De agenda van het ORGEL. orgelconcerten in Nederland


Heeft u gegevens voor de concertagenda? U kunt ze aan ons doorgeven via dit formulier.

Concerten 2019





april                      
vr 26-04 Groningen Lutherse kerk 21:30 Koningsnachtconcert Aart Bergwerf in intieme setting op het orgelbalkon. www.binnenstadskerken.nl
za 27-04 Alphen aan den Rijn Adventskerk 20.15 Koningsconcert door Simon Stelling m.m.v. kopertentet Brazzled! Info: www.orgelcommissiealphen.nl
  Elst Grote Kerk 14.00 Dirk Luijmes, Koningsdag Concert Info: https://www.pg-elst.nl/de-kerk/orgels/
  Groningen Nieuwe Kerk 13.00 Jaap de Kok
Leiden Hartebrugkerk 20.00 Jan Verschuren, Koningsdagconcert € 6,00 Info: www.hartebrug.nl
Nijverdal Regenboogkerk 11.00 Maarten Wilmink Organjeconcert Info: https://www.facebook.com/orgelconcertennijverdalregenboogkerk/
  Scheveningen Oude Kerk 15.30 Bert den Hertog en Anna Karpenko Oranjeconcert Info: www.oudekerkscheveningen.nl
  Winsum Torenkerk/Centrumkerk 20.00 Eeuwe Zijlstra
  Zeist Oosterkerk 20.00 28ste Traditionele Oranjeconcert door Stadsorganist Willem Harold Boog Werken van o.a. Pachelbel, Martini, Lang, Asma, Pomper, Callaerts en Zwart.  entree 8,- Info: www.boogconcerten.nl
zo 28-04 Amersfoort Bergkerk 17.00 Jan Jansen & Bergkerkcantorij o.l.v. Cees-Willem van Vliet - Bach, Grote Orgelmis Info: www.bergkerk.nl
Amstelveen Paaskerk 12.00 Gonny van der Maten Info: www.gonnyvandermaten.nl 
  Amsterdam Orgelpark 14.15 The Formosa Connection: nieuwe stukken voor instrumentaal ensemble, orgel en live elektronica Info: www.orgelpark.nl
  Assen Adventskerk 15.00  Consequens o.l.v. Han Warmelink Organist: Wietse Meinardi Kees Richters of Machteld de Koning Info: https://www.vredenoord-assen.nl
  Boxtel Sint-Petrusbasiliek 16.00 Geerten Liefting, organist Heilige Bonaventurakerk, Woerden Info: www.stichtingkerkconcertenboxtel.nl
  Gassel Beers R.K.  kerk 15.30
16.00
Tommy v. Doorn, 15.30 Beers, 16.00 Gassel Info: www.brabantorgel.nl
  Krewerd Mariakerk 14.00 Hans Nomen
Schagen St. Christoforuskerk 15.30 Willeke Smits Info: www.nicholsonschagen.nl
  Soest De Open Hof 16.00 Pieter Dirksen, m.m.v. Franc Polman, viool Info: www.zondagmiddagconcerten-soest.nl
  Zuidbroek Petruskerk 15.00 Henk de Vries & Lubertus Leutscher (trompet)
         


mei                
01-05 Leiden Academiegebouw 13.00 Herman Lodder (orgel) en André Nolden (bariton) Info: https://www.universiteitleiden.nl/
02-05 Winschoten Marktpleinkerk 20.00 Eppe Bodde (zang), Theo Bodewits (accordeon), Bouko Tiggelaar (orgel) en Joost Valeton (presentatie)
03-05 Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk 12.00 Nicholas Papadimitriou Info: https://grotekerk-alkmaar.nl
  Amsterdam Orgelpark 20.15 Nieuw werk van Cornelis de Bondt, speciaal geschreven voor de instrumenten in het Orgelpark, uitgevoerd door studenten van het Koninklijk Conservatorium in Den Haag Info: www.orgelpark.nl
Bunschoten-Spakenburg Zuiderkerk 20.00 Jos Moeke (Feestelijk Oranjeconcert met veel Oranjesamenzang en improvisaties) Gratis/collecte Info: www.josmoeke.nl
Haarlem St. Josephkerk 20.15 Erik Jan Eradus m.m.v. Astrid Lammers (Sopraan), Freya Reynaert (Viool).
04-05 Almelo Doopsgezinde Kerk, Grotestraat 57 14.00 Henk Linker (Almelo) Info: http://www.dgtwente.doopsgezind.nl
Den Haag Lutherse Kerk 15.30 Master and Pupil: Paul Kieviet en Auke Kieviet (orgel) Info: http://www.hetbatzorgel.nl/
  Groningen Martinikerk 10.00 Leo van Doeselaar
  Haarlem RK Bavo 15.00 Ton van Eck, Dirk Out,  Jaap Stork,  Stephan van de WijgertWerken met een relatie tot de Tweede Wereldoorlog van Durufl’é, Alain, Langlais & Bartelink Info: https://www.rkbavo.nl
05-05 Appingedam Nicolaïkerk 15.30 Vincent Hensen-Oosterdijk
  Delft Maria van Jessekerk 15.00 Jan Veschuren, toegang vrij, wel collecte,  Info: www.veenswijkorgel.nl
Elsterberg (Dld) Evangelische Stadtkirche St. Laurentius 19.oo Timo Beek
07-05 De Kopermolen Vaals 12:00 Clemens Oomen
08-05 Leiden Academiegebouw 13.00 Guus Theelen  Info: https://www.universiteitleiden.nl/
10-05 Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk 12.00 Jorge Silva Info: https://grotekerk-alkmaar.nl
11-05 Amsterdam Orgelpark 20.15 Laurens de Man speelt nieuw werk van compositiestudenten van het conservatorium in Amsterdam Info: www.orgelpark.nl
  Den Haag Elandstraatkerk 15:00 Bert van Stam (Den Haag) Info: www.orgelelandstraatkerk.nl
  Goes Grote of Maria Magdalenakerk 20.00 Kees van Eersel Info: www.muziekindegrotekerkgoes.nl
  Haarlem RK Bavo 15.00 Wilbert Berendsen (Doesburg)Andriessen, Gigout, Verrips  Duruflé (Veni Creator) Info: https://www.rkbavo.nl
  Leens Petruskerk 17.00 Willem van Twillert
Leiden Waalse Kerk 16.30 Rien Donkersloot Info: https://sites.google.com/site/muziekindewaalsekerk
  Leiden Hartebrugkerk 15.00 Laurens de Man Info: www.hartebrug.nl
Maassluis Groote Kerk 20.00 Arjan Breukhoven  Info: www.arjanbreukhoven.nl
  Noordwolde (Grn) Hervormde Kerk Hele dag divers
12-05 Amsterdam Muziekgebouw aan 't IJ, Kleine Zaal 11.00 Carolina Eyck (theremin), Ere Lievonen (Fokker-orgel), Wouter Snoei (live electronics) - ter gelegenheid van het 100-jarige bestaan van de theremin, speelt de talentvolle theremin speelster Carolina Eyck samen met het Fokker-orgel. Info: http://www.huygens-fokker.org en https://www.muziekgebouw.nl/
  Amsterdam Orgelpark 14.15 Brahms-programma door het Sonsbeekkwintet, Di ederik Ornée (klarinet) en Martin Schmeding (orgel) Info: www.orgelpark.nl
  Hoorn Lutherse kerk 15.30 Bernard Winsemius orgel en beiaard Info: www.orgelconcerten-hoorn.nl
Rotterdam Laurenskerk 15.00 Tobias Horn - Reubke, Dupré en de psalmen
Soest Oude Kerk 19.00 Avondmuziek - Cantate 51 Jauchzet Gott in allen Landen - J.S. Bach; Ensemble o.l.v. Gonny van der Maten Info: www.gonnyvandermaten.nl 
15-05 Leiden Academiegebouw 13.00 Marieke Stoel  Info: https://www.universiteitleiden.nl/
  Moscow Cathedral 20.00 Arjan Breukhoven Info: www.arjanbreukhoven.nl
Rotterdam de Doelen 13.30 Geert Bierling - Italian lunchtime with Vivaldi (lunchconcert 4/4)
Zaandam Oostzijderkerk 20.00 Dirk Out Info: https://www.facebook.com/orgelconcerten.oostzijderkerkzaandam
17-05 Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk 12.00 Daniël Nunes Info: https://grotekerk-alkmaar.nl
  Maassluis Immanuëlkerk 20.00  Kees van Eersel Info: http://pknmaassluis.nl
  Utrecht Sint Willibrordkerk 20.15 Kamerkoor VeNUS o.l.v.Krista Audere, Laurens de Man – orgel en Eline Welle / Åsa Olsson – Mezzosopraan.Intense muziek rond het meeslepende Requiem van Maurice Duruflé Programma: Olivier Messiaen • O Sacrum Convivium! Ton de Leeuw • Prière, Orgelintermezzo, Francis Poulenc • Quatre motets pour un temps de pénitence , Maurice Duruflé • Requiem Info: https://kamerkoorvenus.nl
  Utrecht Oud-Katholieke kathedraal Ste. Gertrudis 20.15 Piet van der Steen Presentatieconcert 3 cd-box 'César Franck – de twaalf orgelwerken, en meer' , toegang vrij
18-05 Amsterdam Orgelpark 12.00 Orgelbüchlein I: Bachs Orgelbüchlein is voltooid door ruim 100 hedendaagse componisten wereldwijd. De organisten William Whitehead, Tom Bell, John Scott Whiteley en Laurens de Man spelen het complete werk in drie concerten op één dag. Info: www.orgelpark.nl
  Amsterdam Orgelpark 16.00 Orgelbüchlein II: Bachs Orgelbüchlein is voltooid door ruim 100 hedendaagse componisten wereldwijd. De organisten William Whitehead, Tom Bell, John Scott Whiteley en Laurens de Man spelen het complete werk in drie concerten op één dag. Info: www.orgelpark.nl
  Amsterdam Orgelpark 20.15 Orgelbüchlein I: Bachs Orgelbüchlein is voltooid door ruim 100 hedendaagse componisten wereldwijd. De organisten William Whitehead, Tom Bell, John Scott Whiteley en Laurens de Man spelen het complete werk in drie con certen op één dag. Info: www.orgelpark.nl
  Groningen Nieuwe Kerk 15.30 Stef Tuinstra
  Farmsum Farmsumer Kerk 20.00 Jochem Schuurman
  Haarlem RK Bavo 15.00 Wouter van Belle (Utrecht)Franck, Gigout, Andriessen, Van Belle Info: https://www.rkbavo.nl
  Leens Petruskerk 20.00 Dick Sanderman
  Noordwolde (Grn) Hervormde Kerk 20.00 JanKees Braaksma, Agnes van Laar, Anna Buijze
  Nijkerk De Fontein 16.00 Gerrit Christiaan de Gier met klein orkest Filomusica o.l.v. Martien van der Zwan (klassiek programma) Info: www.defontein-nijkerk.nl
  Rotterdam Schiebroek Goede Herderkerk 15.00 Festival Français door Iddo van der Giessen (orgel) en Bram Boesschen Hospers (klarinet). Messiaen, Widor en Vierne (Symphonie 3) Info: www.iddovandergiessen.nl
  Rotterdam St.Dominicuskerk (Het Steiger) 16.00 Arjan Veen Info: https://sites.google.com/site/concerteninhetsteiger/
  Rotterdam Hoflaankerk 19:30 Lezing Jolanda Zwoferink: Bestaat Bachs ideale orgel? Wouter van der Wilt, orgel Info: www.orgelconcertenhoflaankerk.nl
Utrecht Domkerk 15.30 Domorganist Jan Hage - Guilmant, Tailleferre en Demessieux Info: www.zaterdagmiddagmuziek.nl
19-05 Amsterdam Oude Kerk 11.00 Matthias Havinga, Vater Müller orgel, Kerkdienst Oudekerkgemeente met onderdelen Bach orgelmis Info: https://oudekerk.amsterdam/
  Amsterdam De Duif 16.00 Wout van Andel Info: www.orgelconcertendeduif.nl/
  Capelle aan den IJssel Schenkelkerk 15.30 Aad de Roon, Hubert Kros, Sander Luitwieler e.a. instrumentalisten. (Jubileumconcert 40 jaar Flentrop-orgel Schenkelkerk) Info: www.schenkelkerk.nl
  Groningen Lutherse kerk 17:00 Cantatevesper Bleib bei uns, denn es will Abend werden BWV6 Cantatekoor Eelde o.l.v. Vincent van Laar. www.binnenstadskerken.nl  
  Oosterhout St. Jansbasiliek 15.00 Ruud Huijbregts m.m.v. Luisa Kop (Mariaal programma) Info: www.stichtingludens.nl
  Panningen Missiehuis 15:00 Toon Haagen m.m.v. Corien Kok (Cello)
  Rotterdam Paradijskerk 14.00 Martien de Vos speelt o.a. Allein Gott in der Höh’ sei Ehr” van J.S. Bach. Toegang vrij, collecte na afloop. Info: www.vriendenparadijskerk.nl
Rijswijk Bonifatiuskerk 15.00 Gonny van der Maten (orgel), Doris Hochscheid (cello), Frans van Ruth (piano) ; o.a. nieuwe composities vn Wouter van Belle en Rick van Veldhuizen Info: www.gonnyvandermaten.nl  en  www.oudekerksoest.nl
  Soest Oude Kerk 15.30 David Jansen Info: www.oudekerksoest.nl
Wervershoof Sint Werenfriduskerk 14.30 Jan van der Leek Info: http://wervershoof.rkregiowh.nl
  Zandeweer Protestantse kerk 15.30 Jelte Hulzebos
21-05 's-Hertogenbosch Sint-Janskathedraal 20.00 Véronique van den Engh, Sint-Janskathedraal Info: www.orgelconcerten-hendrik-niehoff.nl
Rotterdam Lambertuskerk 20.00 Eric Koevoets m.m.v Jenny Haisma CD-presentatie: Wagner-CD. Inleiding 19.15 uur Info: www.venster-op-muziek-lambertus.com
  Vaals De Kopermolen 12:00 Jo Louppen
22-05 Leiden Academiegebouw 13.00 Jan Pieter Lanooy  Info: https://www.universiteitleiden.nl/
24-05 Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk 12.00 Jonathan Moyer Info: https://grotekerk-alkmaar.nl
Amsterdam Hofkerk 20.15 Kamerkoor VeNUS o.l.v.Krista Audere, Laurens de Man – orgel en Eline Welle / Åsa Olsson – Mezzosopraan.Intense muziek rond het meeslepende Requiem van Maurice Duruflé Programma: Olivier Messiaen • O Sacrum Convivium! Ton de Leeuw • Prière, Orgelintermezzo, Francis Poulenc • Quatre motets pour un temps de pénitence, Maurice Duruflé • Requiem  Info: https://kamerkoorvenus.nl
  Kampen Bovenkerk 20.00 Sietze de Vries - Reil koororgel (improvisaties en Bach)
Usquert Dorpskerk 20.00 Erwin Wiersinga
25-05 Arnemuiden Gereformeerde kerk 19.30 Evert van de Veen Info: www.evertvandeveen.nl
  Dordrecht Trinitatiskapel 15:30 Johan den Hoedt en Andre de Jager, vierhandig, solo 2 orgel gelijktijdig Info: www.andredejager.n
Groningen Martinikerk 19.00 Minne Veldman. Jubileumtour 25 jaar organist. Info: www.minneveldman.nl/
  Haarlem RK Bavo 15.00 Ton van Eck Bavo cantorij o.l.v. Sanne Nieuwenhuijsen o.a. Maurice Duruflé (Requiem) Info: https://www.rkbavo.nl
  Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk 19.30 Martin Mans Info: www.sonk.nl  
  Leens Petruskerk 20.00 Leonore Lub
  Leiden Marekerk 16.00 Leo van Doeselaar Info: http://www.marekerk.nl
  Lisse Sint Agathakerk 20.15 Gerben Mourik Info: www.ademavrienden.nl
  Nijmegen Stevenskerk 16.00 Arjan de Vos, in serie Jong Talent Info: www.nijmeegseorgelkring.nl
  Rhenen Cunerakerk 20:15 Arjen Leistra Info: www.cunerakerk.nl
  Rotterdam de Doelen 13.00 Geert Bierling - La Musica di Venezia
  Scheveningen Oude Kerk 15.30 Bert den Hertog Info: www.oudekerkscheveningen.nl
Wateringen Herv. kerk 19.30 Aarnoud de Groen Info: www.orgelwateringen.nl
26-05 Amersfoort Bergkerk 17.00 Voces Pauli o.l.v. Joep van Buchem - Schütz, Musikalische Exequien Info: www.bergkerk.nl
  Assen Adventskerk 15.00  Asser Bach Cantategroep o.l.v. Marion Bluthard Organist: Wietse Meinardi Liturg: ds. Helene van Noord Info: https://www.vredenoord-assen.nl
  Boxtel Sint-Petrusbasiliek 15.00 Tommy van Doorn, organist Sint-Petrusbasiliek, Boxtel Info: www.stichtingkerkconcertenboxtel.nl
  Cuijk St. Martinuskerk 16.00 Hilger Kespohl (orgel): Noordduitse meesters Info: www.severijn-orgel.nl
  Groningen Nieuwe Kerk 15.00 Euwe en Sybolt de Jong
Soest De Open Hof 16.00 Tjalling Roosjen, m.m.v. barokensemble Joffer Bartolotti Info: www.zondagmiddagconcerten-soest.nl
26-05 Echt Cistercienzer abdij Lilbosch 15:00 Christine Moraal
  Venray (L) St. Petrus' Banden 16.00 Anja Hendrikx Info: www.brabantorgel.nl
27-05 Mechelen H. Johannes de Doper 20:15 Jo Louppen
  Sneek RK St. Martinus-aan-de-Singel 20.00 Petra Veenswijk
29-05 Coevorden Hervormde kerk 20.00 Gijs Boelen Info: http://www.orgelconcertencoevorden.nl
  Leiden Academiegebouw 13.00 Jan Verschuren (orgel) en Sander Beumer (saxofoon)  Info: https://www.universiteitleiden.nl/
30-05 Amersfoort St.-Joriskerk 15.30 André van Vliet; concert op Hemelvaartsdag Info: www.orgelconcertenjoriskerk.nl
  Elsloo H. Augustinus 16:00 Jan van Laar
  Epe Grote Kerk 20.00 Henk G. van Putten Info: www.henkgvanputten.nl
  Uithuizermeeden Mariakerk 20.00 Gerwin Hoekstra
Zaltbommel Maartenskerk 20.00 Sietze de Vries Info: https://www.stichtingvoxhumana.nl
Zutphen Walburgiskerk 16.00 Nieuw Vocaal Ensemble o.l.v. Klaas Stok en Matthias Havinga, Baderorgel. Engelse en Hongaarse muziek uit de vroege 20ste eeuw: Elgar, Britten en Kodaly Info: www.baderorgel.nl
31-05 Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk 12.00 Kasumi Hamano Info: https://grotekerk-alkmaar.nl
  Alphen aan den Rijn Adventskerk 20.15 Simon Stelling Wensconcert   Info: www.orgelcommissiealphen.nl
         


