Agenda

Hieronder treft u de concerten aan die concertorganisaties aangemeld hebben. Links naar de website van de organisatie vindt u vrijwel altijd bij ‘Meer informatie’ als u op de naam van de uitvoerende(n) geklikt hebt. Het KVOK-bestuur heeft besloten de ZomerAgenda niet meer uit te geven. Wel worden de concertgegevens uit deze webagenda zonder meerkosten opgenomen in de digitale nieuwsbrief NotaBene.

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
zo 04/09/22 19.30 Bart Jacobs Helmond St. Lambertuskerk
zo 04/09/22 16.00 Jolanda Zwoferink Eisenach Sankt Georgenkirche
zo 04/09/22 12.00 Maurits Bunt Elst ( Gld ) Grote Kerk
zo 04/09/22 15:00 Victor Baena Edam Grote Kerk
ma 05/09/22 15:00 Bob van der Linde Groningen Academietoren
ma 05/09/22 20.15 Henri Ormières Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
ma 05/09/22 20.00 Tjeerd van der Ploeg Sneek RK St. Martinus-aan-de-Singel
di 06/09/22 20.00 Bart Jacobs Haarlem Grote of St. Bavokerk
di 06/09/22 20.00 Reitze Smits Kampen Buitenkerk
wo 07/09/22 20.00 Rien Donkersloot verzoekprogramma Amersfoort Sint-Joriskerk
wo 07/09/22 20.00 Thiemo Janssen en Agnes Luchterhandt Groningen Martinikerk
vr 09/09/22 19.30 Leo van Doeselaar Hilversum Sint Vituskerk
za 10/09/22 17:00 Adriaan Hoek 's-Hertogenbosch Grote Kerk
za 10/09/22 16:00 Cor de Vries Lisse Sint-Agathakerk
za 10/09/22 20.00 Evert van de Veen Monster Grote kerk
za 10/09/22 15.30 Gijsbert Kok Den Haag-Loosduinen Abdijkerk
za 10/09/22 hele dag Henk Veldman Middelstum Hippolytustoren
za 10/09/22 16.00 Henk Verhoef Elburg Orgelmuseum
za 10/09/22 16:00 Iddo van der Giessen Rotterdam Bergsingelkerk
za 10/09/22 16.00 Jan Hage Elburg Orgelmuseum
za 10/09/22 11.00 Jan van de Laar Helmond St. Lambertuskerk
za 10/09/22 O O rn Jelte Hulzebos Groningen Nieuwe Kerk
za 10/09/22 19.30 uur Jos Moeke Terneuzen Grote kerk
za 10/09/22 13:00 Ko Zwanenburg / Wouter van Belle / Toonkunstkoor Utrecht Utrecht Nicolaïkerk
za 10/09/22 16.00 Matteo Imbruno Elburg Orgelmuseum
za 10/09/22 11:00 Maurlts Bunt Groningen Martinitoren
za 10/09/22 12.30 - 16.30 Open speeldag Helmond St. Lambertuskerk
za 10/09/22 20.00 Rien Donkersloot Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
za 10/09/22 14.00 en 15.00 Rina Ishii en Wibren Jonkers Bussum Mariakerk/Koepelkerk
za 10/09/22 15.30 Studenten Fontys Conservatorium Tilburg Utrecht Domkerk
za 10/09/22 20.00 Studenten Prins Claus Conservatorium Groningen Leens Petruskerk
za 10/09/22 14.00 Tommy van Doorn Boxtel Sint-Petrusbasiliek
za 10/09/22 16:00 Tymen Jan Bronda Groningen Lutherse Kerk
za 10/09/22 hele dag Vincent Hensen-Oosterdijk Winschoten Olle Witte
di 13/09/22 15/09/22 6. Internationaler Orgel-Gesangs-Wettbewerb Neuss (BRD) -
di 13/09/22 20.00 Erik Jan Eradus & Anton Pauw Haarlem Grote of St. Bavokerk
wo 14/09/22 20.00 Stef Tuinstra Groningen Martinikerk
za 17/09/22 20:00 Diverse organisten o.l.v. Minne Veldman Urk Rehobothkerk
za 17/09/22 10:00 Erwin Wiersinga Groningen Martinikerk
za 17/09/22 20.00 Evert van de Veen Kampen Bovenkerk
za 17/09/22 20:00 Gerben Mourik Farmsum Kerk
za 17/09/22 20.15 Simon Stelling Alphen aan den Rijn Adventskerk
za 17/09/22 15:00 Theo Jellema – 14e Bachconcert Warten Dorpskerk
za 17/09/22 hele dag Vincent Hensen-Oosterdijk Veendam Toren Grote Kerk
zo 18/09/22 16:00 Darija Schneiderova en Winfrien Dahlke Bellingwolde Magnuskerk
zo 18/09/22 15.30 Gonny van der Maten Westwoud Sint Martinuskerk
zo 18/09/22 17.00 Henco de Berg Sankt Florian (Oostenrijk) Stiftskirche - Bruckner-orgel
zo 18/09/22 19.30 Leo van Doeselaar Helmond St. Lambertuskerk
zo 18/09/22 15.00 Theo Jellema Enkhuizen Westerkerk
ma 19/09/22 20.00 Francesca Ajossa Alkmaar Laurentius kerk
← Vorige | Pagina 12 van 15 | → Volgende

