Agenda

Hieronder treft u de concerten aan die concertorganisaties aangemeld hebben. Links naar de website van de organisatie vindt u vrijwel altijd bij ‘Meer informatie’ als u op de naam van de uitvoerende(n) geklikt hebt. Het KVOK-bestuur heeft besloten de ZomerAgenda niet meer uit te geven. Wel worden de concertgegevens uit deze webagenda zonder meerkosten opgenomen in de digitale nieuwsbrief NotaBene.

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
wo 19/10/22 20.00 Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
wo 19/10/22 20.00 Matthias Havinga, orgel en Klaartje van Veldhoven, sopraan MIDDELBURG Oostkerk
vr 21/10/22 20.00 Zuzana Ferjenčíková Haarlem St. Josephkerk
za 22/10/22 20.00 Arjan Breukhoven Dordrecht Grote Kerk
za 22/10/22 19.30 Marco den Toom Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
zo 23/10/22 15:00 Gerhardt Drijvers Groningen Nieuwe Kerk
zo 23/10/22 16.30 Simon Stelling Alphen aan den Rijn Adventskerk
za 29/10/22 16:00 Adriaan Hoek Leiden Marekerk Leiden
za 29/10/22 15.00 Jan Peter Teeuw Dordrecht De Wijnstok, Dubbelsteijnlaan West 70
za 29/10/22 19.30 Jos Moeke Elburg Grote kerk
za 29/10/22 16.00 Vincent de Ridder Rotterdam-Hillegersberg Hillegondakerk
zo 30/10/22 16.00 Sebastiaan Schippers (orgel), Petra den Dikken (dwarsfluit) Leeuwarden Evangelisch Lutherse Kerk
di 01/11/22 16:00 Vincent Hensen-Oosterdijk Winschoten Olie Witte
za 05/11/22 16:00 Edwin Vooijs Rotterdam Bergsingelkerk
za 05/11/22 20:00 Minne Veldman Urk Bethelkerk
zo 06/11/22 16.30 Simon Stelling Alphen aan den Rijn Adventskerk
vr 11/11/22 12:00 Bob van der Linde Groningen Martinitoren
vr 11/11/22 20.15 Minne Veldman Katwijk aan Zee Vredeskerk
vr 11/11/22 20.15 Minne Veldman Katwijk aan Zee Vredeskerk
za 12/11/22 16.00 Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
za 12/11/22 19.30 Evert van de Veen Terneuzen Grote kerk
za 12/11/22 20.00 Reitze Smits. (orgel) en Concerto Strumentale Zaltbommel Gasthuiskapel
zo 13/11/22 15:00 Geerten Liefting Groningen Lutherse Kerk
vr 18/11/22 20:00 Minne Veldman Hardenberg Het Morgenlicht
vr 18/11/22 20.00 Petra Veenswijk Haarlem St. Josephkerk
za 19/11/22 20:15 Edwin Vooijs Rotterdam Bergsingelkerk
za 19/11/22 19.30 Jos Moeke (orgel), Rianne van Klaveren (dwarsfluit), Jaap Eilander (vleugel) Voorthuizen Hervormde Dorpskerk
za 19/11/22 middag Maurits Bunt Groningen Martinitoren
za 19/11/22 15:00 Theo Jellema – 16e Bachconcert Koarnjum Kerk
za 26/11/22 15.00 Arie de Korte & Johan den Hoedt – orgel Dordrecht De Wijnstok, Dubbelsteijnlaan West 70
za 26/11/22 19.30 Jos Moeke (orgel), Rianne van Klaveren (dwarsfluit) Zwijndrecht Oude kerk
za 26/11/22 20:00 Leonore Lub Kerk Noordbroek
za 26/11/22 16.00 Martien de Vos & Vincent de Ridder Rotterdam-Hillegersberg Hillegondakerk
za 26/11/22 20:00 Minne Veldman Den Haag Evangelisch-Lutherse Kerk
za 26/11/22 16:00 Peter Ouwerkerk Leiden Marekerk Leiden
za 26/11/22 14.00 Tommy van Doorn Boxtel Sint-Petrusbasiliek
zo 27/11/22 16.00 Henk Veldhuizen & Ulbe Tjallingii Leeuwarden Evangelisch Lutherse Kerk
do 01/12/22 19:00 Bob van der Linde Groningen Martinitoren
za 03/12/22 20:00 Leo van Doeselaar en Erwin Wiersinga Groningen Martinikerk
vr 09/12/22 20.15 Rob van Efferink / Koor Katwijk aan Zee Vredeskerk
za 10/12/22 20:00 Mattijs de Vreugd en Daniël Rouwkema Uithuizermeeden Het Anker
zo 11/12/22 16.00 Ulbe Tjallingii (orgel), Vronie de Vreeze (sopraan) Leeuwarden Evangelisch Lutherse Kerk
di 13/12/22 19:00 Maurits Bunt Groningen Martinitoren
za 17/12/22 20.00 Jaap Kroonenburg Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
za 17/12/22 14.00 Tommy van Doorn Boxtel Sint-Petrusbasiliek
zo 18/12/22 15.00 Jolanda Zwoferink Oostvoorne Dorpskerk
vr 23/12/22 20.00 Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
ma 26/12/22 20:00 Eeuwe Zijlstra Farmsum Kerk
ma 26/12/22 20.00 Evert van de Veen Voorthuizen Gereformeerde kerk
ma 26/12/22 14:00 Henk Veldman Middelstum Hippolytustoren
← Vorige | Pagina 14 van 15 | → Volgende

