurenskerk
01/05/23 20.15 Ton van Eck, m.m.v. Vocaal kwartet Sorelle; Anne van Eck, viool Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
← Vorige | Pagina 27 van 112 | → Volgende

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
18/05/23 16:30 Minne Veldman Kampen Bovenkerk
18/05/23 16:30 Minne Veldman Kampen Bovenkerk
17/05/23 13.00 Guus Theelen Leiden Academiegebouw
16/05/23 12.45 Jos Moeke Rotterdam Laurenskerk
16/05/23 12:45 Jos Moeke Orgelpauzeconcert Rotterdam Laurenskerk
15/05/23 20.15 Henny Heikens (Rijswijk) m.m.v. Jelte Althuis, basklarinet, bassethoorn Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
14/05/23 15:00 Hayo Boerema Orgel op zondag Rotterdam Laurenskerk
14/05/23 16:00 Jamie de Goei Boxtel Sint-Petrusbasiliek
14/05/23 15.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk
14/05/23 15.00 Petra Veenswijk Castricum St. Pancratiuskerk
14/05/23 16.00 Reitze Smits & Bart Jacobs Zutphen Walburgiskerk
14/05/23 16.00 Ruud Huijbrechts Venray Sint Petrus' Bandenkerk
13/05/23 16.00 Gerrit Knikker Elburg Orgelmuseum
13/05/23 16,00 Jan Hoegee (orgel), Joaquim Rosario (slagwerk) Rotterdam St Dominicuskerk (Het Steiger)
13/05/23 16:00 Leendert Verduijn Leeuwarden Grote Kerk
13/05/23 14:30 Leo van Doeselaar Hengelo Kristalkerk
13/05/23 20:00 Marco den Toom Leeuwarden Grote Kerk
13/05/23 20:00 Matthijs Breukhoven Rotterdam-Charlois Oude kerk
13/05/23 16:00 Minne Veldman Hasselt Ichthuskerk
13/05/23 16.30 Peter van der Zwaag Leiden Waalse Kerk
13/05/23 Dagtocht Regionale orgeldag: via Voorschoten en Wassenaar naar Den Haag Voorschoten, Wassenaar, Den Haag 4 kerken
13/05/23 10.00 Schatgraven in tien jaar liedboek – zingen en bidden in huis en kerk Amersfoort Joriskerk
13/05/23 20.00 Simon Bouma (orgel), Judith Oost (cello) Stadskanaal Oosterkadekerk
13/05/23 15.00 Sprookje; Het kleine lelijke vogeltje met Peter Beijersbergen (verteller) en Petra Veenswijk (orgel) Nootdorp Dorpskerk
13/05/23 19.30 Zuzana Ferjenčíková Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
12/05/23 20:00 Bas de Vroome Delft Oude Kerk
12/05/23 20.00 Benefietconcert Groningen Orgelstad, met Daniel Seeger Groningen Akerk
12/05/23 12.30 Bob van der Linde Sneek Martinikerk
10/05/23 13.00 Casper de Jonge Leiden Academiegebouw
09/05/23 12:45 Paul Fey Orgelpauzeconcert Rotterdam Laurenskerk
08/05/23 20.15 Erik Jan Eradus Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
07/05/23 15.00 Jan Pieter Karman Breukelen Pauluskerk
07/05/23 15.00 Theo Jellema Enkhuizen Westerkerk
07/05/23 15.30 Tjeerd van der Ploeg (orgel) m.m.v. Noord-Hollands Dubbelkwartet Fonte di Musica Purmerend Nicolaaskerk Kaasmarkt
07/05/23 16:00 Vocaal Ensemble Cantate o.l.v. Niels Kuijers Wijk bij Duurstede Grote Kerk
07/05/23 15.00 Wilbert Berendsen Delft Maria van Jessekerk
07/05/23 16.00 Willeke Smits Heeswijk Dinther Abdij van Berne
06/05/23 15.30 Gerrit Christiaan de Gier (orgel), en Ellen Metaal (dwarsfluit) IJsselstein Oude St.Nicolaaskerk
06/05/23 16.00 Klaas Stok i.s.m. Zutphen Literair Zutphen Walburgiskerk
06/05/23 16:00 Matthijs Breukhoven Rotterdam Bergsingelkerk
06/05/23 20:00 Minne Veldman Drogeham Maranathakerk
06/05/23 12:30 Simon Stelling Alphen aan den Rijn Adventskerk
06/05/23 16:00 Simon Stelling (orgel), Sanne de Jongh (fluit), Theo-hans Kuijvenhoven (hobo) Alphen aan den Rijn Adventskerk
06/05/23 19.30 Willem Harold Boog Lunteren Bethelkerk
05/05/23 12.30 Bob van der Linde Sneek Martinikerk
05/05/23 15.30 Jos Moeke Breukelen Pieterskerk
04/05/23 19:30 Edwin Vooijs m.m.v. Oriolus o.l.v. André van Vliet Rotterdam Bergsingelkerk
03/05/23 13.00 Marieke Stoel Leiden Academiegebouw
02/05/23 12:45 Diederick Clements Orgelpauzeconcert Rotterdam Laurenskerk
01/05/23 20.15 Ton van Eck, m.m.v. Vocaal kwartet Sorelle; Anne van Eck, viool Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
← Vorige | Pagina 27 van 112 | → Volgende