Agenda

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
09/09/19 20.15 Margreeth de Jong Brielle Sint-Catharijnekerk
10/09/19 20.15 Hans de Jong Oegstgeest Groene of Willibrordkerk
10/09/19 20.15 Joseph Nolan  Haarlem  Grote of St.-Bavokerk
10/09/19 20.00 Rien Donkersloot Amersfoort St.-Joriskerk
11/09/19 20.00 Jaap Zwart Zaandam Oostzijderkerk
11/09/19 15.00 Jochem Schuurman Franeker Martinikerk
11/09/19 20.15 Pieter van Dijk & Frank van Wijk Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk
12/09/19 20.15 Bert den Hertog Wijk bij Duurstede Grote Kerk
12/09/19 20.00 Marcel van de Ketterij Apeldoorn Eben-Haëzerkerk
13/09/19 20.00 Hugo van der Meij Oostwold (Old) Hervormde Kerk
13/09/19 12.00 Laurens Gardeniers Neeritter H. Lambertus
13/09/19 20.00 Pascale Dossogne Vaals De Kopermolen
13/09/19 13.15 Victor Baena Haarlem Grote of St.-Bavokerk
14/09/19 20.00 André van Vliet Maassluis Groote Kerk
14/09/19 13.00 Casper de Jonge Den Haag Waalse kerk
14/09/19 16.00 Cor de Vries Lisse Sint-Agathakerk
14/09/19 11.00 Daniel Seeger Utrecht Janskerk
14/09/19 15.00 Dirk Out Haarlem R.-K. Bavo
14/09/19 12.00 Doe Orgel in Hoorn – Educatief project voor kinderen Hoorn Koepelkerk
14/09/19 14.00 Eric Koevoets Rotterdam Lambertuskerk
14/09/19 16.00 Frank van Wijk Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
14/09/19 14.15 Gerrit Christiaan de Gier Utrecht Jacobikerk
14/09/19 15.30 Gijsbert Kok Den Haag-Loosduinen Abdijkerk
14/09/19 20.00 Jaap den Besten Schoonhoven De Hoeksteen
14/09/19 17.00 Jamie de Goei 's-Hertogenbosch Grote Kerk
14/09/19 14.30 Jan Hendrik van de Kamp (orgel) & Daniëlle Ferdinand (cello) Oostvoorne Dorpskerk
14/09/19 15.00 Jan Verschuren Leiden Hartebrugkerk
14/09/19 15.30 Jelte Hulzebos Groningen Nieuwe Kerk
14/09/19 15.30 Jeroen de Haan (orgel) m.m.v. Ev.-Lutherse Cantorij Woerden Evangelisch-Lutherse Kerk
14/09/19 20.00 Jochem Schuurman (orgel), Marja Klazenga (trompet) Leens Petruskerk
14/09/19 16.00 Johan Beeftink Groningen Lutherse Kerk
14/09/19 16.00 Jos Maters Noordwolde (Grn) Hervormde Kerk
14/09/19 19.30 Jos Moeke m.m.v. Rianne van Klaveren (dwarsfluit) Ermelo Concertzaal Content
14/09/19 13.00 Karel Demoet Utrecht Nikolaikerk
14/09/19 20:15 Kate Moore Amsterdam Orgelpark
14/09/19 14.30 Lambert van Eekelen m.m.v. de Johann-Walter-Kantorei (Torgau, D) o.l.v. Ekkehard Saretz Oosterhout St.-Jansbasiliek
14/09/19 17.00 Leerlingen van Erik van Bruggen. Leiden Waalse Kerk
14/09/19 20.00 Ludolf Heikens Wildervank Grote Kerk
14/09/19 16.30 Manuel Tomadin Uithuizen Jacobikerk
14/09/19 16.00 Maurits Bunt Brielle Sint-Catharijnekerk
14/09/19 19.30 Piet Cnossen Rheden Dorpskerk
14/09/19 13.00 Rob Nederlof en Iskander Zalialdinov Tilburg St.-Dionysius (Heikesekerk)
14/09/19 15:00 Roder Girl Choristers o.l.v. Sonja de Vries, Sietze de Vries (orgel) Hengelo (O) Lambertusbasiliek
14/09/19 20.00 Slotconcert 9e YouTube-Orgeldag door meerdere deelnemers o.l.v. Minne Veldman Urk Rehobothkerk
14/09/19 20.00 Sonus Vita o.l.v. Anjo de Haan Noordwolde (Grn) Hervormde Kerk
14/09/19 20.00 Stef Tuinstra Hasselt Ichtuskerk
14/09/19 14.00 Tommy van Doorn Boxtel Sint-Petrusbasiliek
14/09/19 12.00 Tymen Jan Bronda Groningen Lutherse Kerk
14/09/19 15.30 Victor Baena, Jas Hutchinson-Bazely en Kasumi Hamano Utrecht Domkerk
14/09/19 10.00 Willem Harold Boog (orgel) m.m.v. Anita van Soest en Milan Blauwendraad (trompet) Zeist Zeister Kerken
← Vorige | Pagina 5 van 11 | → Volgende

