Agenda

Van de hieronder vermelde concerten is het de redactie niet bekend of ze doorgaan. Mogelijk worden ze online uitgezonden. In alle gevallen wordt aangeraden u via de website van de concertorganisatie op de hoogte te stellen of het concert doorgaat. Links naar de website van de organisatie vindt u vrijwel altijd bij ‘Meer informatie’ als u op de naam van de uitvoerende(n) geklikt hebt.

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
22/08/20 19.30 Evert van de Veen Voorthuizen Gereformeerde kerk
22/08/20 12.45 Geerten van de Wetering Den Haag Kloosterkerk
22/08/20 20.00 Gerwin van der Plaats – Evelyn Heuvelmans Kampen Bovenkerk
22/08/20 19.30 Jos Moeke m.m.v. Rianne van Klaveren (dwarsfluit) Nunspeet Dorpskerk
22/08/20 15.30 Matthias Havinga Utrecht Domkerk
22/08/20 16.15 Nico Blom Gorinchem Lutherse Schuilkerk
22/08/20 13.00 Ruud Huijbregts Utrecht Nicolaikerk
22/08/20 13.00 Ruud Huijbregts Utrecht Nicolaïkerk
22/08/20 16.00 Stefano Pellini Haarlem Kathedrale Basiliek St.-Bavo
23/08/20 15.00 Harm Harhuis Edam Grote Kerk
23/08/20 16.00 Wietse Meinardi Assen Adventskerk, Lindelaan 49
24/08/20 20.15 Arjen Leistra Brielle Sint-Catharijnekerk
24/08/20 20.00 Gerwin van der Plaats Raalte Basiliek
24/08/20 19.00 Roy Kroezen Brielle Sint-Catharijnetoren
25/08/20 20.15 André de Jager Katwijk aan Zee Vredeskerk
25/08/20 20.30 Bert van den Brink Nijmegen Sint Stevenskerk
25/08/20 20.15 Gonny van der Maten Oegstgeest Groene Kerk
26/08/20 20.15 Frank van Wijk Alkmaar Kapelkerk
26/08/20 20.00 Marco den Toom Kampen Bovenkerk
27/08/20 20.00 André Poortvliet Middelburg Sint Augustinuskerk (voormalig Lutherse Kerk), Zuidsingel 70)
27/08/20 29/08/20 Roger Sayer Rhenen Cunerakerk
27/08/20 20.00 Sietze de Vries Utrecht Jacobikerk
27/08/20 20:00 Wolfgang Zerer Kampen Bovenkerk
28/08/20 19.30 Gonny van der Maten Hilversum Sint-Vituskerk
28/08/20 12.45 Johan Erné Breukelen Pieterskerk
28/08/20 20.00 Martin Mans Nijverdal De Regenboog
28/08/20 20.15 Roger Sayer Rhenen Cunerakerk
29/08/20 14.00 André de Jager & André Knevel Antwerpen St. Walburgis
29/08/20 15.30 André Keijzer Dordrecht Grote Kerk
29/08/20 17.00 Cor Ardesch 's-Hertogenbosch Grote Kerk
29/08/20 13.00 Dirk Luijmes Utrecht Nicolaikerk
29/08/20 13.00 Dirk Luijmes (orgel), Francine van der Heijden (sopraan) Utrecht Nicolaïkerk
29/08/20 16.00 Erik van Bruggen Leiden Marekerk
29/08/20 20.00 Harm Hoeve – Johan Bredewout – Arjan & Edith Post Kampen Bovenkerk
29/08/20 19.30 Jos Moeke (orgel) m.m.v. Rianne van Klaveren en Johanna van den Berg (dwarsfluit) Barneveld Oude kerk
29/08/20 16.00 Leo Hans Koornneef & Chr. Kamerkoor ‘Da Lui Cantiamo’ o.l.v. Willem Chr. Meyboom Brielle Sint-Catharijnekerk
29/08/20 13.00 Marcel van Westen Bergen op Zoom St.-Gertrudiskerk
29/08/20 16.00 Nicolò Sari Haarlem Kathedrale Basiliek St.-Bavo
29/08/20 20.15 Roger Sayer Rhenen Cunerakerk
29/08/20 15.30 Willeke Smits Utrecht Domkerk
30/08/20 16.00 Henco de Berg Parijs La Madeleine
30/08/20 16:00 Jan van de Laar Boxtel Sit-Petrusbasiliek
31/08/20 20.15 Leendert Verduijn Brielle Sint-Catharijnekerk
31/08/20 20.00 Minne Veldman Raalte Basileik
31/08/20 21.30 Peter Bremer Brielle Sint-Catharijnetoren
01/09/20 20.30 Pieter van Dijk Nijmegen Sint Stevenskerk
02/09/20 20.30 Rien Donkersloot en Sander van den Houten ook online Amersfoort Sint-Joriskerk
02/09/20 20.00 Stephan Lutermann Dordrecht Grote Kerk
03/09/20 20.00 Gerrit Christiaan de Gier Utrecht Jacobikerk
03/09/20 20.00 Vijf Tielse organisten: Kees Alblas, Frits Hendrich, Jonathan Kooman, Ben Middeldorp en Wim Wijnen Tiel Grote- of St. Maartenskerk

