Agenda

Van de hieronder vermelde concerten is het de redactie niet bekend of ze doorgaan. Mogelijk worden ze online uitgezonden. In alle gevallen wordt aangeraden u via de website van de concertorganisatie op de hoogte te stellen of het concert doorgaat. Links naar de website van de organisatie vindt u vrijwel altijd bij ‘Meer informatie’ als u op de naam van de uitvoerende(n) geklikt hebt.

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
26/09/20 15.00 en 19.30 Andre Nieuwkoop, Jaap Kramer en Hendrik van Veen Kampen Bovenkerk
26/09/20 15.00 Bert den Hertog Den Haag Elandstraatkerk
26/09/20 16.00 Henk Gijzen Leiden Marekerk
26/09/20 17.00 Jaap Zwart jr. 's-Hertogenbosch Grote Kerk
26/09/20 15.00 Kirstin Gramlich Deventer Lebuinuskerk
26/09/20 11.00 Léon Berben Beek, Zuid-Limburg Protestantse Kerk, Raadhuisstraat 28
26/09/20 16.00 Lidia Ksiazkiewicz Rotterdam St. Dominicuskerk (Het Steiger)
26/09/20 19.30 Marcus Bergink Rheden Dorpskerk
26/09/20 16.00 Marjan Fey, Jos van der Kooy IJsselstein St. Nicolaasbasiliek
26/09/20 20.15 Ton van Eck m.m.v. Maarten Elzinga & Arthur Kerklaan trompet Haarlem Kathedrale Basiliek St.-Bavo
27/09/20 15.30 Frank van Wijk Purmerend Nicolaaskerk Purmerend
27/09/20 15.00 Henk Verhoef Edam Grote Kerk
27/09/20 16:00 Lidia Ksiazkiewicz Boxtel Sint-Petrusbasiliek
27/09/20 16.00 Marjan Fey, Jos van der Kooy IJsselstein St. Nicolaasbasiliek
01/10/20 20.00 Egon Smit (saxofoon) en Jonathan Kooman (orgel) Tiel Grote- of St. Maartenskerk
01/10/20 20.00 Evert van de Veen Harderwijk Grote Kerk
03/10/20 19.30 Dirk Out Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
03/10/20 20.00 Evert van de Veen Voorthuizen Gereformeerde kerk
03/10/20 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
03/10/20 20.00 Jos Moeke Putten Hersteld Hervormde kerk
03/10/20 20.00 Jos Moeke Putten Hersteld Hervormde Kerk
03/10/20 16.00 Piertje Feenstra (trompet), Wietse Meinardi (orgel) Assen Maranathakerk
03/10/20 19.30 Piet Muilwijk Lunteren Bethelkerk
04/10/20 15.00 André de Jager Rotterdam Fonteinkerk
04/10/20 11:00 Anne Veinberg Amsterdam Muziekgebouw aan 't IJ, kleine zaal
04/10/20 15.00 Jan Pieter Karman Breukelen Pauluskerk
08/10/20 20.00 Andre van Vliet Harderwijk Grote Kerk
09/10/20 20.00 Berry van Berkum (orgel), Steven Kamperman (klarinet), Dion Nijland (contrabas) Elst Gelderland Grote Kerk
09/10/20 20.00 Jos Moeke Geervliet Grote Kerk
09/10/20 16/10/20 Nowy Sącz: Second International Organ Duo Competition Nowy Sącz Lucjan Lipiński Hall & St. Casimir
10/10/20 20.00 Arjan Breukhoven Berkel en Rodenrijs Dorpskerk
10/10/20 13.30 Eric Koevoets Dordrecht St. Antoniuskerk
10/10/20 16.00 Marcel van de Ketterij (orgel) en Henk Jan Drost (trompet) Nijkerk De Fontein
11/10/20 15.30 Evan Bogerd Hoorn Oosterkerk
11/10/20 15.00 Hayo Boerema & Laurenscantorij o.l.v. Wiecher Mandemarker Rotterdam Laurenskerk
11/10/20 15.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk aan het Museumpark
11/10/20 15.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk aan het Museumpark
11/10/20 16:00 Tommy van Doorn Boxtel Sint-Petrusbasiliek
14/10/20 20.00 Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
14/10/20 10.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk aan het Museumpark
15/10/20 20.00 Willem Harold Boog Harderwijk Grote Kerk
17/10/20 19.30 Jos Moeke Ermelo Content Orgels
17/10/20 20.00 Theo Griekspoor Aalsmeer Rooms-Katholieke Kerk
22/10/20 20.00 Everhard Zwart Harderwijk Grote Kerk
24/10/20 19.30 Jos Moeke Bolsward Martinikerk
24/10/20 19.30 Marco den Toom Zaltbommel Grote- of St. Maartenskerk
24/10/20 16.00 Tomasz Monko (orgel) m.m.v. Ewelina Agata Zawislak (dwarsfluit) Rotterdam St. Dominicuskerk (Het Steiger)
25/10/20 15.00 Dorien Schouten Utrecht Tuindorpkerk
31/10/20 16.00 Anton Doornhein (orgel), koor Brederode Consort + solisten Leiden Marekerk
31/10/20 20.00 Evert van de Veen Kampen Bovenkerk
Pagina 1 van 2 | → Volgende

