Agenda

Hieronder treft u de concerten aan die concertorganisaties aangemeld hebben. Links naar de website van de organisatie vindt u vrijwel altijd bij ‘Meer informatie’ als u op de naam van de uitvoerende(n) geklikt hebt. Het KVOK-bestuur heeft besloten de ZomerAgenda niet meer uit te geven. Wel worden de concertgegevens uit deze webagenda zonder meerkosten opgenomen in de digitale nieuwsbrief NotaBene.

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
do 29/09/22 20.00 André van Vliet Harderwijk Grote kerk
do 29/09/22 20.00 Willem Harold Boog Bolsward Martinikerk
vr 30/09/22 20.00 Jos Moeke Geervliet Grote kerk
za 01/10/22 13:00 Asser organisten Assen start Jozefkerk Kerkplein Assen
za 01/10/22 16:00 Capella Sine Vinculis – Bea van de Kaaij Wijk bij Duurstede Grote Kerk, Wijk bij Duurstede
za 01/10/22 16:00 Edwin Vooijs Rotterdam Bergsingelkerk
za 01/10/22 20.00 Gert van Hoef Doesburg Martinikerk
za 01/10/22 16.00 Harm Hoeve Doesburg Martinikerk
za 01/10/22 01/10/22 Jan van Westenbrugge en Jan Peter Teeuw Wateringen Pleinkerk
za 01/10/22 15.00 Johan den Hoedt (orgel), Vocaal ensemble Embrace Dordrecht De Wijnstok, Dubbelsteijnlaan West 70
za 01/10/22 15.30 Mark Roos en Jaap de Vos, orgel-vierhandig IJsselstein Oude St.Nicolaaskerk
za 01/10/22 11.00 Matthias Havinga (orgel), Klaartje van Veldhoven (sopraan) Utrecht Tivoli Vredenburg
za 01/10/22 20:00 Minne Veldman Lunteren Bethelkerk
za 01/10/22 15.30 Sander van den Houten, orgel m.m.v. Vocaal Ensemble Magnificat o.l.v. Mirjam van den Hoek Den Haag Lutherse Kerk
za 01/10/22 20:00 Vincent Hensen-Oosterdijk Kantens Antoniuskerk
za 01/10/22 10.30 - 15.30 Workshop met Bart Wuilmus Helmond St. Lambertuskerk
zo 02/10/22 16:00 Andrea Trovato (orgel), Silvia Martinelli (sopraan) Heeswijk Dinther Abdij van Berne
zo 02/10/22 19:30 Barokorkest La Risonanza, Milaan; Fabio Bonizzoni, dirigent/organist Haarlem Grote of Sint-Bavokerk
zo 02/10/22 12.00 Jan Pieter Lanooy Elst ( Gld ) Grote Kerk
zo 02/10/22 19.30 Jan van de Laar (orgel) hoornensemble Capricorno, Herman Jeurissen Helmond St. Lambertuskerk
zo 02/10/22 15:30 Leonore Lub Appingedam Nicolaïkerk
zo 02/10/22 15.00 Ronald Schollaart, Joost Doodeman, Iwan van Amsterdam, Wendy Leonards, Katalin Somogyi, Dirk van Egmond, Lijda Talboom (zang), Ineke Bos (zang) en Edith Heldoorn (dwarsfluit) Castricum St. Pancratiuskerk
zo 02/10/22 16.00 Simon Bouma (orgel), Judith Oost (cello) Easterein Martinikerk
di 04/10/22 08/10/22 16e Internationaal César Franckconcours Haarlem Kathedrale Basiliek St. Bavo
di 04/10/22 08/10/22 16th International César Franck Competition Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
di 04/10/22 20.00 Anton Pauw & Jos van der Kooy Haarlem Grote of St. Bavokerk
wo 05/10/22 12:00 Bert van Stam Woerden Petruskerk
