Agenda

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
26/10/19 15.00 Gonny van der Maten (orgel), Doris Hochscheid (cello), Frans van Ruth (piano) Hengelo Kristalkerk
26/10/19 19.30 Jan Hage Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
26/10/19 16.00 Leendert Verduijn Nijmegen Stevenskerk
26/10/19 20.00 Minne Veldman Zevenhuizen Dorpskerk
26/10/19 22.00 Vincent Hensen-Oosterdijk Appingedam Nicolaïkerk
27/10/19 16.00 Dirk Donker (orgel) en vocale solisten onder leiding van Gerben van der Veen Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
27/10/19 14:15 Musa o.l.v. Peter Dijkstra, Erwin Wiersinga (orgel) Amsterdam Orgelpark
27/10/19 16.00 Pieter Dirksen (orgel & clavecimbel) Cuijk St.-Martinuskerk
27/10/19 15.00 Projectkoor o.l.v. Frans Bullens, Jan Willems en Ton Stevens (orgel) Oosterhout St.-Jansbasiliek
27/10/19 15.00 Vespercantorij o.l.v. Dick Dijk, Wietse Meinardi (orgel), Jaap de Raadt (liturg) Assen Adventskerk
29/10/19 Gert van Hoef Genemuiden St.-Nicolaaskerk
30/10/19 20.00 Minne Veldman Drachten Grote Kerk
01/11/19 13:13 Gerrie Meijers (orgel), Charlotte Riedijk (sopraan) Amsterdam Orgelpark
01/11/19 20.00 Willeke Smits (orgel) en Emma Brown (mezzosopraan) Ede Edesche Concertzaal
02/11/19 20.00 Arjan Breukhoven Berkel en Rodenrijs Dorpskerk
02/11/19 14.00 Dennis Vallenduuk Almelo Doopsgezinde Kerk
02/11/19 14.00 Minne Veldman Barneveld Orgelmakerij Noorlander
02/11/19 20.00 Minne Veldman Urk Bethelkerk
02/11/19 20.00 Willem Harold Boog Nijkerk Grote Kerk
03/11/19 20:15 Dante Boon (piano), Samuel Vriezen (orgel) Amsterdam Orgelpark
03/11/19 16.00 Erik Visser (orgel), Jeanneke van Buul (sopraan) Heeswijk Abdij
03/11/19 16.00 Jelena Bazova (orgel) m.m.v. Sacramentskoor Breda Tilburg Het Cenakel
03/11/19 12.00 Kamerkoor Poco Piu o.l.v. Saskia Regtering, Wim Roelfsema (orgel) Elst Grote Kerk
03/11/19 15.00 koor Voix Jolies en Petra Veenswijk (orgel) Delft Maria van Jessekerk
03/11/19 10.00 Luthers Bach Ensemble Groningen; Tymen Jan Bronda (orgel) Groningen Lutherse Kerk
03/11/19 14:15 Trio Omphalos, Johan Luijmes (orgel) Amsterdam Orgelpark
07/11/19 20.00 Ria Kornet (marimba) en Jonathan Kooman (orgel) Tiel St.-Maartenskerk
08/11/19 13:13 Ansgar Wallenhorst, Carl Adam Landström, Markus Hinz Amsterdam Orgelpark
08/11/19 20.00 Hugo van der Meij Nijverdal Regenboogkerk
08/11/19 20.00 Jubileumconcert door 4 organisten Zoeterwoude Dorpskerk
08/11/19 20.00 Krzysztof Urbaniak Zutphen Walburgiskerk
09/11/19 15.00 Daniël Roth (Parijs) Leiden Hartebrugkerk
09/11/19 16.30 Lidia Ksiązkiewicz Leiden Waalse Kerk
09/11/19 20:15 Trevor Grahl e.a. Amsterdam Orgelpark
10/11/19 15.00 Daniel Roth (Parijs) Delft Maria van Jessekerk
10/11/19 16.00 Darija Schneiderova en Winfried Dahlke Bellingwolde Magnuskerk
10/11/19 14:15 Laurenscantorij o.l.v. Wiecher Mandemaker, Hayo Boerema (orgel) Amsterdam Orgelpark
10/11/19 16.00 Uitvoerenden nog nader in te vullen wegens afzegging Macharen Parochiekerk
15/11/19 20.15 André van Vliet met solisten Katwijk aan Zee Vredeskerk
15/11/19 13:13 Ere Lievonen Amsterdam Orgelpark
15/11/19 20.00 Minne Veldman Hardenberg Het Morgenlicht
15/11/19 20.00 Warner Fokkens, Ruud Lems (saxofoon) Maassluis Immanuëlkerk
16/11/19 15.00 Jan van Westenbrugge en Sander van Marion Wateringen Herv. Kerk
16/11/19 20:15 Orkest De Ereprijs Amsterdam Orgelpark
16/11/19 Sietze de Vries Genemuiden St.-Nicolaaskerk
16/11/19 20.00 Willem Harold Boog (orgel), Wouter Harbers (vleugel), Maurice van Dijk (trompet) Zeist Theater Figi Zeist
17/11/19 15.00 Asser Bach Cantategroep o.l.v. Marion Bluthard, Wietse Meinardi (orgel), Helene van Noord (liturg) Assen Adventskerk
17/11/19 14.00 Eric Koevoets Rotterdam Paradijskerk
17/11/19 14:15 Kamermuziekensemble Oxalys, Xavier Deprez (orgel) Amsterdam Orgelpark
17/11/19 17.oo Timo Beek Dinslaken (Dld) Kirche St.-Vincentius
← Vorige | Pagina 9 van 11 | → Volgende

