Agenda

Hieronder treft u de concerten aan die concertorganisaties aangemeld hebben. Links naar de website van de organisatie vindt u vrijwel altijd bij ‘Meer informatie’ als u op de naam van de uitvoerende(n) geklikt hebt. Het KVOK-bestuur heeft besloten de ZomerAgenda niet meer uit te geven. Wel worden de concertgegevens uit deze webagenda zonder meerkosten opgenomen in de digitale nieuwsbrief NotaBene.

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
za 23/07/22 20.00 Willeke Smits Leens Petruskerk
zo 24/07/22 15.00 Andrés Cea Galán Enkhuizen Westerkerk
zo 24/07/22 14:00 Deelnemers Orgel-academie Noordbroek Nieuw Scheemda Kerk
zo 24/07/22 16.00 Geert Verhallen Gennep Sint Martinuskerk
zo 24/07/22 16.00 Maurits Bunt Boxtel Sint-Petrusbasiliek
zo 24/07/22 15:30 Orgelacademie Noordbroek Noordbroek Kerk
zo 24/07/22 15.30 Sander van den Houten Den Haag-Loosduinen Abdijkerk
zo 24/07/22 15:00 Stroud Choral Society (UK) Edam Grote Kerk
ma 25/07/22 20.00 Henk de Vries Sneek RK St. Martinus-aan-de-Singel
ma 25/07/22 20.00 Jorrit Woudt Beekbergen Hervormde kerk
ma 25/07/22 20:00 Martin Rost Groningen Akerk
ma 25/07/22 20.00 Wietse Meinardi Veenhuizen Koepelkerk
di 26/07/22 29/07/22 17. International Master Class of Organ Improvisation Schwäbisch Gmünd (July 26-29) Schwäbisch Gmünd Schwäbisch Gmünd
di 26/07/22 20.00 Adriaan Hoek Middelburg Nieuwe Kerk
di 26/07/22 13:30 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
di 26/07/22 20.00 Evan Bogerd Den Ham Hervormde kerk
di 26/07/22 20.00 Franz Danksagmüller & Gabriele Agrimonti Haarlem Grote of St. Bavokerk
di 26/07/22 20.00 Gert van Hoef Bolsward Martinikerk
di 26/07/22 20.00 Janno den Engelsman (orgel en beiaard) Laren (NH) Johanneskerk
di 26/07/22 11.30 Wibren Jonkers Elburg Orgelmuseum
di 26/07/22 20:00 Willeke Smits Terschelling Westerkerk
di 26/07/22 20.15 Wybe Kooijmans Katwijk aan Zee Vredeskerk
di 26/07/22 20.15 Wybe Kooijmans Katwijk aan Zee Vredeskerk
wo 27/07/22 20.00 Bob van der Linde Groningen Martinikerk
wo 27/07/22 20:15 David Adams Amsterdam Basiliek van de H. Nicolaas
wo 27/07/22 20.00 Jean-Luc Ho (Parijs) Middelburg Oostkerk
wo 27/07/22 20:00 Jeroen Koopman Edam Grote Kerk
wo 27/07/22 15.00 Jochem Schuurman Franeker Martinikerk
wo 27/07/22 11.45 Jos Maters Utrecht Museum Speelklok
wo 27/07/22 12.30 Leo van Doeselaar (orgel) en ensemble Haarlem Stadhuis, Gravenzaal
wo 27/07/22 16:00 Peter Eilander Urk Bethelkerk
wo 27/07/22 20.00 Rien Donkersloot Amersfoort Sint-Joriskerk
wo 27/07/22 14.00 Theo Jellema Steenwijk Kleine Kerk
do 28/07/22 20.00 Bernhard Haas & Wolfgang Zerer Haarlem Grote of St. Bavokerk
do 28/07/22 12.00 Gerben Budding (orgel), Marjon van der Linden (sopraan) Gouda St. Janskerk
do 28/07/22 22:00 Henk de Vries Zuidbroek Petruskerk
do 28/07/22 15.00 Jan van der Leek Enkhuizen Westerkerk
do 28/07/22 12.00 Jos Moeke Hilvarenbeek Petruskerk
do 28/07/22 12.30 Jos Vogel MIDDELBURG Oostkerk
do 28/07/22 20.15 Manuel Tomadin Harderwijk Grote Kerk
vr 29/07/22 20.00 Deelnemers aan de Excellence Class van de Internationale Zomeracademie Haarlem Haarlem Kathedrale Basiliek St.-Bavo
vr 29/07/22 20:00 Evan Bogerd Delft Nieuwe Kerk
vr 29/07/22 20.15 Excellence class van de Int. Zomeracademie Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
vr 29/07/22 19.30 Henk van Zonneveld Hilversum Sint Vituskerk
vr 29/07/22 12.30 Luuk Schuurman Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
vr 29/07/22 20.00 Mark Brandwijk Nijverdal De Regenboog
vr 29/07/22 20.00 Reitze Smits Hulst Basiliek
vr 29/07/22 12:45 Rik Melissant Den Haag Grote Kerk
vr 29/07/22 20.00 Willeke Smits Harlingen Grote Kerk
za 30/07/22 11.30 Adolph Rots Appingedam Nicolaïkerk
← Vorige | Pagina 5 van 15 | → Volgende

