Agenda

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
31/08/19 14.30 Steven Knieriem Oosterhout St.-Jansbasiliek
31/08/19 15.00 Tjalling Roosjen m.m.v. barokensemble ‘Joffer Bartolotti’ Amersfoort St.-Joriskerk
31/08/19 19.30 Willem Harold Boog Zeist Oosterkerk
31/08/19 20.00 Wout van der Linden Zaltbommel St.-Maartenskerk
01/09/19 19.00 Anneke van Haaften (viool), Anton Pauw (orgel) Haarlem Grote of St.-Bavokerk
01/09/19 12.00 Dirk Luijmes Elst Grote Kerk
01/09/19 16.00 Erwin Wiersinga Heeswijk Abdij
01/09/19 15.00 Jan Hage Delft Maria van Jessekerk
01/09/19 20.00 Laurens de Man Helmond St.-Lambertuskerk
01/09/19 16.00 Stef Tuinstra Zeerijp Jacobuskerk
02/09/19 20.00 Dirk S. Donker Sneek Grote of Martinikerk
02/09/19 20.15 Gerben Budding Brielle Sint-Catharijnekerk
03/09/19 Ab Weegenaar Genemuiden St.-Nicolaaskerk
03/09/19 20.15 Ben de Rooij (orgel), Wim Stokwielder (gitaar-zang) Waalwijk Witte Kerkje Besoyen
03/09/19 20.00 Eric Vloeimans (trompet) en Hayo Boerema (orgel) Rotterdam Lambertuskerk
03/09/19 20.15 Erik Jan Eradus, Gerrie Meijers, Yu Nagayama, Albert-Jan Roelofs Haarlem Grote of St.-Bavokerk
03/09/19 20.30 Het Orgel Trio Nijmegen Stevenskerk
03/09/19 20.00 Jos van der Kooy Bolsward Martinikerk
03/09/19 20.00 Laurens de Man Nijkerk Grote Kerk
03/09/19 20.00 Matthias Havinga Amersfoort St.-Joriskerk
03/09/19 20.15 Willeke Smits Oegstgeest Groene of Willibrordkerk
04/09/19 20.00 Cor Ardesch (Kam-orgel) & Matthijs Koene (panfluit) Dordrecht Grote Kerk
05/09/19 20:00 Gijs van Schoonhoven Doesburg Grote of Martinikerk
05/09/19 20.00 Kees Alblas, Frits Hendrich, Jonathan Kooman, Ben Middeldorp, Wim Wijnen Tiel St.-Maartenskerk
05/09/19 20.15 Wout van Andel Wijk bij Duurstede Grote Kerk
06/09/19 20.00  Gert van Hoef Maassluis Immanuëlkerk
06/09/19 13.15 Anton Pauw Haarlem Grote of St.-Bavokerk
06/09/19 20.00 Arjen Leistra Nijmegen Stevenskerk
06/09/19 19.30 Dorien Schouten Hilversum Vituskerk
06/09/19 20.15 Eric Koevoets Haarlem St.-Josephkerk
06/09/19 20.00 Jan Hage Kapelle Hervormde Kerk
07/09/19 14.00 André Potter Muiden Grote of St.-Nicolaaskerk
07/09/19 20.00 Arjan Breukhoven, Matthijs Breukhoven en Nelline van Liere Berkel en Rodenrijs Dorpskerk
07/09/19 16.00 Gerben Budding Gouda Sint-Jan
07/09/19 16.00 Henco de Berg Oostvoorne Dorpskerk
07/09/19 19.30 Johan Luijmes Rheden Dorpskerk
07/09/19 20.00 Kees van Eersel Midwolda Dorpskerk
07/09/19 16.00 Margreeth de Jong (orgel) en een (instrumentale) solist Nijkerk De Fontein
07/09/19 15.00 Martien de Vos Amersfoort St.-Joriskerk
07/09/19 15.30 Maurits Bunt Dordrecht Grote Kerk
07/09/19 15.00 Stephan van de Wijgert Haarlem R.-K. Bavo
07/09/19 14.30 Ton Stevens Oosterhout St.-Jansbasiliek
07/09/19 20.00 Tymen Jan Bronda Leens Petruskerk
08/09/19 15.00 Henk Verhoef Edam Grote Kerk
08/09/19 16.30 Klaas Stok Zutphen Walburgiskerk
08/09/19 15.00 Stef Tuinstra (orgel) & Gerdine Tuinstra (zang) Zuidbroek Petruskerk
08/09/19 19.00 The Gents o.l.v. Annemiek van de Ven, Anton Pauw (orgel) Haarlem Grote of St.-Bavokerk
08/09/19 19.00 Timo Beek Weimar (D) Stadtkirche (Herderkirche)
08/09/19 15.00 Tymen Jan Bronda Groningen Lutherse Kerk
09/09/19 20.00 Jan Verschuren Sneek St.-Martinus-aan-den-Singel
← Vorige | Pagina 4 van 11 | → Volgende