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
wo 19/10/22 20.00 Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
wo 19/10/22 20.00 Matthias Havinga, orgel en Klaartje van Veldhoven, sopraan MIDDELBURG Oostkerk
vr 21/10/22 20.00 Zuzana Ferjenčíková Haarlem St. Josephkerk
za 22/10/22 20.00 Arjan Breukhoven Dordrecht Grote Kerk
za 22/10/22 19.30 Marco den Toom Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
zo 23/10/22 15:00 Gerhardt Drijvers Groningen Nieuwe Kerk
zo 23/10/22 16.30 Simon Stelling Alphen aan den Rijn Adventskerk
za 29/10/22 16:00 Adriaan Hoek Leiden Marekerk Leiden
za 29/10/22 15.00 Jan Peter Teeuw Dordrecht De Wijnstok, Dubbelsteijnlaan West 70
za 29/10/22 19.30 Jos Moeke Elburg Grote kerk
za 29/10/22 16.00 Vincent de Ridder Rotterdam-Hillegersberg Hillegondakerk
zo 30/10/22 16.00 Sebastiaan Schippers (orgel), Petra den Dikken (dwarsfluit) Leeuwarden Evangelisch Lutherse Kerk
di 01/11/22 16:00 Vincent Hensen-Oosterdijk Winschoten Olie Witte
za 05/11/22 16:00 Edwin Vooijs Rotterdam Bergsingelkerk
za 05/11/22 20:00 Minne Veldman Urk Bethelkerk
zo 06/11/22 16.30 Simon Stelling Alphen aan den Rijn Adventskerk
vr 11/11/22 12:00 Bob van der Linde Groningen Martinitoren
vr 11/11/22 20.15 Minne Veldman Katwijk aan Zee Vredeskerk
vr 11/11/22 20.15 Minne Veldman Katwijk aan Zee Vredeskerk
za 12/11/22 16.00 Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
za 12/11/22 19.30 Evert van de Veen Terneuzen Grote kerk
za 12/11/22 20.00 Reitze Smits. (orgel) en Concerto Strumentale Zaltbommel Gasthuiskapel
zo 13/11/22 15:00 Geerten Liefting Groningen Lutherse Kerk
vr 18/11/22 20:00 Minne Veldman Hardenberg Het Morgenlicht
vr 18/11/22 20.00 Petra Veenswijk Haarlem St. Josephkerk
za 19/11/22 20:15 Edwin Vooijs Rotterdam Bergsingelkerk
za 19/11/22 19.30 Jos Moeke (orgel), Rianne van Klaveren (dwarsfluit), Jaap Eilander (vleugel) Voorthuizen Hervormde Dorpskerk
za 19/11/22 middag Maurits Bunt Groningen Martinitoren
za 19/11/22 15:00 Theo Jellema – 16e Bachconcert Koarnjum Kerk
za 26/11/22 15.00 Arie de Korte & Johan den Hoedt – orgel Dordrecht De Wijnstok, Dubbelsteijnlaan West 70
za 26/11/22 19.30 Jos Moeke (orgel), Rianne van Klaveren (dwarsfluit) Zwijndrecht Oude kerk
za 26/11/22 20:00 Leonore Lub Kerk Noordbroek
za 26/11/22 16.00 Martien de Vos & Vincent de Ridder Rotterdam-Hillegersberg Hillegondakerk
za 26/11/22 20:00 Minne Veldman Den Haag Evangelisch-Lutherse Kerk
za 26/11/22 16:00 Peter Ouwerkerk Leiden Marekerk Leiden
za 26/11/22 14.00 Tommy van Doorn Boxtel Sint-Petrusbasiliek
zo 27/11/22 16.00 Henk Veldhuizen & Ulbe Tjallingii Leeuwarden Evangelisch Lutherse Kerk
do 01/12/22 19:00 Bob van der Linde Groningen Martinitoren
za 03/12/22 20:00 Leo van Doeselaar en Erwin Wiersinga Groningen Martinikerk
vr 09/12/22 20.15 Rob van Efferink / Koor Katwijk aan Zee Vredeskerk
za 10/12/22 20:00 Mattijs de Vreugd en Daniël Rouwkema Uithuizermeeden Het Anker
zo 11/12/22 16.00 Ulbe Tjallingii (orgel), Vronie de Vreeze (sopraan) Leeuwarden Evangelisch Lutherse Kerk
di 13/12/22 19:00 Maurits Bunt Groningen Martinitoren
za 17/12/22 20.00 Jaap Kroonenburg Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
za 17/12/22 14.00 Tommy van Doorn Boxtel Sint-Petrusbasiliek
zo 18/12/22 15.00 Jolanda Zwoferink Oostvoorne Dorpskerk
vr 23/12/22 20.00 Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
ma 26/12/22 20:00 Eeuwe Zijlstra Farmsum Kerk
ma 26/12/22 20.00 Evert van de Veen Voorthuizen Gereformeerde kerk
ma 26/12/22 14:00 Henk Veldman Middelstum Hippolytustoren
← Vorige | Pagina 14 van 15 | → Volgende