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
26/10/19 15.00 Gonny van der Maten (orgel), Doris Hochscheid (cello), Frans van Ruth (piano) Hengelo Kristalkerk
26/10/19 19.30 Jan Hage Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
26/10/19 16.00 Leendert Verduijn Nijmegen Stevenskerk
26/10/19 20.00 Minne Veldman Zevenhuizen Dorpskerk
26/10/19 22.00 Vincent Hensen-Oosterdijk Appingedam Nicolaïkerk
27/10/19 16.00 Dirk Donker (orgel) en vocale solisten onder leiding van Gerben van der Veen Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
27/10/19 14:15 Musa o.l.v. Peter Dijkstra, Erwin Wiersinga (orgel) Amsterdam Orgelpark
27/10/19 16.00 Pieter Dirksen (orgel & clavecimbel) Cuijk St.-Martinuskerk
27/10/19 15.00 Projectkoor o.l.v. Frans Bullens, Jan Willems en Ton Stevens (orgel) Oosterhout St.-Jansbasiliek
27/10/19 15.00 Vespercantorij o.l.v. Dick Dijk, Wietse Meinardi (orgel), Jaap de Raadt (liturg) Assen Adventskerk
29/10/19 Gert van Hoef Genemuiden St.-Nicolaaskerk
30/10/19 20.00 Minne Veldman Drachten Grote Kerk
01/11/19 13:13 Gerrie Meijers (orgel), Charlotte Riedijk (sopraan) Amsterdam Orgelpark
01/11/19 20.00 Willeke Smits (orgel) en Emma Brown (mezzosopraan) Ede Edesche Concertzaal
02/11/19 20.00 Arjan Breukhoven Berkel en Rodenrijs Dorpskerk
02/11/19 14.00 Dennis Vallenduuk Almelo Doopsgezinde Kerk
02/11/19 14.00 Minne Veldman Barneveld Orgelmakerij Noorlander
02/11/19 20.00 Minne Veldman Urk Bethelkerk
02/11/19 20.00 Willem Harold Boog Nijkerk Grote Kerk
03/11/19 20:15 Dante Boon (piano), Samuel Vriezen (orgel) Amsterdam Orgelpark
03/11/19 16.00 Erik Visser (orgel), Jeanneke van Buul (sopraan) Heeswijk Abdij
03/11/19 16.00 Jelena Bazova (orgel) m.m.v. Sacramentskoor Breda Tilburg Het Cenakel
03/11/19 12.00 Kamerkoor Poco Piu o.l.v. Saskia Regtering, Wim Roelfsema (orgel) Elst Grote Kerk
03/11/19 15.00 koor Voix Jolies en Petra Veenswijk (orgel) Delft Maria van Jessekerk
03/11/19 10.00 Luthers Bach Ensemble Groningen; Tymen Jan Bronda (orgel) Groningen Lutherse Kerk
03/11/19 14:15 Trio Omphalos, Johan Luijmes (orgel) Amsterdam Orgelpark
07/11/19 20.00 Ria Kornet (marimba) en Jonathan Kooman (orgel) Tiel St.-Maartenskerk
08/11/19 13:13 Ansgar Wallenhorst, Carl Adam Landström, Markus Hinz Amsterdam Orgelpark
08/11/19 20.00 Hugo van der Meij Nijverdal Regenboogkerk
08/11/19 20.00 Jubileumconcert door 4 organisten Zoeterwoude Dorpskerk
08/11/19 20.00 Krzysztof Urbaniak Zutphen Walburgiskerk
09/11/19 15.00 Daniël Roth (Parijs) Leiden Hartebrugkerk
09/11/19 16.30 Lidia Ksiązkiewicz Leiden Waalse Kerk
09/11/19 20:15 Trevor Grahl e.a. Amsterdam Orgelpark
10/11/19 15.00 Daniel Roth (Parijs) Delft Maria van Jessekerk
10/11/19 16.00 Darija Schneiderova en Winfried Dahlke Bellingwolde Magnuskerk
10/11/19 14:15 Laurenscantorij o.l.v. Wiecher Mandemaker, Hayo Boerema (orgel) Amsterdam Orgelpark
10/11/19 16.00 Uitvoerenden nog nader in te vullen wegens afzegging Macharen Parochiekerk
15/11/19 20.15 André van Vliet met solisten Katwijk aan Zee Vredeskerk
15/11/19 13:13 Ere Lievonen Amsterdam Orgelpark
15/11/19 20.00 Minne Veldman Hardenberg Het Morgenlicht
15/11/19 20.00 Warner Fokkens, Ruud Lems (saxofoon) Maassluis Immanuëlkerk
16/11/19 15.00 Jan van Westenbrugge en Sander van Marion Wateringen Herv. Kerk
16/11/19 20:15 Orkest De Ereprijs Amsterdam Orgelpark
16/11/19 Sietze de Vries Genemuiden St.-Nicolaaskerk
16/11/19 20.00 Willem Harold Boog (orgel), Wouter Harbers (vleugel), Maurice van Dijk (trompet) Zeist Theater Figi Zeist
17/11/19 15.00 Asser Bach Cantategroep o.l.v. Marion Bluthard, Wietse Meinardi (orgel), Helene van Noord (liturg) Assen Adventskerk
17/11/19 14.00 Eric Koevoets Rotterdam Paradijskerk
17/11/19 14:15 Kamermuziekensemble Oxalys, Xavier Deprez (orgel) Amsterdam Orgelpark
17/11/19 17.oo Timo Beek Dinslaken (Dld) Kirche St.-Vincentius
← Vorige | Pagina 9 van 11 | → Volgende