Agenda

Van de hieronder vermelde concerten is het de redactie niet bekend of ze doorgaan. Mogelijk worden ze online uitgezonden. In alle gevallen wordt aangeraden u via de website van de concertorganisatie op de hoogte te stellen of het concert doorgaat. Links naar de website van de organisatie vindt u vrijwel altijd bij ‘Meer informatie’ als u op de naam van de uitvoerende(n) geklikt hebt.

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
14/08/21 15.30 Arno van Wijk Dordrecht Grote Kerk
14/08/21 17.00 Dariusz Bąkowski-Kois Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
14/08/21 15.30 Gerwin Hoekstra Utrecht Domkerk
14/08/21 20.00 Hayo Boerema Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
14/08/21 17:00 uur Jan Pieter Lanooy, Baderorgel en Catelijn van Berkel, mezzosopraan Zutphen Walburgiskerk
14/08/21 20.00 Jan Spijker (orgel), Marit Broekroelofs en Marike Tuin (Cello/Gamba) Enkhuizen Zuiderkerk
14/08/21 20:00 Jochem Schuurman Putten Hersteld Hervormde kerk Putten, Henslare 2, 3882 PK, Putten
14/08/21 13.00 Petra Veenswijk Utrecht Nicolaikerk
14/08/21 19.30 Tjaco van der Weerd Voorthuizen Gereformeerde kerk
14/08/21 19.30 Willem Harold Boog & Hendrikus Jonker Zeist Oosterkerk
15/08/21 15:30 Alexander de Bie Den Haag-Loosduinen Abdijkerk
15/08/21 15.30 Jan Jansen Soest Oude Kerk
16/08/21 20.00 Bernard Winsemius Veenhuizen Koepelkerk
16/08/21 19.00 Bob van der Linde Brielle Sint-Catharijnetoren
16/08/21 20.15 Matthias Havinga Brielle Sint-Catharijnekerk
17/08/21 20.30 Erik Jan Eradus Nijmegen Sint Stevenskerk
17/08/21 20.00 Jos van der Kooy Bolsward Martinikerk
17/08/21 12.45 Ruud Huijbrechts Rotterdam Laurenskerk
18/08/21 20:00 uur Dick Sanderman Amersfoort St.-Joriskerk
18/08/21 20.00 Matteo Imbruno Dordrecht Grote Kerk
18/08/21 18/08/21 Pieter Heykoop Kampen Bovenkerk
19/08/21 20.00 Bram de Wolf Middelburg Sint Augustinuskerk (voormalig Lutherse Kerk, Zuidsingel 70)
19/08/21 20:00 Gerben Budding Kampen Bovenkerk
19/08/21 20.15 Gerben Mourik Harderwijk Grote Kerk
19/08/21 20:00-21:00 Jan Hage Delft Oude Kerk
19/08/21 20.00 Peter van de Velde Hoorn Koepelkerk
20/08/21 19.30 Bram Brandemann Hilversum Sint Vituskerk
20/08/21 20.00 Gerwin Hoekstra Beverwijk Grote Kerk
20/08/21 20.00 Maarten Wilmink Nijverdal Regenboogkerk
20/08/21 15.00 Pieter Rynja Enkhuizen Zuiderkerk
20/08/21 12.45 Willem Poot Breukelen Pieterskerk
21/08/21 21/08/21 6 jonge organisten -3e editie- Kampen Bovenkerk
21/08/21 19.30 uur André de Jager Zeist Oosterkerk, Woudenbergseweg 44
21/08/21 19.30 André de Jager Zeist Oosterkerk
21/08/21 20:00 Arjen Leistra Putten Hersteld Hervormde kerk Putten, Henslare 2, 3882 PK, Putten
21/08/21 15.30 Erik van Bruggen Dordrecht Grote Kerk
21/08/21 19.30 Evert van de Veen (verzoekprogramma) Voorthuizen Gereformeerde kerk
21/08/21 17.00 Giles Brightwell Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
21/08/21 13.00 Jaco van Leeuwen Utrecht Nicolaikerk
21/08/21 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
21/08/21 19.30 Jos Moeke (orgel), Rianne van Klaveren (dwarsfluit) Nunspeet Hervormde Dorpskerk
21/08/21 15.00 Theo Jellema Wirdum (Fr) Sint-Martinuskerk
21/08/21 17:00 uur Victor Baena, Baderorgel en Lisette Carlebur, viool Zutphen Walburgiskerk
21/08/21 17:00 uur Victor Baena, Baderorgel en Lisette Carlebur, viool Zutphen Walburgiskerk
21/08/21 16.00 Vincent de Ridder Brielle Sint-Catharijnekerk
21/08/21 20.00 Wout van der Linden Zaltbommel Sint-Maartenskerk
22/08/21 15:30 Jeroen de Haan Den Haag-Loosduinen Abdijkerk
22/08/21 16.00 Tommy van Doorn, beiaard Boxtel Sint Petrusbasiliek
23/08/21 19.00 André Kukolja Brielle Sint-Catharijnetoren
23/08/21 20.00 Bob van der Linde Sneek PKN Martinikerk

