Agenda

Hieronder treft u de concerten aan die concertorganisaties aangemeld hebben. Links naar de website van de organisatie vindt u vrijwel altijd bij ‘Meer informatie’ als u op de naam van de uitvoerende(n) geklikt hebt. Het KVOK-bestuur heeft besloten de ZomerAgenda niet meer uit te geven. Wel worden de concertgegevens uit deze webagenda zonder meerkosten opgenomen in de digitale nieuwsbrief NotaBene.

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
vr 16/08/24 20:00 Evan Bogerd Beverwijk Grote Kerk
vr 16/08/24 20.00 Gonny van der Maten en vijf stadsdichters van Wageningen Wageningen Grote Kerk
vr 16/08/24 12:30 Johan Smit (orgel), Julia Baas (altviool) Leeuwarden Bonifatiuskerk
vr 16/08/24 20.00 Luc Ponet Goes Grote of Maria Magdalenakerk
vr 16/08/24 19:30 Petra Veenswijk Hilversum Vituskerk
vr 16/08/24 20.00 Udo Honnigfort Harlingen Grote Kerk
vr 16/08/24 20.00 Wibren Jonkers & Gertine Hoefnagel Delft Oude Kerk
za 17/08/24 15.00 uur Aart van der Gronden Oostvoorne Dorpskerk
za 17/08/24 19.30 Arjan Breukhoven Voorthuizen Gereformeerde kerk
za 17/08/24 20:15 Francesca Ajossa Den Haag Grote Kerk
za 17/08/24 17.00 Gabriel Dissenha (orgel), Marina Cabau (zang) Zutphen Walburgiskerk
za 17/08/24 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
za 17/08/24 19.30 Jos Moeke (orgel), Rianne van Klaveren (dwarsfluit), Petra Geerts (viool) Nunspeet Hervormde Dorpskerk
za 17/08/24 12.30 Marco den Toom Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
za 17/08/24 16.00 Marcus Bergink Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
za 17/08/24 15.30 Maurits Bunt Dordrecht Grote Kerk
za 17/08/24 15.00 Theo Jellema Wirdum St.Martinuskerk 
za 17/08/24 20.00 u Tineke Steenbrink (orgel), Judith Steenbrink (viool) Enkhuizen Zuiderkerk
zo 18/08/24 15.00 Diederik Blankesteijn Brüggen (D) St. Nikolaus
zo 18/08/24 19:30 Sander van den Houten Raalte Basiliek H. Kruisverheffing
zo 18/08/24 16:00 Stephan van de Wijgert Amsterdam De Duif
ma 19/08/24 19.00 uur Bernard Winsemius beiaard Brielle Sint-Catharijnetoren
ma 19/08/24 16.00 Gonny van der Maten (orgel), Saskia Beverloo (verteller) Wageningen Grote Kerk
ma 19/08/24 20.15 uur Kees van Eersel Brielle Sint-Catharijnekerk
ma 19/08/24 20.00 Maarten Wilmink Sneek RK St. Martinuskerk aan-de-Singel
ma 19/08/24 20.00 Pieter Pilon (orgel), JanKees Braaksma – blokfluit Veenhuizen Koepelkerk
di 20/08/24 13.30 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
di 20/08/24 12.00 Jamie de Goei Vaals Kopermolen
di 20/08/24 20:15 Margreeth de Jong Middelburg Nieuwe Kerk
di 20/08/24 20.00 Marijn Valk, Thirsa Brokking, Annerieke van den Broek Kampen Buitenkerk
di 20/08/24 20:15 Maurits Bunt Nijmegen Stevenskerk
di 20/08/24 20:00 Pieter van Dijk Nijkerk Grote Kerk
di 20/08/24 20.00 Poppeia Berden m.m.v. Dreiländer Kammerorchester Aachen Maastricht St. Servaasbasiliek
di 20/08/24 20.00 Rik Melissant Panningen Kapel Missiehuis Lazaristen
di 20/08/24 20:00 Tjeerd van der Ploeg Schagen St. Christoforuskerk
di 20/08/24 20:00 Tommy van Doorn Rotterdam Lambertuskerk
wo 21/08/24 16:00 Bert den Hertog Urk Bethelkerk
wo 21/08/24 20.15 Francesca Massey Amsterdam H. Nicolaasbasiliek
wo 21/08/24 20.00 Gonny van der Maten Ede Oude Kerk
wo 21/08/24 15.00 Jochem Schuurman Franeker Martinikerk
wo 21/08/24 20:00 Rien Donkersloot Amersfoort Sint-Joriskerk
wo 21/08/24 12:45 Susanna Veerman Den Haag Kloosterkerk
wo 21/08/24 20:00 Toon Hagen Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
wo 21/08/24 20.00 Wibren Jonkers Helmond Lambertuskerk
do 22/08/24 20:00 Leendert Verduijn Kampen Bovenkerk
vr 23/08/24 20.00 Francesca Ajossa Delft Nieuwe Kerk
vr 23/08/24 12:00 Joël Boone Vlissingen Sint Jacobskerk
vr 23/08/24 19:30 Maarten Wilmink Hilversum Vituskerk
vr 23/08/24 15.00 u Michael Bennett Enkhuizen Zuiderkerk
vr 23/08/24 12:30 Peter van der Zwaag Leeuwarden Waalse Kerk
← Vorige | Pagina 10 van 14 | → Volgende

