Agenda

Hieronder treft u de concerten aan die concertorganisaties aangemeld hebben. Links naar de website van de organisatie vindt u vrijwel altijd bij ‘Meer informatie’ als u op de naam van de uitvoerende(n) geklikt hebt. Het KVOK-bestuur heeft besloten de ZomerAgenda niet meer uit te geven. Wel worden de concertgegevens uit deze webagenda zonder meerkosten opgenomen in de digitale nieuwsbrief NotaBene.

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
za 20/08/22 10.00 - 16.30 uur Luc Ponet en deelnemers masterclass Middelburg Sint-Augustinuskerk (voormalig Lutherse Kerk)
za 20/08/22 20.00 Luc Ponet en studenten masterclass Middelburg Sint Augustinuskerk (voormalig Lutherse Kerk, Zuidsingel 70)
za 20/08/22 16.00 Maarten van Kapel (orgel) en Christian Jongepier (trompet) Woudenberg Dorpskerk
za 20/08/22 13:30 Marjanne Deij en Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
za 20/08/22 20.00 Martien de Vos Leens Petruskerk
za 20/08/22 20.00 Petra Veenswijk Putten Hersteld Hervormde Kerk, Henslare 2
za 20/08/22 15:00 Theo Jellema – 13e Bachconcert Reduzum Kerk
za 20/08/22 16.00 Ties Molenhuis Uithuizermeeden Mariakerk
za 20/08/22 15.30 Tommy van Doorn Dordrecht Grote Kerk
za 20/08/22 20.00 Vincent van Laar Farmsum Hervomde kerk
zo 21/08/22 15.30 Anna Karpenko Den Haag-Loosduinen Abdijkerk
zo 21/08/22 15:30 Arjan Veen Utrecht Sint Willibrordkerk (Minrebroederstraat)
zo 21/08/22 15:00 Benjamin Alard Groningen Lutherse Kerk
zo 21/08/22 15.00 Pieter van Dijk Enkhuizen Westerkerk
zo 21/08/22 14.00 Richard de Waardt Middelstum Hippolytustoren
zo 21/08/22 16.00 Tommy van Doorn Boxtel Sint-Petrusbasiliek
ma 22/08/22 20.00 Evert van de Veen Beekbergen Hervormde kerk
ma 22/08/22 20.00 Geerten Liefting Sneek RK St. Martinus-aan-de-Singel
ma 22/08/22 20.00 Hayo Boerema Veenhuizen Koepelkerk
ma 22/08/22 20.15 Martin Meier Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
ma 22/08/22 20.15 Peter Van de Velde Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
di 23/08/22 13.30 Arno van Wijk (orgel), Ab Brouwer (trompet) Goes Grote of Maria Magdalenakerk
di 23/08/22 20.00 Bram Brandemann Kampen Buitenkerk
di 23/08/22 20.15 Gerben Budding Den Haag Grote Kerk
di 23/08/22 11.30 Ingeborg van Dokkum Elburg Orgelmuseum
di 23/08/22 20.00 Kumi Choi Haarlem Grote of St. Bavokerk
di 23/08/22 20:30 Tineke en Judith Steenbrink Nijmegen Stevenskerk
di 23/08/22 20.00 Tjalling Roosjen (orgel) en Carminis Consort Laren (NH) Johanneskerk
di 23/08/22 20.15 Willeke Smits Katwijk aan Zee Vredeskerk
di 23/08/22 20.15 Willeke Smits Katwijk aan Zee Vredeskerk
wo 24/08/22 20.00 Berry van Berkum (orgel), Steven Kamperman (klarinet) Groningen Martinikerk
wo 24/08/22 20.00 Euwe en Sybolt de Jong Amersfoort Sint-Joriskerk
wo 24/08/22 20.00 Geerten Liefting Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
wo 24/08/22 20:15 Glen Dempsey Amsterdam Basiliek van de H. Nicolaas
wo 24/08/22 16:00 Martin Zonnenberg Urk Bethelkerk
wo 24/08/22 20:00 Willem Poot Edam Grote Kerk
do 25/08/22 20.00 André Knevel en Jos Moeke mmv Liselotte Rokyta, panfluit Uddel Hervormde Dorpskerk
do 25/08/22 20.15 Jaap Zwart Harderwijk Grote Kerk
do 25/08/22 12.00 Jan Hogendoorn Gouda St. Janskerk
do 25/08/22 16.00 Klaas Koelewijn, Dick Koomans & Marco bij de Vaate Haarlem Grote of St. Bavokerk
do 25/08/22 20.15 Martin Schmeding Den Haag Grote Kerk
vr 26/08/22 20.00 Daniël Zaretsky (onder voorbehoud) Harlingen Grote Kerk
vr 26/08/22 19.30 Dorien Schouten Hilversum Sint Vituskerk
vr 26/08/22 20.00 Evan Bogerd Haarlem St. Josephkerk
vr 26/08/22 15:00 Henk de Vries Groningen Martinikerk
vr 26/08/22 20.00 Maarten Wilmink en Rick Melissant (dubbelconcert) Nijverdal De Regenboog
vr 26/08/22 12.30 Peter van der Zwaag Leeuwarden Waalse kerk
vr 26/08/22 12:45 Sietze de Vries Groningen Martinikerk
vr 26/08/22 20:00 Wouter van Belle Goes Grote of Maria Magdalenakerk
za 27/08/22 20.00 Arjan Breukhoven Menaldum Grote Kerk
← Vorige | Pagina 10 van 15 | → Volgende