juni                 
01-06 Almelo Doopsgezinde Kerk, Grotestraat 57 14.00 Paul Rosoman (Wellington, N-Z) Info: http://www.dgtwente.doopsgezind.nl
  Den Haag Lutherse Kerk 15.30 Master and Pupil: Aalsmeers Christelijke Oratoriumvereniging en Sander van den Houten (orgel) Info: http://www.hetbatzorgel.nl/
  Elbeuf Eglise Immaculée Conception 20.30 André de Jager & Gerrit Sterrenburg Info: www.andredejager.nl
  Gorinchem Grote Kerk 20:00 Arjan Versluis presentatie concert nieuwe organist Grote Kerk speelt werken uit de Duitse barok en Franse romantiek en improvisaties Info: www.arjanversluis.nl
  Gouda Sint-Jan 16.00 Gerben Budding | ‘Tussen Hemelvaart en Pinksteren’ Info: www.sintjan.com
  Groningen Martinikerk 20.00 Erwin Wiersinga
  Haarlem RK Bavo 15.00 Marcel Mangnus (Hulst)Widor, Mangnus, Sietze de Vries, Arthur Wills Info: https://www.rkbavo.nl
  Leens Petruskerk 20.00 Sietze de Vries
Leiden Marekerk 16.00 Orgeldag Henk Gijzen Info: http://www.marekerk.nl
  Muiden Grote of St. Nicolaaskerk 14.00 Koos Damman Info:  www.hetoudsteorgelvanhetgooi.nl
Rijsoord Opstandingskerk 16.00 Arjan Breukhoven Info: www.arjanbreukhoven.nl
  Zuidlaren Ontmoetingkerk 20.00 Gert van Hoef
02-06 Delft Maria van Jessekerk 15.00 Tjeerd van der Ploeg, toegang vrij, wel collecte,  Info: www.veenswijkorgel.nl
Tilburg St. Jozef/Heuvelskerk 16.00 Johan Hermans (B) Info: www.orgelkringmiddenbrabant.nl
04-06 's-Hertogenbosch Sint-Janskathedraal 20.00 Jamie de Goei, Grote Kerk 's-Hertogenbosch Info: www.orgelconcerten-hendrik-niehoff.nl
  Vaals De Kopermolen 12:00 Marcel Verheggen
Waspik Hervormd Kerk 20.15 Niels de Klerk (orgel)-Carina Backhuijs (jazz-harp) Info: www.orgelkringwaalwijk.nl
05-06 Leiden Academiegebouw 13.00 Borislava Petrova  Info: https://www.universiteitleiden.nl/
Rotterdam Laurenskerk 20.00 Zuzana Ferjenčíková (Hommage aan Jean Guillou) Info: https://www.stichtingvoxhumana.nl
06-06 Tiel St. Maartenskerk 20:00 Janine Waardenburg (sopraan), Wanda Visser (viool) en Wim Wijnen (orgel) Info: http://orgelconcertentiel.simpsite.nl
07-06 Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk 12.00 Elena Roce Info: https://grotekerk-alkmaar.nl
Haarlem St. Josephkerk 20.15 Susanna Veerman
  Würselen (D) St. Sebastian 19:00 Wolfgang Seifen
Zutphen Walburgiskerk 20:00 Erwin Wiersinga, Baderorgel. Muziek van Buxtehude, Bach en Boëly Info: www.baderorgel.nl
08-06 Dordrecht Augustijnenkerk 14.00 André de Jager Info: www.andredejager.nl
  Dordrecht Grote Kerk 15.30 Niels Adema, Bach-orgel Info: www.grotekerk-dordrecht.nl
  Eindhoven St.Catrien 15.00 Gonny van der Maten (orgel), Doris Hochscheid (cello), Frans van Ruth (piano); o.a. nieuwe composities van Wouter van Belle en Rick van Veldhuizen Info: www.gonnyvandermaten.nl 
  Groningen Nieuwe Kerk 13.00 Matthew Schembri
  Haarlem RK Bavo 15.00 Bert den Hertog (Den Haag)Demessieux (7 Méditations sur le Saint- Esprit) Info: https://www.rkbavo.nl
  Hasselt Grote of St. Stephanuskerk 20.00 Jos van der Kooy, thema: Pinksteren Info: https://www.vriendenvanhetknolorgel.nl
  Heesselt Kerk Heesselt 16:00 Knipscheerorgelconcert door Koos Damman m.m.v. Irene Vonk (sopraan) Info: www.kerkheesselt.nl
  's-Hertogenbosch Grote Kerk 17:00 Hayo Boerema Info: www.batzorgel.nl & www.pgdenbosch.nl
  Leens Petruskerk 20.00 Jan Hage
  Leiden Hartebrugkerk 15.00 Willeke Smits Info: www.hartebrug.nl
  Noordwolde (Grn) Hervormde Kerk 16.00 Jaap de Kok
10-06 Amersfoort St.-Joriskerk 15.30 Rien Donkersloot; Pinksterconcert Info: www.orgelconcertenjoriskerk.nl
  Hoorn Koepelkerk 15.30 Mark Heerink Info: www.orgelconcerten-hoorn.nl
  Maastricht Sint-Martinuskerk 16:00 Pinksterconcert. Nick Goudkuil Info: www.martinuskoorwyck.nl
  Utrecht Domkerk 15.30 Peter Eilander Info: https://www.stichtingvoxhumana.nl
  Zeist Oude Kerk 19.30 Orgelplusconcert door Stadsorganist Willem Harold Boog m.m.v. Marjolein de Wit (fluit)  entree 10,- Info: www.boogconcerten.nl
11-06 Oosterhout St. Jansbasiliek 20.00 Benefietconcert Maarschalkerweerdorgel jongerenkoor YRDV en schoolorkest/koor Stedelijk Gymnasium Breda Info: www.stichtingludens.nl
  Rotterdam Grote- of St. Laurenskerk 12.45 Henk G. van Putten Info: www.henkgvanputten.nl
Rotterdam Lambertuskerk 20.00 Olivier Penin, organist Parijs, Sainte Clotilde Info: www.venster-op-muziek-lambertus.com
12-06 Franeker Martinikerk 15.00 Marktconcert door Jochem Schuurman Info: www.orgelfraneker.nl
Leiden Academiegebouw 13.00 Carel Cames van Batenburg Info: https://www.universiteitleiden.nl/
13-06 Kampen Bovenkerk 20.00 Matthias Havinga - Reil koororgel (Böhm, Buxtehude, Bach)
14-06 Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk 12.00 Jeroen Koopman Info: https://grotekerk-alkmaar.nl
  Harlingen Grote Kerk 20.00 Eeuwe Zijlstra (Harlingen/Groningen) Info: www.orgelharlingen.nl/
  Hulst H. Willibrordusbasiliek 20.00 Bert van den Brink Info: www.orgelconcertenhulst.nl
  Parijs Église Saint-Eustache 19.00 Minne Veldman. Jubileumtour 25 jaar organist. Info: www.minneveldman.nl/
  Wildervank Grote Kerk 20.00 Jochem Schuurman
15-06 Castricum St. Pancratiuskerk 15.00 Gert van Hoef Info: www.degoedeherdercastricum.nl
Dordrecht Grote Kerk 15.30 Johan den Hoedt, Kam-orgel Info: www.grotekerk-dordrecht.nl
  Farmsum Farmsumer Kerk 20.00 Peter van der Zwaag
  Gouda Sint-Jan 16.00 Arjen Leistra | ’Op, waakt op! Zo klinkt het luide’ Info: www.sintjan.com
  Groningen Nieuwe Kerk 13.00 Ana Lucia Buzón Calderón
  Haarlem RK Bavo 15.00 Tjeerd van der Ploeg (Schagen) Widor (delen uit Suite Latine); Gigout (Praeludium uit 12 Pièces & Pièce Jubilaire); Dupré (Trois Hymnes op. 58) Info: https://www.rkbavo.nl
  Kantens Antoniuskerk 20.00 Bernard Winsemius
  Leens Petruskerk 20.00 Wim Diepenhorst
Parijs Église Saint-Louis-en-l’Île 13.00 Minne Veldman. Jubileumtour 25 jaar organist. Info: www.minneveldman.nl/
Purmerend Nicolaaskerk 14.00 Tjalling Roosjen mmv ensemble 'Joffer Bartolotti' Info: www.garrelsorgelpurmerend.nl 
  Sneek Grote- of Martinikerk 16.00 Openingsconcert Stichting Organum Frisicum Info: www.pknsneek.nl
  Utrecht Jacobikerk 13.30 Gerrit Christiaan de Gier, orgel; m.m.v. Ensemble Filomusica o.l.v. Martien van der Zwan Info: www.jacobiconcerten.nl
Utrecht Domkerk 15.30 Domorganist Jan Hage - Guilmant, Mendelssohn en Macris Info: www.zaterdagmiddagmuziek.nl
  Zeerijp Jacobuskerk 19.30 Luthers Bach Ensemble o.l.v. Tymen Jan Bronda, Robert Koolstra
16-06 Amsterdam Oosterkerk 12.00 Gonny van der Maten (orgel), Doris Hochscheid (cello), Frans van Ruth (piano); o.a. nieuwe composities van Wouter van Belle en Rick van Veldhuizen Info: www.gonnyvandermaten.nl
  Amsterdam De Duif 16.00 Eggenkampconcert Ton van Eck en Stephan van de Wijgert Info: www.orgelconcertendeduif.nl
  Assen Adventskerk 15.00  Roden Girl Choristers o.l.v. Sonja de Vries Organist: Sietze de Vries Machteld de Koning Info: https://www.vredenoord-assen.nl
  Groningen Lutherse kerk 15:00 Motetkolorierungen van Scheidemann & motetten door het Luthers Bach Ensemble. Tymen Jan Bronda (orgel). www.luthersbachensemble.nl
Rotterdam Paradijskerk 14.00 Anton Doornhein speelt o.a. Concerto in F van G.F. Händel. Toegang vrij, collecte na afloop. Info: www.vriendenparadijskerk.nl
18-06 's-Hertogenbosch Sint-Janskathe draal 20.00 Everhard Zwart, Capelle aan den IJssel Info: www.orgelconcerten-hendrik-niehoff.nl
Middelburg St. Augustinuskerk 20.00 Ton Koopman Info: https://margreethdejong.nl
Nijmegen Stevenskerk 20.30 Toon Hagen, Canto Ostinato Info: www.nijmeegseorgelkring.nl
  Panningen Missiehuis Lazaristen 20.00 Tannie van Loon Info: http://www.orgelkringpeelenmaas.nl
  Vaals De Kopermolen 12:00 Anne Froidebise
19-06 Coevorden Hervormde kerk 20.00 Ronald IJmker Info: http://www.orgelconcertencoevorden.nl
  Groningen Martinikerk 20.00 Stef Tuinstra (Groningen) (Buxtehude, Bach, improvisaties) Info: www.avondmuziek.nl
Leiden Academiegebouw 13.00 Henk Gijzen  Info: https://www.universiteitleiden.nl/
  Meppel Grote-of Mariakerk 20.00 Theo Jellema Info: www.stichtingorgelconcertenmeppel.nl
Zaandam Oostzijderkerk 20.00 Henk Verhoef Info: https://www.facebook.com/orgelconcerten.oostzijderkerkzaandam
21-06 Alkmaar Grote of St. Laurenskerk 12.00 Pieter van Dijk gratis tickets reserveren Info: www.orgelfestivalholland.nl
Goes Grote of Maria Magdalenakerk 20.00 Arno van Wijk Info: www.muziekindegrotekerkgoes.nl
  Groningen Martinikerk 12.45 Marien van de Weg
22-06 Alkmaar Grote of St. Laurenskerk 20.15 Bernard Foccroulle+St. Andrews Choir;Festival openingsconcert €17,50 Info: www.orgelfestivalholland.nl
  Den Haag Elandstraatkerk 15:00 Etienne Walhain (Tournai, B) Info: www.orgelelandstraatkerk.nl
  Dordrecht Grote Kerk 15.30 Martien de Vos, Bach-orgel Info: www.grotekerk-dordrecht.nl
  Franeker Martinikerk 20.00 Jochem Schuurman Info: www.orgelfraneker.nl
  Haarlem RK Bavo 20.15 Jaap Stork (Heemstede) Brewer, Ravel (Pavane pour une infante défunte, Le tombeau de Couperin)  Orgel & piano Info: https://www.rkbavo.nl
  Hasselt Ichtuskerk 20.00 Harm Hoeve, 10 jaar Holthuisorgel Info: https://www.vriendenvanhetknolorgel.nl
  Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk 19.30 André van Vliet Info: www.sonk.nl  
  Leens Petruskerk 20.00 Christiaan Teeuwsen
  Lisse Sint Agathakerk 20.15 Jaap Zwart Info: www.ademavrienden.nl
  Maassluis Groote- of Nieuwe Kerk 20.00 Henk G. van Putten  Info: www.henkgvanputten.nl
  Nijmegen Stevenskerk 16.00 Jeroen Koopman in serie Jong Talent  Info: www.nijmeegseorgelkring.nl
  Rotterdam Grote of Sint Laurenskerk 19.30 Minne Veldman. Jubileumtour 25 jaar organist. Info: www.minneveldman.nl/
  Rhenen Cunerakerk 20:15 Cor Ardesch - de drie B's Info: www.cunerakerk.nl
  Rotterdam St.Dominicuskerk (Het Steiger) 16.00 Anton Doornhein Info: https://sites.google.com/site/concerteninhetsteiger/
  Rotterdam Hoflaankerk 19:30 Bach als Basis. Geerten Liefting speelt Bach en improviseert Info: www.orgelconcertenhoflaankerk.nl
  Uithuizen Jacobikerk 16.15 Sietze de Vries en saxofoonkwartet "VLAM"
  Uithuizen Grote Zaal Menkemaborg 19.45 Sietze de Vries en saxofoonkwartet "VLAM"
  Zeist Oosterkerk 10.00 10.00 uur (beginners) en 14.30 uur (gevorderden)  tot 16.00 uur Concert door leerlingen (orgel en piano) van Willem Harold Boog Info: www.boogconcerten.nl
Zwijndrecht Bethelkerk 20.00 Arjan Breukhoven Info: http://www.arjanbreukhoven.nl
23-06 Alkmaar Grote of St. Lau renskerk 12.00 Cees van der Poel en Gerben Gritter; gratis tickets reserveren Info: www.orgelfestivalholland.nl
  Alkmaar Grote of St. Laurenskerk 14.00 6 organisten - Symposium gratis tickets reserveren  Info: www.orgelfestivalholland.nl
  Alkmaar Grote of St. Laurenskerk 20.15 Martin Böcker en Krzysztof Urbaniak - Duoconcert  EUR 12,50 Info: www.orgelfestivalholland.nl
  Amersfoort Bergkerk 17.00 Bergkerk Vocaal Ensemble o.l.v. Cees-Willem van Vliet en Jan Jansen, orgel - Pärt, Berliner Messe Info: www.bergkerk.nl
  Groningen Nieuwe Kerk 15.00 Jelte Hulzebos
  Haarlem St. Josephkerk 15.30 Erik Jan Eradus. Werken van Charles-Marie Widor
  Midwolda Dorpskerk 16.00 Erhard Brüchert (script), René Schak (regie), Winfried Dahlke (orgel)
  Soest Oude Kerk 15.30 Hayo Boerema Info: www.oudekerksoest.nl
  Wervershoof Sint Werenfriduskerk 14.30 Tjeerd van der Ploeg Info: http://wervershoof.rkregiowh.nl
  Westwoud RK Martinuskerk 15.30 Jos van der Kooy Info: www.orgelconcerten-hoorn.nl
Winschoten Marktpleinkerk, Lutherse kerk en Vennekerk 15.00 Bouko Tiggelaar & Koos Akkerman
  Zuidhorn Dorpskerk 15.30 Kees Kugel
24-06 Alkmaar Grote of St. Laurenskerk 20.15 Pieter van Dijk & Frank van Wijk - Quatre-mains EUR 12,50 concert  Info: www.orgelfestivalholland.nl
  Sneek RK St. Martinus-aan-de-Singel 20.00 Patrick Hopper
25-06 Nijkerk Grote Kerk 20.00 Arjan Breukhoven (Bach & Friends) Info: www.orgelnijkerk.nl
Nijmegen Stevenskerk 20.30 Jetty Podt, Bachconcert Info: www.nijmeegseorgelkring.nl
26-06 Alkmaar Grote of St. Laurenskerk 12.00 Lunchconcert door de Academie deelnemers; gratis tickets reserveren Info: www.orgelfestivalholland.nl
  Alkmaar Theater De Vest resp. Grote Kerk 20.15 Hannes Minnaar en Wolfgang Zerer - Cross-over concert piano/orgel; €17,50 Info: www.orgelfestivalholland.nl
  Groningen Martinikerk 20.00 Bine Bryndorf (Denemarken) (Buxtehude, Tunder, Reincken, Bach) Info: www.avondmuziek.nl
  Leiden Academiegebouw 13.00 Casper de Jonge (orgel), Helbertine Hylkema (viool) en Jan Douwes (bariton) Info: https://www.universiteitleiden.nl/
Meppel Grote-of Mariakerk 20.00 Willeke Smits Info: www.stichtingorgelconcertenmeppel.nl
27-06 Alkmaar Grote of St. Laurenskerk 12:00 Bas de Vroome gratis tickets reserveren  Info: www.orgelfestivalholland.nl
  Kampen Bovenkerk 20.00 Gerben Budding - Reil Koororgel (Bach)
  Naarden Grote of Sint Vituskerk 20.15 Minne Veldman Info: www.minneveldman.nl
28-06 Alkmaar Grote of St. Laurenskerk 19.30 Finale 13e Internationaal Schnitger Orgelconcours 2019; €7,50 Info: www.orgelfestivalholland.nl
  Dordrecht Grote Kerk 20.00 Ben van Oosten, Kam-orgel, openingsconcert 2019 Info: www.grotekerk-dordrecht.nl
  Groningen Martinikerk 12.45 Matthew Schembri
  Harlingen Grote Kerk 20.00 Tjeerd van der Ploeg (Schagen) Info: www.orgelharlingen.nl/
  Hulst H. Willibrordusbasiliek 20.00 Jean-Luc Ho  Info: www.orgelconcertenhulst.nl
  Middelharnis Grote of St. Michaelskerk 19:00 Concert door leerlingen van Paul Kieviet
  Roermond St. Christoffelkathedraal 20.00 J.P. Steijvers, orgel, Lei Wang, viool, Jan te Baerts, cello; Openingsconcert Orgelfestival Limburg 2019 Stichting Samenwerkende Orgelvrienden Limburg/ Stichting Orgelkring Roermond entree € 10,- Info: www.orgelkringroermond.nl
29-06 Berkel en Rodenrijs Dorpskerk 20.00 Arjan Breukhoven en sopraan Anna Majchrzak  Info: www.arjanbreukhoven.nl
  Dordrecht Grote Kerk< /td> 15.30 Adrie van Manen, Kam-orgel Info: www.grotekerk-dordrecht.nl
  Eenrum Laurentiuskerk 16.00 Dirk Molenaar
  Gouda Sint-Jan 16.00 Anton Doornhein | Van Vincent Lübeck tot Richard Hol Info: www.sintjan.com
  Groningen Nieuwe Kerk 15.30 Matthijs de Vreugd
  Haarlem Kathedrale Basiliek St.Bavo 15.00 Gonny van der Maten (orgel), Doris Hochscheid (cello), Frans van Ruth (piano); werken van Bach, Messiaen, Schumann en nieuwe composities van Wouter van Belle en Rick van Veldhuizen Info: www.gonnyvandermaten.nl en https://www.rkbavo.nl
  Hasselt Grote of St. Stephanuskerk 20.00 Everhard Zwart, 40 jaar organist Info: https://www.vriendenvanhetknolorgel.nl
  Hilvarenbeek/Diessen Petruskerk/Willebrorduskerk 14.00 Zomerse Orgelronde Hilvarenbeek-Diessen. Ad van Sleuwen en Jac Peeters Info: www.orgelkringmiddenbrabant.nl
  Leens Petruskerk 20.00 Vincent van Laar
Leiden Marekerk 16.00 Willem van Twillert Info: http://www.marekerk.nl
  Mensingeweer Michaelkerk 15.00 Dirk Molenaar
  Oostwold (Old) Hervormde kerk 20.00 Vincent Hensen-Oosterdijk Info: www.kerkelijkerfgoedoostwold.nl
  Scheveningen Oude Kerk 15.30 Anna Karpenko orgel en Katja Pitelina toesten en fluiten Info: www.oudekerkscheveningen.nl
  Veenendaal Westerkerk 16.00 Gerben Budding op het Skrabl orgel (10-jarig jubileum) met solisten en orkest. Programma: 1. Rheinberger Suite voor viool, cello, orgel en orkest; 2. Orgelconcert van Poulenc met strijkers en pauken. Info: www.westerkerkmuziekveenendaal.nl
  Venhuizen Hervormde Kerk 20.00 Minne Veldman Info: www.minneveldman.nl
30-06 Cuijk St. Martinuskerk 16.00 Aart Bergwerff (orgel): Barok versus contemporain: Bach Böhm, Raison, Guilain, Ten Holt en Sixten Info: www.severijn-orgel.nl
Delft Maria van Jessekerk 15.00 Pascale van Coppenolle (CH), toegang vrij, wel collecte,  Info: www.veenswijkorgel.nl
  Limbricht Oude Salviuskerkje 15:00 Remy Syrier
Soest De Open Hof 16.00 Tjalling Roosjen, m.m.v. Carminis Consort Info: www.zondagmiddagconcerten-soest.nl
  Steyl Missiehuis 16:00 Theo Hes m.m.v. Nienke Nasserian Nillesen (zang) en koperensemble
  Zuidhorn Dorpskerk 15.30 Hans Beek
         
