Agenda

Hieronder treft u de concerten aan die concertorganisaties aangemeld hebben. Links naar de website van de organisatie vindt u vrijwel altijd bij ‘Meer informatie’ als u op de naam van de uitvoerende(n) geklikt hebt. Het KVOK-bestuur heeft besloten de ZomerAgenda niet meer uit te geven. Wel worden de concertgegevens uit deze webagenda zonder meerkosten opgenomen in de digitale nieuwsbrief NotaBene.

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
vr 02/08/24 19:30 Jan Hage Hilversum Vituskerk
vr 02/08/24 20:00 Martien de Vos Beverwijk Grote Kerk
vr 02/08/24 12:00 Michael de Geest Vlissingen Sint Jacobskerk
vr 02/08/24 20:00 Minne Veldman Vollenhove Grote of Sint Nicolaaskerk
vr 02/08/24 20.00 Rien Donkersloot Delft Oude Kerk
vr 02/08/24 12.30 Stan Van Rompay Maastricht Onze-Lieve-Vrouwebasiliek
za 03/08/24 13.30 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
za 03/08/24 15:00 Colin M Andrews (USA) Den Haag Elandstraatkerk
za 03/08/24 20:00 Francesca Ajossa Putten Hersteld Hervormde Kerk
za 03/08/24 19.30 Gert van Hoef Voorthuizen Gereformeerde kerk
za 03/08/24 10.30 Henk Verhoef Valkkoog Kerkje
za 03/08/24 12.00 Henk Verhoef Haringhuizen Willibrorduskerk
za 03/08/24 14.30 Henk Verhoef t Veld RK St. Martinuskerk
za 03/08/24 20:00 IMOCG finale Groningen Martinikerk
za 03/08/24 20.00 uur Jan Spijker (orgel), Tjamke Roelofs (viool) Enkhuizen Zuiderkerk
za 03/08/24 15.30 Jos van der Kooy Utrecht Domkerk
za 03/08/24 16.00 Leendert Verduijn Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
za 03/08/24 17.00 Luuk Schuurman (orgel) Anne-Marie Evers (mezzosopraan) Zutphen Walburgiskerk
za 03/08/24 16.00 Mirjam Haag Uithuizen Jacobikerk
za 03/08/24 11.30 Philip Crozier Erkelenz (D) St. Lambertus
za 03/08/24 15.30 Sander Booij Dordrecht Grote Kerk
za 03/08/24 12.30/16.00 Simon Stelling en Alexander Schippers Alphen aan den Rijn Adventskerk
za 03/08/24 15.00 uur Wim Does Oostvoorne Dorpskerk
za 03/08/24 15:00 Wolfgang Seifen Hengelo St. Lambertusbasiliek
zo 04/08/24 16:00 Andries Bogerd Amsterdam De Duif
zo 04/08/24 15.00 Floris van Gils m.m.v. Theresa Ondruj (cello) Brüggen (D) St. Nikolaus
zo 04/08/24 17.00 Jonathan Scott Erkelenz (D) St. Lambertus
zo 04/08/24 14:00 - 16:30 Wibren Jonkers, Gertine Hoefnagel, Teus de Mik Deventer Lebuinuskerk
ma 05/08/24 19.00 uur Frans Haagen beiaard Brielle Sint-Catharijnetoren
ma 05/08/24 20.15 uur Gijs Boelen Brielle Sint-Catharijnekerk
ma 05/08/24 20:00 Minne Veldman Ommen Het Baken
ma 05/08/24 20.00 Peter van der Weide, Frits Haaze, Anja Haaze en gasten. (Sneekweekconcert) Sneek RK St. Martinuskerk-aan-de-Singel
ma 05/08/24 20.00 Willeke Smits Veenhuizen Koepelkerk
di 06/08/24 12.00 Gereon Krahforst Vaals Kopermolen
di 06/08/24 20:00 Gerwin van der Plaats Nijkerk Grote Kerk
di 06/08/24 20:15 Kees van Eersel Middelburg Nieuwe Kerk
di 06/08/24 13.30 Marie Petit Goes Grote of Maria Magdalenakerk
di 06/08/24 20:00 Minne Veldman Apeldoorn Grote Kerk
di 06/08/24 20.00 Philip Crozier Maastricht Onze-Lieve-Vrouwebasiliek
di 06/08/24 20:15 Teun en Teun op koororgel en fluit Nijmegen Stevenskerk
wo 07/08/24 20.00 Dirk Luijmes Groningen Martinikerk
wo 07/08/24 20:00 Harm Hoeve Amersfoort Sint-Joriskerk
wo 07/08/24 13.00 Henk van Zonneveld Hoorn Lutherse Kerk
wo 07/08/24 12:45 Jolanda Zwoferink Den Haag Kloosterkerk
wo 07/08/24 20.00 Klaas Remerie Maastricht St. Jan
wo 07/08/24 20:00 Léon Berben Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
wo 07/08/24 20:00 Minne Veldman Putten Oude Kerk
wo 07/08/24 20.15 Peter Dyke Amsterdam H. Nicolaasbasiliek
wo 07/08/24 20.00 Theo Jellema Helmond Lambertuskerk
wo 07/08/24 16:00 Willeke Smits Urk Bethelkerk
← Vorige | Pagina 8 van 14 | → Volgende