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
za 20/08/22 10.00 - 16.30 uur Luc Ponet en deelnemers masterclass Middelburg Sint-Augustinuskerk (voormalig Lutherse Kerk)
za 20/08/22 20.00 Luc Ponet en studenten masterclass Middelburg Sint Augustinuskerk (voormalig Lutherse Kerk, Zuidsingel 70)
za 20/08/22 16.00 Maarten van Kapel (orgel) en Christian Jongepier (trompet) Woudenberg Dorpskerk
za 20/08/22 13:30 Marjanne Deij en Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
za 20/08/22 20.00 Martien de Vos Leens Petruskerk
za 20/08/22 20.00 Petra Veenswijk Putten Hersteld Hervormde Kerk, Henslare 2
za 20/08/22 15:00 Theo Jellema – 13e Bachconcert Reduzum Kerk
za 20/08/22 16.00 Ties Molenhuis Uithuizermeeden Mariakerk
za 20/08/22 15.30 Tommy van Doorn Dordrecht Grote Kerk
za 20/08/22 20.00 Vincent van Laar Farmsum Hervomde kerk
zo 21/08/22 15.30 Anna Karpenko Den Haag-Loosduinen Abdijkerk
zo 21/08/22 15:30 Arjan Veen Utrecht Sint Willibrordkerk (Minrebroederstraat)
zo 21/08/22 15:00 Benjamin Alard Groningen Lutherse Kerk
zo 21/08/22 15.00 Pieter van Dijk Enkhuizen Westerkerk
zo 21/08/22 14.00 Richard de Waardt Middelstum Hippolytustoren
zo 21/08/22 16.00 Tommy van Doorn Boxtel Sint-Petrusbasiliek
ma 22/08/22 20.00 Evert van de Veen Beekbergen Hervormde kerk
ma 22/08/22 20.00 Geerten Liefting Sneek RK St. Martinus-aan-de-Singel
ma 22/08/22 20.00 Hayo Boerema Veenhuizen Koepelkerk
ma 22/08/22 20.15 Martin Meier Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
ma 22/08/22 20.15 Peter Van de Velde Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
di 23/08/22 13.30 Arno van Wijk (orgel), Ab Brouwer (trompet) Goes Grote of Maria Magdalenakerk
di 23/08/22 20.00 Bram Brandemann Kampen Buitenkerk
di 23/08/22 20.15 Gerben Budding Den Haag Grote Kerk
di 23/08/22 11.30 Ingeborg van Dokkum Elburg Orgelmuseum
di 23/08/22 20.00 Kumi Choi Haarlem Grote of St. Bavokerk
di 23/08/22 20:30 Tineke en Judith Steenbrink Nijmegen Stevenskerk
di 23/08/22 20.00 Tjalling Roosjen (orgel) en Carminis Consort Laren (NH) Johanneskerk
di 23/08/22 20.15 Willeke Smits Katwijk aan Zee Vredeskerk
di 23/08/22 20.15 Willeke Smits Katwijk aan Zee Vredeskerk
wo 24/08/22 20.00 Berry van Berkum (orgel), Steven Kamperman (klarinet) Groningen Martinikerk
wo 24/08/22 20.00 Euwe en Sybolt de Jong Amersfoort Sint-Joriskerk
wo 24/08/22 20.00 Geerten Liefting Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
wo 24/08/22 20:15 Glen Dempsey Amsterdam Basiliek van de H. Nicolaas
wo 24/08/22 16:00 Martin Zonnenberg Urk Bethelkerk
wo 24/08/22 20:00 Willem Poot Edam Grote Kerk
do 25/08/22 20.00 André Knevel en Jos Moeke mmv Liselotte Rokyta, panfluit Uddel Hervormde Dorpskerk
do 25/08/22 20.15 Jaap Zwart Harderwijk Grote Kerk
do 25/08/22 12.00 Jan Hogendoorn Gouda St. Janskerk
do 25/08/22 16.00 Klaas Koelewijn, Dick Koomans & Marco bij de Vaate Haarlem Grote of St. Bavokerk
do 25/08/22 20.15 Martin Schmeding Den Haag Grote Kerk
vr 26/08/22 20.00 Daniël Zaretsky (onder voorbehoud) Harlingen Grote Kerk
vr 26/08/22 19.30 Dorien Schouten Hilversum Sint Vituskerk
vr 26/08/22 20.00 Evan Bogerd Haarlem St. Josephkerk
vr 26/08/22 15:00 Henk de Vries Groningen Martinikerk
vr 26/08/22 20.00 Maarten Wilmink en Rick Melissant (dubbelconcert) Nijverdal De Regenboog
vr 26/08/22 12.30 Peter van der Zwaag Leeuwarden Waalse kerk
vr 26/08/22 12:45 Sietze de Vries Groningen Martinikerk
vr 26/08/22 20:00 Wouter van Belle Goes Grote of Maria Magdalenakerk
za 27/08/22 20.00 Arjan Breukhoven Menaldum Grote Kerk
← Vorige | Pagina 10 van 15 | → Volgende