Agenda

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
25/12/19 10.00 Luthers Bach Ensemble Groningen; Tymen Jan Bronda (orgel) Groningen Lutherse Kerk
26/12/19 12.00 Ensemble Artaria, Francine vd Heijden (sopraan), Dirk Luijmes (orgel) Elst Grote Kerk
26/12/19 20.00 Evert van de Veen Voorthuizen Gereformeerde Kerk
26/12/19 14.30 Jaap Zwart Farmsum Farmsumer Kerk
26/12/19 15.00 Jan van Westenbrugge Wateringen Hervormde Kerk
26/12/19 19.30 Minne Veldman Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
26/12/19 20.00 Vocaal Ensemble Zutphen o.l.v. Iassen Raykov, Klaas Stok (orgel) Zutphen Walburgis Kerk
26/12/19 15:00 Wilbert Berendsen Doesburg Grote of Martinikerk
26/12/19 14.00 Wouter van der Wilt Rotterdam Hoflaankerk
27/12/19 20.15 Una Cintina en Erik Jan Eradus Haarlem St.-Josephkerk
28/12/19 16.00 Brederode Consort o.l.v. Henk Gijzen Leiden Marekerk
28/12/19 15.00 Ruud Huijbregts Eindhoven Catharinakerk
31/12/19 13.00 Robert Koolstra & Tymen Jan Bronda Groningen Lutherse Kerk
04/01/20 20.00 Minne Veldman Urk Ichthuskerk
18/01/20 20.00 Jan Hage Kampen Nieuwe Kerk
31/01/20 20.00 Eleonore Pameijer (fluit) en Gerrit Christiaan de Gier (orgel) Ede Edesche Concertzaal
27/03/20 20.00 Eric Vloeimans (trompet) en Hayo Boerema (orgel) Ede Edesche Concertzaal
24/04/20 20.00 Rien Donkersloot (orgel) en Mariët Kaasschieter (sopraan) Ede Edesche Concertzaal
27/04/20 20.00 Jos Moeke Bunschoten Zuiderkerk
← Vorige | Pagina 11 van 11

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
25/12/19 10.00 Luthers Bach Ensemble Groningen; Tymen Jan Bronda (orgel) Groningen Lutherse Kerk
26/12/19 12.00 Ensemble Artaria, Francine vd Heijden (sopraan), Dirk Luijmes (orgel) Elst Grote Kerk
26/12/19 20.00 Evert van de Veen Voorthuizen Gereformeerde Kerk
26/12/19 14.30 Jaap Zwart Farmsum Farmsumer Kerk
26/12/19 15.00 Jan van Westenbrugge Wateringen Hervormde Kerk
26/12/19 19.30 Minne Veldman Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
26/12/19 20.00 Vocaal Ensemble Zutphen o.l.v. Iassen Raykov, Klaas Stok (orgel) Zutphen Walburgis Kerk
26/12/19 15:00 Wilbert Berendsen Doesburg Grote of Martinikerk
26/12/19 14.00 Wouter van der Wilt Rotterdam Hoflaankerk
27/12/19 20.15 Una Cintina en Erik Jan Eradus Haarlem St.-Josephkerk
28/12/19 16.00 Brederode Consort o.l.v. Henk Gijzen Leiden Marekerk
28/12/19 15.00 Ruud Huijbregts Eindhoven Catharinakerk
31/12/19 13.00 Robert Koolstra & Tymen Jan Bronda Groningen Lutherse Kerk
04/01/20 20.00 Minne Veldman Urk Ichthuskerk
18/01/20 20.00 Jan Hage Kampen Nieuwe Kerk
31/01/20 20.00 Eleonore Pameijer (fluit) en Gerrit Christiaan de Gier (orgel) Ede Edesche Concertzaal
27/03/20 20.00 Eric Vloeimans (trompet) en Hayo Boerema (orgel) Ede Edesche Concertzaal
24/04/20 20.00 Rien Donkersloot (orgel) en Mariët Kaasschieter (sopraan) Ede Edesche Concertzaal
27/04/20 20.00 Jos Moeke Bunschoten Zuiderkerk
← Vorige | Pagina 11 van 11