Agenda

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
22/11/19 19.30 D. van Luttikhuizen, W. Dekker, J. Verbeek Zaamslag Christelijke Gereformeerde Kerk
22/11/19 13.13 Trio Cortado, Geerten van de Wetering (orgel) Amsterdam Orgelpark
23/11/19 15.30 Aarnoud de Groen Den Haag Bethlehemkerk
23/11/19 15.00 Adriaan Hoek Eindhoven Catharinakerk
23/11/19 19.30 Ben van Oosten Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
23/11/19 20.00 Dutch Choral Singers o.l.v. Henk de Vries & Vincent Hensen (orgel) Zuidbroek Petruskerk
23/11/19 20.00 Evert van de Veen Kampen Bovenkerk
23/11/19 20.00 Gert van Hoef Assen Kandelaarkerk
23/11/19 20.00 Jan Dekker Sliedrecht Grote Kerk
23/11/19 19.30 Jos Moeke m.m.v. Rianne van Klaveren (dwarsfluit), Alisa van Dijk (viool) en Jaap Eilander (vleugel) Voorthuizen Hervormde Dorpskerk
23/11/19 15.30 Karol Mossakowski Den Haag Abdijkerk
23/11/19 14.00 Leerlingen Muziekschool Rijssen Almelo Doopsgezinde Kerk
23/11/19 20.15 Nederlandse New European Ensemble & het Slowaakse Ensemble Quasar Amsterdam Orgelpark
23/11/19 16.00 Trio Cortado & Geerten van de Wetering (orgel) Den Haag Kloosterkerk
24/11/19 16.00 Bouko Tiggelaar & Mattijs de Vreugd Winschoten Marktpleinkerk
24/11/19 16.00 Janno den Engelsman & Charlotte Stoppelenburg (alt/mezzo) Bergen op Zoom Gertrudiskerk
24/11/19 15.00 Willeke Smits Venhuizen Hervormde Kerk
26/11/19 20.00 Minne Veldman Genemuiden Grote of Sint-Nicolaaskerk
27/11/19 19.30 Jos van der Kooy Rotterdam Schiebroek Goede Herderkerk
29/11/19 20.15 Arjan Veen Alphen aan den Rijn Adventskerk
29/11/19 18.15 Bert van den Brink Leiden Waalse Kerk
29/11/19 20.00 Jos Moeke (orgel) m.m.v. Rianne van Klaveren (dwarsfluit) Zwijndrecht Oude Kerk
29/11/19 14.15 Studenten Prins Claus Conservatorium Amsterdam Orgelpark
30/11/19 15.00 Adriaan Hoek Dordrecht De Wijnstok
30/11/19 20.00 Eeuwe Zijlstra Farmsum Farmsumer Kerk
30/11/19 15.00 Evan Bogerd, Iddo van der Giessen, Dirk Jan Versluis, sopraan Elma Dekker Rotterdam Schiebroek Goede Herderkerk
30/11/19 20.00 Leo van Doeselaar Groningen Martinikerk
30/11/19 20.00 Minne Veldman Den Haag Evangelisch-Lutherse Kerk
30/11/19 20.15 Naomi Sato (sho), Fanny Vicens (accordeon), Roman Bestion (synthesizers/elektronica), Louis-Noël Bestion de Camboulas (concept en orgel) Amsterdam Orgelpark
30/11/19 15.30 Olivier Penin Den Haag Abdijkerk
30/11/19 Robert Koolstra, Kamerkoor Tiraña i.s.m. barok-orkest Luthers Bachensemble Groningen Lutherse Kerk
30/11/19 20.00 ROV ‘Canto di Lode’ uit Rotterdam o.l.v. Rinus Verhage en organist Arjen Leistra Kapelle Hervormde Kerk
01/12/19 20.15 Ensemble SCALA Amsterdam Muziekgebouw aan 't IJ, Kleine Zaal
