Agenda

DatumTijdUitvoerende(n)PlaatsLocatie
17/08/1911.4525ste Antwerpse OrgelwandelingAntwerpenOrgelwandeling
17/08/1920.00André Knevel (CA)ZaltbommelSt.-Maartenskerk
17/08/1916.00André Knevel (orgel), Liselotte Rokyta (panfluit) en vier panfluitleerlingenNijkerkDe Fontein
17/08/1914.30Bernhardt Edskes (barok-orgel)GroningenLutherse Kerk
17/08/1920.00Bert den HertogMaassluisGroote Kerk
17/08/1915.00Bert van StamHaarlemR.-K. Bavo
17/08/1915.30Cor ArdeschDordrechtGrote Kerk
17/08/1911.00ds. C. van AlphenOuddorpHervormde Dorpskerk
17/08/1920.00Everhard ZwartSteenwijkGrote Kerk
17/08/1915.00Frans Bullens m.m.v. Paul Hoogenboom (klarinet)OosterhoutO.-L.-V. Abdij
17/08/1916.15Gerben MourikGorinchemLutherse Schuilkerk
17/08/1919.30Gert van HoefBellingwoldeMagnuskerk
17/08/1920.00Gerwin HoekstraLeensPetruskerk
17/08/1913.00Jan HageUtrechtNikolaikerk
17/08/1915.30Jan HageUtrechtDomkerk
17/08/1913.30Janny Knol-de VriesGroningenPelstergasthuiskerk
17/08/1915.00Jelte HulzebosEmmenGrote kerk
17/08/1916.00Jolanda ZwoferinkOostvoorneDorpskerk
17/08/1920.00Pieter Dirksen (orgel en klavecimbel)EnkhuizenZuiderkerk
17/08/1919.30Rien DonkerslootZeistOosterkerk
17/08/1916.00Theo Jellema (lezing en concert)SneekGrote of Martinikerk
17/08/1919.30Vincent de VriesWateringenHervormde Kerk
17/08/1919.30Willem Harold BoogVoorthuizenGeref. Kerk
17/08/1920.00Willem van TwillertFarmsumFarmsumer Kerk
18/08/1920.00Andrés Cea Galán (Sevilla)Info: www.robustelly-society-helmond.comHelmondSt.-Lambertuskerk
18/08/1916.00Dariusz Bakowski-kois (PL)AmsterdamDe Duif
18/08/1915.00Egbert Schoenmaker 650 Jahrfeier der Stadt NeuenhausGeorgsdorfEv.- reformierten Kirche
18/08/1915.00Erik van BruggenLeidenPieterskerk
18/08/1914.00Eveline M.JansenRotterdamParadijskerk
18/08/1915.30Petra VeenswijkSoestOude Kerk
18/08/1915.30Susanna VeermanDen Haag-LoosduinenAbdijkerk
18/08/1915.00Tommy van Doorn (beiaard & koororgel)HaarlemGrote of St.-Bavokerk
19/08/1920.15Cor ArdeschBrielleSint-Catharijnekerk
19/08/1920.00Evert van de Veen RaalteBasiliek van de heilige kruisverheffing
19/08/1919.00Jan Geert Heuvelman (beiaard)BrielleCatharijnetoren
19/08/1920.00Peter WesterbrinkSneekGrote of Martinikerk
19/08/1920.00Vincent de VriesDen HaagLutherse Kerk
20/08/1920.15 Marcel VerheggenHaarlemGrote of St.-Bavokerk
20/08/1913.30Arno van WijkGoesGrote of Maria Magdalenakerk
20/08/1912.45Cor de JongRotterdamLaurenskerk
20/08/1916.00Fabienne CrutzenVaalsDe Kopermolen
20/08/1920.00Gerben MourikMiddelburgNieuwe Kerk
20/08/1920.15Gert van HoefKatwijk aan ZeeVredeskerk
20/08/1920.00Minne VeldmanNijkerkGrote Kerk
20/08/1920.00Stephen Tharp (New York)BolswardMartinikerk
20/08/1920. 00Toon HagenDen Ham OvNed. Herv. Kerk
20/08/1920.00Vincent de VriesAmersfoortStint-Joriskerk
20/08/1920.00Willem Harold BoogBruggeSint-Salvator Kathedraal
21/08/1920.00Ad van Sleuwen (orgel) en Fien van Dingenen (blokfluit)LangweerDorpskerk
21/08/1920.00Adriaan HoekDordrechtGrote Kerk
Pagina 1 van 12 | → Volgende

