Agenda

Van de hieronder vermelde concerten is het de redactie niet bekend of ze doorgaan. Mogelijk worden ze online uitgezonden. In alle gevallen wordt aangeraden u via de website van de concertorganisatie op de hoogte te stellen of het concert doorgaat. Links naar de website van de organisatie vindt u vrijwel altijd bij ‘Meer informatie’ als u op de naam van de uitvoerende(n) geklikt hebt.

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
04/09/20 20.00 André de Jager & Martin Mans Papendrecht Bethlehemkerk
04/09/20 20.00 Gerrit Hoving Elst Grote Kerk,
04/09/20 20.00 Krzysztof Urbaniak ( Polen) Beverwijk Grote Kerk
05/09/20 20.00 Arjan Breukhoven en Sander van Marion Berkel en Rodenrijs Dorpskerk
05/09/20 13.00 Berry van Berkum Utrecht Nicolaikerk
05/09/20 13.00 Berry van Berkum Utrecht Nicolaïkerk
05/09/20 15.30 Boudewijn Zwart Dordrecht Grote Kerk
05/09/20 15.00 Iddo van der Giessen en Ambitus Orgelconcours-finalisten (tot 15 jaar): Thirsa Brokking, Casper Struijk en Leanne Pul Rotterdam Goede Herderkerk
05/09/20 16.00 Jan Hendrik van de Kamp (orgel) & Ruud Bergamo (saxofoon) Brielle Sint-Catharijnekerk
05/09/20 16.00 Marc Fitze Haarlem Kathedrale Basiliek St.-Bavo
07/09/20 20.15 Jamie de Goei Brielle Sint-Catharijnekerk
08/09/20 20.30 Petra Veenswijk Nijmegen Sint Stevenskerk
09/09/20 20.00 Jos Moeke (orgel), Liselotte Rokyta (panfluit), Rianne van Klaveren (dwarsfluit) Uddel Hervormde Dorpskerk
09/09/20 10.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk aan het Museumpark
12/09/20 Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
12/09/20 16.00 Cor de Vries Lisse Sint-Agathakerk
12/09/20 14.00 Eric Koevoets Rotterdam Lambertuskerk
12/09/20 14.00 Het Orgel Trio Utrecht Nicolaïkerk
12/09/20 14.00 Het Orgel Trio + Brass. Berry van Berkum (orgel), Steven Kamperman (klarinet), Dion Nijland (contrabas), Joost Buis (trombone), Ruben Drenth (trompet) Utrecht Nicolaïkerk
12/09/20 17.00 Jamie de Goei 's-Hertogenbosch Grote Kerk
12/09/20 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
12/09/20 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
12/09/20 16.00 Janno den Engelsman Bergen op Zoom St.-Gertrudiskerk
12/09/20 12.00 Ko Zwanenburg Utrecht Nicolaïkerk
12/09/20 12.00 Ko Zwanenburg Utrecht Nicolaïkerk
12/09/20 16.00 Stephan van de Wijgert, Haarlem Kathedrale Basiliek St.-Bavo
12/09/20 14:00 Tommy van Doorn Boxtel Sint-Petrusbasiliek
12/09/20 16.00 Vincent de Ridder Brielle Sint-Catharijnekerk
13/09/20 15.30 Henk Verhoef Westwoud H. Martinuskerk
13/09/20 15.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk aan het Museumpark
13/09/20 15.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk aan het Museumpark
14/09/20 20.15 Jan Pieter Lanooij Brielle Sint-Catharijnekerk
14/09/20 20.00 Jan Verschuren Sneek RK St. Martinuskerk-aan-de-Singel
15/09/20 20.30 Joost Langeveld Nijmegen Sint Stevenskerk
16/09/20 20.00 Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
19/09/20 20.00 Herman Kamp Kampen Nieuwe Kerk
19/09/20 19.30 Jos Moeke Zierikzee Nieuwe kerk
19/09/20 16.00 Tjeerd van der Ploeg Haarlem Kathedrale Basiliek St.-Bavo
20/09/20 15.30 Rien Donkersloot Soest Oude Kerk
21/09/20 20.15 Evan Bogerd Brielle Sint-Catharijnekerk
22/09/20 20.00 Gerben Mourik m.m.v. Vrouwenkoor La Confiance o.l.v. Eric Koevoets Rotterdam Lambertuskerk
22/09/20 20.00 Jolanda Zwoferink Duderstadt Basilika St. Cyriakus
23/09/20 20.00 Henco de Berg Schwerin Dom
26/09/20 15.00 Bert den Hertog Den Haag Elandstraatkerk
26/09/20 16.00 Henk Gijzen Leiden Marekerk
26/09/20 17.00 Jaap Zwart jr. 's-Hertogenbosch Grote Kerk
26/09/20 11.00 Léon Berben Beek, Zuid-Limburg Protestantse Kerk, Raadhuisstraat 28
26/09/20 16.00 Marjan Fey, Jos van der Kooy IJsselstein St. Nicolaasbasiliek
26/09/20 20.15 Ton van Eck m.m.v. Maarten Elzinga & Arthur Kerklaan trompet Haarlem Kathedrale Basiliek St.-Bavo
27/09/20 15.30 Frank van Wijk Purmerend Nicolaaskerk Purmerend

