Agenda

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
27/09/19 20.00 Dirk Out IJmuiden Nieuwe Kerk
27/09/19 20.00 Geert Bierling Kapelle Hervormde Kerk
27/09/19 20.15 Jamie de Goei Culemborg Grote of Barbarakerk
27/09/19 13:13 Jos van der Kooy (orgel), Matthijs Koene (panluit) Amsterdam Orgelpark
27/09/19 20.00 Marc Fitze (Bern) 's-Hertogenbosch Sint-Janskathedraal
27/09/19 20.00 Matthijs Breukhoven (orgel), Nelline van Liere (blokfluiten) Nieuw-Loosdrecht Sijpekerk
27/09/19 13.15 orgelstudent Haarlem Grote of St.-Bavokerk
27/09/19 20.15 Simon Stelling Alphen aan den Rijn Adventskerk, Julianastraat 69
27/09/19 16.00 Stef Tuinstra Loppersum Petrus & Pauluskerk
28/09/19 15.00 Bert den Hertog Den Haag Elandstraatkerk
28/09/19 16.30 Collegium Musicum Loppersum en Jan Luth (orgel) Loppersum Petrus & Pauluskerk
28/09/19 16.00 Diederick Clements Nijmegen Stevenskerk
28/09/19 20.00 Gert van Hoef Hasselt Grote of St.-Stephanuskerk
28/09/19 20.00 Jaap Kroonenburg Maassluis Groote Kerk
28/09/19 20.00 Leo van Doeselaar & Erwin Wiersinga Groningen Martinikerk
28/09/19 19.30 Marc Schippers, Toon IJzerman en Wouter van der Wilt Rotterdam Hoflaankerk
28/09/19 15.00 Mark van Platen Eindhoven Catharinakerk
28/09/19 20.00 Minne Veldman Zaltbommel Grote of Sint-Maartenskerk
28/09/19 09.30 Najaarsexcursie Organum Frisicum in Dokkum Dokkum Christelijke gereformeerde kerk De Oase
28/09/19 Peter Westerbrink Krewerd Mariakerk
28/09/19 10.30 Stef Tuinstra Loppersum Petrus & Pauluskerk
28/09/19 20:15 The Zed Consort o.l.v. Elisabeth Blom, Rien Balkenende (orgel), Stefan Gerritsen (gitaar) Amsterdam Orgelpark
28/09/19 10.30 Theo Jellema, Jochem Schuurman, Broer de Witte en Peter van der Zwaag Dokkum De Oase en Grote of Sint-Martinuskerk
28/09/19 15.00 Ton van Eck (orgel), Michelle Mallinger (sopraan) Haarlem R.-K. Bavo
28/09/19 19.30 Vincent de Vries Dordrecht Grote Kerk
28/09/19 20.00 Wim Opgelder (orgel) m.m.v. Joris ten Have (draaiorgel) Zuidlaren Ontmoetingskerk
29/09/19 16.00 Andreas Cavelius Amstenrade R-.K. Parochiekerk O.-L.-V. Onbevlekt Ontvangen
29/09/19 19.00 Ensemble Quadrivium o.l.v. Guido Groenland Haarlem Grote of St.-Bavokerk
29/09/19 20.00 Hayo Boerema Helmond St.-Lambertuskerk
29/09/19 9.30 Jan Smid Loppersum Petrus & Pauluskerk
29/09/19 16.00 Luthers Bach Ensemble en barokensemble Copper & Zink, Robert Koolstra (orgel) Loppersum Petrus & Pauluskerk
29/09/19 15.00 Petra Veenswijk (orgel) en zang Joseph Lia (bariton) Delft Maria van Jessekerk
29/09/19 15.00 Ronald Schollaart, Joost Doodeman, Dirk van Egmond, Wendy Leonards, Iwan van Amsterdam, Wim Boerstoel, Katalin Somogyi. M.m.v. Coby Castricum (zang) Castricum St.-Pancratiuskerk
29/09/19 14:15 Studium Chorale o.l.v. Hans Leenders , Dirk Luijmes (harmonium), Raphaela Danksagmüller (duduk), Marcel Verheggen (orgel) Amsterdam Orgelpark
29/09/19 16.00 Tim Veldman m.m.v. Kirsti Consort Soest De Open Hof
30/09/19 20.15 Jan Hage Brielle Sint-Catharijnekerk
01/10/19 20.15  Jos van der Kooy & Anton Pauw  Haarlem  Grote of St.-Bavokerk
01/10/19 20.00 Leon Berben Vaals De Kopermolen
02/10/19 15.00 Jochem Schuurman Franeker Martinikerk
03/10/19 05/10/19 Driedaags Orgelsymposium Elburg Orgelmuseum
03/10/19 20.00 Kees Alblas en Jonathan Kooman Tiel St.-Maartenskerk
04/10/19 13.15 Anton Pauw Haarlem Grote of St.-Bavokerk
04/10/19 20.15 Gonny van der Maten Haarlem St.-Josephkerk
04/10/19 13.15 Junko Sakakibara Haarlem Grote of St.-Bavokerk
04/10/19 20.30 Paul de Maeyer Bergen op Zoom Gertrudiskerk
04/10/19 20.00 Pieter van Dijk Zutphen Walburgiskerk
04/10/19 20.15 Wybe Kooijmans Katwijk aan Zee Vredeskerk
05/10/19 16.00 Bert den Hertog Pijnacker H.Joannes de Dooper, Oostlaan 36
05/10/19 20.00 Dariusz Bakowski-Kois Hasselt Grote of St.-Stephanuskerk
05/10/19 14.00 Dick Sanderman Almelo Doopsgezinde Kerk
← Vorige | Pagina 7 van 11 | → Volgende

