Agenda

Hieronder treft u de concerten aan die concertorganisaties aangemeld hebben. Links naar de website van de organisatie vindt u vrijwel altijd bij ‘Meer informatie’ als u op de naam van de uitvoerende(n) geklikt hebt. Het KVOK-bestuur heeft besloten de ZomerAgenda niet meer uit te geven. Wel worden de concertgegevens uit deze webagenda zonder meerkosten opgenomen in de digitale nieuwsbrief NotaBene.

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
di 30/07/24 13.30 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
wo 31/07/24 15.00 Annemiek Zeldenrust Franeker Martinikerk
wo 31/07/24 20.15 Peter Van de Velde (orgel), Anastasiia Staroselska (mezzo-sopraan) Amsterdam H. Nicolaasbasiliek
wo 31/07/24 20.00 Willeke Smits Dordrecht Grote Kerk
wo 31/07/24 20:00 Willem Poot Edam Grote Kerk
do 01/08/24 15.00 Rina Ishii Enkhuizen Westerkerk
vr 02/08/24 12:30 Albèrt Driessen Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
vr 02/08/24 20.00 Evan Bogerd Goes Grote of Maria Magdalenakerk
vr 02/08/24 20:00 Frédéric Deschamps Hulst St. Willibrordusbasiliek
vr 02/08/24 20.00 Henk de Vries Harlingen Grote Kerk
vr 02/08/24 20:00 Martien de Vos Beverwijk Grote Kerk
vr 02/08/24 20.00 Rien Donkersloot Delft Oude Kerk
za 03/08/24 13.30 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
za 03/08/24 15:00 Colin M Andrews (USA) Den Haag Elandstraatkerk
za 03/08/24 19.30 Gert van Hoef Voorthuizen Gereformeerde kerk
za 03/08/24 15.30 Jos van der Kooy Utrecht Domkerk
za 03/08/24 16.00 Leendert Verduijn Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
za 03/08/24 16.00 Mirjam Haag Uithuizen Jacobikerk
za 03/08/24 15.30 Sander Booij Dordrecht Grote Kerk
za 03/08/24 15:00 Wolfgang Seifen Hengelo St. Lambertusbasiliek
zo 04/08/24 14:00 - 16:30 Wibren Jonkers, Gertine Hoefnagel, Teus de Mik Deventer Lebuinuskerk
ma 05/08/24 20.00 Peter van der Weide, Frits Haaze, Anja Haaze en gasten. (Sneekweekconcert) Sneek RK St. Martinuskerk-aan-de-Singel
di 06/08/24 20:00 Gerwin van der Plaats Nijkerk Grote Kerk
di 06/08/24 13.30 Marie Petit Goes Grote of Maria Magdalenakerk
wo 07/08/24 20.00 Dirk Luijmes Groningen Martinikerk
wo 07/08/24 20:00 Léon Berben Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
wo 07/08/24 20.15 Peter Dyke Amsterdam H. Nicolaasbasiliek
wo 07/08/24 20.00 Theo Jellema Helmond Lambertuskerk
vr 09/08/24 20.00 Bas de Vroome Delft Nieuwe Kerk
vr 09/08/24 12:30 Johan Smit Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
za 10/08/24 16.00 Balthasar Baumgartner Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
za 10/08/24 19.30 Bert Elbertsen Voorthuizen Gereformeerde kerk
za 10/08/24 20.00 Jan Hage Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
za 10/08/24 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
za 10/08/24 15.30 Jan Jansen Utrecht Domkerk
za 10/08/24 16.00 Jan Smid Uithuizen Jacobikerk
za 10/08/24 15.30 Niels de Klerk Dordrecht Grote Kerk
za 10/08/24 20.00 Theo Jellema Franeker Martinikerk
za 10/08/24 20.00 Theo Jellema Franeker Martinikerk
zo 11/08/24 15.00 Laurens de Man Enkhuizen Westerkerk
zo 11/08/24 15.00 Lidia Ksiazkiewicz Delft Maria van Jessekerk
zo 11/08/24 16:00 Willem Hormann Boxtel Sint-Petrusbasiliek
ma 12/08/24 20.00 Evert van de Veen Beekbergen Dorpskerk
di 13/08/24 10.00 - 12.00 Jos Moeke Veenendaal Oude kerk
wo 14/08/24 20.00 Erwin Wiersinga Dordrecht Grote Kerk
wo 14/08/24 20:00 Francesca Ajossa Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
wo 14/08/24 20.15 Willeke Smits Amsterdam H. Nicolaasbasiliek
do 15/08/24 15.00 Jan Hogendoorn Enkhuizen Westerkerk
do 15/08/24 20:00 Martin Mans Zuid-Scharwoude (NH) Kooger Kerk
vr 16/08/24 20:00 Evan Bogerd Beverwijk Grote Kerk