         


juli                       
01-07 Brielle Grote of Sint Catharijnekerk 20.15 Minne Veldman Info: www.minneveldman.nl
  Groningen Der Aa-kerk 20.00 Leonore Lub
  Raalte Basiliek van de heilige kruisverheffing 20.00 André van Vliet 
Sneek Grote- of Martinikerk 20.00 Dirk S. Donker Info: www.pknsneek.nl
02-07 Amersfoort St.-Joriskerk 20.00 Rien Donkersloot (Bachprogramma) Info: www.orgelconcertenjoriskerk.nl
Goes Grote of Maria Magdalenakerk 13.30 Arno van Wijk Info: www.muziekindegrotekerkgoes.nl
's-Hertogenbosch Sint-Janskathedraal 20.00 Suzanna Veerman, Amsterdam Info: www.orgelconcerten-hendrik-niehoff.nl
  Klimmen H. Remigius 20:00 Jo Louppen m.m.v. Capella sine Nomine
Nijmegen Stevenskerk 20.30 Dirk Luijmes - Königorgel en harmonium Info: www.nijmeegseorgelkring.nl
Sprang Hervormde Kerk 20.15 Hugo Bakker (orgel)-Maarten v.d. Hoven (tenor) Info: www.orgelkringwaalwijk.nl
  Vaals De Kopermolen 12:00 Hans Leenders
03-07 Den Haag Kloosterkerk 12.45 Gonny van der Maten (Soest)  Info: www.gonnyvandermaten.nl & www.kunstcentrum-Kloosterkerk.nl
Edam Grote Kerk 20:00 Reitze Smits Info: www.orgelkringwaterland.nl
  Geulle H. Martinus 20:00 Hans-Georg Reinertz m.m.v. Schola Cantorum Mechelen o.l.v. Ingrid Oomen-de Bruin
  Groningen Martinikerk 20.00 Peter van der Zwaag (Leeuwarden) (Sweelinck, Buxtehude, De Klerk, Welmers) Info: www.avondmuziek.nl
Meppel Grote-of Mariakerk 20.00 Mannes Hofsink Info: www.stichtingorgelconcertenmeppel.nl
  Venlo H. Martinus 20.00 Tina Christiansen m.m.v. gemengd koor Cantate Horst
04-07 Delft Oude Kerk 20:00 Peter v d Zwaag Info: www.kerkconcertendelft.nl
  Houthem H. Gerlachus 20.00 Remy Syrier
  Tiel St. Maartenskerk 20:00 Jan Hage Info: http://orgelconcertentiel.simpsite.nl
05-07 Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk 12.00 en 13.00 Frank van Wijk Info: https://grotekerk-alkmaar.nl
  Beverwijk Grote Kerk 20.00 Sietze de Vries Info: http://www.pknbeverwijk.nl/orgelconcerten
  Den Haag Grote Kerk 12.45 Marieke Stoel Info: https://orgelconcertengrotekerk.nl
  Goes Grote of Maria Magdalenakerk 20.00 Cor Ardesch (Bach-concert) Info: www.muziekindegrotekerkgoes.nl
  Groningen Martinikerk 12.45 Liana Dolgopolova
  Haarlem St. Josephkerk 20.15 Matthias Havinga
  Noorbeek H. Brigida 20:00 Clemens Oomen
  Roden Catharinakerk 20.00 Erwin Wiersinga
  Rotterdam Lambertuskerk 20.00 Wouter van der Wilt (Lambertuskerk), wandeling 21.00 uur naar Hoflaankerk: Eric Koevoets, i.s.m. Glasmuseum Leerdam Info: www.venster-op-muziek-lambertus.com
Vollenhove Grote of Sint Nicolaaskerk 20.00 Minne Veldman Info: www.minneveldman.nl
Zutphen Walburgiskerk 20:00 Reitze Smits, Baderorgel. Muziek van Bach, Scarlatti en Smits Info: www.baderorgel.nl
06-07 Den Haag Lutherse Kerk 15.30 Master and Pupil: Pieter van Dijk en Jas Hutchinson(orgel) Info: http://www.hetbatzorgel.nl/
  Dordrecht Grote Kerk 15.30 Maarten Wilmink, Kam-orgel Info: www.grotekerk-dordrecht.nl
  Enkhuizen Zuiderkerk 20.00 The Gents o.l.v. Annemiek van der Ven en Sander van den Houten, orgel Info: www.pgenkhuizen
  Goes Grote of Maria Magdalenakerk 13.30 Orgelleerlingen van Arno van Wijk Info: www.muziekindegrotekerkgoes.nl
  Groningen Pelstergasthuiskerk 13.30 Eeuwe Zijlstra
  Haarlem RK Bavo 15.00 David Cassan (Parijs, F) Mozart, Gigout, Bonnet, Bartók, Dupré Info: https://www.rkbavo.nl
  Hasselt Grote of St. Stephanuskerk 20.00 Jan Hage, van Bach tot Welmers Info: https://www.vriendenvanhetknolorgel.nl
  's Hertogenbosch Hervormde Kerk 17.00 Gonny van der Maten (orgel), Doris Hochscheid (cello), Frans van Ruth (piano); o.a. nieuwe composities van Wouter van Belle en Rick van Veldhuizen Info: www.gonnyvandermaten.nl  www.batzorgel.nl & www.pgdenbosch.nl
  Leens Petruskerk 20.00 Jelte Hulzebos
  Kantens Antoniuskerk 16.00 Leni Otte / Tim Veldman en Ada Perèz
Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk 12.30 Floor van Rijn (50 jaar organist) Info: www.sonk.nl  
  Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk 16.00 Christiaan de Vries Info: www.orgelleeuw.nl
  Muiden Grote of St. Nicolaaskerk 14.00 Koos Damman  Info:  www.hetoudsteorgelvanhetgooi.nl
Oosterhout St. Jansbasiliek 14.30 Marktconcert: orgelpreuvement kerkmusici St. Jansbasiliek Info: www.stichtingludens.nl
  Oudewater Grote kerk 15:00 Kees van Eersel & Gerben Mourik (improvisatieconcert Info: https://gerbenmourik.nl
  Zandeweer Protestantse kerk 20.00 Peter Westerbrink
Zo 07-07 Amsterdam De Duif 16.00 Wandelconcert, van Amstelkerk naar de Duif We beginnen het concert in de Amstelkerk. Na een concert van 25 minuten wandelen we naar de Duif waar we ontvangen worden met koffie en thee alvorens het tweede deel begint. Info: www.orgelconcertendeduif.nl
  Bussum Koepelkerk 16.00 Simon Stelling (organist) verzorgt een Benefietconcert voor Steinmeyermuseum Info: https://www.facebook.com/Benefietconcert-Steinmeyermuseum
  Den Haag-Loosduinen Abdijkerk 15.30 Lidia Ksiazkiewicz (Laon, Frankrijk) Info: www.abdijkerk.info
Hoorn Lutherse kerk 14.00 Rieuwert Blok en Mark Heerink 250 jaar Lutherse kerk  Info: www.orgelconcerten-hoorn.nl
  Huizinge Johannes de Doperkerk 19.30 Kees Steketee
  Zuidhorn Dorpskerk 15.30 Berto Steendam
08-07 Groningen Der Aa-kerk 20.00 Cor Ardesch
  Oudewater St Fransiscuskerk 20:00 Leendert Verduijn Info: https://gerbenmourik.nl
  Raalte Basiliek van de heilige kruisverheffing 20.00 Harm Hoeve
  Sneek Grote- of Martinikerk 20.00 Jochem Schuurman Info: www.pknsneek.nl
  Susteren H. Amelberga Basiliek 20:15 Pieter Dirksen
09-07 Amersfoort St.-Joriskerk 20.00 Aart Bergwerff Info: www.orgelconcertenjoriskerk.nl
Goes Grote of Maria Magdalenakerk 13.30 Jos Vogel Info: www.muziekindegrotekerkgoes.nl
  Maastricht Onze-Lieve-Vrouwe Basiliek 20:00 Marcel Verheggen m.m.v. Studium Chorale
Middelburg Nieuwe Kerk 20.00 Gerard de Wit Info: https://margreethdejong.nl
Nijkerk Grote Kerk 20.00 Sietze de Vries Info: www.orgelnijkerk.nl
  Nijmegen Stevenskerk 20.30 Ben van Oosten: Bach, Handel, Widor Info: www.nijmeegseorgelkring.nl
Roermond Caroluskapel 20.00 J.P. Steijvers, orgel, Schola Gregoriana Feminea Tongeren (België) o.l.v. dhr. Jan Peeters  Info: www.orgelkringroermond.nl
10-07 Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk 20.15 Tjeerd van der Ploeg Info: https://grotekerk-alkmaar.nl
  Coevorden Hervormde kerk 20.00 Jan Jansen Info: http://www.orgelconcertencoevorden.nl
  Dordrecht Grote Kerk 20.00 Vincent van Laar, Bach-orgel Info: www.grotekerk-dordrecht.nl
  Groningen Martinikerk 20.00 Pieter Jelle de Boer (Frankrijk) (Weckmann, Bach, Alain, Hindemith) Info: www.avondmuziek.nl
Langweer Dorpskerk 20.00 Pieter Dirksen (Culemborg)
  Monnickendam Grote Kerk 20:00 Jeroen Koopman Info: www.orgelkringwaterland.nl
Urk Bethelkerk 16.00 Bastiaan Stolk Info: https://www.facebook.com/orgelzomerurk/
  Vrangendael Christus’ Hemelvaart 20:00 Remy Syrier
Zaandam Oostzijderkerk 20.00 Rien Donkersloot Info: https://www.facebook.com/orgelconcerten.oostzijderkerkzaandam
11-07 Delft Nieuwe Kerk 20.00 Everhard Zwart Info: www.kerkconcertendelft.nl
  Hoorn Koepelkerk 15.30 Mark Heerink, bas-bariton Wout Oosterkamp en violiste Birthe Blom Info: www.orgelconcerten-hoorn.nl
  Houthem H. Gerlachus 20:00 Tineke Steenbrink m.m.v. Judith Steenbrink (barokviool)
  Naarden Grote Kerk 20.15 Gonny van der Maten Info: www.gonnyvandermaten.nl
12-07 Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk 12.00 en 13.00 Martin Riccabona Info: https://grotekerk-alkmaar.nl
  Bellingwolde Magnuskerk 19.30 Stef Tuinstra
  Den Haag Grote Kerk 12.45 Martijn Borsje Info: https://orgelconcertengrotekerk.nl
  Enkhuizen Zuiderkerk 15.00 Pieter Rynja Info: www.pgenkhuizen
  Geleen H. Augustinus 12:30 Tjeu Zeijen m.m.v. Harry Ries (trombone)
  Groningen Martinikerk 12.45 Hilko Bohlen
  Harlingen Grote Kerk 20.00 Veronique van den Engh ('s-Hertogenbosch) Info: www.orgelharlingen.nl/
  Hulst H. Willibrordusbasiliek 20.00 Vincent van Laar Info: www.orgelconcertenhulst.nl
  Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk 12.30 Peter van der Zwaag, pauzeconcert Info: www.orgelleeuw.nl
  Maastricht Onze-Lieve-Vrouwe Basiliek (koororgel) 20:00 Bart Rodyns m.m.v. Sarah van Mol (sopraan)
  Vollenhove Grote of Sint Nicolaaskerk 20.00 Arjen Leistra Info: https://www.facebook.com/ZomerserieVollenhove/
  Weert Franciscus Huis 20:00 Jean-Pierre Steijvers
13-07 Anloo Magnuskerk 20.00 Willeke Smits
  Den Haag Elandstraatkerk 15:00 Bert den Hertog Info: www.orgelelandstraatkerk.nl
  Geldrop S.Brigidakerk 16.15 Gonny van der Maten Info: www.gonnyvandermaten.nl
Goes Grote kerk 13.30  Jeroen de Haan Info: www.jeroendehaan.net en www.muziekindegrotekerkgoes.nl
  Gouda Sint-Jan 16.00 Hayo Boerema | Langlais, Hakim & van der Horst Info: www.sintjan.com
  Groningen Sint Jozefkathedraal 13.30 Sjoerd Ruisch
  Groningen Martinikerk 14.30 Leo van Doeselaar
  Haarlem RK Bavo 15.00 Matteo Imbruno (Amsterdam) Provesi, Mendelssohn (Son. VI), Bach/Vivaldi, Franck Info: https://www.rkbavo.nl
  Hasselt Grote of St. Stephanuskerk 20.00 Evan Bogerd, Romantische grootmeesters Info: https://www.vriendenvanhetknolorgel.nl
  Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk 16.00 Theo Jellema Info: www.orgelleeuw.nl
  Leens Petruskerk 20.00 Pieter Driksen
Leiden Hartebrugkerk 15 .00 Jos van der Kooy Info: www.hartebrug.nl
  Oosterhout St. Jansbasiliek 14.30 Marktconcert: Marc Schippers  Info: www.stichtingludens.nl
Parijs Ste. Clotilde 17.00 Arjan Breukhoven Info: www.arjanbreukhoven.nl
Wateringen Herv. kerk 19.30 Minne Veldman Info: www.orgelwateringen.nl
Zo 14-07 Amsterdam De Duif 16.00 Matteo Imbruno  Info: www.orgelconcertendeduif.nl
  Boxmeer PKN + St. Anna 15.30
16.00
Laurens de Man, 15.30 PKN. 16.00 Kapel St. Anna  Info: www.brabantorgel.nl
  Castricum St. Pancratiuskerk 15.00 Dirk Out Info: www.degoedeherdercastricum.nl
  Den Haag-Loosduinen Abdijkerk 15.30 Marieke Stoel (Den Haag) Info: www.abdijkerk.info
  Edam Grote Kerk 15.00 Patrick Allen (New York, USA), orgel Info: https://www.grotekerkedam.nl
  Groningen lutherse kerk 15.00 Pieter van Dijk
Groningen Lutherse kerk 15:00 Zomerconcert door Pieter van Dijk (barok-orgel) Info: www.binnenstadskerken.nl
  Meerssen Basiliek v/h Heilig Sacrament 20:00 František Vaníček
  Zuidhorn Dorpskerk 15.30 Jan de Vries
15-07 Groningen Der Aa-kerk 20.00 Bart Wuilmus (B), Jo Hermans, Schola gregoriana Cantabo
  Oudewater St Fransiscuskerk 20:00 Andre van Vliet & Gerben Mourik Info: https://gerbenmourik.nl
  Raalte Basiliek van de heilige kruisverheffing 20.00 Gerwin van der Plaats
  Sneek Grote- of Martinikerk 20.00 Arjen Leistra Info: www.pknsneek.nl
16-07 Amersfoort St.-Joriskerk 20.00 Hayo Boerema Info: www.orgelconcertenjoriskerk.nl
Goes Grote of Maria Magdalenakerk 13.30 Jos Vogel m.m.v. Leonore van der Steenhoven, klarinet Info: www.muziekindegrotekerkgoes.nl
's-Hertogenbosch Sint-Janskathedraal 20.00 Laurens de Man, Utrecht Info: www.orgelconcerten-hendrik-niehoff.nl
Katwijk aan Zee Vredeskerk 20.15 Minne Veldman Info: http://batzorgel.blogspot.com
  Maastricht H. Servaas Basiliek 12:00 Hans Leenders m.m.v. Blazersensemble Zuidenwind
  Middelburg Nieuwe Kerk 20.00 Adriaan Hoek Info: https://margreethdejong.nl
  Panningen Missiehuis Lazaristen 20.00 Theo Jellema Info: http://www.orgelkringpeelenmaas.nl
  Vaals De Kopermolen 16:00 Luc Ponet
  Worbis St. Antoniuskirche 20.00 Arjan Breukhoven | CD presentatie Bach&Frie nds Info: http://www.arjanbreukhoven.nl
17-07 Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk 20.15 Pieter van Dijk Info: https://grotekerk-alkmaar.nl
  Den Haag Kloosterkerk 12:45 Dorien Schouten (Edinburgh) Info: www.kunstcentrum-Kloosterkerk.nl
  Franeker Martinikerk 15.00 Jochem Schuurman Info: www.orgelfraneker.nl
  Groningen Martinikerk 20.00 Henk de Vries (Zuidbroek) (Pescetti, Buxtehude, Duruflé, Liszt) Info: www.avondmuziek.nl
  Jena Stadtkirche 20.00 Arjan Breukhoven Info: http://www.arjanbreukhoven.nl