01/12/19 16.00 Jos van der Kooy IJsselstein St.-icolaas Basiliek
01/12/19 15.30 Ludolf Heikens Zandeweer Protestantse Kerk
01/12/19 15.00 uur Rémy Syrier (orgel) en Elin Eriksson (barokviool) Houthem St.-Gerlachuskerk
01/12/19 11.00 Vokalprojekt 31 en Ere Lievonen Amsterdam Muziekgebouw aan 't IJ, Kleine Zaal
06/12/19 13.13 Arno Kerkhof Amsterdam Orgelpark
07/12/19 20.15 Ben van Oosten Amsterdam Orgelpark
07/12/19 14.00 Maarten Seijbel (lezing) Elburg Orgelmuseum
08/12/19 14.15 Cappella Amsterdam & Gerrie Meijers (orgel) Amsterdam Orgelpark
08/12/19 17.00 Luthers Bach Ensemble, Peter Westerbrink (barok-orgel) Groningen Lutherse Kerk
08/12/19 15.00 Schola Cantorum en Petra Veenswijk (orgel) Delft Maria van Jessekerk
11/12/19 12.45 Jos van der Kooy (piano en orgel) Den Haag Gotische Zaal
12/12/19 20.00 Tiels Vocaal Ensemble o.l.v. Ben Middeldorp en Jonathan Kooman (orgel) Tiel St.-Maartenskerk
13/12/19 20.00 Christelijk Residentie Mannenkoor o.l.v. Aldert Fuldner, Aarnoud de Groen (orgel) Maassluis Groote Kerk
13/12/19 20.00 Euwe en Sybolt de Jong (orgel en harmonium), Elsbeth de Jong (altviool), twee koren Nieuw-Loosdrecht Sijpekerk
13/12/19 20.15 Rob van Efferink Katwijk aan Zee Vredeskerk
13/12/19 19.30 Sander van Houten (orgel) en het Roder Jongenskoor Ede Edesche Concertzaal
14/12/19 16.00 Casper de Jonge Den Haag Waalse kerk
Pagina 1 van 3 | → Volgende

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
22/11/19 19.30 D. van Luttikhuizen, W. Dekker, J. Verbeek Zaamslag Christelijke Gereformeerde Kerk
22/11/19 13.13 Trio Cortado, Geerten van de Wetering (orgel) Amsterdam Orgelpark
23/11/19 15.30 Aarnoud de Groen Den Haag Bethlehemkerk
23/11/19 15.00 Adriaan Hoek Eindhoven Catharinakerk
23/11/19 19.30 Ben van Oosten Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
23/11/19 20.00 Dutch Choral Singers o.l.v. Henk de Vries & Vincent Hensen (orgel) Zuidbroek Petruskerk
23/11/19 20.00 Evert van de Veen Kampen Bovenkerk
23/11/19 20.00 Gert van Hoef Assen Kandelaarkerk
23/11/19 20.00 Jan Dekker Sliedrecht Grote Kerk
23/11/19 19.30 Jos Moeke m.m.v. Rianne van Klaveren (dwarsfluit), Alisa van Dijk (viool) en Jaap Eilander (vleugel) Voorthuizen Hervormde Dorpskerk
23/11/19 15.30 Karol Mossakowski Den Haag Abdijkerk
23/11/19 14.00 Leerlingen Muziekschool Rijssen Almelo Doopsgezinde Kerk
23/11/19 20.15 Nederlandse New European Ensemble & het Slowaakse Ensemble Quasar Amsterdam Orgelpark
23/11/19 16.00 Trio Cortado & Geerten van de Wetering (orgel) Den Haag Kloosterkerk
24/11/19 16.00 Bouko Tiggelaar & Mattijs de Vreugd Winschoten Marktpleinkerk
24/11/19 16.00 Janno den Engelsman & Charlotte Stoppelenburg (alt/mezzo) Bergen op Zoom Gertrudiskerk
24/11/19 15.00 Willeke Smits Venhuizen Hervormde Kerk
