Agenda

Van de hieronder vermelde concerten is het de redactie niet bekend of ze doorgaan. Mogelijk worden ze online uitgezonden. In alle gevallen wordt aangeraden u via de website van de concertorganisatie op de hoogte te stellen of het concert doorgaat. Links naar de website van de organisatie vindt u vrijwel altijd bij ‘Meer informatie’ als u op de naam van de uitvoerende(n) geklikt hebt.

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
07/07/20 20.30 Dirk Luijmes Nijmegen Sint Stevenskerk
08/07/20 20.00 Everhard Zwart Kampen Bovenkerk
08/07/20 11.45 Geerten Liefting Utrecht Museum Speelklok
08/07/20 20.00 Petra Veenswijk Dordrecht Grote Kerk
08/07/20 20.30 Rien Donkersloot en Gerben Budding – ook online Amersfoort St.-Joriskerk
08/07/20 20.00 Sietze de Vries Groningen Martinikerk
09/07/20 20.00 Arian van der Mark (kistorgel) en Geert Jan Pottjewijd (hoofdorgel) Westerbork Stefanuskerk
09/07/20 20.00 Arjen Leistra Kampen Bovenkerk
10/07/20 20.00 Eeuwe Zijlstra (Geannuleerd en verschoven naar 2021) Harlingen Grote Kerk
10/07/20 20.00 Eric Koevoets (Lambertus) & Wouter van der Wilt (Hoflaan) Rotterdam Lambertuskerk & Hoflaankerk
10/07/20 12.45 Frank Schneider Breukelen, Pieterskerk
11/07/20 20.00 André van Vliet – Jan Lenselink Kampen Bovenkerk
11/07/20 15.30 Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
11/07/20 16.00 Jaap Zwart Haarlem Kathedrale Basiliek St.-Bavo
11/07/20 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
11/07/20 16.00 Lidia Ksiazkiewicz (orgel) en Anton Doornhein (orgel en vleugel) Nijkerk De Fontein
11/07/20 12.30 Maarten Wilmink Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
11/07/20 14.00 Niels de Klerk (orgel) en Bruno Alonso (saxofoon) Boxtel Sint-Petrusbasiliek
12/07/20 15.30 Gonny van der Maten Soest Oude Kerk
12/07/20 15.00 Patrick Allen Edam Grote Kerk
13/07/20 20.15 Bert den Hertog Brielle Sint-Catharijnekerk
13/07/20 17/07/20 La Route des Orgues dans l’ancien Comté de Flandre l’ancien comté de Flandre 20 orgues
13/07/20 20.00 Marco den Toom Raalte Basilek
13/07/20 19.00 Peter Bremer Brielle Sint-Catharijnetoren
14/07/20 20.30 Jochem Schuurman Nijmegen Sint Stevenskerk
15/07/20 20.00 André van Vliet Kampen Bovenkerk
15/07/20 20.00 Arjen Leistra Groningen Martinikerk
15/07/20 11.45 Gerben Mourik Utrecht Museum Speelklok
16/07/20 20.00 Arian van der Mark (orgel) en Melle Leffers (poëzie) Westerbork Stefanuskerk
16/07/20 20.00 Henk G. van Putten Wemeldinge Maartenskerk
16/07/20 20.00 Sietze de Vries Kampen Bovenkerk
17/07/20 12.45 Ad van Pelt Breukelen Pieterskerk
17/07/20 20.00 Wouter van der Wilt Hulst H. Willibrordusbasiliek
18/07/20 20.00 Arjan Breukhoven – Noortje van Middelkoop Kampen Bovenkerk
18/07/20 19.30 Evert van de Veen Voorthuizen Gereformeerde kerk
18/07/20 15.30 Gerben Budding Utrecht Domkerk
18/07/20 15.00 Johan den Hoedt (orgel) & Henske Bakker (panfluit) Dordrecht De Wijnstok
18/07/20 16.00 Maarten Wilmink Brielle Sint-Catharijnekerk
18/07/20 16.00 Ton van Eck Haarlem Kathedrale Basiliek St.-Bavo
18/07/20 15.30 Willeke Smits Scheveningen Oude Kerk
20/07/20 19.00 Geert Bierling Brielle Sint-Catharijnetoren
20/07/20 20.15 Henco de Berg Brielle Sint-Catharijnekerk
21/07/20 20.30 Berry van Berkum (orgel) en Steven Kamperman (klarinet) Nijmegen Sint Stevenskerk
22/07/20 20.00 Evert van de Veen Kampen Bovenkerk
22/07/20 11.45 Gerrit-Christiaan de Gier Utrecht Museum Speelklok
22/07/20 20.00 Leo van Doeselaar Groningen Martinikerk
22/07/20 20.00 Peter van Dijk Dordrecht Grote Kerk
22/07/20 20.30 Rien Donkersloot en Bert den Hertog – ook online Amersfoort Sint-Joriskerk
23/07/20 20.00 Jos van der Kooy Kampen Bovenkerk
23/07/20 26/07/20 Organ Academy South Germany with Jean-Claude Zehnder Obermarchtal, Weißenau, Wolfegg -
Pagina 1 van 6 | → Volgende

