Agenda

Hieronder treft u de concerten aan die concertorganisaties aangemeld hebben. Links naar de website van de organisatie vindt u vrijwel altijd bij ‘Meer informatie’ als u op de naam van de uitvoerende(n) geklikt hebt. Het KVOK-bestuur heeft besloten de ZomerAgenda niet meer uit te geven. Wel worden de concertgegevens uit deze webagenda zonder meerkosten opgenomen in de digitale nieuwsbrief NotaBene.

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
zo 07/08/22 15.30 Bert van Stam Den Haag-Loosduinen Abdijkerk
zo 07/08/22 12.00 Gijs van Schoonhoven Elst ( Gld ) Grote Kerk
zo 07/08/22 15.30 Gonny van der Maten Utrecht Willibrordkerk
zo 07/08/22 15:30 Gonny van der Maten Utrecht Sint Willibrordkerk (Minrebroederstraat)
zo 07/08/22 19:30 Henk Veldman Middelstum Hippolytuskerk
zo 07/08/22 15.00 Peter van der Zwaag Enkhuizen Westerkerk
zo 07/08/22 16.00 Wim Ruitenbeek Boxtel Sint-Petrusbasiliek
ma 08/08/22 20.00 Bob van der Linde, Peter van der Weide, Frits Haaze en gasten. Sneek RK St. Martinus-aan-de-Singel
ma 08/08/22 20.00 Evert van de Veen Raalte Basiliek van de Heilige Kruisverheffing
ma 08/08/22 20.00 Hugo van der Meij Beekbergen Hervormde kerk
ma 08/08/22 20.00 Laurens de Man (orgel), Ruña ’t Hart (viool) Veenhuizen Koepelkerk
ma 08/08/22 20.15 Stephan van de Wijgert Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
di 09/08/22 20.00 Arno Kerkhof Kampen Buitenkerk
di 09/08/22 13:30 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
di 09/08/22 20.00 Gijsbert Kok (orgel en beiaard) Laren (NH) Johanneskerk
di 09/08/22 20.00 Jos van der Kooy Den Ham (Ov) Hervormde kerk
di 09/08/22 20.00 Rien Donkersloot Haarlem Grote of St. Bavokerk
di 09/08/22 20.15 Vincent de Vries Katwijk aan Zee Vredeskerk
di 09/08/22 20.15 Vincent de Vries Katwijk aan Zee Vredeskerk
di 09/08/22 20.00 Willeke Smits Middelburg Nieuwe Kerk
di 09/08/22 11.30 Wout van der Linden Elburg Orgelmuseum
wo 10/08/22 14.00 Albèrt Driessen Steenwijk Kleine Kerk
wo 10/08/22 20.00 Arjen Leistra Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
wo 10/08/22 20:15 Dick Koomans Amsterdam Basiliek van de H. Nicolaas
wo 10/08/22 20.00 Erwin Wiersinga Groningen Martinikerk
wo 10/08/22 13.00 Gert van Hoef Hoorn Oosterkerk
wo 10/08/22 20:00 Matthias Havinga Monnickendam Grote Kerk
wo 10/08/22 20:00 Minne Veldman Putten Oude Kerk
wo 10/08/22 20.00 Vincent de Vries Amersfoort Sint-Joriskerk
do 11/08/22 20.00 André Knevel en André de Jager Papendrecht Bethlehemkerk, Van der Palmstraat 1
do 11/08/22 12.00 Bas Koster Gouda St. Janskerk
do 11/08/22 20.15 Diederik Blankesteijn Harderwijk Grote Kerk
do 11/08/22 20.00 Jos Moeke Oosterend Martinikerk
do 11/08/22 15.00 Theo Jellema (orgel), Jay van Dam (fluit) Enkhuizen Westerkerk
do 11/08/22 16.00 Tymen Jan Bronda Haarlem Grote of St. Bavokerk
do 11/08/22 12.30 Vincent de Ridder MIDDELBURG Oostkerk
vr 12/08/22 20.00 Eeuwe Zijlstra Harlingen Grote Kerk
vr 12/08/22 20.00 Luuk Schuurman Nijverdal De Regenboog
vr 12/08/22 12:45 Maarten Wilmink Den Haag Grote Kerk
vr 12/08/22 12:45 Patrick Rice Groningen Martinikerk
vr 12/08/22 19.30 Sander van den Houten Hilversum Sint Vituskerk
vr 12/08/22 12.30 Wietse Ouwejan Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
za 13/08/22 15:00 Adolph Rots Appingedam Nicolaïtoren
za 13/08/22 20.00 Andre Knevel Zaltbommel Sint-Maartenskerk
za 13/08/22 19.30 Arjan Breukhoven Voorthuizen Gereformeerde kerk
za 13/08/22 13:00 Berry van Berkum Utrecht Nicolaïconcerten
za 13/08/22 13.15 Corné Jopse Bergen op Zoom St.-Gertrudiskerk
za 13/08/22 20.00 Evan Bogerd Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
za 13/08/22 19:30 Gert van Hoef Bellingwolde Magnuskerk
za 13/08/22 15.30 Jan Jansen Utrecht Domkerk
← Vorige | Pagina 8 van 15 | → Volgende