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
27/09/19 20.00 Dirk Out IJmuiden Nieuwe Kerk
27/09/19 20.00 Geert Bierling Kapelle Hervormde Kerk
27/09/19 20.15 Jamie de Goei Culemborg Grote of Barbarakerk
27/09/19 13:13 Jos van der Kooy (orgel), Matthijs Koene (panluit) Amsterdam Orgelpark
27/09/19 20.00 Marc Fitze (Bern) 's-Hertogenbosch Sint-Janskathedraal
27/09/19 20.00 Matthijs Breukhoven (orgel), Nelline van Liere (blokfluiten) Nieuw-Loosdrecht Sijpekerk
27/09/19 13.15 orgelstudent Haarlem Grote of St.-Bavokerk
27/09/19 20.15 Simon Stelling Alphen aan den Rijn Adventskerk, Julianastraat 69
27/09/19 16.00 Stef Tuinstra Loppersum Petrus & Pauluskerk
28/09/19 15.00 Bert den Hertog Den Haag Elandstraatkerk
28/09/19 16.30 Collegium Musicum Loppersum en Jan Luth (orgel) Loppersum Petrus & Pauluskerk
28/09/19 16.00 Diederick Clements Nijmegen Stevenskerk
28/09/19 20.00 Gert van Hoef Hasselt Grote of St.-Stephanuskerk
28/09/19 20.00 Jaap Kroonenburg Maassluis Groote Kerk
28/09/19 20.00 Leo van Doeselaar & Erwin Wiersinga Groningen Martinikerk
28/09/19 19.30 Marc Schippers, Toon IJzerman en Wouter van der Wilt Rotterdam Hoflaankerk
28/09/19 15.00 Mark van Platen Eindhoven Catharinakerk
28/09/19 20.00 Minne Veldman Zaltbommel Grote of Sint-Maartenskerk
28/09/19 09.30 Najaarsexcursie Organum Frisicum in Dokkum Dokkum Christelijke gereformeerde kerk De Oase
28/09/19 Peter Westerbrink Krewerd Mariakerk
28/09/19 10.30 Stef Tuinstra Loppersum Petrus & Pauluskerk
28/09/19 20:15 The Zed Consort o.l.v. Elisabeth Blom, Rien Balkenende (orgel), Stefan Gerritsen (gitaar) Amsterdam Orgelpark
28/09/19 10.30 Theo Jellema, Jochem Schuurman, Broer de Witte en Peter van der Zwaag Dokkum De Oase en Grote of Sint-Martinuskerk
28/09/19 15.00 Ton van Eck (orgel), Michelle Mallinger (sopraan) Haarlem R.-K. Bavo
28/09/19 19.30 Vincent de Vries Dordrecht Grote Kerk
28/09/19 20.00 Wim Opgelder (orgel) m.m.v. Joris ten Have (draaiorgel) Zuidlaren Ontmoetingskerk
29/09/19 16.00 Andreas Cavelius Amstenrade R-.K. Parochiekerk O.-L.-V. Onbevlekt Ontvangen
29/09/19 19.00 Ensemble Quadrivium o.l.v. Guido Groenland Haarlem Grote of St.-Bavokerk
29/09/19 20.00 Hayo Boerema Helmond St.-Lambertuskerk
29/09/19 9.30 Jan Smid Loppersum Petrus & Pauluskerk
29/09/19 16.00 Luthers Bach Ensemble en barokensemble Copper & Zink, Robert Koolstra (orgel) Loppersum Petrus & Pauluskerk
29/09/19 15.00 Petra Veenswijk (orgel) en zang Joseph Lia (bariton) Delft Maria van Jessekerk
29/09/19 15.00 Ronald Schollaart, Joost Doodeman, Dirk van Egmond, Wendy Leonards, Iwan van Amsterdam, Wim Boerstoel, Katalin Somogyi. M.m.v. Coby Castricum (zang) Castricum St.-Pancratiuskerk
29/09/19 14:15 Studium Chorale o.l.v. Hans Leenders , Dirk Luijmes (harmonium), Raphaela Danksagmüller (duduk), Marcel Verheggen (orgel) Amsterdam Orgelpark
29/09/19 16.00 Tim Veldman m.m.v. Kirsti Consort Soest De Open Hof
30/09/19 20.15 Jan Hage Brielle Sint-Catharijnekerk
01/10/19 20.15  Jos van der Kooy & Anton Pauw  Haarlem  Grote of St.-Bavokerk
01/10/19 20.00 Leon Berben Vaals De Kopermolen
02/10/19 15.00 Jochem Schuurman Franeker Martinikerk
03/10/19 05/10/19 Driedaags Orgelsymposium Elburg Orgelmuseum
03/10/19 20.00 Kees Alblas en Jonathan Kooman Tiel St.-Maartenskerk
04/10/19 13.15 Anton Pauw Haarlem Grote of St.-Bavokerk
04/10/19 20.15 Gonny van der Maten Haarlem St.-Josephkerk
04/10/19 13.15 Junko Sakakibara Haarlem Grote of St.-Bavokerk
04/10/19 20.30 Paul de Maeyer Bergen op Zoom Gertrudiskerk
04/10/19 20.00 Pieter van Dijk Zutphen Walburgiskerk
04/10/19 20.15 Wybe Kooijmans Katwijk aan Zee Vredeskerk
05/10/19 16.00 Bert den Hertog Pijnacker H.Joannes de Dooper, Oostlaan 36
05/10/19 20.00 Dariusz Bakowski-Kois Hasselt Grote of St.-Stephanuskerk
05/10/19 14.00 Dick Sanderman Almelo Doopsgezinde Kerk
← Vorige | Pagina 7 van 11 | → Volgende