Agenda

Van de hieronder vermelde concerten is het de redactie niet bekend of ze doorgaan. Mogelijk worden ze online uitgezonden. In alle gevallen wordt aangeraden u via de website van de concertorganisatie op de hoogte te stellen of het concert doorgaat. Links naar de website van de organisatie vindt u vrijwel altijd bij ‘Meer informatie’ als u op de naam van de uitvoerende(n) geklikt hebt.

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
03/09/21 19.30 Maurits Bunt Hilversum Sint Vituskerk
04/09/21 20.00 Arjan Breukhoven en Marten Smeding Berkel en Rodenrijs Dorpskerk
04/09/21 08:00 Marco den Toom en André van Vliet Kampen Bovenkerk
05/09/21 10/09/21 Huitième Concours international d’orgue de Dudelange Dudelange Saint-Martin
07/09/21 20.30 Jetty Podt Nijmegen Sint Stevenskerk
08/09/21 20.00 Wolfgang Zerer Groningen Martinikerk
10/09/21 19.30 Ton van Eck Hilversum Sint Vituskerk
11/09/21 15.30 Andries Bogerd , Lukas Jan Schoonbeek en Carlos Fernández Bollo, studenten Prins Clausconservatorium Groningen Utrecht Domkerk
11/09/21 14.00 Eric Koevoets Rotterdam Lambertuskerk
11/09/21 20.00 Jaap Zwart Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
11/09/21 14.00 Tommy van Doorn, orgel en harmonium Boxtel Sint Petrusbasiliek
15/09/21 20.00 Ben van Oosten Groningen Martinikerk
16/09/21 20.00 Willem van Twillert Zaandam Oostzijderkerk
24/09/21 20.00 Eric Koevoets (orgel), Jenny Haisma (sopraan) Rotterdam Lambertuskerk
25/09/21 20.00 Hayo Boerema Kampen Nieuwe Kerk
25/09/21 20.00 Jaap Kroonenburg Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
25/09/21 19.30 Jan van Westenbrugge en Jos Moeke Zierikzee Nieuwe kerk
25/09/21 20.00 Martien de Vos Rotterdam Paradijskerk
26/09/21 16.00 Peter van de Velde Boxtel Sint Petrusbasiliek
08/10/21 20.00 Jos Moeke Geervliet Grote Kerk
09/10/21 20.00 Arjan Breukhoven Berkel en Rodenrijs Dorpskerk
09/10/21 20.00 Euwe en Sybolt de Jong Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
10/10/21 16.00 Tommy van Doorn (orgel), Rianne Wilbers (sopraan) Boxtel Sint Petrusbasiliek
17/10/21 14.00 Willeke Smits Rotterdam Paradijskerk
20/11/21 19.30 Jos Moeke m.m.v. Rianne van Klaveren (dwarsfluit), Alisa van Dijk (viool) en Jaap Eilander (vleugel) Voorthuizen Hervormde kerk
21/11/21 14.00 Geert Bierling Rotterdam Paradijskerk
27/11/21 19.30 Jos Moeke (orgel) m.m.v. Rianne van Klaveren (dwarsfluit) Zwijndrecht Oude kerk
27/11/21 14.00 Tommy van Doorn Boxtel Sint Petrusbasiliek
18/12/21 14.00 Tommy van Doorn Boxtel Sint Petrusbasiliek
19/12/21 20.00 Jaap Kroonenburg Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
19/12/21 15.00 Jolanda Zwoferink Oostvoorne Dorpskerk
27/12/21 15.30 Jos Moeke Breukelen Pieterskerk
01/01/22 19.30 Jos Moeke Bolsward Martinikerk
08/01/22 14.00 Tommy van Doorn Boxtel Sint Petrusbasiliek
02/04/22 14.00 Tommy van Doorn Boxtel Sint Petrusbasiliek
18/12/22 15.00 Jolanda Zwoferink Oostvoorne Dorpskerk
← Vorige | Pagina 3 van 3

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
03/09/21 19.30 Maurits Bunt Hilversum Sint Vituskerk
04/09/21 20.00 Arjan Breukhoven en Marten Smeding Berkel en Rodenrijs Dorpskerk
04/09/21 08:00 Marco den Toom en André van Vliet Kampen Bovenkerk
05/09/21 10/09/21 Huitième Concours international d’orgue de Dudelange Dudelange Saint-Martin
07/09/21 20.30 Jetty Podt Nijmegen Sint Stevenskerk
08/09/21 20.00 Wolfgang Zerer Groningen Martinikerk
10/09/21 19.30 Ton van Eck Hilversum Sint Vituskerk
11/09/21 15.30 Andries Bogerd , Lukas Jan Schoonbeek en Carlos Fernández Bollo, studenten Prins Clausconservatorium Groningen Utrecht Domkerk
11/09/21 14.00 Eric Koevoets Rotterdam Lambertuskerk
11/09/21 20.00 Jaap Zwart Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
11/09/21 14.00 Tommy van Doorn, orgel en harmonium Boxtel Sint Petrusbasiliek
15/09/21 20.00 Ben van Oosten Groningen Martinikerk
16/09/21 20.00 Willem van Twillert Zaandam Oostzijderkerk
24/09/21 20.00 Eric Koevoets (orgel), Jenny Haisma (sopraan) Rotterdam Lambertuskerk
25/09/21 20.00 Hayo Boerema Kampen Nieuwe Kerk
25/09/21 20.00 Jaap Kroonenburg Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
25/09/21 19.30 Jan van Westenbrugge en Jos Moeke Zierikzee Nieuwe kerk
25/09/21 20.00 Martien de Vos Rotterdam Paradijskerk
26/09/21 16.00 Peter van de Velde Boxtel Sint Petrusbasiliek
08/10/21 20.00 Jos Moeke Geervliet Grote Kerk
09/10/21 20.00 Arjan Breukhoven Berkel en Rodenrijs Dorpskerk
09/10/21 20.00 Euwe en Sybolt de Jong Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
10/10/21 16.00 Tommy van Doorn (orgel), Rianne Wilbers (sopraan) Boxtel Sint Petrusbasiliek
17/10/21 14.00 Willeke Smits Rotterdam Paradijskerk
20/11/21 19.30 Jos Moeke m.m.v. Rianne van Klaveren (dwarsfluit), Alisa van Dijk (viool) en Jaap Eilander (vleugel) Voorthuizen Hervormde kerk
21/11/21 14.00 Geert Bierling Rotterdam Paradijskerk
27/11/21 19.30 Jos Moeke (orgel) m.m.v. Rianne van Klaveren (dwarsfluit) Zwijndrecht Oude kerk
27/11/21 14.00 Tommy van Doorn Boxtel Sint Petrusbasiliek
18/12/21 14.00 Tommy van Doorn Boxtel Sint Petrusbasiliek
19/12/21 20.00 Jaap Kroonenburg Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
19/12/21 15.00 Jolanda Zwoferink Oostvoorne Dorpskerk
27/12/21 15.30 Jos Moeke Breukelen Pieterskerk
01/01/22 19.30 Jos Moeke Bolsward Martinikerk
08/01/22 14.00 Tommy van Doorn Boxtel Sint Petrusbasiliek
02/04/22 14.00 Tommy van Doorn Boxtel Sint Petrusbasiliek
18/12/22 15.00 Jolanda Zwoferink Oostvoorne Dorpskerk
← Vorige | Pagina 3 van 3