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
22/08/20 19.30 Evert van de Veen Voorthuizen Gereformeerde kerk
22/08/20 12.45 Geerten van de Wetering Den Haag Kloosterkerk
22/08/20 20.00 Gerwin van der Plaats – Evelyn Heuvelmans Kampen Bovenkerk
22/08/20 19.30 Jos Moeke m.m.v. Rianne van Klaveren (dwarsfluit) Nunspeet Dorpskerk
22/08/20 15.30 Matthias Havinga Utrecht Domkerk
22/08/20 16.15 Nico Blom Gorinchem Lutherse Schuilkerk
22/08/20 13.00 Ruud Huijbregts Utrecht Nicolaikerk
22/08/20 13.00 Ruud Huijbregts Utrecht Nicolaïkerk
22/08/20 16.00 Stefano Pellini Haarlem Kathedrale Basiliek St.-Bavo
23/08/20 15.00 Harm Harhuis Edam Grote Kerk
23/08/20 16.00 Wietse Meinardi Assen Adventskerk, Lindelaan 49
24/08/20 20.15 Arjen Leistra Brielle Sint-Catharijnekerk
24/08/20 20.00 Gerwin van der Plaats Raalte Basiliek
24/08/20 19.00 Roy Kroezen Brielle Sint-Catharijnetoren
25/08/20 20.15 André de Jager Katwijk aan Zee Vredeskerk
25/08/20 20.30 Bert van den Brink Nijmegen Sint Stevenskerk
25/08/20 20.15 Gonny van der Maten Oegstgeest Groene Kerk
26/08/20 20.15 Frank van Wijk Alkmaar Kapelkerk
26/08/20 20.00 Marco den Toom Kampen Bovenkerk
27/08/20 20.00 André Poortvliet Middelburg Sint Augustinuskerk (voormalig Lutherse Kerk), Zuidsingel 70)
27/08/20 29/08/20 Roger Sayer Rhenen Cunerakerk
27/08/20 20.00 Sietze de Vries Utrecht Jacobikerk
27/08/20 20:00 Wolfgang Zerer Kampen Bovenkerk
28/08/20 19.30 Gonny van der Maten Hilversum Sint-Vituskerk
28/08/20 12.45 Johan Erné Breukelen Pieterskerk
28/08/20 20.00 Martin Mans Nijverdal De Regenboog
28/08/20 20.15 Roger Sayer Rhenen Cunerakerk
29/08/20 14.00 André de Jager & André Knevel Antwerpen St. Walburgis
29/08/20 15.30 André Keijzer Dordrecht Grote Kerk
29/08/20 17.00 Cor Ardesch 's-Hertogenbosch Grote Kerk
29/08/20 13.00 Dirk Luijmes Utrecht Nicolaikerk
29/08/20 13.00 Dirk Luijmes (orgel), Francine van der Heijden (sopraan) Utrecht Nicolaïkerk
29/08/20 16.00 Erik van Bruggen Leiden Marekerk
29/08/20 20.00 Harm Hoeve – Johan Bredewout – Arjan & Edith Post Kampen Bovenkerk
29/08/20 19.30 Jos Moeke (orgel) m.m.v. Rianne van Klaveren en Johanna van den Berg (dwarsfluit) Barneveld Oude kerk
29/08/20 16.00 Leo Hans Koornneef & Chr. Kamerkoor ‘Da Lui Cantiamo’ o.l.v. Willem Chr. Meyboom Brielle Sint-Catharijnekerk
29/08/20 13.00 Marcel van Westen Bergen op Zoom St.-Gertrudiskerk
29/08/20 16.00 Nicolò Sari Haarlem Kathedrale Basiliek St.-Bavo
29/08/20 20.15 Roger Sayer Rhenen Cunerakerk
29/08/20 15.30 Willeke Smits Utrecht Domkerk
30/08/20 16.00 Henco de Berg Parijs La Madeleine
30/08/20 16:00 Jan van de Laar Boxtel Sit-Petrusbasiliek
31/08/20 20.15 Leendert Verduijn Brielle Sint-Catharijnekerk
31/08/20 20.00 Minne Veldman Raalte Basileik
31/08/20 21.30 Peter Bremer Brielle Sint-Catharijnetoren
01/09/20 20.30 Pieter van Dijk Nijmegen Sint Stevenskerk
02/09/20 20.30 Rien Donkersloot en Sander van den Houten ook online Amersfoort Sint-Joriskerk
02/09/20 20.00 Stephan Lutermann Dordrecht Grote Kerk
03/09/20 20.00 Gerrit Christiaan de Gier Utrecht Jacobikerk
03/09/20 20.00 Vijf Tielse organisten: Kees Alblas, Frits Hendrich, Jonathan Kooman, Ben Middeldorp en Wim Wijnen Tiel Grote- of St. Maartenskerk