Agenda

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
20/08/19 20.15  Marcel Verheggen Haarlem Grote of St.-Bavokerk
20/08/19 13.30 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
20/08/19 12.45 Cor de Jong Rotterdam Laurenskerk
20/08/19 16.00 Fabienne Crutzen Vaals De Kopermolen
20/08/19 20.00 Gerben Mourik Middelburg Nieuwe Kerk
20/08/19 20.15 Gert van Hoef Katwijk aan Zee Vredeskerk
20/08/19 20.00 Minne Veldman Nijkerk Grote Kerk
20/08/19 20.00 Stephen Tharp (New York) Bolsward Martinikerk
20/08/19 20. 00 Toon Hagen Den Ham Ov Ned. Herv. Kerk
20/08/19 20.00 Vincent de Vries Amersfoort Stint-Joriskerk
20/08/19 20.00 Willem Harold Boog Brugge Sint-Salvator Kathedraal
21/08/19 20.00 Ad van Sleuwen (orgel) en Fien van Dingenen (blokfluit) Langweer Dorpskerk
21/08/19 20.00 Adriaan Hoek Dordrecht Grote Kerk
21/08/19 20:00 André van Vliet Kampen Bovenkerk
21/08/19 19.30 Dirk Molenaar Eenrum Protestantse Kerk
21/08/19 12.45 Geerten van de Wetering Den Haag Kloosterkerk
21/08/19 20.30 Geerten van de Wetering Nijmegen Stevenskerk
21/08/19 15.00 Jaap de Kok Franeker Martinikerk
21/08/19 20.15 Jaap Zwart Groenlo H. Calixtusbasiliek
21/08/19 20.15 James Lancelot (Tewkesbury) Amsterdam Nicolaasbasiliek
21/08/19 13.00 Koos Teekens (orgel) en Margaret Marthot (dwarsfluit) Hoorn Foreestenhuis
21/08/19 20.00 Kristiaan Seynhave (België) Coevorden Hervormde Kerk
21/08/19 20.00 Leonore Lub Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
21/08/19 10.45 Mannes Hofsink Steenwijk Grote Kerk
21/08/19 15.15 Matthijs Schuurman Hattem Andreaskerk
21/08/19 20.15 Pieter van Dijk Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk
21/08/19 12.00 Pim Schipper Woerden Petruskerk
21/08/19 16.00 Vincent de Vries Urk Bethelkerk
21/08/19 20.00 Wim Magré Zaandam Oostzijderker k
22/08/19 16.00  Sigurd M. Øgaard Haarlem  Grote of St.-Bavokerk
22/08/19 20.00 André Knevel en Jos Moeke m.m.v. Liselotte Rokyta (panfluit) Nunspeet Herv.Dorpskerk
22/08/19 20.00 André van Vliet Barneveld Oude Kerk
22/08/19 20.00 Arjan Breukhoven Delft Nieuwe Kerk
22/08/19 20.00 Floris van Gils Ouddorp Hervormde Dorpskerk
22/08/19 20.15 Jaco van Leeuwen Noordwijk Oude Jeroenskerk
22/08/19 20:00 Loreto Aramendi Doesburg Grote of Martinikerk
22/08/19 20.00 Margreeth C. de Jong Utrecht Jacobikerk
22/08/19 20.00 Minne Veldman Ferwert Sint-Martinuskerk
23/08/19 20.00 Arjan Breukhoven Alkmaar Orgelzaal Booij
23/08/19 20.00 David Strijbis Nijverdal Regenboogkerk
23/08/19 12.45 Dick van Dijk Breukelen Pieterskerk
23/08/19 13.15 Iddo van der Giessen Haarlem Grote of St.-Bavokerk
23/08/19 15.00 Jan Spijker Enkhuizen Zuiderkerk
23/08/19 19.30 Laurens de Man Hilversum Vituskerk
23/08/19 12.30 Mannes Hofsink Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
23/08/19 20.00 Minne Veldman Vollenhove Grote of Sint-Nicolaaskerk
23/08/19 15.00 Piet Cnossen Zelhem Lambertikerk
23/08/19 12.45 Rik Melissant Den Haag Grote Kerk
23/08/19 12.00 Sander van den Houten Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk
23/08/19 12.45 Wietse Ouwejan Groningen Martinikerk
Pagina 1 van 11 | → Volgende