  Purmerend Nicolaaskerk (koepelkerk) 20:00 Willem Poot Info: www.orgelkringwaterland.nl
  Putten Oude kerk 20.00 Evert van de Veen Info: www.evertvandeveen.nl
  Urk Bethelkerk 16.00 Harm Hoeve  Info: https://www.facebook.com/orgelzomerurk/
Woerden Petruskerk 12.00  Jeroen de Haan Info: www.jeroendehaan.net
18-07 Apeldoorn Grote Kerk 20.00 Minne Veldman Info: www.minneveldman.nl
Chemnitz Marktkirche St. Jakob 16.00 Arjan Breukhoven Info: http://www.arjanbreukhoven.nl
Delft Oude Kerk 20.00 Bas de Vroome en solisten Viola da Gamba, viool, sopraan Info: www.kerkconcertendelft.nl
  Houthem H. Gerlachus 20:00 Wolfgang Zerer
19-07 Alkmaar Orgelzaal Booy 20.00 Minne Veldman Info: www.minneveldman.nl
  Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk 12.00 en 13.00 Jochem Schuurman Info: https://grotekerk-alkmaar.nl
Beverwijk Grote Kerk 20.00 Mark Heerink Info: http://www.pknbeverwijk.nl/orgelconcerten
  Den Haag Grote Kerk 12.45 Jeroen de Haan Info: https://orgelconcertengrotekerk.nl
  Freiberg Jakobikirche 12:00 Arjan Breukhoven (Silbermann-orgelwandeling en  CD presentatie Bach&Friends ) Info: www.arjanbreukhoven.nl
  Freiberg Petrikirche 15:00 Arjan Breukhoven (Silbermann-orgelwandeling) Info: www.arjanbreukhoven.nl
  Freiberg Dom 17:00 Arjan Breukhoven (Silbermann-orgelwandeling  CD presentatie Bach&Friends ) Info: www.arjanbreukhoven.nl
  Groningen Martinikerk 12.45 Lukas Jan Schoonbeek en Martien de Vos
  Maastricht H. Martinus 20:00 Poppeia Berden m.m.v Eva Diederix (sopraan)
  Roden Catharinakerk 20.00 Wouter Koelewijn
  Vollenhove Grote of Sint Nicolaaskerk 20.00 André van Vliet: Info: https://www.facebook.com/ZomerserieVollenhove/
  Wijlre H. Gertrudis 12:30 Tommy van Doorn
Zelhem Lambertikerk 15.00 Dennis Vallenduuk Info: www.lambertikerk.nl
20-07 Boxtel Sint-Petrusbasiliek 14.00 Tommy van Doorn, organist Sint-Petrusbasiliek, Boxtel Info: www.stichtingkerkconcertenboxtel.nl
  Chemnitz-Altendorf Rehakirche 18.00 Arjan Breukhoven Info: http://www.arjanbreukhoven.nl
  Den Haag Kloosterkerk 16:00 Uitvoering van The Planets van Gustav Holst door Bert den Hertog & Geerten van de Wetering (orgel) n.a.v. de 50e verjaardag van de eerste maanlanding (20 juli 1969) Info: www.kunstcentrum-Kloosterkerk.nl
  Dordrecht Grote Kerk 15.30 Maarten Boonstra, Bach-orgel Info: www.grotekerk-dordrecht.nl
  Eenrum Protestantse kerk 12.30 Dirk Molenaar
  Enkhuizen Zuiderkerk 20.00 Stef Tuinstra, orgel en Ronald Moelker, blokfl uit Info: www.pgenkhuizen
  Farmsum Farmsumer Kerk 20.00 Wietse Meinardi
  Goes Grote of Maria Magdalenakerk 13.30 Ad van de Wege Info: www.muziekindegrotekerkgoes.nl
  Groningen Pelstergasthuiskerk 13.30 Pieter Pilon
  Groningen Martinikerk 14.30 Henk de Vries
  Haarlem RK Bavo 15.00 Andreas Meisner (Altenberg, D) J.S. Bach, Mendelssohn (Son. 1), Widor, Jongen (Sonata Eroïca) Info: https://www.rkbavo.nl
  's-Hertogenbosch Grote Kerk 17:00 Jamie de Goei Info: www.batzorgel.nl & www.pgdenbosch.nl
  Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk 12.30 Sjaak van Duijn  Info: www.sonk.nl  
  Leens Petruskerk 20.00 Jellegeert Postma
  Leeu warden Grote of Jacobijnerkerk 16.00 Gerwin Hoekstra Info: www.orgelleeuw.nl
  Monnickendam Lutherse Kerk 15.00 Wim Dijkstra, wandelconcert met Bach: Wohltemperierte Klavier I Info: www.wimdijkstra.nl
  Oosterhout St. Jansbasiliek 14.30 Marktconcert: Mark Christiaanse Info: www.stichtingludens.nl
  Vertrek Roggel 20:00 SOL Orgelbustocht 1
  Roggel H. Petrus 09:30 (uitvoerende volgt nog)
Voorthuizen Gereformeerde kerk 19.30 Evert van de Veen Info: www.evertvandeveen.nl
  Zaltbommel St. Maartenskerk 20:00 Hugo Bakker Info: www.muziekkringbommelerwaard.nl
Zo 21-07 Amsterdam De Duif 16.00 Andreas Meisner (DE) Info: www.orgelconcertendeduif.nl
  Den Haag-Loosduinen Abdijkerk 15.30 Francesca Ajossa (Cagliari, Italië) Info: www.abdijkerk.info
Haarlem St. Josephkerk 15.30 Erik Jan Eradus. Trois Pièces en Trois Chorals van César Franck.
  Kolham Dorpskerk 16.00 Ronald Moelker, blokfluit en saxofoon, Stef Tuinstra orgel
  Lottum H. Gertrudis 20:15 (uitvoerende volgt nog)
Wervershoof Sint Werenfriduskerk 14.30 Jan van der Leek Info: http://wervershoof.rkregiowh.nl
22-07 Beekbergen Hervormde Dorpskerk 20.00 Evert van de Veen Info: www.evertvandeveen.nl
  Groningen Der Aa-kerk 20.00 Christiaan Teeuwsen
  Oudewater St Fransiscuskerk 20:00 Everhard Zwart (Jubileumconcert) Info: https://gerbenmourik.nl
  Sneek Grote- of Martinikerk 20.00 Dirk S. Donker Info: www.pknsneek.nl
Weissbriach Evangelische Kirche 20.00 Arjan Breukhoven Info: http://www.arjanbreukhoven.nl
23-07 Amersfoort St.-Joriskerk 20.00 Jochem Schuurman Info: www.orgelconcertenjoriskerk.nl
Goes Grote of Maria Magdalenakerk 13.30 Jos Vogel m.m.v. Sara Marinissen en Cato Janse, viool Info: www.muziekindegrotekerkgoes.nl
Katwijk aan Zee Vredeskerk 20.15 Dirk Out  Info: http://batzorgel.blogspot.com
  Maastricht Onze-Lieve-Vrouwe Basiliek 16:00 Christopher Hollman m.m.v. zang
  Middelburg Nieuwe Kerk 20.00 Harry van Wijk Info: https://margreethdejong.nl
Nijkerk Grote Kerk 20.00 Rien Donkersloot (verzoekprogramma) Info: www.orgelnijkerk.nl
  Nijmegen Stevenskerk 20.30 Leo van Doeselaar Info: www.nijmeegseorgelkring.nl
Roermond OLV Munsterkerk 20.00 Rie Hiroe (Japan)  Info: www.orgelkringroermond.nl
24-07 Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk 20.15 Tobias Lindner Info: https://grotekerk-alkmaar.nl
  Dordrecht Grote Kerk 20.00 Jaap Zwart, Kam-orgel Info: www.grotekerk-dordrecht.nl
  Eenrum Protestantse kerk 19.30 Dirk Molenaar
  Groningen Martinikerk 20.00 Henk Verhoef (Amsterdam) (Bach, Couperin, Honegger, Marais) Info: www.avondmuziek.nl
  Hoorn Koepelkerk 13.00 Una Cintina lunchconcert Info: www.orgelconcerten-hoorn.nl
Langweer Dorpskerk 20.00 Sander v.d. Houten (Kampen)
  Limburg 20:00 SOL Orgelwandeltocht
  Millen (B) St. Stefanus 13:00 Jeroen Follon m.m.v. Lien Bervoets (sopraan) en Hedwig Lenaerts (alt)
Millstatt Stiftskirche 20.00 Arjan Breukhoven | Meine Orgel ist mein Orchester Info: http://www.arjanbreukhoven.nl
  Oosthuizen Grote Kerk 20:00 Tjeerd van der Ploeg Info: www.orgelkringwaterland.nl
  Ruinen Mariakerk 14.30 Harro Kraal (orgel) en Annelies Jansen (fluit)
  Ruinen Mariakerk 16.00 Harro Kraal (orgel) en Annelies Jansen (fluit)
Urk Bethelkerk 16.00 Rien Donkersloot  Info: https://www.facebook.com/orgelzomerurk/
25-07 Delft Nieuwe Kerk 20:00 Rien Donkersloot Info: www.kerkconcertendelft.nl
  Noorbeek H. Brigida 20:00 Willem Hörmann
Noordwijk Grote- o f Jeroenskerk 20.00 Henk G. van Putten Info: www.henkgvanputten.nl
  Vrangendael Christus’ Hemelvaart 20:00 Poppeia Berden m.m.v. Eva Diederix (sopraan)
26-07 Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk 12.00 en 13.00 Charlotte Marck Info: https://grotekerk-alkmaar.nl
26-07 Den Haag Grote Kerk 12.45 Francesca Ajossa Info: https://orgelconcertengrotekerk.nl
  Enkhuizen Zuiderkerk 15.00 Jos Martens Info: www.pgenkhuizen
Goes Grote of Maria Magdalenakerk 20.00 Everhard Zwart (40-jarig jubileum) Info: www.muziekindegrotekerkgoes.nl
  Groningen Martinikerk 12.45 Jan Willem Jonkman
Harlingen Grote Kerk 20.00 Eeuwe Zijlstra (Harlingen/Groningen) Info: www.orgelharlingen.nl/
  Hilversum Vituskerk Emmastraat 19.30 Stef Tuinstra Info: www.vitus.nl
  Hulst H. Willibr ordusbasiliek 20.00 Marcel Mangnus m.m.v. saxofonist Gino Mehauden Info: www.orgelconcertenhulst.nl
  Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk 12.30 Jochem Schuurman, pauzeconcert Info: www.orgelleeuw.nl
  Maastricht Onze-Lieve-Vrouwe Basiliek koororgel) 20:00 Vincent van Laar
Vollenhove Grote of Sint Nicolaaskerk 20.00 Toon Hagen  Info: https://www.facebook.com/ZomerserieVollenhove/  
  Zelhem Lambertikerk 15.00 Mirjam & Wilbert Berendsen spelen op 2 orgels Info: www.lambertikerk.nl
27-07 Anloo Magnuskerk 20.00 Jochem Schuurman
  Dordrecht Grote Kerk 15.30 Kees Bax & Marcus van Driel, Bach-orgel Info: www.grotekerk-dordrecht.nl
  Goes Grote of Maria Magdalenakerk 13.30 André Poortvliet Info: www.muziekindegrotekerkgoes.nl
  Gouda Sint-Jan 16.00 Christiaan Ingelse | ‘Niet bestemd voor orgel, of toch wel ?!’ Info: www.sintjan.com
  Groningen Lutherse kerk 14:30 Orgeldemonstratie Tymen Jan Bronda mmv Hugo Rodríguez Arteaga (barok-fagot) Info: www.binnenstadskerken.nl
  Groningen Sint Jozefkathedraal 13.30 Jaap de Kok
  Haarlem RK Bavo 15.00 Ton van Eck Widor (Symf. VI), Gigout Info: https://www.rkbavo.nl
  Leens Petruskerk 20.00 Aart Bergwerff
  Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk 22.00 Theo Jellema, Bach-nachtconcert Info: www.orgelleeuw.nl
  Leiden Marekerk 16.00 Henk Gijzen Info: http://www.marekerk.nl
  Oosterhout St. Jansbasiliek 14.30 Marktconcert: Hans Okkerse mmv Manja Kruidhof-Okkerse (viool) Info: www.stichtingludens.nl
  Oudewater Grote kerk 15.00 Martijn Borsje (op beide orgels) Info: https://gerbenmourik.nl
  Rhenen Cunerakerk 20:15 Laurens de Man Info: www.cunerakerk.nl
  Scheveningen Oude Kerk 15.30 Alexel Schmitov (Rusland) Info: www.oudekerkscheveningen.nl
  St. Jakob in Rosenthal Katholische Kirche 20.00 Arjan Breukhoven Info: http://www.arjanbreukhoven.nl
  Vaals Hervormde Kerk 12:30 Christine Moraal m.m.v. Amy Schillings (sopraan)
Voorthuizen Gereformeerde kerk 19.30 Gerwin van der Plaats Info: www.evertvandeveen.nl
  Zaltbommel St. Maartenskerk 20:00 Hans Leenders Info: www.muziekkringbommelerwaard.nl
Zo 28-07 Amsterdam De Duif 16.00 Stephan van de Wijgert (met o.a. symfonie nr. 4, Widor) Info: www.orgelconcertendeduif.nl
  Den Haag-Loosduinen Abdijkerk 15.30 Willeke Smits (Leiden) Info: www.abdijkerk.info
Edam Grote Kerk 15.00 Jos van der Kooy (Amsterdam), orgel Info: https://www.grotekerkedam.nl
  Meerssen Basiliek v/h Heilig Sacrament 20:00 Rob Waltmans m.m.v. Fenna Ograjensek (sopraan), Willy Bessems (hoorn), Raf Bessems (slagwerk) en dansgroep KumuluskDe vijf zintuigen
  Soest De Open Hof 16.00 Gerrie Meijers Info: www.zondagmiddagconcerten-soest.nl
Zuidbroek Petruskerk 22.00 Henk de Vries
29-07 Den Haag Evangelisch-Lutherse Kerk 20.00 Peter Eilander Info: https://www.stichtingvoxhumana.nl
  Echt H. Landricus 16:00 Yves Rechsteiner m.m.v. Henri-Charles Caget (percussie)
  Groningen Der Aa-kerk 15.00 Peter Westerbrink
  Groningen Martinikerk 20.00 Leo van Doeselaar en Erwin Wiersinga (titulair organisten Martinikerk Groningen) ism Orgelzomer Groningen 2019 Info: www.avondmuziek.nl
  Mechelen H. Johannes de Doper 20:00 Johan Herman
Sneek Grote- of Martinikerk 20.00 Rien Donkersloot Info: www.pknsneek.nl
30-07 Amersfoort St.-Joriskerk 20.00 Leo van Doeselaar (Bachprogramma) Info: www.orgelconcertenjoriskerk.nl
Goes Grote of Maria Magdalenakerk 13.30 Arno van Wijk Info: www.muziekindegrotekerkgoes.nl
's-Hertogenbosch Sint-Janskathedraal 20.00 Andrew Lucas, St. Albans Info: www.orgelconcerten-hendrik-niehoff.nl
  Groningen Provincie Diverse kerken 9.00 Stef Tuinstra (SGO excursie)
  Katwijk aan Zee Vredeskerk 20.15 Wim & Wilbert Magré  Info: http://batzorgel.blogspot.com
  Maastricht H. Servaas Basiliek 20:00 Sophie Rétaux
  Noordwolde (Grn) Hervormde Kerk 20.00 Theo Jellema
Nijmegen Stevenskerk 20.30 Johan Luijmes & Harrie Starreveld, Le Monde à l’Envers Info: www.nijmeegseorgelkring.nl
31-07 Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk 20.15 Kees van Eersel Info: https://grotekerk-alkmaar.nl
  Coevorden Hervormde kerk 20.00 Rien Donkersloot Info: http://www.orgelconcertencoevorden.nl
  Den Haag Kloosterkerk 12:45 Anna Karpenko (Den Haag) Info: www.kunstcentrum-Kloosterkerk.nl
Edam Grote Kerk 20:00 Gerrie Meijers
  Groningen provincie Diverse kerken 9.00 Sietze de Vries (SGO excursie)
  Groningen Martinikerk 20.00 Jisung Kim (Zuid-Korea) en Rie Hiroe (Japan) ism Orgelzomer Groningen 2019 Info: www.avondmuziek.nl
  Hoorn Lutherse kerk 13.00 Rieuwert Blok lunchconcert Info: www.orgelconcerten-hoorn.nl
Urk Bethelkerk 16.00 Arie van der Vlist  Info: https://www.facebook.com/orgelzomerurk/
         