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

DatumTijdUitvoerende(n)PlaatsLocatie
17/08/1911.4525ste Antwerpse OrgelwandelingAntwerpenOrgelwandeling
17/08/1920.00André Knevel (CA)ZaltbommelSt.-Maartenskerk
17/08/1916.00André Knevel (orgel), Liselotte Rokyta (panfluit) en vier panfluitleerlingenNijkerkDe Fontein
17/08/1914.30Bernhardt Edskes (barok-orgel)GroningenLutherse Kerk
17/08/1920.00Bert den HertogMaassluisGroote Kerk
17/08/1915.00Bert van StamHaarlemR.-K. Bavo
17/08/1915.30Cor ArdeschDordrechtGrote Kerk
17/08/1911.00ds. C. van AlphenOuddorpHervormde Dorpskerk
17/08/1920.00Everhard ZwartSteenwijkGrote Kerk
17/08/1915.00Frans Bullens m.m.v. Paul Hoogenboom (klarinet)OosterhoutO.-L.-V. Abdij
17/08/1916.15Gerben MourikGorinchemLutherse Schuilkerk
17/08/1919.30Gert van HoefBellingwoldeMagnuskerk
17/08/1920.00Gerwin HoekstraLeensPetruskerk
17/08/1913.00Jan HageUtrechtNikolaikerk
17/08/1915.30Jan HageUtrechtDomkerk
17/08/1913.30Janny Knol-de VriesGroningenPelstergasthuiskerk
17/08/1915.00Jelte HulzebosEmmenGrote kerk
17/08/1916.00Jolanda ZwoferinkOostvoorneDorpskerk
17/08/1920.00Pieter Dirksen (orgel en klavecimbel)EnkhuizenZuiderkerk
17/08/1919.30Rien DonkerslootZeistOosterkerk
17/08/1916.00Theo Jellema (lezing en concert)SneekGrote of Martinikerk
17/08/1919.30Vincent de VriesWateringenHervormde Kerk
17/08/1919.30Willem Harold BoogVoorthuizenGeref. Kerk
17/08/1920.00Willem van TwillertFarmsumFarmsumer Kerk
18/08/1920.00Andrés Cea Galán (Sevilla)Info: www.robustelly-society-helmond.comHelmondSt.-Lambertuskerk
18/08/1916.00Dariusz Bakowski-kois (PL)AmsterdamDe Duif
18/08/1915.00Egbert Schoenmaker 650 Jahrfeier der Stadt NeuenhausGeorgsdorfEv.- reformierten Kirche
18/08/1915.00Erik van BruggenLeidenPieterskerk
18/08/1914.00Eveline M.JansenRotterdamParadijskerk
18/08/1915.30Petra VeenswijkSoestOude Kerk
18/08/1915.30Susanna VeermanDen Haag-LoosduinenAbdijkerk
18/08/1915.00Tommy van Doorn (beiaard & koororgel)HaarlemGrote of St.-Bavokerk
19/08/1920.15Cor ArdeschBrielleSint-Catharijnekerk
19/08/1920.00Evert van de Veen RaalteBasiliek van de heilige kruisverheffing
19/08/1919.00Jan Geert Heuvelman (beiaard)BrielleCatharijnetoren
19/08/1920.00Peter WesterbrinkSneekGrote of Martinikerk
19/08/1920.00Vincent de VriesDen HaagLutherse Kerk
20/08/1920.15 Marcel VerheggenHaarlemGrote of St.-Bavokerk
20/08/1913.30Arno van WijkGoesGrote of Maria Magdalenakerk
20/08/1912.45Cor de JongRotterdamLaurenskerk
20/08/1916.00Fabienne CrutzenVaalsDe Kopermolen
20/08/1920.00Gerben MourikMiddelburgNieuwe Kerk
20/08/1920.15Gert van HoefKatwijk aan ZeeVredeskerk
20/08/1920.00Minne VeldmanNijkerkGrote Kerk
20/08/1920.00Stephen Tharp (New York)BolswardMartinikerk
20/08/1920. 00Toon HagenDen Ham OvNed. Herv. Kerk
20/08/1920.00Vincent de VriesAmersfoortStint-Joriskerk
20/08/1920.00Willem Harold BoogBruggeSint-Salvator Kathedraal
21/08/1920.00Ad van Sleuwen (orgel) en Fien van Dingenen (blokfluit)LangweerDorpskerk
21/08/1920.00Adriaan HoekDordrechtGrote Kerk
Pagina 1 van 12 | → Volgende