Agenda

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
14/09/19 11.00 Wim Roelfsema Buren St.-Lambertuskerk
15/09/19 15.30 Gijs Boelen Westwoud R.-K. Martinuskerk
15/09/19 20.00 Jan van de Laar Helmond St.-Lambertuskerk
15/09/19 14.00 Jolanda Zwoferink Rotterdam Paradijskerk
15/09/19 19.00 Koor voor nieuwe Nederlandse religieuze muziek o.l.v. Antoine Oomen Haarlem Grote of St.-Bavokerk
15/09/19 15:00 Marcus Bergink (orgel), Marike Tuin (viola da gamba), Ruth Houtman (viool) Doesburg Grote of Martinikerk
15/09/19 14.30 Pieter Rynja Wervershoof Sint-Werenfriduskerk
15/09/19 16.00 Sietze de Vries (orgel) en Eran Wajsenblum (blokfluit) Bellingwolde Magnuskerk
15/09/19 14:15 The Gents en Wouter van Belle (orgel) Amsterdam Orgelpark
16/09/19 20.15 Rien Donkersloot Brielle Sint-Catharijnekerk
17/09/19 20.15 Hayo Boerema Haarlem  Grote of St.-Bavokerk
17/09/19 12.00 Jean-Pierre Steijvers Vaals De Kopermolen
18/09/19 20.00 Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
19/09/19 20.00 Minne Veldman Harderwijk Grote Kerk
20/09/19 20.00 Anton Doornhein m.m.v. St.-Gregoriuskoor Rotterdam Lambertuskerk
20/09/19 13.15 Matteo Imbruno Haarlem Grote of St.-Bavokerk
20/09/19 13:13 Simon Harden Amsterdam Orgelpark
20/09/19 20.00 Willem Harold Boog en Harry Hamer Kampen Nieuwe Kerk
21/09/19 14:15 Carlo de Wijs e.a. Amsterdam Orgelpark
21/09/19 10.00 Erwin Wiersinga Groningen Martinikerk
21/09/19 16.00 Geerten van de Wetering (orgel), Matthijs Koene (panfluit) e.a. Den Haag Kloosterkerk
21/09/19 20.00 Gerben Budding Farmsum Farmsumer Kerk
21/09/19 20.00 Jos Moeke Zaltbommel St.-Maartenskerk
21/09/19 15.00 Leon van den Brand (orgel), Hans Weijenburg (slagwerk) Haarlem R.-K. Bavo
21/09/19 20.00 Marnix van der Ploeg Woerden Petruskerk
21/09/19 20.00 Peter van der Zwaag Uithuizermeeden Mariakerk
21/09/19 20.00 Rien Donkersloot Franeker Martinikerk
21/09/19 16.00 Ronald de Jong Leiden Marekerk
21/09/19 20.00 Toon Hagen Hasselt Grote of St.-Stephanuskerk
21/09/19 19.30 Wim Roelfsema Rheden Dorpskerk
21/09/19 19.30 Wolfgang Seifen (D) Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
22/09/19 15.00 Asser Bach Cantategroep o.l.v. Marion Bluthard, Wietse Meinardi (orgel) Assen Adventskerk
22/09/19 15.00 Bernard Winsemius Groningen Lutherse Kerk
22/09/19 14.15 Geert Bierling, Bert Mooiman, Bert den Hertog Rotterdam De Doelen
22/09/19 15.30 Gonny van der Maten Soest Oude Kerk
22/09/19 16.00 Harry van Wijk Boxtel Sint-Petrusbasiliek
22/09/19 15.30 Kees van Houten (organist) en Marjon Strijk (sopraan) Appingedam Nicolaïkerk
22/09/19 19.00 Koor van de Kathedraal St.-Bavo o.l.v. Sanne Nieuwenhuijsen, Ton van Eck (orgel) Haarlem Grote of St.-Bavokerk
22/09/19 16.00 Léon Berben Cuijk St.-Martinuskerk
22/09/19 15.00 Psallite Edam Edam Grote Kerk
22/09/19 14:15 Richard Rijnvos Amsterdam Orgelpark
22/09/19 16.00 Theo Hes Venray St.-Petrus' Banden
23/09/19 20.15 Hayo Boerema Brielle Sint-Catharij nekerk
23/09/19 20.00 Janny de Vries Harlingen Grote Kerk
24/09/19 20.15 Florian Pagitsch Haarlem  Grote of St.-Bavokerk
25/09/19 13:13 Kerstin Petersen (orgel), Eva Zöllner (accordeon) Amsterdam Orgelpark
25/09/19 10:00 Workshopdocent Amsterdam Orgelpark
26/09/19 20.00 Willem Harold Boog Harderwijk Grote Kerk
26/09/19 10:00 Workshopdocent Amsterdam Orgelpark
26/09/19 20:00 Wout van Andel Apeldoorn Grote Kerk
← Vorige | Pagina 6 van 11 | → Volgende

