Agenda

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
05/10/19 20:15 Ensemble Klang en Kit Downes Amsterdam Orgelpark
05/10/19 16:00 Kees van Houten (orgel) en Marjon Strijk (sopraan) Bergen op Zoom Gertrudiskerk
05/10/19 20.00 Sander van Marion Midwolda Dorpskerk
06/10/19 14:15 Aart Bergwerff (orgel), Melisma Saxophone Quartet Amsterdam Orgelpark
06/10/19 19.00 Bouko Tiggelaar, Mattijs de Vreugd en Bert van der Woude Winschoten Marktpleinkerk
06/10/19 16:00 Dariusz Bakowski-Kois Bergen op Zoom Gertrudiskerk
06/10/19 19.00 Dirk Swama Wildervank Grote Kerk
06/10/19 16.00 Gerard Habraken Heeswijk Abdij
06/10/19 12.00 Jan Pieter Lanooy Elst Grote Kerk
06/10/19 11:00 Janno den Engelsman Bergen op Zoom Gertrudiskerk
06/10/19 15.00 Leonore Lub Noordbroek Kerk
06/10/19 15.00 Ton Stevens (orgel) en Cees Rijnders (verteller) Oosterhout St.-Jansbasiliek
06/10/19 16.00 Véronique van den Engh Tilburg St.-Dionysius (Heikesekerk)
08/10/19 20.15 Adriaan Hoek Haarlem  Philharmonie
10/10/19 20.00 Evert van de Veen Harderwijk Grote Kerk
11/10/19 13:13 Hansjörg Fink (trombone), Elmar Lehnen (orgel) Amsterdam Orgelpark
11/10/19 20.00 Jos Moeke Geervliet Grote Kerk
11/10/19 13.15 Naoko Shimizu Haarlem Grote of St.-Bavokerk
12/10/19 14:15 Colloquium Amsterdam Orgelpark
12/10/19 16.30 Geert Bierling Leiden Waalse Kerk
12/10/19 19.30 Jan van Westenbrugge m.m.v. Jan Peter Teeuw (piano) en Leon Koppelman (panfluit) Wateringen Herv. Kerk
12/10/19 20.00 Jochem Schuurman Franeker Martinikerk
12/10/19 17.00 Leo van Doeselaar 's-Hertogenbosch Grote Kerk
12/10/19 Orgelconcours op kleine orgels Elburg Orgelmuseum
12/10/19 20.15 Sophie-Véronique Cauchefer-Choplin Lisse Agathakerk
13/10/19 14:15 Ensemble Odyssee Amsterdam Orgelpark
13/10/19 15.30 Gonny van der Maten (orgel), Doris Hochscheid (cello), Frans van Ruth (piano) Hoorn Koepelkerk
13/10/19 16.00 Peter Waldner (Innsbruck) Boxtel Sint-Petrusbasiliek
13/10/19 16.00 Tannie van Loon Teeffelen (gem. Oss) Parochiekerk
15/10/19 12.00 Clara Rücker Vaals De Kopermolen
15/10/19 11.00 Symposium ‘De Wereld in’ Groningen Martinikerk
16/10/19 20.00 Bart Jacobs en Vocaal ensemble Quink Groningen Martinikerk
17/10/19 20.00 Age-Freerk Bokma Groningen Lutherse kerk
18/10/19 20.00 André Keijzer, Johan den Hoedt, Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
18/10/19 13.15 Anton Pauw Haarlem Grote of St.-Bavokerk
18/10/19 20.00 Daniël Lohues en Holland Baroque Groningen Der Aa-kerk
18/10/19 13:13 Maria João Carmo (sopraan), Wim Roelfsema (orgel) Amsterdam Orgelpark
19/10/19 16.00 Carel Cames van Batenburg Den Haag Waalse kerk
19/10/19 20.00 Jaap Kroonenburg (orgel), Sweelinck Koperkwartet Maassluis Groote Kerk
19/10/19 20.00 Minne Veldman Kampen Bovenkerk
19/10/19 20.00 Wandelconcert met Hayo Boerema en Arvid Gast Groningen Der Aa-kerk en Martinikerk
19/10/19 20.00 Willeke Smits Farmsum Farmsumer Kerk
20/10/19 14:00 Aad Zoutendijk Rotterdam Paradijskerk
20/10/19 15.00 Vincent van Laar en The Northern Consort Groningen Lutherse kerk
25/10/19 20.15 Jan Hage Culemborg Grote of Barbarakerk
25/10/19 19.30 Martin Zonnenberg Berghuizen Geref. Kerk
25/10/19 20.15 Minne Veldman Alphen aan den Rijn Adventskerk
25/10/19 13.15 orgelstudent Haarlem Grote of St.-Bavokerk
26/10/19 15.00 Andreas Liebig Eindhoven Catharinakerk
26/10/19 16.00 Bas de Vroome Leiden Marekerk
← Vorige | Pagina 8 van 11 | → Volgende