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
za 23/07/22 20.00 Willeke Smits Leens Petruskerk
zo 24/07/22 15.00 Andrés Cea Galán Enkhuizen Westerkerk
zo 24/07/22 14:00 Deelnemers Orgel-academie Noordbroek Nieuw Scheemda Kerk
zo 24/07/22 16.00 Geert Verhallen Gennep Sint Martinuskerk
zo 24/07/22 16.00 Maurits Bunt Boxtel Sint-Petrusbasiliek
zo 24/07/22 15:30 Orgelacademie Noordbroek Noordbroek Kerk
zo 24/07/22 15.30 Sander van den Houten Den Haag-Loosduinen Abdijkerk
zo 24/07/22 15:00 Stroud Choral Society (UK) Edam Grote Kerk
ma 25/07/22 20.00 Henk de Vries Sneek RK St. Martinus-aan-de-Singel
ma 25/07/22 20.00 Jorrit Woudt Beekbergen Hervormde kerk
ma 25/07/22 20:00 Martin Rost Groningen Akerk
ma 25/07/22 20.00 Wietse Meinardi Veenhuizen Koepelkerk
di 26/07/22 29/07/22 17. International Master Class of Organ Improvisation Schwäbisch Gmünd (July 26-29) Schwäbisch Gmünd Schwäbisch Gmünd
di 26/07/22 20.00 Adriaan Hoek Middelburg Nieuwe Kerk
di 26/07/22 13:30 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
di 26/07/22 20.00 Evan Bogerd Den Ham Hervormde kerk
di 26/07/22 20.00 Franz Danksagmüller & Gabriele Agrimonti Haarlem Grote of St. Bavokerk
di 26/07/22 20.00 Gert van Hoef Bolsward Martinikerk
di 26/07/22 20.00 Janno den Engelsman (orgel en beiaard) Laren (NH) Johanneskerk
di 26/07/22 11.30 Wibren Jonkers Elburg Orgelmuseum
di 26/07/22 20:00 Willeke Smits Terschelling Westerkerk
di 26/07/22 20.15 Wybe Kooijmans Katwijk aan Zee Vredeskerk
di 26/07/22 20.15 Wybe Kooijmans Katwijk aan Zee Vredeskerk
wo 27/07/22 20.00 Bob van der Linde Groningen Martinikerk
wo 27/07/22 20:15 David Adams Amsterdam Basiliek van de H. Nicolaas
wo 27/07/22 20.00 Jean-Luc Ho (Parijs) Middelburg Oostkerk
wo 27/07/22 20:00 Jeroen Koopman Edam Grote Kerk
wo 27/07/22 15.00 Jochem Schuurman Franeker Martinikerk
wo 27/07/22 11.45 Jos Maters Utrecht Museum Speelklok
wo 27/07/22 12.30 Leo van Doeselaar (orgel) en ensemble Haarlem Stadhuis, Gravenzaal
wo 27/07/22 16:00 Peter Eilander Urk Bethelkerk
wo 27/07/22 20.00 Rien Donkersloot Amersfoort Sint-Joriskerk
wo 27/07/22 14.00 Theo Jellema Steenwijk Kleine Kerk
do 28/07/22 20.00 Bernhard Haas & Wolfgang Zerer Haarlem Grote of St. Bavokerk
do 28/07/22 12.00 Gerben Budding (orgel), Marjon van der Linden (sopraan) Gouda St. Janskerk
do 28/07/22 22:00 Henk de Vries Zuidbroek Petruskerk
do 28/07/22 15.00 Jan van der Leek Enkhuizen Westerkerk
do 28/07/22 12.00 Jos Moeke Hilvarenbeek Petruskerk
do 28/07/22 12.30 Jos Vogel MIDDELBURG Oostkerk
do 28/07/22 20.15 Manuel Tomadin Harderwijk Grote Kerk
vr 29/07/22 20.00 Deelnemers aan de Excellence Class van de Internationale Zomeracademie Haarlem Haarlem Kathedrale Basiliek St.-Bavo
vr 29/07/22 20:00 Evan Bogerd Delft Nieuwe Kerk
vr 29/07/22 20.15 Excellence class van de Int. Zomeracademie Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
vr 29/07/22 19.30 Henk van Zonneveld Hilversum Sint Vituskerk
vr 29/07/22 12.30 Luuk Schuurman Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
vr 29/07/22 20.00 Mark Brandwijk Nijverdal De Regenboog
vr 29/07/22 20.00 Reitze Smits Hulst Basiliek
vr 29/07/22 12:45 Rik Melissant Den Haag Grote Kerk
vr 29/07/22 20.00 Willeke Smits Harlingen Grote Kerk
za 30/07/22 11.30 Adolph Rots Appingedam Nicolaïkerk
← Vorige | Pagina 5 van 15 | → Volgende