         

augustus        
01-08 Barneveld Oude Kerk 20:00 Gerben Budding Info: www.intermezzobarneveld.nl
  Farmsum Farmsumer Kerk 20.00 Pavel Cerny
  Groningen provincie Diverse kerken 9.00 Dirk Molenaar en Vincent Hensen (SGO excursie)
  Delft Oude Kerk 20.00 Gerrie Meijers Info: www.kerkconcertendelft.nl
  Noorbeek H. Brigida 20:00 Axel Wilberg
Wijk bij Duurstede Grote Kerk 20.15 Rien Donkersloot Info: http://grotekerk-wijkbijduurstede.nl
02-08 Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk 12.00 en 13.00 Witold Zaborny Info: https://grotekerk-alkmaar.nl
  Beverwijk Grote Kerk 20.00 Laurens de Man Info: http://www.pknbeverwijk.nl/orgelconcerten
  Den Haag Grote Kerk 12.45 Vincent de Ridder Info: https://orgelconcertengrotekerk.nl
  Groningen provincie Diverse kerken 9.00 Henk de Vries en Jelte Hulzebos (SGO Excursie)
  Groningen Martinikerk 12.45 Deelnemers Schnitger Meets
  Haarlem St. Josephkerk 20.15 Ronald de Jong
  Hilversum Vituskerk Emmastraat 19.30 Henk van Zonneveld Info: www.vitus.nl
  Maastricht H. Servaas Kapel 12:30 Jo Louppen
  Nijverdal Regenboogkerk 20.00 Gert van Hoef Info: https://www.facebook.com/orgelconcertennijverdalregenboogkerk/
  Roden Catharinakerk 20.00 Wolfgang Zerer
  Voerendaal H. Laurentius 20:00 Anja Hendrikx, Rob Waltmans, Frans Jespers en Erika Tieleman
Vollenhove Grote of Sin t Nicolaaskerk 20.00 Harm Hoeve  Info: https://www.facebook.com/ZomerserieVollenhove/
Zelhem Lambertikerk 15.00 Elske te Lindert Info: www.lambertikerk.nl
03-08 Anloo Magnuskerk 20.00 Deelnemers Schnitger Meets
  Den Haag Elandstraatkerk 15:00 Pablo Marquez-Caraballo & Atsuko Takano (Valencia, S) Info: www.orgelelandstraatkerk.nl
  Dordrecht Grote Kerk 15.30 Maurits Bunt, Bach-orgel Info: www.grotekerk-dordrecht.nl
  Elspeet Hervormde Kerk 20.00 Marcel van de Ketterij
  Enkhuizen Zuiderkerk 20.00 Marjon Strijk, sopraan, Elly van Munster, luit en Jan Spijker, orgel Info: www.pgenkhuizen
  Goes Grote of Maria Magdalenakerk 13.30 Arno van Wijk Info: www.muziekindegrotekerkgoes.nl
  Gorinchem Lutherse Schuilkerk 16.15 Gerben Budding - gratis toegang, consumptie na afloop
  Groningen provincie Diverse kerken 9.00 Vincent van Laar en Peter Westerbrink (SGO Excursie)
  Vertrek Gronsveld SOL Orgelbustocht 2
  Gronsveld H. Martinus 09:30 Aniko Koroknai
  Haarlem RK Bavo 15.00 Jochem Schuurman (Franeker) Franck, Gigout, Widor, Vierne Info: https://www.rkbavo.nl
  Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk 12.30 Gertjan Ronner & Rik Melissant  Info: www.sonk.nl  
  Leens Petruskerk 20.00 Rie Hiroe
  Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk 16.00 Jisung Kim (Korea) Info: www.orgelleeuw.nl
  Muiden Grote of St. Nicolaaskerk 14.00 Koos Damman  Info:  www.hetoudsteorgelvanhetgooi.nl
  Oosterhout St. Jansbasiliek 14.30 Marktconcert: Joost de Nooijer Info: www.stichtingludens.nl
  Voorthuizen Gereformeerde kerk 19.30 Gert van Hoef Info: www.evertvandeveen.nl
  Zaltbommel St. Maartenskerk 20:00 Sander van Marion mmv Pascal van de Velde, trompet Info: www.muziekkringbommelerwaard.nl
  Zeist Oosterkerk 19.30 Ignace Michiels (Brugge) Info: www.boogconcerten.nl
Zo 04-08 Amsterdam De Duif 16.00 Johan Hermans (BE) Info: www.orgelconcertendeduif.nl
  Den Haag-Loosduinen Abdijkerk 15.30 Camille Déruelle (Parijs, Frankrijk) Info: www.abdijkerk.info
  Groningen Lutherse kerk 10:00 Kantatengottesdienst au f Deutsch Luthers Bach Ensemble. Tymen Jan Bronda (orgel) onderdeel van "Groningen Orgelzomer 2019"  Info: www.binnenstadskerken.nl
  Groningen Lutherse kerk 15:00 Tobias Willi (CH) onderdeel van "Groningen Orgelzomer 2019". Info: www.binnenstadskerken.nl
  Heinsberg (D) St. Gangolf 20:15 Bob Gallagher
  Großschönau Evangelische Lutherische Kirche 19:00 Timo Beek Oberlausitzer Orgelsommer
  Maastricht H. Martinus 16:00 René Rolle en Jan Harmsen
  Middelstum Hippolytuskerk 19.30 Henk Veldman m.m.v. Maria den Hertog (alt)
  Noordbroek Kerk 20.00 Leonore Lub & Peter Westerbrink
  Soest Oude Kerk 15.30 Sietze de Vries Info: www.oudekerksoest.nl
  Zonhoven (B) St. Quintinus 16:00 Niels Hellemans
05-08 Eckelrade H. Bartholomeus 20:00 Hans Leenders m.m.v. Vincent Kusters (zang)
  Groningen Der Aa-kerk 20.00 Wolfgang Zerer
  Sneek RK Dt. Martinus-aan-de-Singel 20.00 Sneekweekconcert met Peter van der Weide, Frits Haaze e.a.
06-08 Amersfoort St.-Joriskerk 20.00 Rien Donkersloot Info: www.orgelconcertenjoriskerk.nl
Brouwershaven Grote Kerk 20.00 Vincent de Vries  Info: https://www.orgelconcertenvincentdevries.nl/
  Ede Johannus Orgelbouw 20.00 Minne Veldman Info: www.minneveldman.nl
  Elburg Orgelmuseum 11.30 Jos Moeke (Marktconcert o.a.: Bossi, Boëly, Driffill, van Vliet en Asma) gratis/collecte Info: www.josmoeke.nl
  Goes Grote of Maria Magdalenakerk 13.30 Arno van Wijk Info: www.muziekindegrotekerkgoes.nl
Katwijk aan Zee Vredeskerk 20.15 Everhard Zwart  Info: http://batzorgel.blogspot.com
  Maastricht Onze-Lieve-Vrouwe Basiliek 12:00 Andreas Liebig
  Nijkerk Grote Ke rk 20.00 Peter Eilander Info: www.orgelnijkerk.nl
  Nijmegen Stevenskerk 20.30 Léon Berben, Königorgel en koororgel Info: www.nijmeegseorgelkring.nl
  Roermond St. Christoffelkathedraal 20.00 Wim Diepenhorst Info: www.orgelkringroermond.nl
  Rotterdam St. Laurenskerk 12.45  Info: www.boogconcerten.nl
  Uithuizen Jacobikerk 20.00 Deelnemers Schnitger Meets
  Vaals De Kopermolen 20:00 Matthias Sars
  Zierikzee Nieuwe Kerk 15.00 Vincent de Vries  Info: https://www.orgelconcertenvincentdevries.nl/
07-08 Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk 20.15 Albrecht Koch Info: https://grotekerk-alkmaar.nl
  Den Haag Kloosterkerk 12:45 Petra Veenswijk (Delft) Info: www.kunstcentrum-Kloosterkerk.nl
Dordrecht Grote Kerk 20.00 Sietze de Vries, Bach-orgel Info: www.grotekerk-dordrecht.nl
  Eenrum Protestantse kerk 19.30 Dirk Molenaar
  Eys H. Agatha 20:00 Arno Kerkhof
  Groningen Martinikerk 20.00 Pavel Cerny (Tsjechië) en Tobias Willi (Zwitserland) ism Orgelzomer Groningen 2019 Info: www.avondmuziek.nl
  Hoorn Foreestenhuis 13.00 Edwin Hinfelaar en sopraan Cobi de Bruijn lunchconcert Info: www.orgelconcerten-hoorn.nl
Kampen Sint Nicolaas- of Bovenkerk 20.00 Minne Veldman Info: www.minneveldman.nl
  Langweer Dorpskerk 20.00 Laurens de Man Utrecht Orgel en Regaal
  Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk 20.00 Kirstin Gramlich Info: www.orgelleeuw.nl
  Ottersum (L) St. Jan de Doper 20.00 Jos Maters, met groot scherm Info: www.brabantorgel.nl
Putten Oude Kerk 20.00 Vincent de Vries  Info: https://www.orgelconcertenvincentdevries.nl/
Urk Bethelkerk 16.00 Evan Bogerd  Info: https://www.facebook.com/orgelzomerurk/
08-08 Barneveld Oude Kerk 20.00 Vincent de Vries  Info: www.intermezzobarneveld.nl & https://www.orgelconcertenvincentdevries.nl/
  Delft Nieuwe Kerk 20.00 Herman Mussche Info: www.kerkconcertendelft.nl
  Houthem H. Gerlachus 20:00 Margreeth de Jong
Wijk bij Duurstede Grote Kerk 20.15 Sander Booij en Pim Schipper Info: http://grotekerk-wijkbijduurstede.nl
09-08 Alkmaar/St. Pancr. Orgelzaal Booy 20.00 Vincent de Vries  Info: https://www.orgelconcertenvincentdevries.nl/
Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk 12.00 en 13.00 Mari Fukomoto Info: https://grotekerk-alkmaar.nl
  Den Haag Grote Kerk 12.45 Anna Karpenko Info: https://orgelconcertengrotekerk.nl
  Enkhuizen Zuiderkerk 15.00 Junko Sakakibara Info: www.pgenkhuizen
  Groningen Martinikerk 12.45 Jos Maters
  Harlingen Grote Kerk 20.00 Linde Mothes ( Tromsö, Noorwegen) Info: www.orgelharlingen.nl/
  Hilversum Vituskerk Emmastraat 19.30 Cees van der Poel Info: www.vitus.nl
  Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk 12.30 Theo Jellema, pauzeconcert Info: www.orgelleeuw.nl
  Maastricht Onze-Lieve-Vrouwe Basiliek koororgel) 20:00 Marcel Verheggen m.m.v. Regula Boeniger (sopraan)
  Nijverdal Regenboogkerk 20.00 Mark Brandwijk Info: https://www.facebook.com/orgelconcertennijverdalregenboogkerk/
  Papendrecht Bethlehemkerk 20.00 André de Jager & André Knevel Info: www.andredejager.nl
Vollenhove Grote of Sint Nicolaaskerk 20.00 Gerben Budding  Info: https://www.facebook.com/ZomerserieVollenhove/
  Waldenrath (D) H. Nikolaus 12:30 Heiner Oepen
Zelhem Lambertikerk 15.00 Willem Vonk  Info: www.lambertikerk.nl
  Zutphen Walburgiskerk 20:00 Jan Hage, Baderorgel. Muziek van Bach, De Grigny, Liszt en Welmers Info: www.baderorgel.nl
10-08 Anloo Magnuskerk 20.00 Martien de Vos
  Appingedam Nicolaïkerk 11.30 Henk Veldman
  Boxtel Sint-Petrusbasiliek 14.00 Alexander de Bie, orgelstudent Koninklijk Conservatorium, Den Haag Info: www.stichtingkerkconcertenboxtel.nl
  Dordrecht Grote Kerk 15.30 Marcus Bergink, Kam-orgel Info: www.grotekerk-dordrecht.nl
  Eckelrade H. Bartholomeus 20.15 Eric van der Kolk
  Eenrum Protestantse kerk 12.30 Dirk Molenaar
  Gouda Sint-Jan 16.00 Matteo Imbruno | Inspiratie uit Italië Info: www.sintjan.com
  Groningen Sint Jozefkathedraal 13.30 Wietse Meinardi
  Groningen Martinikerk 14.30 Erwin Wiersinga
  Franeker Martinikerk 20.00 Laurens de Man Info: www.orgelfraneker.nl
  Gorinchem Lutherse Schuilkerk 16.15 Nico Blom - gratis toegang, consumptie na afloop
  Haarlem RK Bavo 15.00 Winfried Bönig (Keulen, D) Fantasieën (Louis Vierne) en Fuga’s (Joh. Seb. Bach Info: https://www.rkbavo.nl
  Kerkrade Abdij Rolduc 20:00 Tjeu Zeijen m.m.v. Cyrus Allyar (trompet)
  Leens Petruskerk 20.00 Andreas Fischer
  Leiden Hartebrugkerk 15.00 Kees van Houten m.m.v. Marjon Strijk, sopraan Info: www.hartebrug.nl
  Limburg SOL Open Orgeldag
  Midwolda Dorpskerk 20.00 Ludolf Heikens
  Oosterhout St. Jansbasiliek 14.30 Marktconcert: Rowan van der Westen Info: www.stichtingludens.nl
  Scheveningen Oude Kerk 15.30 Vincent de Vries Info: www.oudekerkscheveningen.nl en www.orgelconcertenvincentdevries.nl
Voorthuizen Gereformeerde kerk 19.30 Minne Veldman Info: www.evertvandeveen.nl
  Zaltbommel St. Maartenskerk 20:00 Bart Jacobs (BE) Info: www.muziekkringbommelerwaard.nl
  Zeist Oosterkerk 19.30 Willem Harold Boog (Zeist) Info: www.boogconcerten.nl
Zo 11-08 Amsterdam De Duif 16.00 Evan Bogert Info: www.orgelconcertendeduif.nl
  Den Haag-Loosduinen Abdijkerk 15.30 Petra Veenswijk (Delft) Info: www.abdijkerk.info
Delft Maria van Jessekerk 15.00 Edward De Geest (B), toegang vrij, wel collecte,  Info: www.veenswijkorgel.nl
Edam Grote Kerk 15.00 Choral Art met Nick Abbott, orgel (Portland, USA) Info: https://www.grotekerkedam.nl
  Elsloo H. Augustinus 20:00 Tjeu Zeijen m.m.v. Heidi Pittie (sopraan)
12-08 Raalte Basiliek Heilige Kruisverheffing 20.00 Vincent de Vries  Info: https://www.orgelconcertenvincentdevries.nl/
Sneek Grote- of Martinikerk 20.00 Dirk S. Donker Info: www.pknsneek.nl
13-08 Amersfoort St.-Joriskerk 20.00 Kees van Eersel Info: www.orgelconcertenjoriskerk.nl
's-Hertogenbosch Sint-Janskathedraal 20.00 Kees Nottrot, Bolsward Info: www.orgelconcerten-hendrik-niehoff.nl
Katwijk aan Zee Vredeskerk 20.15 Vincent de Vries  Info: http://batzorgel.blogspot.com
  Maastricht H. Servaas Basiliek 20:15 Luc Ponet m.m.v. Alexander Ponet (slagwerk)
  Middelburg Nieuwe Kerk 20.00 Margreeth de Jong Info: https://margreethdejong.nl
Nijmegen Stevenskerk 20.30 Jan Jansen, Bachconcert: Grote Orgelmis Info: www.nijmeegseorgelkring.nl
14-08 Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk 20.15 Adriaan Hoek Info: https://grotekerk-alkmaar.nl
Kampen Bovenkerk 20.00 Vincent de Vries Info: https://www.orgelconcertenvincentdevries.nl/
  Leens Petruskerk 19.30 Demonstratie
  Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk 20.00 Hiroko Inoue (Rusland) Info: www.orgelleeuw.nl
  Maassluis Immanuëlkerk 20.00  André Knevel Info: http://pknmaassluis.nl
  Ruinen Mariakerk 14.30 Harro Kraal (orgel) en Annelies Jansen (fluit)
  Ruinen Mariakerk 16.00 Harro Kraal (orgel) en Annelies Jansen (fluit)
Urk Bethelkerk 16.00 Martin Mans  Info: https://www.facebook.com/orgelzomerurk/
15-08 Barneveld Oude Kerk 20:00 Margreeth de Jong Info: www.intermezzobarneveld.nl
Delft Oude kerk 20.00 Bas de Vroome en Vincent de Vries 2 orgels Info: www.kerkconcertendelft.nl en https://www.orgelconcertenvincentdevries.nl/
Utrecht Jacobikerk 20.15 Peter van Dinther & Piet van der Steen Trompet & Orgel-duo
Wijk bij Duurstede Grote Kerk 20.15 Peter van Dijk Info: http://grotekerk-wijkbijduurstede.nl
16-08 Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk 12.00 en 13.00 Pieter van Dijk Info: https://grotekerk-alkmaar.nl