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
14/09/19 11.00 Wim Roelfsema Buren St.-Lambertuskerk
15/09/19 15.30 Gijs Boelen Westwoud R.-K. Martinuskerk
15/09/19 20.00 Jan van de Laar Helmond St.-Lambertuskerk
15/09/19 14.00 Jolanda Zwoferink Rotterdam Paradijskerk
15/09/19 19.00 Koor voor nieuwe Nederlandse religieuze muziek o.l.v. Antoine Oomen Haarlem Grote of St.-Bavokerk
15/09/19 15:00 Marcus Bergink (orgel), Marike Tuin (viola da gamba), Ruth Houtman (viool) Doesburg Grote of Martinikerk
15/09/19 14.30 Pieter Rynja Wervershoof Sint-Werenfriduskerk
15/09/19 16.00 Sietze de Vries (orgel) en Eran Wajsenblum (blokfluit) Bellingwolde Magnuskerk
15/09/19 14:15 The Gents en Wouter van Belle (orgel) Amsterdam Orgelpark
16/09/19 20.15 Rien Donkersloot Brielle Sint-Catharijnekerk
17/09/19 20.15 Hayo Boerema Haarlem  Grote of St.-Bavokerk
17/09/19 12.00 Jean-Pierre Steijvers Vaals De Kopermolen
18/09/19 20.00 Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
19/09/19 20.00 Minne Veldman Harderwijk Grote Kerk
20/09/19 20.00 Anton Doornhein m.m.v. St.-Gregoriuskoor Rotterdam Lambertuskerk
20/09/19 13.15 Matteo Imbruno Haarlem Grote of St.-Bavokerk
20/09/19 13:13 Simon Harden Amsterdam Orgelpark
20/09/19 20.00 Willem Harold Boog en Harry Hamer Kampen Nieuwe Kerk
21/09/19 14:15 Carlo de Wijs e.a. Amsterdam Orgelpark
21/09/19 10.00 Erwin Wiersinga Groningen Martinikerk
21/09/19 16.00 Geerten van de Wetering (orgel), Matthijs Koene (panfluit) e.a. Den Haag Kloosterkerk
21/09/19 20.00 Gerben Budding Farmsum Farmsumer Kerk
21/09/19 20.00 Jos Moeke Zaltbommel St.-Maartenskerk
21/09/19 15.00 Leon van den Brand (orgel), Hans Weijenburg (slagwerk) Haarlem R.-K. Bavo
21/09/19 20.00 Marnix van der Ploeg Woerden Petruskerk
21/09/19 20.00 Peter van der Zwaag Uithuizermeeden Mariakerk
21/09/19 20.00 Rien Donkersloot Franeker Martinikerk
21/09/19 16.00 Ronald de Jong Leiden Marekerk
21/09/19 20.00 Toon Hagen Hasselt Grote of St.-Stephanuskerk
21/09/19 19.30 Wim Roelfsema Rheden Dorpskerk
21/09/19 19.30 Wolfgang Seifen (D) Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
22/09/19 15.00 Asser Bach Cantategroep o.l.v. Marion Bluthard, Wietse Meinardi (orgel) Assen Adventskerk
22/09/19 15.00 Bernard Winsemius Groningen Lutherse Kerk
22/09/19 14.15 Geert Bierling, Bert Mooiman, Bert den Hertog Rotterdam De Doelen
22/09/19 15.30 Gonny van der Maten Soest Oude Kerk
22/09/19 16.00 Harry van Wijk Boxtel Sint-Petrusbasiliek
22/09/19 15.30 Kees van Houten (organist) en Marjon Strijk (sopraan) Appingedam Nicolaïkerk
22/09/19 19.00 Koor van de Kathedraal St.-Bavo o.l.v. Sanne Nieuwenhuijsen, Ton van Eck (orgel) Haarlem Grote of St.-Bavokerk
22/09/19 16.00 Léon Berben Cuijk St.-Martinuskerk
22/09/19 15.00 Psallite Edam Edam Grote Kerk
22/09/19 14:15 Richard Rijnvos Amsterdam Orgelpark
22/09/19 16.00 Theo Hes Venray St.-Petrus' Banden
23/09/19 20.15 Hayo Boerema Brielle Sint-Catharij nekerk
23/09/19 20.00 Janny de Vries Harlingen Grote Kerk
24/09/19 20.15 Florian Pagitsch Haarlem  Grote of St.-Bavokerk
25/09/19 13:13 Kerstin Petersen (orgel), Eva Zöllner (accordeon) Amsterdam Orgelpark
25/09/19 10:00 Workshopdocent Amsterdam Orgelpark
26/09/19 20.00 Willem Harold Boog Harderwijk Grote Kerk
26/09/19 10:00 Workshopdocent Amsterdam Orgelpark
26/09/19 20:00 Wout van Andel Apeldoorn Grote Kerk
← Vorige | Pagina 6 van 11 | → Volgende