do 06/10/22 20:00 Tiels Vocaal Ensemble, Nico Gerhards (saxofoon) en Jonathan Kooman (orgel) Tiel Grote of St. Maartenskerk
do 06/10/22 20.00 Willem Harold Boog Harderwijk Grote kerk
vr 07/10/22 20.00 Jan van Westenbrugge Maassluis Immanuëlkerk
vr 07/10/22 20.15 Leendert Verduijn Katwijk aan Zee Vredeskerk
vr 07/10/22 20.15 Leendert Verduijn Katwijk aan Zee Vredeskerk
vr 07/10/22 20:00 Minne Veldman Parijs Eglise Saint-Antoine-des-Quinze-Vingts
vr 07/10/22 20.30 Paul de Maeyer Bergen op Zoom St.-Gertrtudiskerk
za 08/10/22 20.00 Arjan Breukhoven Berkel en Rodenrijs Dorpskerk
za 08/10/22 20.00 Ben van Oosten Bergen op Zoom St.-Gertrudiskerk
za 08/10/22 20:15 Everhard Zwart Lisse Sint-Agathakerk
za 08/10/22 20.00 Evert van de Veen Genemuiden Grote of Sint Nicolaaskerk
za 08/10/22 13.00 tot 16.45 Gerrit Christiaan de Gier en deelnemers Workshop IJsselstein Ontmoetingskerk, Andorrastraat 2, IJsselstein
za 08/10/22 11.00 Jan van de Laar Helmond St. Lambertuskerk
za 08/10/22 20.00 Sander van den Houten Zevenhuizen (ZH) Ontmoetingskerk
zo 09/10/22 16.00 Afke Burghgraef Leeuwarden Evangelisch Lutherse Kerk
zo 09/10/22 11.00 Ere Lievonen Amsterdam Muziekgebouw aan 't IJ
zo 09/10/22 12.00 Marieke Stoel 's-Gravenhage Houtrustkerk, Beeklaan535 hoek Houtrustweg1
zo 09/10/22 15:00 Olivier Penin Rotterdam Laurenskerk
zo 09/10/22 16.00 Tommy van Doorn Boxtel Sint-Petrusbasiliek
do 13/10/22 20.00 Evert van de Veen Harderwijk Grote kerk
do 13/10/22 20.00 Gerben Budding Haarlem Philharmonie
za 15/10/22 19.30 Jos Moeke Rijssen Hervormde Schildkerk
za 15/10/22 21:00 Leo van Doeselaar en Erwin Wiersinga Groningen Martinikerk
Pagina 1 van 4 | → Volgende

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
do 29/09/22 20.00 André van Vliet Harderwijk Grote kerk
do 29/09/22 20.00 Willem Harold Boog Bolsward Martinikerk
vr 30/09/22 20.00 Jos Moeke Geervliet Grote kerk
za 01/10/22 13:00 Asser organisten Assen start Jozefkerk Kerkplein Assen
za 01/10/22 16:00 Capella Sine Vinculis – Bea van de Kaaij Wijk bij Duurstede Grote Kerk, Wijk bij Duurstede
za 01/10/22 16:00 Edwin Vooijs Rotterdam Bergsingelkerk
za 01/10/22 20.00 Gert van Hoef Doesburg Martinikerk
za 01/10/22 16.00 Harm Hoeve Doesburg Martinikerk
za 01/10/22 01/10/22 Jan van Westenbrugge en Jan Peter Teeuw Wateringen Pleinkerk
za 01/10/22 15.00 Johan den Hoedt (orgel), Vocaal ensemble Embrace Dordrecht De Wijnstok, Dubbelsteijnlaan West 70
za 01/10/22 15.30 Mark Roos en Jaap de Vos, orgel-vierhandig IJsselstein Oude St.Nicolaaskerk
za 01/10/22 11.00 Matthias Havinga (orgel), Klaartje van Veldhoven (sopraan) Utrecht Tivoli Vredenburg
za 01/10/22 20:00 Minne Veldman Lunteren Bethelkerk
za 01/10/22 15.30 Sander van den Houten, orgel m.m.v. Vocaal Ensemble Magnificat o.l.v. Mirjam van den Hoek Den Haag Lutherse Kerk
za 01/10/22 20:00 Vincent Hensen-Oosterdijk Kantens Antoniuskerk