  Beverwijk Grote Kerk 20.00 Pieter van Dijk ( B ach concert) Info: http://www.pknbeverwijk.nl/orgelconcerten
  Den Haag Grote Kerk 12.45 Cornelis den Ouden Info: https://orgelconcertengrotekerk.nl
  Goes Grote of Maria Magdalenakerk 20.00 Kristiaan Seynhave Info: www.muziekindegrotekerkgoes.nl
  Groningen Martinikerk 12.45 Jaap de Kok
  Hilversum Vituskerk Emmastraat 19.30 Geerten vd Wetering Info: www.vitus.nl
  Mensingeweer Michaelkerk 19.30 Demonstratie
  Nijverdal Regenboogkerk 20.00 Niek Haase Info: https://www.facebook.com/orgelconcertennijverdalregenboogkerk/
  Roden Catharinakerk 20.00 Euwe en Sybolt de Jong
Vollenhove Grote of Sint Nicolaaskerk 20.00 Evert van de Veen  Info: https://www.facebook.com/ZomerserieVollenhove/
Zelhem Lambertikerk 15.00 Wim Ruesink Info: www.lambertikerk.nl
17-08 Bellingwolde Magnuskerk 19.30 Gert van Hoef
  Dordrecht Grote Kerk 15.30 Cor Ardesch, Bach-orgel Info: www.grotekerk-dordrecht.nl
  Enkhuizen Zuiderkerk 20.00 Pieter Dirksen, orgel en klavecimbel Info: www.pgenkhuizen
  Farmsum Farmsumer Kerk 20.00 Willem van Twillert
  Gorinchem Lutherse Schuilkerk 16.15 Gerben Mourik - g ratis toegang, consumptie na afloop
  Groningen Pelstergasthuiskerk 13.30 Janny Knol-de Vries
  Groningen Lutherse kerk 14:30 Orgeldemonstratie Bernhardt Edskes (barok-orgel) Info: www.binnenstadskerken.nl
Haarlem RK Bavo 15.00 Bert van Stam (Den Haag) Franck (Trois Pièces), Bert van Stam Info: https://www.rkbavo.nl
  Leens Petruskerk 20.00 Gerwin Hoekstra
  Oosterhout olv abdij 15.00 Marktconcert: Frans Bullens mmv Paul Hoogenboom (klarinet) Info: www.stichtingludens.nl
  Sneek Grote- of Martinikerk 16.00 Theo Jellema (lezing en concert) Concert in het kader van het Arp Schnitger jubileumjaar 2019 en onderdeel van Groningen Orgelzomer 2019 Info: www.pknsneek.nl
  Voorthuizen Geref. Kerk 19.30 Willem Harold BoogWerken van Zwart, Boog, Händel, Krebs, Bach, Karg-Elert, Claussmann en Lemare Info: www.boogconcerten.nl
Wateringen Hervormde Kerk 19.30 Vincent de Vries Info:www.orgelwateringen.nl en https://www.orgelconcertenvincentdevries.nl/
  Zaltbommel St. Maartenskerk 20:00 André Knevel (CA) Info: www.muziekkringbommelerwaard.nl
  Zeist Oosterkerk 19.30 Rien Donkersloot (Amersfoort) Info: www.boogconcerten.nl
Zo 18-08 Amsterdam De Duif 16.00 Dariusz Bakowski-kois (PL) Info: www.orgelconcertendeduif.nl
  Den Haag-Loosduinen Abdijkerk 15.30 Susanna Veerman (Amsterdam) Info: www.abdijkerk.info
  Rotterdam Paradijskerk 14.00 Eveline M.Jansen
  Soest Oude Kerk 15.30 Petra Veenswijk Info: www.oudekerksoest.nl
19-08 Den Haag Lutherse Kerk 20.00 Vincent de Vries Info: https://www.orgelconcertenvincentdevries.nl/
  Raalte Basiliek van de heilige kruisverheffing 20.00 Evert van de Veen 
Sneek Grote- of Martinikerk 20.00 Peter Westerbrink Info: www.pknsneek.nl
20-08 Amersfoort Stint-Joriskerk 20.00 Vincent de Vries Info: https://www.orgelconcertenvincentdevries.nl/ & www.orgelconcertenjoriskerk.nl
  Brugge Sint-Salvator Kathedraal 20.00 Willem Harold BoogWerken van o.a. Zwart, Asma, Händel, Krebs, Bach, Karg-Elert, Becker en Boog Info: www.boogconcerten.nl
  Goes Grote of Maria Magdalenakerk 13.30 Arno van Wijk Info: www.muziekindegrotekerkgoes.nl
Katwijk aan Zee Vredeskerk 20.15 Gert van Hoef  Info: http://batzorgel.blogspot.com
  Middelburg Nieuwe Kerk 20.00 Gerben Mourik Info: https://margreethdejong.nl
Nijkerk Grote kerk 20.00 Minne Veldman Info: www.minneveldman.nl en www.orgelnijkerk.nl
  Vaals De Kopermolen 16:00 Fabienne Crutzen
21-08 Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk 20.15 Pieter van Dijk Info: https://grotekerk-alkmaar.nl
  Coevorden Hervormde kerk 20.00 Kristiaan Seynhave (België) Info: http://www.orgelconcertencoevorden.nl
  Den Haag Kloosterkerk 12:45 Geerten van de Wetering (Den Haag) Info: www.kunstcentrum-Kloosterkerk.nl
Dordrecht Grote Kerk 20.00 Adriaan Hoek, Kam-orgel Info: www.grotekerk-dordrecht.nl
  Eenrum Protestantse kerk 19.30 Dirk Molenaar
  Franeker Martinikerk 15.00 Marktconcert door Jaap de Kok Info: www.orgelfraneker.nl
  Hoorn Foreestenhuis 13.00 Koos Teekens en Margaret Marthot dwarsfluit Info: www.orgelconcerten-hoorn.nl
Langweer Dorpskerk 20.00 Ad.v.Sleuwen en Fien v.Dingenen Bergeijk Orgel en blokfluit
  Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk 20.00 Leonore Lub Info: www.orgelleeuw.nl
  Nijmegen Stevenskerk 20.30 Geerten van de Wetering, winnaar Internationaal Orgel Improvisatieconcours Haarlem Info: www.nijmeegseorgelkring.nl
Urk Bethelkerk 16.00 Vincent de Vries Info: https://www.orgelconcertenvincentdevries.nl/ en https://www.facebook.com/orgelzomerurk/
Zaandam Oostzijderker k 20.00 Wim Magré Info: https://www.facebook.com/orgelconcerten.oostzijderkerkzaandam
22-08 Barneveld Oude Kerk 20:00 André van Vliet Info: www.intermezzobarneveld.nl
  Delft Nieuwe Kerk 20.00 Arjan Breukhoven Info: http://www.arjanbreukhoven.nl en www.kerkconcertendelft.nl
  Doesburg Martinikerk 20.00 Loreto Aramendi Info: https://www.stichtingvoxhumana.nl
Ferwert Sint Martinuskerk 20.00 Minne Veldman Info: www.minneveldman.nl
  Nunspeet Herv.Dorpskerk 20.00 André Knevel en Jos Moeke mmv Liselotte Rokyta panfluit (Zomeravondconcert) Info: www.josmoeke.nl
23-08 Alkmaar Orgelzaal Booij 20.00 Arjan Breukhoven Info: http://www.arjanbreukhoven.nl
  Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk 12.00 en 13.00 Sander van den Houten Info: https://grotekerk-alkmaar.nl
  Den Haag Grote Kerk 12.45 Rik Melissant Info: https://orgelconcertengrotekerk.nl
  Enkhuizen Zuiderkerk 15.00 Jan Spijker Info: www.pgenkhuizen
  Groningen Martinikerk 12.45 Wietse Ouwejan
  Hilversum Vituskerk Emmastraat 19.30 Laurens de Man Info: www.vitus.nl
  Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk 12.30 Mannes Hofsink, pauzeconcert Info: www.orgelleeuw.nl
  Nijverdal Regenboogkerk 20.00 David Strijbis Info: https://www.facebook.com/orgelconcertennijverdalregenboogkerk/
Vollenhove Grote of Sint Nicolaaskerk 20.00 Minne Veldman Bachconcert Info: www.minneveldman.nl
Zelhem Lambertikerk 15.00 Piet Cnossen Info: www.lambertikerk.nl
24-08 Anloo Magnuskerk 20.00 Gonny van der Maten  Info: www.gonnyvandermaten.nl
  Dordrecht Grote Kerk 15.30 Arie de Bruijn, Bach-orgel Info: www.grotekerk-dordrecht.nl
  Goes Grote of Maria Magdalenakerk 13.30 Arno van Wijk Info: www.muziekindegrotekerkgoes.nl
  Gorinchem Lutherse Schuilkerk 16.15 Geerten Liefting - gratis toegang, consumptie na afloop
  Gouda Sint-Jan 16.00 Sietze de Vries | Improvisaties Info: www.sintjan.com
  Groningen Sint Jozefkathedraal 13.30 Janny de Vries
  Haarlem RK Bavo 15.00 Ines Maidre (Bergen, N) J.S. Bach, E. Gigout,  Alfred Karindi (Sonata nr 4), A. Guilmant Info: https://www.rkbavo.nl
  Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk 19.30 Marco den Toom (25 jaar organist)  Info: www.sonk.nl  
  Leens Petruskerk 20.00 Theo Jellema
  Oosterhout St. Jansbasiliek 14.30 Marktconcert: familie Datema (orgel, fluit & saxofoon) Info: www.stichtingludens.nl
  Rhenen Cunerakerk 20:15 Willeke Smits Info: www.cunerakerk.nl
  Voorthuizen Gereformeerde kerk 19.30 Evert van de Veen (verzoekprogramma) Info: www.evertvandeveen.nl
  Zaltbommel St. Maartenskerk 20:00 Jaap Zwart Info: www.muziekkringbommelerwaard.nl
Zeist Oosterkerk 19.30 Vincent de Vries (Seoul) Info: www.boogconcerten.nl en www.orgelconcertenvincentdevries.nl
Zo 25-08 Amsterdam De Duif 16.00  Marc Fitze (CH) Info: www.orgelconcertendeduif.nl
  Assen Adventskerk 15.00  Orgelconcert Wietse Meinardi Info: https://www.vredenoord-assen.nl
  Boxtel Sint-Petrusbasiliek 16.00 Kees van Houten en Marjon Strijk, sopraan Info: www.stichtingkerkconcertenboxtel.nl
Den Haag-Loosduinen Abdijkerk 15.30 Ines Maidre (Estland/Noorwegen) Info: www.abdijkerk.info
  Edam Grote Kerk 15.00 Alexander de Bie (Amsterdam), orgel Info: https://www.grotekerkedam.nl
  Krewerd Mariakerk 14.00 Hans Nomen
  Soest De Open Hof 16.00 Cees-Willem van Vliet, m.m.v. vocaal ensemble Voces Pauli; De Psalmen in de Nederlanden Info: www.zondagmiddagconcerten-soest.nl
Wervershoof Sint Werenfriduskerk 14.30 Marja van der Ploeg Info: http://wervershoof.rkregiowh.nl
26-08 Sneek Grote- of Martinikerk 20.00 Jonathan Dimmock (San Francisco) Info: www.pknsneek.nl
27-08 Amersfoort St.-Joriskerk 20.00 Sietze de Vries Info: www.orgelconcertenjoriskerk.nl
Bolsward Martinikerk 20.00 Minne Veldman Info: www.minneveldman.nl
  Den Haag Grote Kerk 20.15 Toon Hagen Info: https://orgelconcertengrotekerk.nl
  G oes Grote of Maria Magdalenakerk 13.30 Arno van Wijk Info: www.muziekindegrotekerkgoes.nl
Katwijk aan Zee Vredeskerk 20.15 Gerben Budding  Info: http://batzorgel.blogspot.com
  Middelburg Oostkerk 20.00 Luc Ponet (Leuven) Info: https://margreethdejong.nl
Nijmegen Stevenskerk 20.30 Matthias Havinga Info: www.nijmeegseorgelkring.nl
28-08 Alkmaar Kapelkerk 20.15 Frank van Wijk (The art of transcription) Info: www.alkmaarorgelstad.nl
  Groningen Nieuwe Kerk 15.00 Vincent Hensen (orgel) en Lubertus Leutscher (trompet)
  Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk 20.00 Theo Jellema, verzoekprogramma Info: www.orgelleeuw.nl
  Urk Bethelkerk 16.00 Minne Veldman Info: www.minneveldman.nl
29-08 Delft Nieuwe Kerk 20.00 Bas de Vroome klavecimbel en Aperto ensemble strijkers Info: www.kerkconcertendelft.nl
  Den Haag Grote Kerk 20.15 Loreto Aramendi Info: https://orgelconcertengrotekerk.nl
  Hoorn Koepelkerk 20.00 Wim Dijkstra en Osama Meelegi Afrikaans slagwerk Info: www.orgelconcerten-hoorn.nl
Wijk bij Duurstede Grote Kerk 20.15 Willeke Smits Info: http://grotekerk-wijkbijduurstede.nl
30-08 Beverwijk Grote Kerk 20.00 Willem van Twillert ( Jubileum concert) Info: http://www.pknbeverwijk.nl/orgelconcerten
  Goes Grote of Maria Magdalenakerk 20.00 Margreeth Chr. de Jong Info: www.muziekindegrotekerkgoes.nl
  Groningen Martinikerk 12.45 Harm Woltjer
  Hilversum Vituskerk Emmastraat 19.30 Harry van Wijk Info: www.vitus.nl
  Nijverdal Regenboogkerk 20.00 Martin Mans Info: https://www.facebook.com/orgelconcertennijverdalregenboogkerk/
Westzaan Grote of Sint Joriskerk 20.00 Minne Veldman Info: www.minneveldman.nl
31-08 Barneveld Oude kerk 19.30 Jos Moeke mmv Rianne van Klaveren en Johanna van den Berg, dwarsfluit (Orgel en samenzangavond) Info: www.josmoeke.nl
  Den Haag Grote Kerk 20.15 Ben van Oosten Info: https://orgelconcertengrotekerk.nl
  Dordrecht Grote Kerk 15.30 André de Jager, Kam-orgel Info: www.grotekerk-dordrecht.nl
  Enkhuizen Zuiderkerk 20.00 Frank van Wijk, orgel en Marianne Hoek, blokfluit Info: www.pgenkhuizen
  Franeker Martinikerk 20.00 Ab Weegenaar Info: www.orgelfraneker.nl
  Goes Grote of Maria Magdalenakerk 13.30 Arno van Wijk Info: www.muziekindegrotekerkgoes.nl
  Groningen Pelstergasthuiskerk 13.30 Jelte Hulzebos
  Groningen Lutherse kerk 14:30 Orgeldemonstratie Hugo Bakker (beide orgels) Info: www.binnenstadskerken.nl
  Groningen Martinikerk 18.00 Hans-Ola Ericsson
  Groningen Der Aa-kerk 20.00 Harald Vogel
  Haarlem RK Bavo 15.00 Jan Hage (Utrecht) o.a. Richard Rijnvos (Quattro quadri) Info: https://www.rkbavo.nl
  's Hertogenbosch Grote kerk 16.00 Evert van de Veen Info: www.evertvandeveen.nl www.batzorgel.nl & www.pgdenbosch.nl
  Leens Petruskerk 20.00 Peter Westerbrink
Leiden Marekerk 16.00 Gijs Boelen Info: http://www.marekerk.nl
  Oosterhout St. Jansbasiliek 14.30 Marktconcert Steven Knieriem Info: www.stichtingludens.nl
  Rotterdam Hoflaankerk 19:30 B.A.C.H. grenzeloos. Natavan Guliyeva en Wouter van der Wilt spelen B.A.C.H. composities Info: www.orgelconcertenhoflaankerk.nl
  Zaltbommel St. Maartenskerk 20:00 Wout van der Linden Info: www.muziekkringbommelerwaard.nl
  Zeist Oosterkerk 19.30 Willem Harold Boog (Zeist) Jubileumconcert 40 jaar concertorganist  2e concertorgel en carillon (Boudewijn Zwart) Info: www.boogconcerten.nl
  Zwolle Broerenkerk 12.00 Minne Veldman Wandelconcert 3 Zwolse orgels Jubileumtour NL 2019 Minne Veldman 25 jaar organist www.orgelconcertenminneveldman.nl/zwolle-31-augustus
  Zwolle Bethlehemkerk 13.00 Minne Veldman Wandelconcert 3 Zwolse orgels Jubileumtour NL 2019 Minne Veldman 25 jaar organist www.orgelconcertenminneveldman.nl/zwolle-31-augustus
  Zwolle Dominicanenkerk 15.00 Minne Veldman Wandelconcert 3 Zwolse orgels Jubileumtour NL 2019 Minne Veldman 25 jaar organist www.orgelconcertenminneveldman.nl/zwolle-31-augustus
         