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
04/09/20 20.00 André de Jager & Martin Mans Papendrecht Bethlehemkerk
04/09/20 20.00 Gerrit Hoving Elst Grote Kerk,
04/09/20 20.00 Krzysztof Urbaniak ( Polen) Beverwijk Grote Kerk
05/09/20 20.00 Arjan Breukhoven en Sander van Marion Berkel en Rodenrijs Dorpskerk
05/09/20 13.00 Berry van Berkum Utrecht Nicolaikerk
05/09/20 13.00 Berry van Berkum Utrecht Nicolaïkerk
05/09/20 15.30 Boudewijn Zwart Dordrecht Grote Kerk
05/09/20 15.00 Iddo van der Giessen en Ambitus Orgelconcours-finalisten (tot 15 jaar): Thirsa Brokking, Casper Struijk en Leanne Pul Rotterdam Goede Herderkerk
05/09/20 16.00 Jan Hendrik van de Kamp (orgel) & Ruud Bergamo (saxofoon) Brielle Sint-Catharijnekerk
05/09/20 16.00 Marc Fitze Haarlem Kathedrale Basiliek St.-Bavo
07/09/20 20.15 Jamie de Goei Brielle Sint-Catharijnekerk
08/09/20 20.30 Petra Veenswijk Nijmegen Sint Stevenskerk
09/09/20 20.00 Jos Moeke (orgel), Liselotte Rokyta (panfluit), Rianne van Klaveren (dwarsfluit) Uddel Hervormde Dorpskerk
09/09/20 10.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk aan het Museumpark
12/09/20 Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
12/09/20 16.00 Cor de Vries Lisse Sint-Agathakerk
12/09/20 14.00 Eric Koevoets Rotterdam Lambertuskerk
12/09/20 14.00 Het Orgel Trio Utrecht Nicolaïkerk
12/09/20 14.00 Het Orgel Trio + Brass. Berry van Berkum (orgel), Steven Kamperman (klarinet), Dion Nijland (contrabas), Joost Buis (trombone), Ruben Drenth (trompet) Utrecht Nicolaïkerk
12/09/20 17.00 Jamie de Goei 's-Hertogenbosch Grote Kerk
12/09/20 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
12/09/20 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
12/09/20 16.00 Janno den Engelsman Bergen op Zoom St.-Gertrudiskerk
12/09/20 12.00 Ko Zwanenburg Utrecht Nicolaïkerk
12/09/20 12.00 Ko Zwanenburg Utrecht Nicolaïkerk
12/09/20 16.00 Stephan van de Wijgert, Haarlem Kathedrale Basiliek St.-Bavo
12/09/20 14:00 Tommy van Doorn Boxtel Sint-Petrusbasiliek
12/09/20 16.00 Vincent de Ridder Brielle Sint-Catharijnekerk
13/09/20 15.30 Henk Verhoef Westwoud H. Martinuskerk
13/09/20 15.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk aan het Museumpark
13/09/20 15.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk aan het Museumpark
14/09/20 20.15 Jan Pieter Lanooij Brielle Sint-Catharijnekerk
14/09/20 20.00 Jan Verschuren Sneek RK St. Martinuskerk-aan-de-Singel
15/09/20 20.30 Joost Langeveld Nijmegen Sint Stevenskerk
16/09/20 20.00 Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
19/09/20 20.00 Herman Kamp Kampen Nieuwe Kerk
19/09/20 19.30 Jos Moeke Zierikzee Nieuwe kerk
19/09/20 16.00 Tjeerd van der Ploeg Haarlem Kathedrale Basiliek St.-Bavo
20/09/20 15.30 Rien Donkersloot Soest Oude Kerk
21/09/20 20.15 Evan Bogerd Brielle Sint-Catharijnekerk
22/09/20 20.00 Gerben Mourik m.m.v. Vrouwenkoor La Confiance o.l.v. Eric Koevoets Rotterdam Lambertuskerk
22/09/20 20.00 Jolanda Zwoferink Duderstadt Basilika St. Cyriakus
23/09/20 20.00 Henco de Berg Schwerin Dom
26/09/20 15.00 Bert den Hertog Den Haag Elandstraatkerk
26/09/20 16.00 Henk Gijzen Leiden Marekerk
26/09/20 17.00 Jaap Zwart jr. 's-Hertogenbosch Grote Kerk
26/09/20 11.00 Léon Berben Beek, Zuid-Limburg Protestantse Kerk, Raadhuisstraat 28
26/09/20 16.00 Marjan Fey, Jos van der Kooy IJsselstein St. Nicolaasbasiliek
26/09/20 20.15 Ton van Eck m.m.v. Maarten Elzinga & Arthur Kerklaan trompet Haarlem Kathedrale Basiliek St.-Bavo
27/09/20 15.30 Frank van Wijk Purmerend Nicolaaskerk Purmerend