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
09/09/19 20.15 Margreeth de Jong Brielle Sint-Catharijnekerk
10/09/19 20.15 Hans de Jong Oegstgeest Groene of Willibrordkerk
10/09/19 20.15 Joseph Nolan  Haarlem  Grote of St.-Bavokerk
10/09/19 20.00 Rien Donkersloot Amersfoort St.-Joriskerk
11/09/19 20.00 Jaap Zwart Zaandam Oostzijderkerk
11/09/19 15.00 Jochem Schuurman Franeker Martinikerk
11/09/19 20.15 Pieter van Dijk & Frank van Wijk Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk
12/09/19 20.15 Bert den Hertog Wijk bij Duurstede Grote Kerk
12/09/19 20.00 Marcel van de Ketterij Apeldoorn Eben-Haëzerkerk
13/09/19 20.00 Hugo van der Meij Oostwold (Old) Hervormde Kerk
13/09/19 12.00 Laurens Gardeniers Neeritter H. Lambertus
13/09/19 20.00 Pascale Dossogne Vaals De Kopermolen
13/09/19 13.15 Victor Baena Haarlem Grote of St.-Bavokerk
14/09/19 20.00 André van Vliet Maassluis Groote Kerk
14/09/19 13.00 Casper de Jonge Den Haag Waalse kerk
14/09/19 16.00 Cor de Vries Lisse Sint-Agathakerk
14/09/19 11.00 Daniel Seeger Utrecht Janskerk
14/09/19 15.00 Dirk Out Haarlem R.-K. Bavo
14/09/19 12.00 Doe Orgel in Hoorn – Educatief project voor kinderen Hoorn Koepelkerk
14/09/19 14.00 Eric Koevoets Rotterdam Lambertuskerk
14/09/19 16.00 Frank van Wijk Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
14/09/19 14.15 Gerrit Christiaan de Gier Utrecht Jacobikerk
14/09/19 15.30 Gijsbert Kok Den Haag-Loosduinen Abdijkerk
14/09/19 20.00 Jaap den Besten Schoonhoven De Hoeksteen
14/09/19 17.00 Jamie de Goei 's-Hertogenbosch Grote Kerk
14/09/19 14.30 Jan Hendrik van de Kamp (orgel) & Daniëlle Ferdinand (cello) Oostvoorne Dorpskerk
14/09/19 15.00 Jan Verschuren Leiden Hartebrugkerk
14/09/19 15.30 Jelte Hulzebos Groningen Nieuwe Kerk
14/09/19 15.30 Jeroen de Haan (orgel) m.m.v. Ev.-Lutherse Cantorij Woerden Evangelisch-Lutherse Kerk
14/09/19 20.00 Jochem Schuurman (orgel), Marja Klazenga (trompet) Leens Petruskerk
14/09/19 16.00 Johan Beeftink Groningen Lutherse Kerk
14/09/19 16.00 Jos Maters Noordwolde (Grn) Hervormde Kerk
14/09/19 19.30 Jos Moeke m.m.v. Rianne van Klaveren (dwarsfluit) Ermelo Concertzaal Content
14/09/19 13.00 Karel Demoet Utrecht Nikolaikerk
14/09/19 20:15 Kate Moore Amsterdam Orgelpark
14/09/19 14.30 Lambert van Eekelen m.m.v. de Johann-Walter-Kantorei (Torgau, D) o.l.v. Ekkehard Saretz Oosterhout St.-Jansbasiliek
14/09/19 17.00 Leerlingen van Erik van Bruggen. Leiden Waalse Kerk
14/09/19 20.00 Ludolf Heikens Wildervank Grote Kerk
14/09/19 16.30 Manuel Tomadin Uithuizen Jacobikerk
14/09/19 16.00 Maurits Bunt Brielle Sint-Catharijnekerk
14/09/19 19.30 Piet Cnossen Rheden Dorpskerk
14/09/19 13.00 Rob Nederlof en Iskander Zalialdinov Tilburg St.-Dionysius (Heikesekerk)
14/09/19 15:00 Roder Girl Choristers o.l.v. Sonja de Vries, Sietze de Vries (orgel) Hengelo (O) Lambertusbasiliek
14/09/19 20.00 Slotconcert 9e YouTube-Orgeldag door meerdere deelnemers o.l.v. Minne Veldman Urk Rehobothkerk
14/09/19 20.00 Sonus Vita o.l.v. Anjo de Haan Noordwolde (Grn) Hervormde Kerk
14/09/19 20.00 Stef Tuinstra Hasselt Ichtuskerk
14/09/19 14.00 Tommy van Doorn Boxtel Sint-Petrusbasiliek
14/09/19 12.00 Tymen Jan Bronda Groningen Lutherse Kerk
14/09/19 15.30 Victor Baena, Jas Hutchinson-Bazely en Kasumi Hamano Utrecht Domkerk
14/09/19 10.00 Willem Harold Boog (orgel) m.m.v. Anita van Soest en Milan Blauwendraad (trompet) Zeist Zeister Kerken
← Vorige | Pagina 5 van 11 | → Volgende