         


september        
01-09 Delft Maria van Jessekerk 15.00 Jan Hage, toegang vrij, wel collecte,  Info: www.veenswijkorgel.nl
Zeerijp Jacobuskerk 16.00 Stef Tuinstra
02-09 Sneek Grote- of Martinikerk 20.00 Dirk S. Donker (Bachconcert) Info: www.pknsneek.nl
03-09 Amersfoort St.-Joriskerk 20.00 Matthias Havinga (Bachprogramma) Info: www.orgelconcertenjoriskerk.nl
Nijkerk Grote Kerk 20.00 Laurens de Man Info: www.orgelnijkerk.nl
  Nijmegen Stevenskerk 20.30 Het Orgel Trio, Improvisaties bij filmverton ing Der Golem Info: www.nijmeegseorgelkring.nl
  Rotterdam Lambertuskerk 20.00 Eric Vloeimans (trompet) en Hayo Boerema (orgel): improvisatiekunstenaars Info: www.venster-op-muziek-lambertus.com
Waalwijk Witte Kerkje Besoyen 20.15 Ben de Rooij (orgel)-Wim Stokwielder (gitaar-zang) met Zuid-Amerikaanse muziek Info: www.orgelkringwaalwijk.nl
04-09 Dordrecht Grote Kerk 20.00 Cor Ardesch, Kam-orgel & Matthijs Koene, panfluit Info: www.grotekerk-dordrecht.nl
05-09 Tiel St. Maartenskerk 20:00 Kees Alblas, Frits Hendrich, Jonathan Kooman, Ben Middeldorp, Wim Wijnen Info: http://orgelconcertentiel.simpsite.nl
Wijk bij Duurstede Grote Kerk 20.15 Wout van Andel Info: http://grotekerk-wijkbijduurstede.nl
06-09 Hilversum Vituskerk Emmastraat 19.30 Dorien Schouten Info: www.vitus.nl
Maassluis Immanuëlkerk 20.00  Gert van Hoef Info: http://pknmaassluis.nl
  Nijmegen Stevenskerk 20.00 Arjen Leistra Info: https://www.stichtingvoxhumana.nl
07-09 Berkel en Rodenrijs Dorpskerk 20.00 Arjan Breukhoven, Matthijs Breukhoven en Nelline van Liere  Info: www.arjanbreukhoven.nl
  Dordrecht Grote Kerk 15.30 Gerard Verweij, Bach-orgel Info: www.grotekerk-dordrecht.nl
  Gouda Sint-Jan 16.00 Gerben Budding | Slotconcert Orgelserie 2019 Info: www.sintjan.com
Haarlem RK Bavo 15.00 Stephan van de Wijgert  (Amsterdam) Widor (symf. IV), Saint-Saëns, Strategier, Toebosch Info: https://www.rkbavo.nl
  Leens Petruskerk 20.00 Tymen Jan Bronda
  Midwolda Dorpskerk 20.00 Kees van Eersel
  Muiden Grote of St. Nicolaaskerk 14.00 André Potter  Info:  www.hetoudsteorgelvanhetgooi.nl
  Oosterhout St. Jansbasiliek 14.30 Marktconcert: Ton Stevens Triple B-benefietconcert Maarschalkerweerdorgel Info: www.stichtingludens.nl
08-09 Edam Grote Kerk 15.00 Henk Verhoef (Amsterdam), orgel Info: https://www.grotekerkedam.nl
  Groningen Lutherse Kerk 15.00 Tymen Jan Bronda
Weimar Stadtkirche St. Peter und Paul (Herderkirche) 18:00 Timo  Beek Weimarer Orgelsommer
  Zuidbroek Petruskerk 15.00 Stef Tuinstra & Gerdine Tuinstra (zang)
Zutphen Walburgiskerk 16:30 Klaas Stok, Baderorgel. Het jaarlijkse Bachconcert Info: www.baderorgel.nl
09-09 Sneek RK St. Martinus-aan-de-Singel 20.00 Jan Verschuren
10-09 Amersfoort St.-Joriskerk 20.00 Rien Donkersloot (Verzoekprogramma) Info: www.orgelconcertenjoriskerk.nl
11-09 Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk 20.15 Pieter van Dijk & Frank van Wijk Info: https://grotekerk-alkmaar.nl
Franeker Martinikerk 15.00 Markconcert door Jochem Schuurman Info: www.orgelfraneker.nl
Zaandam Oostzijderkerk 20.00 Jaap Zwart Info: https://www.facebook.com/orgelconcerten.oostzijderkerkzaandam
12-09 Wijk bij Duurstede Grote Kerk 20.15 Bert den Hertog Info: http://grotekerk-wijkbijduurstede.nl
13-09 Neeritter H. Lambertus 12:00 Laurens Gardeniers
  Oostwold (Old) Hervormde kerk 20.00 Hugo van der Meij Info: www.kerkelijkerfgoedoostwold.nl
  Vaals De Kopermolen 20:00 Pascale Dossogne
14-09 Boxtel Sint-Petrusbasiliek 14.00 Tommy van Doorn, organist Sint-Petrusbasiliek, Boxtel Info: www.stichtingkerkconcertenboxtel.nl
  Den Haag-Loosduinen Abdijkerk 15.30 Gijsbert Kok (Bodegraven/Den Haag) Info: www.abdijkerk.info
  Groningen Lutherse kerk 12:00 Orgeldemonstratie Tymen Jan Bronda (beide orgels) Info: www.binnenstadskerken.nl
  Groningen Nieuwe Kerk 15.30 Jelte Hulzebos
  Groningen Lutherse kerk 16.00 Johan Beeftink
  Haarlem RK Bavo 15.00 Dirk Out (Haarlem) Tschaikovsky (delen uit Notenkrakersuite) en Gershwin (Rhapsody in Blue)  Open Monumentendag Info: https://www.rkbavo.nl
  Hasselt Ichtuskerk 20.00 Stef Tuinstra Info: https://www.vriendenvanhetknolorgel.nl
  's-Hertogenbosch Grote Kerk 17:00 Jamie de Goei Info: www.batzorgel.nl & www.pgdenbosch.nl
  Hoorn Koepelkerk 12.00 Doe-orgel tot 12 jaar opgeven via m.heerink@planet.nl  Info: www.orgelconcerten-hoorn.nl
  Leens Petruskerk 20.00 Jochem Schuurman
Leiden Waalse Kerk 17.00 Leerlingenconcert. Leerlingen van Erik van Bruggen. Info: https://sites.google.com/site/muziekindewaalsekerk
  Leiden Hartebrugkerk 15.00 Jan Verschuren Info: www.hartebrug.nl
  Lisse Sint Agathakerk 16.00 Cor de Vries (9de Slotconcert Open Monumentendag/Nationale Orgeldag) Info: www.ademavrienden.nl
  Noordwolde (Grn) Hervormde Kerk 16.00 Jos Maters
  Noordwolde (Grn) Hervormde Kerk 20.00 Sonus Vita o.l.v. Anjo de Haan
  Oosterhout St. Jansbasiliek 14.30 Open Monumen tendag. Lambert van Eekelen mmv de Johann-Walter-Kantorei (Torgau, D) olv Ekkehard Saretz Info: www.stichtingludens.nl
  Tilburg St. Dionysius (Heikesekerk) 13.00 Nationale Orgeldag: Inloopconcerten, Workshop en mogelijkheid de orgels te bespelen. Rob Nederlofen Iskander Zalialdinov Info: www.orgelkringmiddenbrabant.nl
  Rotterdam Lambertuskerk 14.00 Eric Koevoets, demonstratie Maarschalkerkweerdorgel Info: www.venster-op-muziek-lambertus.com
  Uithuizen Jacobikerk 16.30 Manuel Tomadin
Urk Rehobothkerk 20.00 Slotconcert 9e YouTube-Orgeldag door meerdere deelnemers o.l.v. Minne Veldman www.youtube-orgeldag.nl
  Wildervank Grote Kerk 20.00 Ludolf Heikens
  Zeist Zeister kerken 10.00 Vierde Zeister Orgeltour tijdens Open Monumentendag  Stadsorganist Willem Harold Boog (orgel) m.m.v. Anita van Soest en Milan Blauwendraad (trompet) Info: www.boogconcerten.nl
15-09 Bellingwolde Magnuskerk 16.00 Sietze de Vries (orgel) en Eran Wajsenblum (blokfluit)
  Wervershoof Sint Werenfriduskerk 14.30 Pieter Rynja Info: http://wervershoof.rkregiowh.nl
  Westwoud RK Martinuskerk 15.30 Gijs Boelen Info: www.orgelconcerten-hoorn.nllen
17-09 Vaals De Kopermolen 12:00 Jean-Pierre Steijvers
18-09 Dordrecht Grote Kerk 20.00 Cor Ardesch, Bach-orgel, Bach-concert Info: www.grotekerk-dordrecht.nl
19-09 Harderwijk Grote Kerk 20.00 Minne Veldman Info: www.minneveldman.nl
20-09 Kampen Nieuwe Kerk 20.00 vrijdag 20 september  Nieuwe Kerk Kampen  Dubbelconcert Willem Harold Boog met Harry Hamer  20.00 uur Feestelijk pro gramma rond 40 jarig jubileum Info: www.boogconcerten.nl
Rotterdam Lambertuskerk 20.00 Anton Doornhein mmv St. Gregoriuskoor o.a. Messe Solennelle van L. Vierne Info: www.venster-op-muziek-lambertus.com
21-09 Den Haag Kloosterkerk 16:00 Hollandse Nieuwe: nieuwe muziek van Nederlandse bodem Geerten van de Wetering (orgel), Matthijs Koene (panfluit) e.a. Info: www.kunstcentrum-Kloosterkerk.nl
  Farmsum Farmsumer Kerk 20.00 Gerben Budding
Franeker Martinikerk 20.00 Rien Donkersloot Info: www.orgelfraneker.nl
  Groningen Martinikerk 10.00 Erwin Wiersinga
Haarlem RK Bavo 15.00 Leon van den Brand (Ravenstein) Hans Weijenburg, slagwerk Widor, Gigout, Ravel (Ma mère l’oye, Boléro) Info: https://www.rkbavo.nl
  Hasselt Grote of St. Stephanuskerk 20.00 Toon Hagen, Canto Ostinato Simeon ten Holt Info: https://www.vriendenvanhetknolorgel.nl
  Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk 19.30 Wolfgang Seifen (Duitsland) Info: www.sonk.nl  
Leiden Marekerk 16.00 Ronald de Jong Info: http://www.marekerk.nl
  Uithuizermeeden Mariakerk 20.00 Peter van der Zwaag
22-09 Appingedam Nicolaïkerk 15.30 Kees van Houten, organist en Marjon Strijk, sopraan
  Assen Adventskerk 15.00  Asser Bach Cantategroep o.l.v. Marion Bluthard Organist: Wietse Meinardi Liturg: ds. Info: https://www.vredenoord-assen.nl Helene van Noord
  Boxtel Sint-Petrusbasiliek 16.00 Harry van Wijk, organist De Kandelaar, Amersfoort Info: www.stichtingkerkconcertenboxtel.nl
  Cuijk St. Martinuskerk 16.00 Léon Berben (orgel): Cabezón, Correa de Arauxo, Titelouze, Cornet en Frescobaldi Info: www.severijn-orgel.nl
  Edam Grote Kerk 15.00 Psallite Edam, motetten uit de 17e en 18e eeuw Info: https://www.grotekerkedam.nl
  Groningen Lutherse kerk 15:00 Benefietconcert Bernard Winsemius (barok-orgel) Opbrengst gaat naar de st. reconstructie Schnitger-orgel Lutherse kerk Groningen. Info: www.binnenstadskerken.nl
  Nijmegen Stevenskerk 15.00 Jos Blom/Jacques de Vroomen/Joost Langeveld, Familieconcert Achter de pijpen van het orgel Info: www.nijmeegseorgelkring.nl
  Rotterdam de Doelen 14.15 Geert Bierling, Bert Mooiman, Bert den Hartog - Batalla Imperial
  Soest Oude Kerk 15.30 Gonny van der Maten Info: www.gonnyvandermaten.nl en  www.oudekerksoest.nl
  Venray St. Petrus' Banden 16.00 Theo Hes, thema filmmuziek,  Info: www.brabantorgel.nl
23-09 Harlingen Grote Kerk 20.00 Janny de Vries (Groningen) Info: www.orgelharlingen.nl/
27-09 's-Hertogenbosch Sint-Janskathedraal 20.00 Marc Fitze, Bern Info: www.orgelconcerten-hendrik-niehoff.nl
  Loppersum Petrus & Pauluskerk 16.00 Stef Tuinstra (ingebruikneming orgel)
  Nieuw-Loosdrecht Sijpekerk (Nieuw-Loosdrechtsedijk 171) 20.00 COM-missieconcert m.m.v. Matthijs Breukhoven – orgel, Nelline van Liere – blokfluiten; toegang VRIJ
28-09 Den Haag Elandstraatkerk 15:00 Bert den Hertog Info: www.orgelelandstraatkerk.nl
  Dordrecht Grote Kerk 19.30 Vincent de Vries Jubileumconcertl Info: https://www.orgelconcertenvincentdevries.nl/
  Groningen Martinikerk 20.00 Leo van Doeselaar & Erwin Wiersinga
  Haarlem RK Bavo 15.00 Ton van Eck Michelle Mallinger, sopraan Andriessen, Hakim, Vierne, Widor, Gigout Info: https://www.rkbavo.nl
  Hasselt Grote of St. Stephanuskerk 20.00 Gert van Hoef, populair concert Info: https://www.vriendenvanhetknolorgel.nl
  Krewerd Mariakerk Peter Westerbrink
  Loppersum Petrus & Pauluskerk 10.30 Stef Tuinstra (open orgeldag)
  Loppersum Petrus & Pauluskerk 16.30 Collegium Musicum Loppersum en Jan Luth (orgel)
  Nijmegen Stevenskerk 16.00 Diederick Clements, in serie Jong Talent Info: www.nijmeegseorgelkring.nl
  Rotterdam Hoflaankerk 19:30 Bachs meesters & gezellen, Marc Schippers, Toon IJzerman en Wouter van der Wilt Info: www.orgelconcertenhoflaankerk.nl
  Zaltbommel Grote of Sint Maartenskerk 20.00 Minne Veldman jubileumtou r 25 jaar organist. Info: www.minneveldman.nl/
  Zuidlaren Ontmoetingkerk 20.00 Wim Opgelder mmv Joris ten Have/draaiorgel
29-09 Castricum St. Pancratiuskerk 15.00 Verschillende organisten: Ronald Schollaart, Joost Doodeman, Dirk van Egmond, Wendy Leonard s, Iwan van Amsterdam, Wim Boerstoel, Katalin Somogyi. M.m.v. Coby Castricum (zang) Info: www.degoedeherdercastricum.nl
  Delft Maria van Jessekerk 15.00 Petra Veenswijk (orgel) en zang Joseph Lia (MT) bariton, toegang vrij, wel collecte,  Info: www.veenswijkorgel.nl
Horst St. Lambertus 16.00 Dana Hemelaer (Diepenbeek, B), met groot scherm en koor Info: www.brabantorgel.nl
  Loppersum Petrus & Pauluskerk 9.30 Jan Smid (feestelijke kerkdienst ingebruikneming orgel)
  Loppersum Petrus & Pauluskerk 16.00 Luthers Bach Ensemble en barokensemble Copper & Zink met Robert Koolstra op orgel
  Soest De Open Hof 16.00 Tim Veldman, m.m.v. Kirsti Consort Info: www.zondagmiddagconcerten-soest.nl
         