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
07/07/20 20.30 Dirk Luijmes Nijmegen Sint Stevenskerk
08/07/20 20.00 Everhard Zwart Kampen Bovenkerk
08/07/20 11.45 Geerten Liefting Utrecht Museum Speelklok
08/07/20 20.00 Petra Veenswijk Dordrecht Grote Kerk
08/07/20 20.30 Rien Donkersloot en Gerben Budding – ook online Amersfoort St.-Joriskerk
08/07/20 20.00 Sietze de Vries Groningen Martinikerk
09/07/20 20.00 Arian van der Mark (kistorgel) en Geert Jan Pottjewijd (hoofdorgel) Westerbork Stefanuskerk
09/07/20 20.00 Arjen Leistra Kampen Bovenkerk
10/07/20 20.00 Eeuwe Zijlstra (Geannuleerd en verschoven naar 2021) Harlingen Grote Kerk
10/07/20 20.00 Eric Koevoets (Lambertus) & Wouter van der Wilt (Hoflaan) Rotterdam Lambertuskerk & Hoflaankerk
10/07/20 12.45 Frank Schneider Breukelen, Pieterskerk
11/07/20 20.00 André van Vliet – Jan Lenselink Kampen Bovenkerk
11/07/20 15.30 Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
11/07/20 16.00 Jaap Zwart Haarlem Kathedrale Basiliek St.-Bavo
11/07/20 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
11/07/20 16.00 Lidia Ksiazkiewicz (orgel) en Anton Doornhein (orgel en vleugel) Nijkerk De Fontein
11/07/20 12.30 Maarten Wilmink Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
11/07/20 14.00 Niels de Klerk (orgel) en Bruno Alonso (saxofoon) Boxtel Sint-Petrusbasiliek
12/07/20 15.30 Gonny van der Maten Soest Oude Kerk
12/07/20 15.00 Patrick Allen Edam Grote Kerk
13/07/20 20.15 Bert den Hertog Brielle Sint-Catharijnekerk
13/07/20 17/07/20 La Route des Orgues dans l’ancien Comté de Flandre l’ancien comté de Flandre 20 orgues
13/07/20 20.00 Marco den Toom Raalte Basilek
13/07/20 19.00 Peter Bremer Brielle Sint-Catharijnetoren
14/07/20 20.30 Jochem Schuurman Nijmegen Sint Stevenskerk
15/07/20 20.00 André van Vliet Kampen Bovenkerk
15/07/20 20.00 Arjen Leistra Groningen Martinikerk
15/07/20 11.45 Gerben Mourik Utrecht Museum Speelklok
16/07/20 20.00 Arian van der Mark (orgel) en Melle Leffers (poëzie) Westerbork Stefanuskerk
16/07/20 20.00 Henk G. van Putten Wemeldinge Maartenskerk
16/07/20 20.00 Sietze de Vries Kampen Bovenkerk
17/07/20 12.45 Ad van Pelt Breukelen Pieterskerk
17/07/20 20.00 Wouter van der Wilt Hulst H. Willibrordusbasiliek
18/07/20 20.00 Arjan Breukhoven – Noortje van Middelkoop Kampen Bovenkerk
18/07/20 19.30 Evert van de Veen Voorthuizen Gereformeerde kerk
18/07/20 15.30 Gerben Budding Utrecht Domkerk
18/07/20 15.00 Johan den Hoedt (orgel) & Henske Bakker (panfluit) Dordrecht De Wijnstok
18/07/20 16.00 Maarten Wilmink Brielle Sint-Catharijnekerk
18/07/20 16.00 Ton van Eck Haarlem Kathedrale Basiliek St.-Bavo
18/07/20 15.30 Willeke Smits Scheveningen Oude Kerk
20/07/20 19.00 Geert Bierling Brielle Sint-Catharijnetoren
20/07/20 20.15 Henco de Berg Brielle Sint-Catharijnekerk
21/07/20 20.30 Berry van Berkum (orgel) en Steven Kamperman (klarinet) Nijmegen Sint Stevenskerk
22/07/20 20.00 Evert van de Veen Kampen Bovenkerk
22/07/20 11.45 Gerrit-Christiaan de Gier Utrecht Museum Speelklok
22/07/20 20.00 Leo van Doeselaar Groningen Martinikerk
22/07/20 20.00 Peter van Dijk Dordrecht Grote Kerk
22/07/20 20.30 Rien Donkersloot en Bert den Hertog – ook online Amersfoort Sint-Joriskerk
23/07/20 20.00 Jos van der Kooy Kampen Bovenkerk
23/07/20 26/07/20 Organ Academy South Germany with Jean-Claude Zehnder Obermarchtal, Weißenau, Wolfegg -
Pagina 1 van 6 | → Volgende