Agenda

Hieronder treft u de concerten aan die concertorganisaties aangemeld hebben. Links naar de website van de organisatie vindt u vrijwel altijd bij ‘Meer informatie’ als u op de naam van de uitvoerende(n) geklikt hebt. Het KVOK-bestuur heeft besloten de ZomerAgenda niet meer uit te geven. Wel worden de concertgegevens uit deze webagenda zonder meerkosten opgenomen in de digitale nieuwsbrief NotaBene.

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
za 25/05/24 15:00 Leendert Verduijn Den Haag Elandstraatkerk
za 25/05/24 20.00 Leeuwarder kamerkoor, solisten, Jochem Schuurman (orgel) Franeker Martinikerk
za 25/05/24 16:00 Lennart van der Ham en Luc Budding – orgel Leiden Marekerk
za 25/05/24 20:15 Minne Veldman Lisse Sint-Agathakerk
za 25/05/24 Hele dag Pachelbel-orgelconcours voor amateurs Elburg Orgelmuseum
za 25/05/24 16.00 Paul van der Woude Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
za 25/05/24 15.00 Petra Veenswijk (orgel) en Liet Relou (viool) Nootdorp Dorpskerk
za 25/05/24 14:30 Reitze Smits Hengelo Kristalkerk
za 25/05/24 15:00 Wouter van der Wilt Rotterdam Hoflaankerk
zo 26/05/24 15:30 Peter van der Zwaag Heerenveen Heilige Geestkerk
zo 26/05/24 15:00 Simon Bouma (orgel), Judith Oost (cello) Oudega (SWF) Ankertsjerke
di 28/05/24 12:45 Hayo Boerema Laurenskerk Rotterdam
vr 31/05/24 13:00 Bert van Stam Den Haag Grote Kerk
vr 31/05/24 20.00 Wolfgang Seifen Delft Oude Kerk
za 01/06/24 16:00 Diverse organisten Leiden Marekerk
za 01/06/24 15.30 Jaap de Wit Dordrecht Grote Kerk
za 01/06/24 Hele dag Orgelimprovisatieconcours: Amateurorganisten en studenten vooropleiding conservatorium Groningen De Fontein, Eikenlaan 255
za 01/06/24 20.00 Rien Donkersloot Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
za 01/06/24 16.00 Ton van Eck (orgel), Froukje Wiebenga (fluit), Bobbie Blommesteijn & Michelle Mallinger (zang) Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
za 01/06/24 16.00 Ute Gremmel-Geuchen Bergen op Zoom Sint Gertrudiskerk
zo 02/06/24 16:00 Iddo van der Giessen(orgel), Joram van Ketel (trombone) Boxtel Sint-Petrusbasiliek
di 04/06/24 12:45 Toon IJzerman Laurenskerk Rotterdam
vr 07/06/24 13:00 Maarten Wilmink Den Haag Grote Kerk
vr 07/06/24 12:00 Rina Ishii Amsterdam Mozes en Aäronkerk
za 08/06/24 15.30 Bert den Hertog Dordrecht Grote Kerk
za 08/06/24 19.30 Everhard Zwart Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
za 08/06/24 14.00 Gerrit de Vries en Jochem Schuurman Orgelfietstocht Orgelfietstocht Minnertsga - Sexbierum - Franeker
za 08/06/24 15:00 Iddo van der Giessen Rotterdam Goede Herderkerk
za 08/06/24 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
za 08/06/24 16.00 Jeroen Pijpers Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
za 08/06/24 19.30 Jos Moeke (orgel), Alisa van Dijk (viool) Ermelo Content Orgels
zo 09/06/24 15.00 Berry van Berkum Delft Maria van Jessekerk
zo 09/06/24 16:00 Choral Evensong, St. Joris Kamerkoor, Wouter Verhage Wijk bij Duurstede Grote Kerk, Wijk bij Duurstede
zo 09/06/24 20.00? Gijs van Schoonhoven Hengelo (Gld.) Sint-Remigiuskerk,
zo 09/06/24 16.00 Jan van de Laar Son & Breugel St. Genovevakerk
zo 09/06/24 15:30 Simon Bouma (orgel), Judith Oost (cello) Makkum Van Doniakerk
zo 09/06/24 15.00 Theo Jellema Enkhuizen Westerkerk
di 11/06/24 12:45 Yarno Missiaen Laurenskerk Rotterdam
wo 12/06/24 20.00 Laurens de Man Helmond Lambertuskerk
vr 14/06/24 12:00 Philipp Kaufmann Amsterdam Mozes en Aäronkerk
za 15/06/24 15.30 David Strijbis Dordrecht Grote Kerk
za 15/06/24 16.00 Erik Jan Eradus Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
za 15/06/24 20.00 Gebroeders De Jong (orgel en kofferharmoniums), Judith Pranger (sopraan) Assen Adventskerk
za 15/06/24 20.00 Geerten Liefting Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
za 15/06/24 Pieter Deddens Buren Sint-Lambertuskerk
za 15/06/24 15.00 Theo Jellema Jelsum St. Genovevakerk
zo 16/06/24 16.00 Jan Hage Zutphen Walburgiskerk
zo 16/06/24 15.30 Theo Jellema Heerenveen R.K. Heilige Geestkerk
zo 16/06/24 15:30 Theo Jellema Heerenveen Heilige Geestkerk
di 18/06/24 12:45 Alisa Birula Laurenskerk Rotterdam