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
di 30/07/24 13.30 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
wo 31/07/24 15.00 Annemiek Zeldenrust Franeker Martinikerk
wo 31/07/24 20.15 Peter Van de Velde (orgel), Anastasiia Staroselska (mezzo-sopraan) Amsterdam H. Nicolaasbasiliek
wo 31/07/24 20.00 Willeke Smits Dordrecht Grote Kerk
wo 31/07/24 20:00 Willem Poot Edam Grote Kerk
do 01/08/24 15.00 Rina Ishii Enkhuizen Westerkerk
vr 02/08/24 12:30 Albèrt Driessen Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
vr 02/08/24 20.00 Evan Bogerd Goes Grote of Maria Magdalenakerk
vr 02/08/24 20:00 Frédéric Deschamps Hulst St. Willibrordusbasiliek
vr 02/08/24 20.00 Henk de Vries Harlingen Grote Kerk
vr 02/08/24 20:00 Martien de Vos Beverwijk Grote Kerk
vr 02/08/24 20.00 Rien Donkersloot Delft Oude Kerk
za 03/08/24 13.30 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
za 03/08/24 15:00 Colin M Andrews (USA) Den Haag Elandstraatkerk
za 03/08/24 19.30 Gert van Hoef Voorthuizen Gereformeerde kerk
za 03/08/24 15.30 Jos van der Kooy Utrecht Domkerk
za 03/08/24 16.00 Leendert Verduijn Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
za 03/08/24 16.00 Mirjam Haag Uithuizen Jacobikerk
za 03/08/24 15.30 Sander Booij Dordrecht Grote Kerk
za 03/08/24 15:00 Wolfgang Seifen Hengelo St. Lambertusbasiliek
zo 04/08/24 14:00 - 16:30 Wibren Jonkers, Gertine Hoefnagel, Teus de Mik Deventer Lebuinuskerk
ma 05/08/24 20.00 Peter van der Weide, Frits Haaze, Anja Haaze en gasten. (Sneekweekconcert) Sneek RK St. Martinuskerk-aan-de-Singel
di 06/08/24 20:00 Gerwin van der Plaats Nijkerk Grote Kerk
di 06/08/24 13.30 Marie Petit Goes Grote of Maria Magdalenakerk
wo 07/08/24 20.00 Dirk Luijmes Groningen Martinikerk
wo 07/08/24 20:00 Léon Berben Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
wo 07/08/24 20.15 Peter Dyke Amsterdam H. Nicolaasbasiliek
wo 07/08/24 20.00 Theo Jellema Helmond Lambertuskerk
vr 09/08/24 20.00 Bas de Vroome Delft Nieuwe Kerk
vr 09/08/24 12:30 Johan Smit Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
za 10/08/24 16.00 Balthasar Baumgartner Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
za 10/08/24 19.30 Bert Elbertsen Voorthuizen Gereformeerde kerk
za 10/08/24 20.00 Jan Hage Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
za 10/08/24 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
za 10/08/24 15.30 Jan Jansen Utrecht Domkerk
za 10/08/24 16.00 Jan Smid Uithuizen Jacobikerk
za 10/08/24 15.30 Niels de Klerk Dordrecht Grote Kerk
za 10/08/24 20.00 Theo Jellema Franeker Martinikerk
za 10/08/24 20.00 Theo Jellema Franeker Martinikerk
zo 11/08/24 15.00 Laurens de Man Enkhuizen Westerkerk
zo 11/08/24 15.00 Lidia Ksiazkiewicz Delft Maria van Jessekerk
zo 11/08/24 16:00 Willem Hormann Boxtel Sint-Petrusbasiliek
ma 12/08/24 20.00 Evert van de Veen Beekbergen Dorpskerk
di 13/08/24 10.00 - 12.00 Jos Moeke Veenendaal Oude kerk
wo 14/08/24 20.00 Erwin Wiersinga Dordrecht Grote Kerk
wo 14/08/24 20:00 Francesca Ajossa Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
wo 14/08/24 20.15 Willeke Smits Amsterdam H. Nicolaasbasiliek
do 15/08/24 15.00 Jan Hogendoorn Enkhuizen Westerkerk
do 15/08/24 20:00 Martin Mans Zuid-Scharwoude (NH) Kooger Kerk
vr 16/08/24 20:00 Evan Bogerd Beverwijk Grote Kerk