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
zo 07/08/22 15.30 Bert van Stam Den Haag-Loosduinen Abdijkerk
zo 07/08/22 12.00 Gijs van Schoonhoven Elst ( Gld ) Grote Kerk
zo 07/08/22 15.30 Gonny van der Maten Utrecht Willibrordkerk
zo 07/08/22 15:30 Gonny van der Maten Utrecht Sint Willibrordkerk (Minrebroederstraat)
zo 07/08/22 19:30 Henk Veldman Middelstum Hippolytuskerk
zo 07/08/22 15.00 Peter van der Zwaag Enkhuizen Westerkerk
zo 07/08/22 16.00 Wim Ruitenbeek Boxtel Sint-Petrusbasiliek
ma 08/08/22 20.00 Bob van der Linde, Peter van der Weide, Frits Haaze en gasten. Sneek RK St. Martinus-aan-de-Singel
ma 08/08/22 20.00 Evert van de Veen Raalte Basiliek van de Heilige Kruisverheffing
ma 08/08/22 20.00 Hugo van der Meij Beekbergen Hervormde kerk
ma 08/08/22 20.00 Laurens de Man (orgel), Ruña ’t Hart (viool) Veenhuizen Koepelkerk
ma 08/08/22 20.15 Stephan van de Wijgert Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
di 09/08/22 20.00 Arno Kerkhof Kampen Buitenkerk
di 09/08/22 13:30 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
di 09/08/22 20.00 Gijsbert Kok (orgel en beiaard) Laren (NH) Johanneskerk
di 09/08/22 20.00 Jos van der Kooy Den Ham (Ov) Hervormde kerk
di 09/08/22 20.00 Rien Donkersloot Haarlem Grote of St. Bavokerk
di 09/08/22 20.15 Vincent de Vries Katwijk aan Zee Vredeskerk
di 09/08/22 20.15 Vincent de Vries Katwijk aan Zee Vredeskerk
di 09/08/22 20.00 Willeke Smits Middelburg Nieuwe Kerk
di 09/08/22 11.30 Wout van der Linden Elburg Orgelmuseum
wo 10/08/22 14.00 Albèrt Driessen Steenwijk Kleine Kerk
wo 10/08/22 20.00 Arjen Leistra Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
wo 10/08/22 20:15 Dick Koomans Amsterdam Basiliek van de H. Nicolaas
wo 10/08/22 20.00 Erwin Wiersinga Groningen Martinikerk
wo 10/08/22 13.00 Gert van Hoef Hoorn Oosterkerk
wo 10/08/22 20:00 Matthias Havinga Monnickendam Grote Kerk
wo 10/08/22 20:00 Minne Veldman Putten Oude Kerk
wo 10/08/22 20.00 Vincent de Vries Amersfoort Sint-Joriskerk
do 11/08/22 20.00 André Knevel en André de Jager Papendrecht Bethlehemkerk, Van der Palmstraat 1
do 11/08/22 12.00 Bas Koster Gouda St. Janskerk
do 11/08/22 20.15 Diederik Blankesteijn Harderwijk Grote Kerk
do 11/08/22 20.00 Jos Moeke Oosterend Martinikerk
do 11/08/22 15.00 Theo Jellema (orgel), Jay van Dam (fluit) Enkhuizen Westerkerk
do 11/08/22 16.00 Tymen Jan Bronda Haarlem Grote of St. Bavokerk
do 11/08/22 12.30 Vincent de Ridder MIDDELBURG Oostkerk
vr 12/08/22 20.00 Eeuwe Zijlstra Harlingen Grote Kerk
vr 12/08/22 20.00 Luuk Schuurman Nijverdal De Regenboog
vr 12/08/22 12:45 Maarten Wilmink Den Haag Grote Kerk
vr 12/08/22 12:45 Patrick Rice Groningen Martinikerk
vr 12/08/22 19.30 Sander van den Houten Hilversum Sint Vituskerk
vr 12/08/22 12.30 Wietse Ouwejan Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
za 13/08/22 15:00 Adolph Rots Appingedam Nicolaïtoren
za 13/08/22 20.00 Andre Knevel Zaltbommel Sint-Maartenskerk
za 13/08/22 19.30 Arjan Breukhoven Voorthuizen Gereformeerde kerk
za 13/08/22 13:00 Berry van Berkum Utrecht Nicolaïconcerten
za 13/08/22 13.15 Corné Jopse Bergen op Zoom St.-Gertrudiskerk
za 13/08/22 20.00 Evan Bogerd Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
za 13/08/22 19:30 Gert van Hoef Bellingwolde Magnuskerk
za 13/08/22 15.30 Jan Jansen Utrecht Domkerk
← Vorige | Pagina 8 van 15 | → Volgende