Agenda

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
26/09/20 15.00 Bert den Hertog Den Haag Elandstraatkerk
26/09/20 16.00 Henk Gijzen Leiden Marekerk
26/09/20 20.00 Jaap Kroonenburg Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
26/09/20 17.00 Jaap Zwart jr. 's-Hertogenbosch Grote Kerk
27/09/20 15.00 Henk Verhoef Edam Grote Kerk
01/10/20 20.00 Egon Smit (saxofoon) en Jonathan Kooman (orgel) Tiel Grote- of St. Maartenskerk
03/10/20 19.30 Dirk Out Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
04/10/20 15.00 André de Jager Rotterdam Fonteinkerk
09/10/20 20.00 Jos Moeke Geervliet Grote Kerk
09/10/20 16/10/20 Nowy Sącz: Second International Organ Duo Competition Nowy Sącz Lucjan Lipiński Hall & St. Casimir
10/10/20 20.00 Arjan Breukhoven Berkel en Rodenrijs Dorpskerk
10/10/20 20.00 Euwe en Sybolt de Jong Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
18/10/20 14.00 Henco de Berg Rotterdam Paradijskerk
31/10/20 16.00 Anton Doornhein (orgel), koor Brederode Consort + solisten Leiden Marekerk
31/10/20 20.00 Evert van de Veen Kampen Bovenkerk
05/11/20 20.00 Anja van der Maten (hobo) en Gonny van der Maten (orgel) Tiel Grote- of St. Maartenskerk
05/11/20 20.00 Gonny van der Maten (orgel) Anja van der Maten (hobo) Tiel Maartenskerk
05/11/20 07/11/20 Organ academy München with Ben van Oosten München St. Margaret
07/11/20 16.00 Sjaak van Duijn Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
15/11/20 14.00 Willeke Smits Rotterdam Paradijskerk
20/11/20 20.00 Minne Veldman Berghuizen (Dr) Gereformeerdekerk
21/11/20 19.30 Jos Moeke m.m.v. Rianne van Klaveren (dwarsfluit), Alisa van Dijk (viool) en Jaap Eilander (vleugel) Voorthuizen Hervormde Dorpskerk
28/11/20 19.30 Jos Moeke (orgel) m.m.v. Rianne van Klaveren (dwarsfluit) Zwijndrecht Oude kerk
28/11/20 16.00 Peter Ouwerkerk Leiden Marekerk
10/12/20 20.00 Tiels Vocaal Ensemble o.l.v. Ben Middeldorp en Jonathan Kooman (orgel) Tiel Grote- of St. Maartenskerk
19/12/20 20.00 Jaap Kroonenburg Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
20/12/20 15.00 Bert den Hertog Den Haag Elandstraatkerk
20/12/20 14.00 Geert Bierling Rotterdam Paradijskerk
20/12/20 15.00 Jolanda Zwoferink Oostvoorne Dorpskerk
26/12/20 19.30 Minne Veldman Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
01/04/21 30/09/21 12th Mikael Tariverdiev International Organ Competition.  Kansas, Hamburg, Kaliningrad -
19/12/21 15.00 Jolanda Zwoferink Oostvoorne Dorpskerk
18/12/22 15.00 Jolanda Zwoferink Oostvoorne Dorpskerk
← Vorige | Pagina 5 van 5

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
26/09/20 15.00 Bert den Hertog Den Haag Elandstraatkerk
26/09/20 16.00 Henk Gijzen Leiden Marekerk
26/09/20 20.00 Jaap Kroonenburg Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
26/09/20 17.00 Jaap Zwart jr. 's-Hertogenbosch Grote Kerk
27/09/20 15.00 Henk Verhoef Edam Grote Kerk
01/10/20 20.00 Egon Smit (saxofoon) en Jonathan Kooman (orgel) Tiel Grote- of St. Maartenskerk
03/10/20 19.30 Dirk Out Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
04/10/20 15.00 André de Jager Rotterdam Fonteinkerk
09/10/20 20.00 Jos Moeke Geervliet Grote Kerk
09/10/20 16/10/20 Nowy Sącz: Second International Organ Duo Competition Nowy Sącz Lucjan Lipiński Hall & St. Casimir
10/10/20 20.00 Arjan Breukhoven Berkel en Rodenrijs Dorpskerk
10/10/20 20.00 Euwe en Sybolt de Jong Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
18/10/20 14.00 Henco de Berg Rotterdam Paradijskerk
31/10/20 16.00 Anton Doornhein (orgel), koor Brederode Consort + solisten Leiden Marekerk
31/10/20 20.00 Evert van de Veen Kampen Bovenkerk
05/11/20 20.00 Anja van der Maten (hobo) en Gonny van der Maten (orgel) Tiel Grote- of St. Maartenskerk
05/11/20 20.00 Gonny van der Maten (orgel) Anja van der Maten (hobo) Tiel Maartenskerk
05/11/20 07/11/20 Organ academy München with Ben van Oosten München St. Margaret
07/11/20 16.00 Sjaak van Duijn Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
15/11/20 14.00 Willeke Smits Rotterdam Paradijskerk
20/11/20 20.00 Minne Veldman Berghuizen (Dr) Gereformeerdekerk
21/11/20 19.30 Jos Moeke m.m.v. Rianne van Klaveren (dwarsfluit), Alisa van Dijk (viool) en Jaap Eilander (vleugel) Voorthuizen Hervormde Dorpskerk
28/11/20 19.30 Jos Moeke (orgel) m.m.v. Rianne van Klaveren (dwarsfluit) Zwijndrecht Oude kerk
28/11/20 16.00 Peter Ouwerkerk Leiden Marekerk
10/12/20 20.00 Tiels Vocaal Ensemble o.l.v. Ben Middeldorp en Jonathan Kooman (orgel) Tiel Grote- of St. Maartenskerk
19/12/20 20.00 Jaap Kroonenburg Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
20/12/20 15.00 Bert den Hertog Den Haag Elandstraatkerk
20/12/20 14.00 Geert Bierling Rotterdam Paradijskerk
20/12/20 15.00 Jolanda Zwoferink Oostvoorne Dorpskerk
26/12/20 19.30 Minne Veldman Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
01/04/21 30/09/21 12th Mikael Tariverdiev International Organ Competition.  Kansas, Hamburg, Kaliningrad -
19/12/21 15.00 Jolanda Zwoferink Oostvoorne Dorpskerk
18/12/22 15.00 Jolanda Zwoferink Oostvoorne Dorpskerk
← Vorige | Pagina 5 van 5