Agenda-archief

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
30/07/23 15.00 Nathan Laube Groningen Lutherse kerk
30/07/23 16:00 Tommy van Doorn (Beiaardier van o.a. Boxtel, Geldrop en Valkenswaard) Boxtel Sint-Petrusbasiliek
29/07/23 16.00 Adriaan Hoek Leiden Marekerk
29/07/23 17:00 André Knevel 's-Hertogenbosch Grote Kerk
29/07/23 15.30 Arjan de Vos IJsselstein Oude St.Nicolaaskerk
29/07/23 15:30 Axel Wenstedt (orgel/klavecimbel), 2 blazers uit de Luchtmachtkapel: Silvia Schildkamp barokfagot en Rene van Haren baroktrombone Sint-Oedenrode Martinuskerk
29/07/23 20.15 Bart Rodyns Elsloo St. Augustinuskerk
29/07/23 20:00 Elske te Lindert (orgel), Johan van der Linden (saxofoon) Anloo Magnuskerk
29/07/23 14.00 Geerten Liefting 1e internationale orgelmiddag Den Haag Elandstraatkerk
29/07/23 15:00 uur Hayo Boerema Hengelo St. Lambertusbasiliek
29/07/23 15.30 Iddo van der Giessen Dordrecht Grote Kerk
29/07/23 13:30 Idelette van den Assem Goes Grote of Maria Magdalenakerk
29/07/23 16.00 Jaap de Vos Brielle Sint-Catharijnekerk
29/07/23 20.00 Léon Berben Maassluis Groote Kerk
29/07/23 10.30 Mark Heerink Nes aan de Amstel St. Urbanus kerk
29/07/23 12.00 Mark Heerink Amstelveen Paaskerk
29/07/23 14.30 Mark Heerink Ouderkerk aan de Amstel St. Urbanus kerk
29/07/23 19.30 Minne Veldman Voorthuizen Gereformeerde kerk
29/07/23 16.00 Nathan Laube 1e internationale orgelmiddag Den Haag Elandstraatkerk
29/07/23 22:00 Peter van der Zwaag Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
29/07/23 29/07/23 Ronald de Jong Putten HHG kerk
29/07/23 15.30 Taras Baginets Utrecht Domkerk
29/07/23 17.00 Wietse Meinardi (orgel), Hanneke Ramselaar (hobo) Zutphen Walburgiskerk
29/07/23 17:00 Wietse Meinardi (orgel), Hanneke Ramselaar (hobo) Zutphen Walburgiskerk
29/07/23 16.00 Wietse Ouwejan Uithuizen Jacobikerk
29/07/23 20.00 Willeke Smits (orgel), Reiko Tsuiki (fluit) Enkhuizen Zuiderkerk
28/07/23 12:00 André Poortvliet Vlissingen Sint Jacobskerk
28/07/23 13:30 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
28/07/23 21:30 Evan Bogerd Amsterdam Westerkerk
28/07/23 20:00 Francesca Ajossa Delft Oude Kerk
28/07/23 20.00 Gert van Hoef Nijverdal De Regenboog
28/07/23 20:00 Harm Hoeve Zwolle Dominicanerkerk
28/07/23 19.30 Henk van Zonneveld Hilversum Sint Vituskerk
28/07/23 20.00 Jean-Pierre Steijvers Roermond St. Christoffel Kathedraal
28/07/23 12.30 Klaus-C. van den Kerkhoff Aachen (D) St. Adalbert
28/07/23 20.00 Līga Vilmane (orgel), Elske te Lindert (sopraan) Eys St. Agathakerk
28/07/23 12.30 Michael Bennett Maastricht Onze-Lieve-Vrouwe Basiliek
28/07/23 20:00 Minne Veldman Alkmaar Orgelzaal Booy
28/07/23 12.45 Peter Verhoogt Breukelen Pieterskerk
28/07/23 12.00 Philipp Kaufmann Amsterdam Mozes en Aäronkerk
28/07/23 12:45 Vincent de Ridder Den Haag Grote Kerk
28/07/23 12:30 Wietse Meinardi Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
28/07/23 12:30 Wietse Meinardi Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
28/07/23 20:00 Winfried Bönig Hulst St. Willibrordusbasiliek
28/07/23 20:00 Zuzana Ferjenčíková Lunteren Bethelkerk
27/07/23 20.00 Arno Kerkhof Heinsberg (D) St. Gangolf
27/07/23 12:30 Gerard Boot Middelburg Oostkerk
27/07/23 20.00 Iddo van der Giessen (orgel) en Joram van Ketel (trombone) Barneveld Oude Kerk
27/07/23 20.15 Laurens de Man Harderwijk Grote Kerk
27/07/23 20:15 Lidia Ksiazkiewicz Noordwijk Oude Jeroenskerk
← Vorige | Pagina 17 van 112 | → Volgende