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
05/10/19 20:15 Ensemble Klang en Kit Downes Amsterdam Orgelpark
05/10/19 16:00 Kees van Houten (orgel) en Marjon Strijk (sopraan) Bergen op Zoom Gertrudiskerk
05/10/19 20.00 Sander van Marion Midwolda Dorpskerk
06/10/19 14:15 Aart Bergwerff (orgel), Melisma Saxophone Quartet Amsterdam Orgelpark
06/10/19 19.00 Bouko Tiggelaar, Mattijs de Vreugd en Bert van der Woude Winschoten Marktpleinkerk
06/10/19 16:00 Dariusz Bakowski-Kois Bergen op Zoom Gertrudiskerk
06/10/19 19.00 Dirk Swama Wildervank Grote Kerk
06/10/19 16.00 Gerard Habraken Heeswijk Abdij
06/10/19 12.00 Jan Pieter Lanooy Elst Grote Kerk
06/10/19 11:00 Janno den Engelsman Bergen op Zoom Gertrudiskerk
06/10/19 15.00 Leonore Lub Noordbroek Kerk
06/10/19 15.00 Ton Stevens (orgel) en Cees Rijnders (verteller) Oosterhout St.-Jansbasiliek
06/10/19 16.00 Véronique van den Engh Tilburg St.-Dionysius (Heikesekerk)
08/10/19 20.15 Adriaan Hoek Haarlem  Philharmonie
10/10/19 20.00 Evert van de Veen Harderwijk Grote Kerk
11/10/19 13:13 Hansjörg Fink (trombone), Elmar Lehnen (orgel) Amsterdam Orgelpark
11/10/19 20.00 Jos Moeke Geervliet Grote Kerk
11/10/19 13.15 Naoko Shimizu Haarlem Grote of St.-Bavokerk
12/10/19 14:15 Colloquium Amsterdam Orgelpark
12/10/19 16.30 Geert Bierling Leiden Waalse Kerk
12/10/19 19.30 Jan van Westenbrugge m.m.v. Jan Peter Teeuw (piano) en Leon Koppelman (panfluit) Wateringen Herv. Kerk
12/10/19 20.00 Jochem Schuurman Franeker Martinikerk
12/10/19 17.00 Leo van Doeselaar 's-Hertogenbosch Grote Kerk
12/10/19 Orgelconcours op kleine orgels Elburg Orgelmuseum
12/10/19 20.15 Sophie-Véronique Cauchefer-Choplin Lisse Agathakerk
13/10/19 14:15 Ensemble Odyssee Amsterdam Orgelpark
13/10/19 15.30 Gonny van der Maten (orgel), Doris Hochscheid (cello), Frans van Ruth (piano) Hoorn Koepelkerk
13/10/19 16.00 Peter Waldner (Innsbruck) Boxtel Sint-Petrusbasiliek
13/10/19 16.00 Tannie van Loon Teeffelen (gem. Oss) Parochiekerk
15/10/19 12.00 Clara Rücker Vaals De Kopermolen
15/10/19 11.00 Symposium ‘De Wereld in’ Groningen Martinikerk
16/10/19 20.00 Bart Jacobs en Vocaal ensemble Quink Groningen Martinikerk
17/10/19 20.00 Age-Freerk Bokma Groningen Lutherse kerk
18/10/19 20.00 André Keijzer, Johan den Hoedt, Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
18/10/19 13.15 Anton Pauw Haarlem Grote of St.-Bavokerk
18/10/19 20.00 Daniël Lohues en Holland Baroque Groningen Der Aa-kerk
18/10/19 13:13 Maria João Carmo (sopraan), Wim Roelfsema (orgel) Amsterdam Orgelpark
19/10/19 16.00 Carel Cames van Batenburg Den Haag Waalse kerk
19/10/19 20.00 Jaap Kroonenburg (orgel), Sweelinck Koperkwartet Maassluis Groote Kerk
19/10/19 20.00 Minne Veldman Kampen Bovenkerk
19/10/19 20.00 Wandelconcert met Hayo Boerema en Arvid Gast Groningen Der Aa-kerk en Martinikerk
19/10/19 20.00 Willeke Smits Farmsum Farmsumer Kerk
20/10/19 14:00 Aad Zoutendijk Rotterdam Paradijskerk
20/10/19 15.00 Vincent van Laar en The Northern Consort Groningen Lutherse kerk
25/10/19 20.15 Jan Hage Culemborg Grote of Barbarakerk
25/10/19 19.30 Martin Zonnenberg Berghuizen Geref. Kerk
25/10/19 20.15 Minne Veldman Alphen aan den Rijn Adventskerk
25/10/19 13.15 orgelstudent Haarlem Grote of St.-Bavokerk
26/10/19 15.00 Andreas Liebig Eindhoven Catharinakerk
26/10/19 16.00 Bas de Vroome Leiden Marekerk
← Vorige | Pagina 8 van 11 | → Volgende