Agenda

Hieronder treft u de concerten aan die concertorganisaties aangemeld hebben. Links naar de website van de organisatie vindt u vrijwel altijd bij ‘Meer informatie’ als u op de naam van de uitvoerende(n) geklikt hebt. Het KVOK-bestuur heeft besloten de ZomerAgenda niet meer uit te geven. Wel worden de concertgegevens uit deze webagenda zonder meerkosten opgenomen in de digitale nieuwsbrief NotaBene.

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
za 24/08/24 15.30 Andries Bogerd Dordrecht Grote Kerk
za 24/08/24 15.30 Cor Ardesch Utrecht Domkerk
za 24/08/24 19.30 Evert van de Veen Voorthuizen Gereformeerde kerk
za 24/08/24 20:15 Gabriele Agrimonti Den Haag Grote Kerk
za 24/08/24 17.00 Jeroen Pijpers (orgel), Irina Trajkovska (viool) Zutphen Walburgiskerk
za 24/08/24 16:00 Kirstin Gramlich Deventer Lebuinuskerk
za 24/08/24 16.00 uur Matthijs Breukhoven Brielle Sint-Catharijnekerk
za 24/08/24 12:30 Robert Bezemer Alphen aan den Rijn Adventskerk
za 24/08/24 13.30 Steven Knieriem Goes Grote of Maria Magdalenakerk
za 24/08/24 20.00 Theo Jellema Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
za 24/08/24 16.00 Una Cintina Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
zo 25/08/24 15:00 u Antonio Garcia (CH), orgels Groningen Lutherse kerk
zo 25/08/24 16:00 Bart Wuilmus Amsterdam De Duif
zo 25/08/24 16.00 Erik Jan Eradus Son & Breugel St. Genovevakerk
zo 25/08/24 15.00 Floris van Gils Brüggen (D) St. Nikolaus
zo 25/08/24 16.00 Joop van Goozen (orgel), Jim Startman (beiaard) Zutphen St. Janskerk en Walburgiskerk
zo 25/08/24 15.00 Matthias Havinga Enkhuizen Westerkerk
zo 25/08/24 15:00 Simon Bouma (orgel), Judith Oost (cello) Buitenpost Mariakerk
ma 26/08/24 20.15 uur Adriaan Hoek Brielle Sint-Catharijnekerk
ma 26/08/24 21.30 uur !! Rien Donkersloot beiaard Brielle Sint-Catharijnetoren
di 27/08/24 13.30 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
di 27/08/24 20:15 Dirk Luijmes Nijmegen Stevenskerk
di 27/08/24 20.00 Jan Hage 's-Hertogenbosch Sint-Janskathedraal
di 27/08/24 20:15 Jean-Luc Ho Middelburg Sint-Augustinuskerk
wo 28/08/24 20.00 André Knevel Zevenhuizen (Z-H) Oude Dorpskerk
wo 28/08/24 20.00 Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
wo 28/08/24 20.15 Jos Maters Amsterdam H. Nicolaasbasiliek
wo 28/08/24 20:00 Laurens de Man Amersfoort Sint-Joriskerk
wo 28/08/24 16:00 Minne Veldman Urk Bethelkerk
wo 28/08/24 20:00 Peter van der Zwaag Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
wo 28/08/24 19:30 Simon Bouma (orgel), Judith Oost (cello) Easterein Martinikerk
do 29/08/24 20.00 André Knevel en Jos Moeke (orgel), Carina Bossenbroek (panfluit) Uddel Hervormde dorpskerk
do 29/08/24 15.00 Michael Bennett Enkhuizen Westerkerk
do 29/08/24 20:00 Pieter van Dijk Kampen Bovenkerk
vr 30/08/24 20.00 Adriaan Hoek Goes Grote of Maria Magdalenakerk
vr 30/08/24 20.00 Jos van der Kooy Harlingen Grote Kerk
vr 30/08/24 19:30 Kirstin Gramlich Hilversum Vituskerk
vr 30/08/24 12:00 Steven Knieriem Vlissingen Sint Jacobskerk
za 31/08/24 20:15 Ben van Oosten Den Haag Grote Kerk
za 31/08/24 20.00 Jochem Schuurman Franeker Martinikerk
za 31/08/24 15.30 Johan den Hoedt Dordrecht Grote Kerk
za 31/08/24 15.00 uur Jolanda Zwoferink Oostvoorne Dorpskerk
za 31/08/24 15.30 Laurens de Man Utrecht Domkerk
za 31/08/24 16:00 Peter van de Zwaag Leiden Marekerk
za 31/08/24 20.00 u Pieter van Dijk (orgel), Elina Keijzer (blokfluit), Maaike van Dijk (viool) Enkhuizen Zuiderkerk
za 31/08/24 16.00 Quentin Guérillot Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
zo 01/09/24 16:00 Choral Evensong | Capella Sine Vinculis | Bea van der Kaaij Wijk bij Duurstede Grote Kerk
zo 01/09/24 16:00 Christine Moraal Venray Sint Petrus' Bandenkerk
zo 01/09/24 12.00 Gonny van der Maten Elst (Gld.) Grote Kerk
zo 01/09/24 15.00 Sander van den Houten Delft Maria van Jessekerk
← Vorige | Pagina 11 van 14 | → Volgende