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
zo 04/09/22 19.30 Bart Jacobs Helmond St. Lambertuskerk
zo 04/09/22 16.00 Jolanda Zwoferink Eisenach Sankt Georgenkirche
zo 04/09/22 12.00 Maurits Bunt Elst ( Gld ) Grote Kerk
zo 04/09/22 15:00 Victor Baena Edam Grote Kerk
ma 05/09/22 15:00 Bob van der Linde Groningen Academietoren
ma 05/09/22 20.15 Henri Ormières Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
ma 05/09/22 20.00 Tjeerd van der Ploeg Sneek RK St. Martinus-aan-de-Singel
di 06/09/22 20.00 Bart Jacobs Haarlem Grote of St. Bavokerk
di 06/09/22 20.00 Reitze Smits Kampen Buitenkerk
wo 07/09/22 20.00 Rien Donkersloot verzoekprogramma Amersfoort Sint-Joriskerk
wo 07/09/22 20.00 Thiemo Janssen en Agnes Luchterhandt Groningen Martinikerk
vr 09/09/22 19.30 Leo van Doeselaar Hilversum Sint Vituskerk
za 10/09/22 17:00 Adriaan Hoek 's-Hertogenbosch Grote Kerk
za 10/09/22 16:00 Cor de Vries Lisse Sint-Agathakerk
za 10/09/22 20.00 Evert van de Veen Monster Grote kerk
za 10/09/22 15.30 Gijsbert Kok Den Haag-Loosduinen Abdijkerk
za 10/09/22 hele dag Henk Veldman Middelstum Hippolytustoren
za 10/09/22 16.00 Henk Verhoef Elburg Orgelmuseum
za 10/09/22 16:00 Iddo van der Giessen Rotterdam Bergsingelkerk
za 10/09/22 16.00 Jan Hage Elburg Orgelmuseum
za 10/09/22 11.00 Jan van de Laar Helmond St. Lambertuskerk
za 10/09/22 O O rn Jelte Hulzebos Groningen Nieuwe Kerk
za 10/09/22 19.30 uur Jos Moeke Terneuzen Grote kerk
za 10/09/22 13:00 Ko Zwanenburg / Wouter van Belle / Toonkunstkoor Utrecht Utrecht Nicolaïkerk
za 10/09/22 16.00 Matteo Imbruno Elburg Orgelmuseum
za 10/09/22 11:00 Maurlts Bunt Groningen Martinitoren
za 10/09/22 12.30 - 16.30 Open speeldag Helmond St. Lambertuskerk
za 10/09/22 20.00 Rien Donkersloot Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
za 10/09/22 14.00 en 15.00 Rina Ishii en Wibren Jonkers Bussum Mariakerk/Koepelkerk
za 10/09/22 15.30 Studenten Fontys Conservatorium Tilburg Utrecht Domkerk
za 10/09/22 20.00 Studenten Prins Claus Conservatorium Groningen Leens Petruskerk
za 10/09/22 14.00 Tommy van Doorn Boxtel Sint-Petrusbasiliek
za 10/09/22 16:00 Tymen Jan Bronda Groningen Lutherse Kerk
za 10/09/22 hele dag Vincent Hensen-Oosterdijk Winschoten Olle Witte
di 13/09/22 15/09/22 6. Internationaler Orgel-Gesangs-Wettbewerb Neuss (BRD) -
di 13/09/22 20.00 Erik Jan Eradus & Anton Pauw Haarlem Grote of St. Bavokerk
wo 14/09/22 20.00 Stef Tuinstra Groningen Martinikerk
za 17/09/22 20:00 Diverse organisten o.l.v. Minne Veldman Urk Rehobothkerk
za 17/09/22 10:00 Erwin Wiersinga Groningen Martinikerk
za 17/09/22 20.00 Evert van de Veen Kampen Bovenkerk
za 17/09/22 20:00 Gerben Mourik Farmsum Kerk
za 17/09/22 20.15 Simon Stelling Alphen aan den Rijn Adventskerk
za 17/09/22 15:00 Theo Jellema – 14e Bachconcert Warten Dorpskerk
za 17/09/22 hele dag Vincent Hensen-Oosterdijk Veendam Toren Grote Kerk
zo 18/09/22 16:00 Darija Schneiderova en Winfrien Dahlke Bellingwolde Magnuskerk
zo 18/09/22 15.30 Gonny van der Maten Westwoud Sint Martinuskerk
zo 18/09/22 17.00 Henco de Berg Sankt Florian (Oostenrijk) Stiftskirche - Bruckner-orgel
zo 18/09/22 19.30 Leo van Doeselaar Helmond St. Lambertuskerk
zo 18/09/22 15.00 Theo Jellema Enkhuizen Westerkerk
ma 19/09/22 20.00 Francesca Ajossa Alkmaar Laurentius kerk
← Vorige | Pagina 12 van 15 | → Volgende