26/11/19 20.00 Minne Veldman Genemuiden Grote of Sint-Nicolaaskerk
27/11/19 19.30 Jos van der Kooy Rotterdam Schiebroek Goede Herderkerk
29/11/19 20.15 Arjan Veen Alphen aan den Rijn Adventskerk
29/11/19 18.15 Bert van den Brink Leiden Waalse Kerk
29/11/19 20.00 Jos Moeke (orgel) m.m.v. Rianne van Klaveren (dwarsfluit) Zwijndrecht Oude Kerk
29/11/19 14.15 Studenten Prins Claus Conservatorium Amsterdam Orgelpark
30/11/19 15.00 Adriaan Hoek Dordrecht De Wijnstok
30/11/19 20.00 Eeuwe Zijlstra Farmsum Farmsumer Kerk
30/11/19 15.00 Evan Bogerd, Iddo van der Giessen, Dirk Jan Versluis, sopraan Elma Dekker Rotterdam Schiebroek Goede Herderkerk
30/11/19 20.00 Leo van Doeselaar Groningen Martinikerk
30/11/19 20.00 Minne Veldman Den Haag Evangelisch-Lutherse Kerk
30/11/19 20.15 Naomi Sato (sho), Fanny Vicens (accordeon), Roman Bestion (synthesizers/elektronica), Louis-Noël Bestion de Camboulas (concept en orgel) Amsterdam Orgelpark
30/11/19 15.30 Olivier Penin Den Haag Abdijkerk
30/11/19 Robert Koolstra, Kamerkoor Tiraña i.s.m. barok-orkest Luthers Bachensemble Groningen Lutherse Kerk
30/11/19 20.00 ROV ‘Canto di Lode’ uit Rotterdam o.l.v. Rinus Verhage en organist Arjen Leistra Kapelle Hervormde Kerk
01/12/19 20.15 Ensemble SCALA Amsterdam Muziekgebouw aan 't IJ, Kleine Zaal
01/12/19 16.00 Jos van der Kooy IJsselstein St.-icolaas Basiliek
01/12/19 15.30 Ludolf Heikens Zandeweer Protestantse Kerk
01/12/19 15.00 uur Rémy Syrier (orgel) en Elin Eriksson (barokviool) Houthem St.-Gerlachuskerk
01/12/19 11.00 Vokalprojekt 31 en Ere Lievonen Amsterdam Muziekgebouw aan 't IJ, Kleine Zaal
06/12/19 13.13 Arno Kerkhof Amsterdam Orgelpark
07/12/19 20.15 Ben van Oosten Amsterdam Orgelpark
07/12/19 14.00 Maarten Seijbel (lezing) Elburg Orgelmuseum
08/12/19 14.15 Cappella Amsterdam & Gerrie Meijers (orgel) Amsterdam Orgelpark
08/12/19 17.00 Luthers Bach Ensemble, Peter Westerbrink (barok-orgel) Groningen Lutherse Kerk
08/12/19 15.00 Schola Cantorum en Petra Veenswijk (orgel) Delft Maria van Jessekerk
11/12/19 12.45 Jos van der Kooy (piano en orgel) Den Haag Gotische Zaal
12/12/19 20.00 Tiels Vocaal Ensemble o.l.v. Ben Middeldorp en Jonathan Kooman (orgel) Tiel St.-Maartenskerk
13/12/19 20.00 Christelijk Residentie Mannenkoor o.l.v. Aldert Fuldner, Aarnoud de Groen (orgel) Maassluis Groote Kerk
13/12/19 20.00 Euwe en Sybolt de Jong (orgel en harmonium), Elsbeth de Jong (altviool), twee koren Nieuw-Loosdrecht Sijpekerk
13/12/19 20.15 Rob van Efferink Katwijk aan Zee Vredeskerk
13/12/19 19.30 Sander van Houten (orgel) en het Roder Jongenskoor Ede Edesche Concertzaal
14/12/19 16.00 Casper de Jonge Den Haag Waalse kerk
Pagina 1 van 3 | → Volgende