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
31/08/19 14.30 Steven Knieriem Oosterhout St.-Jansbasiliek
31/08/19 15.00 Tjalling Roosjen m.m.v. barokensemble ‘Joffer Bartolotti’ Amersfoort St.-Joriskerk
31/08/19 19.30 Willem Harold Boog Zeist Oosterkerk
31/08/19 20.00 Wout van der Linden Zaltbommel St.-Maartenskerk
01/09/19 19.00 Anneke van Haaften (viool), Anton Pauw (orgel) Haarlem Grote of St.-Bavokerk
01/09/19 12.00 Dirk Luijmes Elst Grote Kerk
01/09/19 16.00 Erwin Wiersinga Heeswijk Abdij
01/09/19 15.00 Jan Hage Delft Maria van Jessekerk
01/09/19 20.00 Laurens de Man Helmond St.-Lambertuskerk
01/09/19 16.00 Stef Tuinstra Zeerijp Jacobuskerk
02/09/19 20.00 Dirk S. Donker Sneek Grote of Martinikerk
02/09/19 20.15 Gerben Budding Brielle Sint-Catharijnekerk
03/09/19 Ab Weegenaar Genemuiden St.-Nicolaaskerk
03/09/19 20.15 Ben de Rooij (orgel), Wim Stokwielder (gitaar-zang) Waalwijk Witte Kerkje Besoyen
03/09/19 20.00 Eric Vloeimans (trompet) en Hayo Boerema (orgel) Rotterdam Lambertuskerk
03/09/19 20.15 Erik Jan Eradus, Gerrie Meijers, Yu Nagayama, Albert-Jan Roelofs Haarlem Grote of St.-Bavokerk
03/09/19 20.30 Het Orgel Trio Nijmegen Stevenskerk
03/09/19 20.00 Jos van der Kooy Bolsward Martinikerk
03/09/19 20.00 Laurens de Man Nijkerk Grote Kerk
03/09/19 20.00 Matthias Havinga Amersfoort St.-Joriskerk
03/09/19 20.15 Willeke Smits Oegstgeest Groene of Willibrordkerk
04/09/19 20.00 Cor Ardesch (Kam-orgel) & Matthijs Koene (panfluit) Dordrecht Grote Kerk
05/09/19 20:00 Gijs van Schoonhoven Doesburg Grote of Martinikerk
05/09/19 20.00 Kees Alblas, Frits Hendrich, Jonathan Kooman, Ben Middeldorp, Wim Wijnen Tiel St.-Maartenskerk
05/09/19 20.15 Wout van Andel Wijk bij Duurstede Grote Kerk
06/09/19 20.00  Gert van Hoef Maassluis Immanuëlkerk
06/09/19 13.15 Anton Pauw Haarlem Grote of St.-Bavokerk
06/09/19 20.00 Arjen Leistra Nijmegen Stevenskerk
06/09/19 19.30 Dorien Schouten Hilversum Vituskerk
06/09/19 20.15 Eric Koevoets Haarlem St.-Josephkerk
06/09/19 20.00 Jan Hage Kapelle Hervormde Kerk
07/09/19 14.00 André Potter Muiden Grote of St.-Nicolaaskerk
07/09/19 20.00 Arjan Breukhoven, Matthijs Breukhoven en Nelline van Liere Berkel en Rodenrijs Dorpskerk
07/09/19 16.00 Gerben Budding Gouda Sint-Jan
07/09/19 16.00 Henco de Berg Oostvoorne Dorpskerk
07/09/19 19.30 Johan Luijmes Rheden Dorpskerk
07/09/19 20.00 Kees van Eersel Midwolda Dorpskerk
07/09/19 16.00 Margreeth de Jong (orgel) en een (instrumentale) solist Nijkerk De Fontein
07/09/19 15.00 Martien de Vos Amersfoort St.-Joriskerk
07/09/19 15.30 Maurits Bunt Dordrecht Grote Kerk
07/09/19 15.00 Stephan van de Wijgert Haarlem R.-K. Bavo
07/09/19 14.30 Ton Stevens Oosterhout St.-Jansbasiliek
07/09/19 20.00 Tymen Jan Bronda Leens Petruskerk
08/09/19 15.00 Henk Verhoef Edam Grote Kerk
08/09/19 16.30 Klaas Stok Zutphen Walburgiskerk
08/09/19 15.00 Stef Tuinstra (orgel) & Gerdine Tuinstra (zang) Zuidbroek Petruskerk
08/09/19 19.00 The Gents o.l.v. Annemiek van de Ven, Anton Pauw (orgel) Haarlem Grote of St.-Bavokerk
08/09/19 19.00 Timo Beek Weimar (D) Stadtkirche (Herderkirche)
08/09/19 15.00 Tymen Jan Bronda Groningen Lutherse Kerk
09/09/19 20.00 Jan Verschuren Sneek St.-Martinus-aan-den-Singel
← Vorige | Pagina 4 van 11 | → Volgende