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
20/08/19 20.15  Marcel Verheggen Haarlem Grote of St.-Bavokerk
20/08/19 13.30 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
20/08/19 12.45 Cor de Jong Rotterdam Laurenskerk
20/08/19 16.00 Fabienne Crutzen Vaals De Kopermolen
20/08/19 20.00 Gerben Mourik Middelburg Nieuwe Kerk
20/08/19 20.15 Gert van Hoef Katwijk aan Zee Vredeskerk
20/08/19 20.00 Minne Veldman Nijkerk Grote Kerk
20/08/19 20.00 Stephen Tharp (New York) Bolsward Martinikerk
20/08/19 20. 00 Toon Hagen Den Ham Ov Ned. Herv. Kerk
20/08/19 20.00 Vincent de Vries Amersfoort Stint-Joriskerk
20/08/19 20.00 Willem Harold Boog Brugge Sint-Salvator Kathedraal
21/08/19 20.00 Ad van Sleuwen (orgel) en Fien van Dingenen (blokfluit) Langweer Dorpskerk
21/08/19 20.00 Adriaan Hoek Dordrecht Grote Kerk
21/08/19 20:00 André van Vliet Kampen Bovenkerk
21/08/19 19.30 Dirk Molenaar Eenrum Protestantse Kerk
21/08/19 12.45 Geerten van de Wetering Den Haag Kloosterkerk
21/08/19 20.30 Geerten van de Wetering Nijmegen Stevenskerk
21/08/19 15.00 Jaap de Kok Franeker Martinikerk
21/08/19 20.15 Jaap Zwart Groenlo H. Calixtusbasiliek
21/08/19 20.15 James Lancelot (Tewkesbury) Amsterdam Nicolaasbasiliek
21/08/19 13.00 Koos Teekens (orgel) en Margaret Marthot (dwarsfluit) Hoorn Foreestenhuis
21/08/19 20.00 Kristiaan Seynhave (België) Coevorden Hervormde Kerk
21/08/19 20.00 Leonore Lub Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
21/08/19 10.45 Mannes Hofsink Steenwijk Grote Kerk
21/08/19 15.15 Matthijs Schuurman Hattem Andreaskerk
21/08/19 20.15 Pieter van Dijk Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk
21/08/19 12.00 Pim Schipper Woerden Petruskerk
21/08/19 16.00 Vincent de Vries Urk Bethelkerk
21/08/19 20.00 Wim Magré Zaandam Oostzijderker k
22/08/19 16.00  Sigurd M. Øgaard Haarlem  Grote of St.-Bavokerk
22/08/19 20.00 André Knevel en Jos Moeke m.m.v. Liselotte Rokyta (panfluit) Nunspeet Herv.Dorpskerk
22/08/19 20.00 André van Vliet Barneveld Oude Kerk
22/08/19 20.00 Arjan Breukhoven Delft Nieuwe Kerk
22/08/19 20.00 Floris van Gils Ouddorp Hervormde Dorpskerk
22/08/19 20.15 Jaco van Leeuwen Noordwijk Oude Jeroenskerk
22/08/19 20:00 Loreto Aramendi Doesburg Grote of Martinikerk
22/08/19 20.00 Margreeth C. de Jong Utrecht Jacobikerk
22/08/19 20.00 Minne Veldman Ferwert Sint-Martinuskerk
23/08/19 20.00 Arjan Breukhoven Alkmaar Orgelzaal Booij
23/08/19 20.00 David Strijbis Nijverdal Regenboogkerk
23/08/19 12.45 Dick van Dijk Breukelen Pieterskerk
23/08/19 13.15 Iddo van der Giessen Haarlem Grote of St.-Bavokerk
23/08/19 15.00 Jan Spijker Enkhuizen Zuiderkerk
23/08/19 19.30 Laurens de Man Hilversum Vituskerk
23/08/19 12.30 Mannes Hofsink Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
23/08/19 20.00 Minne Veldman Vollenhove Grote of Sint-Nicolaaskerk
23/08/19 15.00 Piet Cnossen Zelhem Lambertikerk
23/08/19 12.45 Rik Melissant Den Haag Grote Kerk
23/08/19 12.00 Sander van den Houten Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk
23/08/19 12.45 Wietse Ouwejan Groningen Martinikerk
Pagina 1 van 11 | → Volgende