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
za 25/05/24 15:00 Leendert Verduijn Den Haag Elandstraatkerk
za 25/05/24 20.00 Leeuwarder kamerkoor, solisten, Jochem Schuurman (orgel) Franeker Martinikerk
za 25/05/24 16:00 Lennart van der Ham en Luc Budding – orgel Leiden Marekerk
za 25/05/24 20:15 Minne Veldman Lisse Sint-Agathakerk
za 25/05/24 Hele dag Pachelbel-orgelconcours voor amateurs Elburg Orgelmuseum
za 25/05/24 16.00 Paul van der Woude Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
za 25/05/24 15.00 Petra Veenswijk (orgel) en Liet Relou (viool) Nootdorp Dorpskerk
za 25/05/24 14:30 Reitze Smits Hengelo Kristalkerk
za 25/05/24 15:00 Wouter van der Wilt Rotterdam Hoflaankerk
zo 26/05/24 15:30 Peter van der Zwaag Heerenveen Heilige Geestkerk
zo 26/05/24 15:00 Simon Bouma (orgel), Judith Oost (cello) Oudega (SWF) Ankertsjerke
di 28/05/24 12:45 Hayo Boerema Laurenskerk Rotterdam
vr 31/05/24 13:00 Bert van Stam Den Haag Grote Kerk
vr 31/05/24 20.00 Wolfgang Seifen Delft Oude Kerk
za 01/06/24 16:00 Diverse organisten Leiden Marekerk
za 01/06/24 15.30 Jaap de Wit Dordrecht Grote Kerk
za 01/06/24 Hele dag Orgelimprovisatieconcours: Amateurorganisten en studenten vooropleiding conservatorium Groningen De Fontein, Eikenlaan 255
za 01/06/24 20.00 Rien Donkersloot Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
za 01/06/24 16.00 Ton van Eck (orgel), Froukje Wiebenga (fluit), Bobbie Blommesteijn & Michelle Mallinger (zang) Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
za 01/06/24 16.00 Ute Gremmel-Geuchen Bergen op Zoom Sint Gertrudiskerk
zo 02/06/24 16:00 Iddo van der Giessen(orgel), Joram van Ketel (trombone) Boxtel Sint-Petrusbasiliek
di 04/06/24 12:45 Toon IJzerman Laurenskerk Rotterdam
vr 07/06/24 13:00 Maarten Wilmink Den Haag Grote Kerk
vr 07/06/24 12:00 Rina Ishii Amsterdam Mozes en Aäronkerk
za 08/06/24 15.30 Bert den Hertog Dordrecht Grote Kerk
za 08/06/24 19.30 Everhard Zwart Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
za 08/06/24 14.00 Gerrit de Vries en Jochem Schuurman Orgelfietstocht Orgelfietstocht Minnertsga - Sexbierum - Franeker
za 08/06/24 15:00 Iddo van der Giessen Rotterdam Goede Herderkerk
za 08/06/24 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
za 08/06/24 16.00 Jeroen Pijpers Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
za 08/06/24 19.30 Jos Moeke (orgel), Alisa van Dijk (viool) Ermelo Content Orgels
zo 09/06/24 15.00 Berry van Berkum Delft Maria van Jessekerk
zo 09/06/24 16:00 Choral Evensong, St. Joris Kamerkoor, Wouter Verhage Wijk bij Duurstede Grote Kerk, Wijk bij Duurstede
zo 09/06/24 20.00? Gijs van Schoonhoven Hengelo (Gld.) Sint-Remigiuskerk,
zo 09/06/24 16.00 Jan van de Laar Son & Breugel St. Genovevakerk
zo 09/06/24 15:30 Simon Bouma (orgel), Judith Oost (cello) Makkum Van Doniakerk
zo 09/06/24 15.00 Theo Jellema Enkhuizen Westerkerk
di 11/06/24 12:45 Yarno Missiaen Laurenskerk Rotterdam
wo 12/06/24 20.00 Laurens de Man Helmond Lambertuskerk
vr 14/06/24 12:00 Philipp Kaufmann Amsterdam Mozes en Aäronkerk
za 15/06/24 15.30 David Strijbis Dordrecht Grote Kerk
za 15/06/24 16.00 Erik Jan Eradus Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
za 15/06/24 20.00 Gebroeders De Jong (orgel en kofferharmoniums), Judith Pranger (sopraan) Assen Adventskerk
za 15/06/24 20.00 Geerten Liefting Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
za 15/06/24 Pieter Deddens Buren Sint-Lambertuskerk
za 15/06/24 15.00 Theo Jellema Jelsum St. Genovevakerk
zo 16/06/24 16.00 Jan Hage Zutphen Walburgiskerk
zo 16/06/24 15.30 Theo Jellema Heerenveen R.K. Heilige Geestkerk
zo 16/06/24 15:30 Theo Jellema Heerenveen Heilige Geestkerk
di 18/06/24 12:45 Alisa Birula Laurenskerk Rotterdam