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
vr 02/08/24 19:30 Jan Hage Hilversum Vituskerk
vr 02/08/24 20:00 Martien de Vos Beverwijk Grote Kerk
vr 02/08/24 12:00 Michael de Geest Vlissingen Sint Jacobskerk
vr 02/08/24 20:00 Minne Veldman Vollenhove Grote of Sint Nicolaaskerk
vr 02/08/24 20.00 Rien Donkersloot Delft Oude Kerk
vr 02/08/24 12.30 Stan Van Rompay Maastricht Onze-Lieve-Vrouwebasiliek
za 03/08/24 13.30 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
za 03/08/24 15:00 Colin M Andrews (USA) Den Haag Elandstraatkerk
za 03/08/24 20:00 Francesca Ajossa Putten Hersteld Hervormde Kerk
za 03/08/24 19.30 Gert van Hoef Voorthuizen Gereformeerde kerk
za 03/08/24 10.30 Henk Verhoef Valkkoog Kerkje
za 03/08/24 12.00 Henk Verhoef Haringhuizen Willibrorduskerk
za 03/08/24 14.30 Henk Verhoef t Veld RK St. Martinuskerk
za 03/08/24 20:00 IMOCG finale Groningen Martinikerk
za 03/08/24 20.00 uur Jan Spijker (orgel), Tjamke Roelofs (viool) Enkhuizen Zuiderkerk
za 03/08/24 15.30 Jos van der Kooy Utrecht Domkerk
za 03/08/24 16.00 Leendert Verduijn Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
za 03/08/24 17.00 Luuk Schuurman (orgel) Anne-Marie Evers (mezzosopraan) Zutphen Walburgiskerk
za 03/08/24 16.00 Mirjam Haag Uithuizen Jacobikerk
za 03/08/24 11.30 Philip Crozier Erkelenz (D) St. Lambertus
za 03/08/24 15.30 Sander Booij Dordrecht Grote Kerk
za 03/08/24 12.30/16.00 Simon Stelling en Alexander Schippers Alphen aan den Rijn Adventskerk
za 03/08/24 15.00 uur Wim Does Oostvoorne Dorpskerk
za 03/08/24 15:00 Wolfgang Seifen Hengelo St. Lambertusbasiliek
zo 04/08/24 16:00 Andries Bogerd Amsterdam De Duif
zo 04/08/24 15.00 Floris van Gils m.m.v. Theresa Ondruj (cello) Brüggen (D) St. Nikolaus
zo 04/08/24 17.00 Jonathan Scott Erkelenz (D) St. Lambertus
zo 04/08/24 14:00 - 16:30 Wibren Jonkers, Gertine Hoefnagel, Teus de Mik Deventer Lebuinuskerk
ma 05/08/24 19.00 uur Frans Haagen beiaard Brielle Sint-Catharijnetoren
ma 05/08/24 20.15 uur Gijs Boelen Brielle Sint-Catharijnekerk
ma 05/08/24 20:00 Minne Veldman Ommen Het Baken
ma 05/08/24 20.00 Peter van der Weide, Frits Haaze, Anja Haaze en gasten. (Sneekweekconcert) Sneek RK St. Martinuskerk-aan-de-Singel
ma 05/08/24 20.00 Willeke Smits Veenhuizen Koepelkerk
di 06/08/24 12.00 Gereon Krahforst Vaals Kopermolen
di 06/08/24 20:00 Gerwin van der Plaats Nijkerk Grote Kerk
di 06/08/24 20:15 Kees van Eersel Middelburg Nieuwe Kerk
di 06/08/24 13.30 Marie Petit Goes Grote of Maria Magdalenakerk
di 06/08/24 20:00 Minne Veldman Apeldoorn Grote Kerk
di 06/08/24 20.00 Philip Crozier Maastricht Onze-Lieve-Vrouwebasiliek
di 06/08/24 20:15 Teun en Teun op koororgel en fluit Nijmegen Stevenskerk
wo 07/08/24 20.00 Dirk Luijmes Groningen Martinikerk
wo 07/08/24 20:00 Harm Hoeve Amersfoort Sint-Joriskerk
wo 07/08/24 13.00 Henk van Zonneveld Hoorn Lutherse Kerk
wo 07/08/24 12:45 Jolanda Zwoferink Den Haag Kloosterkerk
wo 07/08/24 20.00 Klaas Remerie Maastricht St. Jan
wo 07/08/24 20:00 Léon Berben Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
wo 07/08/24 20:00 Minne Veldman Putten Oude Kerk
wo 07/08/24 20.15 Peter Dyke Amsterdam H. Nicolaasbasiliek
wo 07/08/24 20.00 Theo Jellema Helmond Lambertuskerk
wo 07/08/24 16:00 Willeke Smits Urk Bethelkerk
← Vorige | Pagina 8 van 14 | → Volgende