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
vr 16/08/24 20:00 Evan Bogerd Beverwijk Grote Kerk
vr 16/08/24 20.00 Gonny van der Maten en vijf stadsdichters van Wageningen Wageningen Grote Kerk
vr 16/08/24 12:30 Johan Smit (orgel), Julia Baas (altviool) Leeuwarden Bonifatiuskerk
vr 16/08/24 20.00 Luc Ponet Goes Grote of Maria Magdalenakerk
vr 16/08/24 19:30 Petra Veenswijk Hilversum Vituskerk
vr 16/08/24 20.00 Udo Honnigfort Harlingen Grote Kerk
vr 16/08/24 20.00 Wibren Jonkers & Gertine Hoefnagel Delft Oude Kerk
za 17/08/24 15.00 uur Aart van der Gronden Oostvoorne Dorpskerk
za 17/08/24 19.30 Arjan Breukhoven Voorthuizen Gereformeerde kerk
za 17/08/24 20:15 Francesca Ajossa Den Haag Grote Kerk
za 17/08/24 17.00 Gabriel Dissenha (orgel), Marina Cabau (zang) Zutphen Walburgiskerk
za 17/08/24 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
za 17/08/24 19.30 Jos Moeke (orgel), Rianne van Klaveren (dwarsfluit), Petra Geerts (viool) Nunspeet Hervormde Dorpskerk
za 17/08/24 12.30 Marco den Toom Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
za 17/08/24 16.00 Marcus Bergink Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
za 17/08/24 15.30 Maurits Bunt Dordrecht Grote Kerk
za 17/08/24 15.00 Theo Jellema Wirdum St.Martinuskerk 
za 17/08/24 20.00 u Tineke Steenbrink (orgel), Judith Steenbrink (viool) Enkhuizen Zuiderkerk
zo 18/08/24 15.00 Diederik Blankesteijn Brüggen (D) St. Nikolaus
zo 18/08/24 19:30 Sander van den Houten Raalte Basiliek H. Kruisverheffing
zo 18/08/24 16:00 Stephan van de Wijgert Amsterdam De Duif
ma 19/08/24 19.00 uur Bernard Winsemius beiaard Brielle Sint-Catharijnetoren
ma 19/08/24 16.00 Gonny van der Maten (orgel), Saskia Beverloo (verteller) Wageningen Grote Kerk
ma 19/08/24 20.15 uur Kees van Eersel Brielle Sint-Catharijnekerk
ma 19/08/24 20.00 Maarten Wilmink Sneek RK St. Martinuskerk aan-de-Singel
ma 19/08/24 20.00 Pieter Pilon (orgel), JanKees Braaksma – blokfluit Veenhuizen Koepelkerk
di 20/08/24 13.30 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
di 20/08/24 12.00 Jamie de Goei Vaals Kopermolen
di 20/08/24 20:15 Margreeth de Jong Middelburg Nieuwe Kerk
di 20/08/24 20.00 Marijn Valk, Thirsa Brokking, Annerieke van den Broek Kampen Buitenkerk
di 20/08/24 20:15 Maurits Bunt Nijmegen Stevenskerk
di 20/08/24 20:00 Pieter van Dijk Nijkerk Grote Kerk
di 20/08/24 20.00 Poppeia Berden m.m.v. Dreiländer Kammerorchester Aachen Maastricht St. Servaasbasiliek
di 20/08/24 20.00 Rik Melissant Panningen Kapel Missiehuis Lazaristen
di 20/08/24 20:00 Tjeerd van der Ploeg Schagen St. Christoforuskerk
di 20/08/24 20:00 Tommy van Doorn Rotterdam Lambertuskerk
wo 21/08/24 16:00 Bert den Hertog Urk Bethelkerk
wo 21/08/24 20.15 Francesca Massey Amsterdam H. Nicolaasbasiliek
wo 21/08/24 20.00 Gonny van der Maten Ede Oude Kerk
wo 21/08/24 15.00 Jochem Schuurman Franeker Martinikerk
wo 21/08/24 20:00 Rien Donkersloot Amersfoort Sint-Joriskerk
wo 21/08/24 12:45 Susanna Veerman Den Haag Kloosterkerk
wo 21/08/24 20:00 Toon Hagen Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
wo 21/08/24 20.00 Wibren Jonkers Helmond Lambertuskerk
do 22/08/24 20:00 Leendert Verduijn Kampen Bovenkerk
vr 23/08/24 20.00 Francesca Ajossa Delft Nieuwe Kerk
vr 23/08/24 12:00 Joël Boone Vlissingen Sint Jacobskerk
vr 23/08/24 19:30 Maarten Wilmink Hilversum Vituskerk
vr 23/08/24 15.00 u Michael Bennett Enkhuizen Zuiderkerk
vr 23/08/24 12:30 Peter van der Zwaag Leeuwarden Waalse Kerk
← Vorige | Pagina 10 van 14 | → Volgende