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
14/08/21 15.30 Arno van Wijk Dordrecht Grote Kerk
14/08/21 17.00 Dariusz Bąkowski-Kois Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
14/08/21 15.30 Gerwin Hoekstra Utrecht Domkerk
14/08/21 20.00 Hayo Boerema Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
14/08/21 17:00 uur Jan Pieter Lanooy, Baderorgel en Catelijn van Berkel, mezzosopraan Zutphen Walburgiskerk
14/08/21 20.00 Jan Spijker (orgel), Marit Broekroelofs en Marike Tuin (Cello/Gamba) Enkhuizen Zuiderkerk
14/08/21 20:00 Jochem Schuurman Putten Hersteld Hervormde kerk Putten, Henslare 2, 3882 PK, Putten
14/08/21 13.00 Petra Veenswijk Utrecht Nicolaikerk
14/08/21 19.30 Tjaco van der Weerd Voorthuizen Gereformeerde kerk
14/08/21 19.30 Willem Harold Boog & Hendrikus Jonker Zeist Oosterkerk
15/08/21 15:30 Alexander de Bie Den Haag-Loosduinen Abdijkerk
15/08/21 15.30 Jan Jansen Soest Oude Kerk
16/08/21 20.00 Bernard Winsemius Veenhuizen Koepelkerk
16/08/21 19.00 Bob van der Linde Brielle Sint-Catharijnetoren
16/08/21 20.15 Matthias Havinga Brielle Sint-Catharijnekerk
17/08/21 20.30 Erik Jan Eradus Nijmegen Sint Stevenskerk
17/08/21 20.00 Jos van der Kooy Bolsward Martinikerk
17/08/21 12.45 Ruud Huijbrechts Rotterdam Laurenskerk
18/08/21 20:00 uur Dick Sanderman Amersfoort St.-Joriskerk
18/08/21 20.00 Matteo Imbruno Dordrecht Grote Kerk
18/08/21 18/08/21 Pieter Heykoop Kampen Bovenkerk
19/08/21 20.00 Bram de Wolf Middelburg Sint Augustinuskerk (voormalig Lutherse Kerk, Zuidsingel 70)
19/08/21 20:00 Gerben Budding Kampen Bovenkerk
19/08/21 20.15 Gerben Mourik Harderwijk Grote Kerk
19/08/21 20:00-21:00 Jan Hage Delft Oude Kerk
19/08/21 20.00 Peter van de Velde Hoorn Koepelkerk
20/08/21 19.30 Bram Brandemann Hilversum Sint Vituskerk
20/08/21 20.00 Gerwin Hoekstra Beverwijk Grote Kerk
20/08/21 20.00 Maarten Wilmink Nijverdal Regenboogkerk
20/08/21 15.00 Pieter Rynja Enkhuizen Zuiderkerk
20/08/21 12.45 Willem Poot Breukelen Pieterskerk
21/08/21 21/08/21 6 jonge organisten -3e editie- Kampen Bovenkerk
21/08/21 19.30 uur André de Jager Zeist Oosterkerk, Woudenbergseweg 44
21/08/21 19.30 André de Jager Zeist Oosterkerk
21/08/21 20:00 Arjen Leistra Putten Hersteld Hervormde kerk Putten, Henslare 2, 3882 PK, Putten
21/08/21 15.30 Erik van Bruggen Dordrecht Grote Kerk
21/08/21 19.30 Evert van de Veen (verzoekprogramma) Voorthuizen Gereformeerde kerk
21/08/21 17.00 Giles Brightwell Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
21/08/21 13.00 Jaco van Leeuwen Utrecht Nicolaikerk
21/08/21 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
21/08/21 19.30 Jos Moeke (orgel), Rianne van Klaveren (dwarsfluit) Nunspeet Hervormde Dorpskerk
21/08/21 15.00 Theo Jellema Wirdum (Fr) Sint-Martinuskerk
21/08/21 17:00 uur Victor Baena, Baderorgel en Lisette Carlebur, viool Zutphen Walburgiskerk
21/08/21 17:00 uur Victor Baena, Baderorgel en Lisette Carlebur, viool Zutphen Walburgiskerk
21/08/21 16.00 Vincent de Ridder Brielle Sint-Catharijnekerk
21/08/21 20.00 Wout van der Linden Zaltbommel Sint-Maartenskerk
22/08/21 15:30 Jeroen de Haan Den Haag-Loosduinen Abdijkerk
22/08/21 16.00 Tommy van Doorn, beiaard Boxtel Sint Petrusbasiliek
23/08/21 19.00 André Kukolja Brielle Sint-Catharijnetoren
23/08/21 20.00 Bob van der Linde Sneek PKN Martinikerk