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
30/07/23 15.00 Nathan Laube Groningen Lutherse kerk
30/07/23 16:00 Tommy van Doorn (Beiaardier van o.a. Boxtel, Geldrop en Valkenswaard) Boxtel Sint-Petrusbasiliek
29/07/23 16.00 Adriaan Hoek Leiden Marekerk
29/07/23 17:00 André Knevel 's-Hertogenbosch Grote Kerk
29/07/23 15.30 Arjan de Vos IJsselstein Oude St.Nicolaaskerk
29/07/23 15:30 Axel Wenstedt (orgel/klavecimbel), 2 blazers uit de Luchtmachtkapel: Silvia Schildkamp barokfagot en Rene van Haren baroktrombone Sint-Oedenrode Martinuskerk
29/07/23 20.15 Bart Rodyns Elsloo St. Augustinuskerk
29/07/23 20:00 Elske te Lindert (orgel), Johan van der Linden (saxofoon) Anloo Magnuskerk
29/07/23 14.00 Geerten Liefting 1e internationale orgelmiddag Den Haag Elandstraatkerk
29/07/23 15:00 uur Hayo Boerema Hengelo St. Lambertusbasiliek
29/07/23 15.30 Iddo van der Giessen Dordrecht Grote Kerk
29/07/23 13:30 Idelette van den Assem Goes Grote of Maria Magdalenakerk
29/07/23 16.00 Jaap de Vos Brielle Sint-Catharijnekerk
29/07/23 20.00 Léon Berben Maassluis Groote Kerk
29/07/23 10.30 Mark Heerink Nes aan de Amstel St. Urbanus kerk
29/07/23 12.00 Mark Heerink Amstelveen Paaskerk
29/07/23 14.30 Mark Heerink Ouderkerk aan de Amstel St. Urbanus kerk
29/07/23 19.30 Minne Veldman Voorthuizen Gereformeerde kerk
29/07/23 16.00 Nathan Laube 1e internationale orgelmiddag Den Haag Elandstraatkerk
29/07/23 22:00 Peter van der Zwaag Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
29/07/23 29/07/23 Ronald de Jong Putten HHG kerk
29/07/23 15.30 Taras Baginets Utrecht Domkerk
29/07/23 17.00 Wietse Meinardi (orgel), Hanneke Ramselaar (hobo) Zutphen Walburgiskerk
29/07/23 17:00 Wietse Meinardi (orgel), Hanneke Ramselaar (hobo) Zutphen Walburgiskerk
29/07/23 16.00 Wietse Ouwejan Uithuizen Jacobikerk
29/07/23 20.00 Willeke Smits (orgel), Reiko Tsuiki (fluit) Enkhuizen Zuiderkerk
28/07/23 12:00 André Poortvliet Vlissingen Sint Jacobskerk
28/07/23 13:30 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
28/07/23 21:30 Evan Bogerd Amsterdam Westerkerk
28/07/23 20:00 Francesca Ajossa Delft Oude Kerk
28/07/23 20.00 Gert van Hoef Nijverdal De Regenboog
28/07/23 20:00 Harm Hoeve Zwolle Dominicanerkerk
28/07/23 19.30 Henk van Zonneveld Hilversum Sint Vituskerk
28/07/23 20.00 Jean-Pierre Steijvers Roermond St. Christoffel Kathedraal
28/07/23 12.30 Klaus-C. van den Kerkhoff Aachen (D) St. Adalbert
28/07/23 20.00 Līga Vilmane (orgel), Elske te Lindert (sopraan) Eys St. Agathakerk
28/07/23 12.30 Michael Bennett Maastricht Onze-Lieve-Vrouwe Basiliek
28/07/23 20:00 Minne Veldman Alkmaar Orgelzaal Booy
28/07/23 12.45 Peter Verhoogt Breukelen Pieterskerk
28/07/23 12.00 Philipp Kaufmann Amsterdam Mozes en Aäronkerk
28/07/23 12:45 Vincent de Ridder Den Haag Grote Kerk
28/07/23 12:30 Wietse Meinardi Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
28/07/23 12:30 Wietse Meinardi Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
28/07/23 20:00 Winfried Bönig Hulst St. Willibrordusbasiliek
28/07/23 20:00 Zuzana Ferjenčíková Lunteren Bethelkerk
27/07/23 20.00 Arno Kerkhof Heinsberg (D) St. Gangolf
27/07/23 12:30 Gerard Boot Middelburg Oostkerk
27/07/23 20.00 Iddo van der Giessen (orgel) en Joram van Ketel (trombone) Barneveld Oude Kerk
27/07/23 20.15 Laurens de Man Harderwijk Grote Kerk
27/07/23 20:15 Lidia Ksiazkiewicz Noordwijk Oude Jeroenskerk
← Vorige | Pagina 17 van 112 | → Volgende