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
26/09/20 15.00 en 19.30 Andre Nieuwkoop, Jaap Kramer en Hendrik van Veen Kampen Bovenkerk
26/09/20 15.00 Bert den Hertog Den Haag Elandstraatkerk
26/09/20 16.00 Henk Gijzen Leiden Marekerk
26/09/20 17.00 Jaap Zwart jr. 's-Hertogenbosch Grote Kerk
26/09/20 15.00 Kirstin Gramlich Deventer Lebuinuskerk
26/09/20 11.00 Léon Berben Beek, Zuid-Limburg Protestantse Kerk, Raadhuisstraat 28
26/09/20 16.00 Lidia Ksiazkiewicz Rotterdam St. Dominicuskerk (Het Steiger)
26/09/20 19.30 Marcus Bergink Rheden Dorpskerk
26/09/20 16.00 Marjan Fey, Jos van der Kooy IJsselstein St. Nicolaasbasiliek
26/09/20 20.15 Ton van Eck m.m.v. Maarten Elzinga & Arthur Kerklaan trompet Haarlem Kathedrale Basiliek St.-Bavo
27/09/20 15.30 Frank van Wijk Purmerend Nicolaaskerk Purmerend
27/09/20 15.00 Henk Verhoef Edam Grote Kerk
27/09/20 16:00 Lidia Ksiazkiewicz Boxtel Sint-Petrusbasiliek
27/09/20 16.00 Marjan Fey, Jos van der Kooy IJsselstein St. Nicolaasbasiliek
01/10/20 20.00 Egon Smit (saxofoon) en Jonathan Kooman (orgel) Tiel Grote- of St. Maartenskerk
01/10/20 20.00 Evert van de Veen Harderwijk Grote Kerk
03/10/20 19.30 Dirk Out Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
03/10/20 20.00 Evert van de Veen Voorthuizen Gereformeerde kerk
03/10/20 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
03/10/20 20.00 Jos Moeke Putten Hersteld Hervormde kerk
03/10/20 20.00 Jos Moeke Putten Hersteld Hervormde Kerk
03/10/20 16.00 Piertje Feenstra (trompet), Wietse Meinardi (orgel) Assen Maranathakerk
03/10/20 19.30 Piet Muilwijk Lunteren Bethelkerk
04/10/20 15.00 André de Jager Rotterdam Fonteinkerk
04/10/20 11:00 Anne Veinberg Amsterdam Muziekgebouw aan 't IJ, kleine zaal
04/10/20 15.00 Jan Pieter Karman Breukelen Pauluskerk
08/10/20 20.00 Andre van Vliet Harderwijk Grote Kerk
09/10/20 20.00 Berry van Berkum (orgel), Steven Kamperman (klarinet), Dion Nijland (contrabas) Elst Gelderland Grote Kerk
09/10/20 20.00 Jos Moeke Geervliet Grote Kerk
09/10/20 16/10/20 Nowy Sącz: Second International Organ Duo Competition Nowy Sącz Lucjan Lipiński Hall & St. Casimir
10/10/20 20.00 Arjan Breukhoven Berkel en Rodenrijs Dorpskerk
10/10/20 13.30 Eric Koevoets Dordrecht St. Antoniuskerk
10/10/20 16.00 Marcel van de Ketterij (orgel) en Henk Jan Drost (trompet) Nijkerk De Fontein
11/10/20 15.30 Evan Bogerd Hoorn Oosterkerk
11/10/20 15.00 Hayo Boerema & Laurenscantorij o.l.v. Wiecher Mandemarker Rotterdam Laurenskerk
11/10/20 15.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk aan het Museumpark
11/10/20 15.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk aan het Museumpark
11/10/20 16:00 Tommy van Doorn Boxtel Sint-Petrusbasiliek
14/10/20 20.00 Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
14/10/20 10.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk aan het Museumpark
15/10/20 20.00 Willem Harold Boog Harderwijk Grote Kerk
17/10/20 19.30 Jos Moeke Ermelo Content Orgels
17/10/20 20.00 Theo Griekspoor Aalsmeer Rooms-Katholieke Kerk
22/10/20 20.00 Everhard Zwart Harderwijk Grote Kerk
24/10/20 19.30 Jos Moeke Bolsward Martinikerk
24/10/20 19.30 Marco den Toom Zaltbommel Grote- of St. Maartenskerk
24/10/20 16.00 Tomasz Monko (orgel) m.m.v. Ewelina Agata Zawislak (dwarsfluit) Rotterdam St. Dominicuskerk (Het Steiger)
25/10/20 15.00 Dorien Schouten Utrecht Tuindorpkerk
31/10/20 16.00 Anton Doornhein (orgel), koor Brederode Consort + solisten Leiden Marekerk
31/10/20 20.00 Evert van de Veen Kampen Bovenkerk
Pagina 1 van 2 | → Volgende