za 01/10/22 10.30 - 15.30 Workshop met Bart Wuilmus Helmond St. Lambertuskerk
zo 02/10/22 16:00 Andrea Trovato (orgel), Silvia Martinelli (sopraan) Heeswijk Dinther Abdij van Berne
zo 02/10/22 19:30 Barokorkest La Risonanza, Milaan; Fabio Bonizzoni, dirigent/organist Haarlem Grote of Sint-Bavokerk
zo 02/10/22 12.00 Jan Pieter Lanooy Elst ( Gld ) Grote Kerk
zo 02/10/22 19.30 Jan van de Laar (orgel) hoornensemble Capricorno, Herman Jeurissen Helmond St. Lambertuskerk
zo 02/10/22 15:30 Leonore Lub Appingedam Nicolaïkerk
zo 02/10/22 15.00 Ronald Schollaart, Joost Doodeman, Iwan van Amsterdam, Wendy Leonards, Katalin Somogyi, Dirk van Egmond, Lijda Talboom (zang), Ineke Bos (zang) en Edith Heldoorn (dwarsfluit) Castricum St. Pancratiuskerk
zo 02/10/22 16.00 Simon Bouma (orgel), Judith Oost (cello) Easterein Martinikerk
di 04/10/22 08/10/22 16e Internationaal César Franckconcours Haarlem Kathedrale Basiliek St. Bavo
di 04/10/22 08/10/22 16th International César Franck Competition Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
di 04/10/22 20.00 Anton Pauw & Jos van der Kooy Haarlem Grote of St. Bavokerk
wo 05/10/22 12:00 Bert van Stam Woerden Petruskerk
do 06/10/22 20:00 Tiels Vocaal Ensemble, Nico Gerhards (saxofoon) en Jonathan Kooman (orgel) Tiel Grote of St. Maartenskerk
do 06/10/22 20.00 Willem Harold Boog Harderwijk Grote kerk
vr 07/10/22 20.00 Jan van Westenbrugge Maassluis Immanuëlkerk
vr 07/10/22 20.15 Leendert Verduijn Katwijk aan Zee Vredeskerk
vr 07/10/22 20.15 Leendert Verduijn Katwijk aan Zee Vredeskerk
vr 07/10/22 20:00 Minne Veldman Parijs Eglise Saint-Antoine-des-Quinze-Vingts
vr 07/10/22 20.30 Paul de Maeyer Bergen op Zoom St.-Gertrtudiskerk
za 08/10/22 20.00 Arjan Breukhoven Berkel en Rodenrijs Dorpskerk
za 08/10/22 20.00 Ben van Oosten Bergen op Zoom St.-Gertrudiskerk
za 08/10/22 20:15 Everhard Zwart Lisse Sint-Agathakerk
za 08/10/22 20.00 Evert van de Veen Genemuiden Grote of Sint Nicolaaskerk
za 08/10/22 13.00 tot 16.45 Gerrit Christiaan de Gier en deelnemers Workshop IJsselstein Ontmoetingskerk, Andorrastraat 2, IJsselstein
za 08/10/22 11.00 Jan van de Laar Helmond St. Lambertuskerk
za 08/10/22 20.00 Sander van den Houten Zevenhuizen (ZH) Ontmoetingskerk
zo 09/10/22 16.00 Afke Burghgraef Leeuwarden Evangelisch Lutherse Kerk
zo 09/10/22 11.00 Ere Lievonen Amsterdam Muziekgebouw aan 't IJ
zo 09/10/22 12.00 Marieke Stoel 's-Gravenhage Houtrustkerk, Beeklaan535 hoek Houtrustweg1
zo 09/10/22 15:00 Olivier Penin Rotterdam Laurenskerk
zo 09/10/22 16.00 Tommy van Doorn Boxtel Sint-Petrusbasiliek
do 13/10/22 20.00 Evert van de Veen Harderwijk Grote kerk
do 13/10/22 20.00 Gerben Budding Haarlem Philharmonie
za 15/10/22 19.30 Jos Moeke Rijssen Hervormde Schildkerk
za 15/10/22 21:00 Leo van Doeselaar en Erwin Wiersinga Groningen Martinikerk
Pagina 1 van 4 | → Volgende