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
za 24/08/24 15.30 Andries Bogerd Dordrecht Grote Kerk
za 24/08/24 15.30 Cor Ardesch Utrecht Domkerk
za 24/08/24 19.30 Evert van de Veen Voorthuizen Gereformeerde kerk
za 24/08/24 20:15 Gabriele Agrimonti Den Haag Grote Kerk
za 24/08/24 17.00 Jeroen Pijpers (orgel), Irina Trajkovska (viool) Zutphen Walburgiskerk
za 24/08/24 16:00 Kirstin Gramlich Deventer Lebuinuskerk
za 24/08/24 16.00 uur Matthijs Breukhoven Brielle Sint-Catharijnekerk
za 24/08/24 12:30 Robert Bezemer Alphen aan den Rijn Adventskerk
za 24/08/24 13.30 Steven Knieriem Goes Grote of Maria Magdalenakerk
za 24/08/24 20.00 Theo Jellema Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
za 24/08/24 16.00 Una Cintina Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
zo 25/08/24 15:00 u Antonio Garcia (CH), orgels Groningen Lutherse kerk
zo 25/08/24 16:00 Bart Wuilmus Amsterdam De Duif
zo 25/08/24 16.00 Erik Jan Eradus Son & Breugel St. Genovevakerk
zo 25/08/24 15.00 Floris van Gils Brüggen (D) St. Nikolaus
zo 25/08/24 16.00 Joop van Goozen (orgel), Jim Startman (beiaard) Zutphen St. Janskerk en Walburgiskerk
zo 25/08/24 15.00 Matthias Havinga Enkhuizen Westerkerk
zo 25/08/24 15:00 Simon Bouma (orgel), Judith Oost (cello) Buitenpost Mariakerk
ma 26/08/24 20.15 uur Adriaan Hoek Brielle Sint-Catharijnekerk
ma 26/08/24 21.30 uur !! Rien Donkersloot beiaard Brielle Sint-Catharijnetoren
di 27/08/24 13.30 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
di 27/08/24 20:15 Dirk Luijmes Nijmegen Stevenskerk
di 27/08/24 20.00 Jan Hage 's-Hertogenbosch Sint-Janskathedraal
di 27/08/24 20:15 Jean-Luc Ho Middelburg Sint-Augustinuskerk
wo 28/08/24 20.00 André Knevel Zevenhuizen (Z-H) Oude Dorpskerk
wo 28/08/24 20.00 Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
wo 28/08/24 20.15 Jos Maters Amsterdam H. Nicolaasbasiliek
wo 28/08/24 20:00 Laurens de Man Amersfoort Sint-Joriskerk
wo 28/08/24 16:00 Minne Veldman Urk Bethelkerk
wo 28/08/24 20:00 Peter van der Zwaag Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
wo 28/08/24 19:30 Simon Bouma (orgel), Judith Oost (cello) Easterein Martinikerk
do 29/08/24 20.00 André Knevel en Jos Moeke (orgel), Carina Bossenbroek (panfluit) Uddel Hervormde dorpskerk
do 29/08/24 15.00 Michael Bennett Enkhuizen Westerkerk
do 29/08/24 20:00 Pieter van Dijk Kampen Bovenkerk
vr 30/08/24 20.00 Adriaan Hoek Goes Grote of Maria Magdalenakerk
vr 30/08/24 20.00 Jos van der Kooy Harlingen Grote Kerk
vr 30/08/24 19:30 Kirstin Gramlich Hilversum Vituskerk
vr 30/08/24 12:00 Steven Knieriem Vlissingen Sint Jacobskerk
za 31/08/24 20:15 Ben van Oosten Den Haag Grote Kerk
za 31/08/24 20.00 Jochem Schuurman Franeker Martinikerk
za 31/08/24 15.30 Johan den Hoedt Dordrecht Grote Kerk
za 31/08/24 15.00 uur Jolanda Zwoferink Oostvoorne Dorpskerk
za 31/08/24 15.30 Laurens de Man Utrecht Domkerk
za 31/08/24 16:00 Peter van de Zwaag Leiden Marekerk
za 31/08/24 20.00 u Pieter van Dijk (orgel), Elina Keijzer (blokfluit), Maaike van Dijk (viool) Enkhuizen Zuiderkerk
za 31/08/24 16.00 Quentin Guérillot Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
zo 01/09/24 16:00 Choral Evensong | Capella Sine Vinculis | Bea van der Kaaij Wijk bij Duurstede Grote Kerk
zo 01/09/24 16:00 Christine Moraal Venray Sint Petrus' Bandenkerk
zo 01/09/24 12.00 Gonny van der Maten Elst (Gld.) Grote Kerk
zo 01/09/24 15.00 Sander van den Houten Delft Maria van Jessekerk
← Vorige | Pagina 11 van 14 | → Volgende