         


oktober        
01-10 Vaals De Kopermolen 20:00 Leon Berben
02-10 Franeker Martinikerk 15.00 Marktconcert door Jochem Schuurman Info: www.orgelfraneker.nl
03-10 Tiel St. Maartenskerk 20:00 Kees Alblas en Jonathan Kooman, orgel (vierhandig) Info: http://orgelconcertentiel.simpsite.nl
04-10 Haarlem St. Josephkerk 20.15 Gonny van der Maten
  Katwijk aan Zee Vredeskerk 20.15 Wybe Kooijmans  Info: http://batzorgel.blogspot.com
Zutphen Walburgiskerk 20:00 Pieter van Dijk, Baderorgel. Muziek van Steigleder, Weckmann en Bach Info: www.baderorgel.nl
05-10 Almelo Doopsgezinde Kerk, Grotestraat 57 14.00 Dick Sanderman (Rijssen) Info: http://www.dgtwente.doopsgezind.nl
Hasselt Grote of St. Stephanuskerk 20.00 Dariusz Bakowski-Kois, Poolse sensatie Info: https://www.vriendenvanhetknolorgel.nl
  Midwolda Dorpskerk 20.00 Sander van Marion
06-10 Noordbroek Kerk 15.00 Leonore Lub
  Oosterhout St. Jansbasiliek 15.00 Orgelsprookje De kleine Prins door Ton Stevens (orgel) en Cees Rijnders (verteller) Info: www.stichtingludens.nl
  Tilburg St. Dionysius (Heikesekerk) 16.00 Véronique van den Engh Info: www.orgelkringmiddenbrabant.nl
  Wildervank Grote Kerk 19.00 Dirk Swama
  Winschoten Marktpleinkerk 19.00 Bouko Tiggelaar, Mattijs de Vreugd en Bert van der Woude
10-10 Harderwijk Grote kerk 20.00 Evert van de Veen Info: www.evertvandeveen.nl
11-10 Geervliet Grote kerk 20.00 Jos Moeke (Populair/klassiek programma, gratis/collecte) Info: www.josmoeke.nl
12-10 Franeker Martinikerk 20.00 Slotconcert door Jochem Schuurman Info: www.orgelfraneker.nl
  's-Hertogenbosch Grote Kerk 17:00 Leo van Doeselaar Info: www.batzorgel.nl & www.pgdenbosch.nl
Leiden Waalse Kerk 16.30 Geert Bierling Info: https://sites.google.com/site/muziekindewaalsekerk
  Lisse Agathakerk 20.15 Sophie-Véronique Cauchefer-Choplin Info: https://www.stichtingvoxhumana.nl
Wateringen Herv. kerk 19.30 Jan van Westenbrugge m.m.v. Jan Peter Teeuw (piano) en Leon Koppelman (panfluit) Info: www.orgelwateringen.nl
13-10 Boxtel Sint-Petrusbasiliek 16.00 Peter Waldner, organist Pfarrkirche Mariahilf, Innsbruck Info: www.stichtingkerkconcertenboxtel.nl
Hoorn Koepelkerk 15.30 Gonny van der Maten (orgel), Doris Hochscheid (cello), Frans van Ruth (piano); o.a. nieuwe composities van Wouter van Belle en Rick van Veldhuizen Info: www.gonnyvandermaten.nl en www.orgelconcerten-hoorn.nl
15-10 Vaals De Kopermolen 12:00 Clara Rücker
16-10 Groningen diverse locaties 20.00 Schnitger Festival 2019
17-10 Groningen diverse locaties 20.00 Schnitger Festival 2019
18-10 Dordrecht Grote Kerk 20.00 André Keijzer, Johan den Hoedt, Cor Ardesch, Kam-orgel, benefietconcert voor restauratie balgen Kam-orgel Info: www.grotekerk-dordrecht.nl
Groningen diverse locaties 20.00 Schnitger Festival 2019
19-10 Deventer Penninckshuis 15.00 Gonny van der Maten (orgel), Doris Hochscheid (cello), Frans van Ruth (piano); o.a. nieuwe composities van Wouter van Belle en Rick van Veldhuizen Info: www.gonnyvandermaten.nl
  Farmsum Farmsumer Kerk 20.00 Willeke Smits
  Groningen diverse locaties 09.00 Schnitger Festival 2019
Kampen Bovenkerk 20.00 Minne Veldman (Jubileumconcert 25 jaar organist) Info: www.minneveldman.nl
20-10 Groningen diverse locaties 09.00 Schnitger Festival 2019
25-10 Alphen aan den Rijn Adventskerk 20.15 Minne Veldman Info: www.minneveldman.nl
Berghuizen Geref. Kerk 19.30 Martin Zonnenberg
26-10 Appingedam Nicolaïkerk 22.00 Vincent Hensen-Oosterdijk
  Hengelo Kristalkerk 15.00 Gonny van der Maten (orgel), Doris Hochscheid (cello), Frans van Ruth (piano); o.a. nieuwe composities van Wouter van Belle en Rick van Veldhuizen Info: www.gonnyvandermaten.nl
Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk 19.30 Jan Hage Info: www.sonk.nl  
  Leiden Marekerk 16.00 Bas de Vroome Info: http://www.marekerk.nl
  Nijmegen Stevenskerk 16.00 Leendert Verduijn, in serie Jong Talent Info: www.nijmeegseorgelkring.nl
Zevenhuizen Dorpskerk 20.00 Minne Veldman Info: www.minneveldman.nl
27-10 Assen Adventskerk 15.00  Vespercantorij o.l.v. Dick Dijk Organist: Wietse Meinardi Liturg: ds. Jaap de Raadt Info: https://www.vredenoord-assen.nl
  Cuijk St. Martinuskerk 16.00 Pieter Dirksen (orgel & clavecimbel): Marchand (350 jaar) & Bach Info: www.severijn-orgel.nl
  Oosterhout St. Jansbasiliek 15.00 Cesar Franck-project: projectkoor olv Frans Bullens. Organisten Jan Willems en Ton Stevens Info: www.stichtingludens.nl Info: www.stichtingludens.nl
30-10 Drachten Grote Kerk 20.00 Minne Veldman Info: www.minneveldman.nl
         
         


november        
02-11 Almelo Doopsgezinde Kerk, Grotestraat 57 14.00 Dennis Vallenduuk (Hengelo (O)) Info: http://www.dgtwente.doopsgezind.nl
  Barneveld Orgelmakerij Noorlander 14.00 Minne Veldman Demonstratieconcert Hauptwerk-orgels Info: www.minneveldman.nl
Berkel en Rodenrijs Dorpskerk 20.00 Arjan Breukhoven  Info: www.arjanbreukhoven.nl
  Nijkerk Grote Kerk 20.00 Willem Harold Boog Hervormingsconcert Info: www.boogconcerten.nl
  Urk Bethelkerk 20.00 Minne Veldman. Info: www.minneveldman.nl
03-11 Delft Maria van Jessekerk 15.00 Requiemconcert van Duruflé m.m.v. koor Voix Jolies en Petra Veenswijk (orgel), toegang vrij, wel collecte,  Info: www.veenswijkorgel.nl
  Groningen Lutherse kerk 10:00 Muziekdienst Requiem Brahms Luthers Bach Ensemble Groningen. Tymen Jan Bronda (orgel) Info: www.binnenstadskerken.nl
  Tilburg Het Cenakel 16.00 Jelena Bazova (orgel) m.m.v. Sacramentskoor Breda Info: www.orgelkringmiddenbrabant.nl
07-11 Tiel St. Maartenskerk 20:00 Ria Kornet (marimba) en Jonathan Kooman (orgel) Info: http://orgelconcertentiel.simpsite.nl
08-11 Nijverdal Regenboogkerk 20.00 Hugo van der Meij Info: https://www.facebook.com/orgelconcertennijverdalregenboogkerk/
Zutphen Walburgiskerk 20:00 Krzysztof Urbaniak, Baderorgel. Muziek van Neunhaber, Buxtehude, J.S. Bach en C.Ph.E. Bach Info: www.baderorgel.nl
09-11 Leiden Waalse Kerk 16.30 Lidia Ksiązkiewicz Organiste Kathedraal van Laon (Fr) Info: https://sites.google.com/site/muziekindewaalsekerk
Leiden Hartebrugkerk 15.00 Daniël Roth (Parijs) € 10,00 Info: www.hartebrug.nl
10-11 Bellingwolde Magnuskerk 16.00 Darija Schneiderova en Winfried Dahlke
  Delft Maria van Jessekerk 15.00 Daniel Roth (Fr. St. Sulpice), toegang 10 euro,  Info: www.veenswijkorgel.nl
15-11 Hardenberg Het Morgenlicht 20.00 Minne Veldman Info: www.minneveldman.nl
Katwijk aan Zee Vredeskerk 20.15 André van Vliet met solisten Info: http://batzorgel.blogspot.com
Maassluis Immanuëlkerk 20.00 Orgel-Piano Warner Fokkens, Ruud Lems saxofoon  Info: http://pknmaassluis.nl
16-11 Wateringen Herv. kerk 15.00 Jan van Westenbrugge en Sander van Marion Info: www.orgelwateringen.nl
  Zeist Theater Figi Zeist 20.00 Willem Harold Boog Jubileumconcert met Cavaillé-Coll concertorgel, Wouter Harbers (vleugel), Maurice van Dijk (trompet) 'special guest'  aanvang 20.00 uur Info: www.boogconcerten.nl
17-11 Assen Adventskerk 15.00  Asser Bach Cantategroep o.l.v. Marion Bluthard Organist: Wietse Meinardi Liturg: ds. Helene van Noord Info: https://www.vredenoord-assen.nl
  Dinslaken (Dld) Kirche St. Vincentius 17.oo Timo Beek
23-11 Almelo Doopsgezinde Kerk, Grotestraat 57 14.00 Leerlingen Muziekschool Rijssen Info: http://www.dgtwente.doopsgezind.nl
  Den Haag Kloosterkerk 16:00 Trio Cortado & Geerten van de Wetering (orgel) Bewerkingen van composities van Ravel, Debussy en Bach voor orgel, fluit, althobo en basklarinet Info: www.kunstcentrum-Kloosterkerk.nl
Kampen Bovenkerk 20.00 Evert van de Veen (Thema: Rondom de psalmmelodiën) Info: www.evertvandeveen.nl
  Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk 19.30 Orgelconcert Ben van Oosten Info: www.sonk.nl
  Voorthuizen Hervormde Dorpskerk 19.30 Jos Moeke MMV Rianne van Klaveren, dwarsfluit, Alisa van Dijk, viool en Jaap Eilander, vleugel (Sfeervol instrumentaal concert, nieuw programma!!!) Info: www.josmoeke.nl
  Zuidbroek Petruskerk 20.00 Dutch Choral Singers olv Henk de Vries & Vincent Hensen orgel
24-11 Amsterdam Orgelpark 14.15 NEON - Koor voor nieuwste muziek o.l.v. Fokko Oldenhuis; Gonny van der Maten - orgel Info: www.gonnyvandermaten.nl
Winschoten Marktpleinkerk 16.00 Bouko Tiggelaar & Mattijs de Vreugd
26-11 Genemuiden Grote of Sint Nicolaaskerk 20.00 Minne Veldman Info: www.minneveldman.nl
29-11 Leiden Waalse Kerk 18.15 Bert van den Brink. Jazzy concert op middentoon (!) Info: https://sites.google.com/site/muziekindewaalsekerk
  Zwijndrecht Oude kerk 20.00 Jos Moeke, orgel mmv Rianne van Klaveren, dwarsfluit (Advent/Kerstconcert) Info: www.josmoeke.nl 
30-11 Den Haag Evangelisch-Lutherse Kerk 20.00 Minne Veldman. Info: www.minneveldman.nl
  Farmsum Farmsumer Kerk 20.00 Eeuwe Zijlstra
  Groningen Lutherse Kerk Robert Koolstra, kamerkoor Tiraña i.s.m. barok-orkest Luthers Bachensemble
  Groningen Martinikerk 20.00 Leo van Doeselaar
         


december        
01-12 Zandeweer Protestantse kerk 15.30 Ludolf Heikens
08-12 Delft Maria van Jessekerk 15.00 Advent & Kerstconcert met Schola Cantorum en Petra Veenswijk (orgel), toegang vrij, wel collecte,  Info: www.veenswijkorgel.nl
Groningen Lutherse kerk 17:00 Gregoriaanse Vesper Luthers Bach Ensemble. Peter Westerbrink (barok-orgel) Info: www.binnenstadskerken.nl
Soest Oude Kerk 15.30 NEON - Koor voor nieuwste muziek o.l.v. Fokko Oldenhuis; Gonny van der Maten - orgel Info: www.gonnyvandermaten.nl  en  www.oudekerksoest.nl
12-12 Tiel St. Maartenskerk 20:00 Tiels Vocaal Ensemble o.l.v. Ben Middeldorp en Jonathan Kooman (orgel) - "Festival of Poems and Carols" Info: http://orgelconcertentiel.simpsite.nl
13-12 Katwijk aan Zee Vredeskerk 20.15 Rob van Efferink Advent/Kerstzang  Info: http://batzorgel.blogspot.com
Nieuw-Loosdrecht Sijpekerk (Nieuw-Loosdrechtsedijk 171) 20.00 COM-missieconcert Kerst in Contrast m.m.v. Ensemble DeJongDeJongPlus:Euwe en Sybolt de Jong – orgel en harmonium, Elsbeth de Jong – altviool, KOOR I: Elise van Etten – sopraan, Jochem Baas – countertenor, Dennis van der Veen – tenor, Nathan Tax – basbariton, KOOR II: Lette Vos – sopraan, Rienk de Jong – countertenor, Gerben Bos – tenor, Elbert de Jong – bariton; toegang VRIJ
14-12 Appingedam Nicolaikerk 19.30 Robert Koolstra
15-12 Den Haag Elandstraatkerk 15:00 Bert den Hertog & Capella Sine Nomine olv André Vis ( zondag!) Info: www.orgelelandstraatkerk.nl
  Groningen Der Aa-kerk 15.00 Robert Koolstra
Oosterhout St. Jansbasiliek 15.00 Festival of Lessons & Carols. YRDV en Capella Catharina olv Jan Willems. Organisten Frans Bullens en Ton Stevens Info: www.stichtingludens.nl
22-12 Assen Adventskerk 15.00  Choral Voices o.l.v. Daniel Rouwkema Organist: Wietse Meinardi Kees Richters Info: https://www.vredenoord-assen.nl
Wildervank Grote kerk 19.00 Dirk Swama
23-12 Barneveld Oude Kerk 20.00 Minne Veldman (Kerstconcert met samenzang). Info: www.minneveldman.nl/
25-12 Groningen Lutherse kerk 10:00 Cantatedienst met de kerstdelen uit Messiah. Luthers Bach Ensemble Groningen. Tymen Jan Bronda (orgel) Info: www.binnenstadskerken.nl
26-12 Farmsum Farmsumer Kerk 14.30 Jaap Zwart
  Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk 19.30 Minne Veldman (Traditioneel Kerstconcert). Info: www.minneveldman.nl/ en www.sonk.nl
  Rotterdam Hoflaankerk 14:00 Kerst met Bach. Wouter van der Wilt Info: www.orgelconcertenhoflaankerk.nl
  Voorthuizen Gereformeerde kerk 20.00 Evert van de Veen (Kerstconcert) Info: www.evertvandeveen.nl
  Wateringen Herv. kerk 15.00 Jan van Westenbrugge - Kerst-orgelconcert met samenzang Info: www.orgelwateringen.nl
Zutphen Walburgis kerk 20:00 Festival of Lessons and Carols: Vocaal Ensemble Zutphen o.l.v. Iassen Raykov, Klaas Stok, Baderorgel Info: www.baderorgel.nl
27-12 Haarlem St. Josephkerk 20.15 Una Cintina en Erik Jan Eradus. La Nativité du Seigneur van Olivier Messiaen.
28-12 Leiden Marekerk 16.00 Brederode Consort o.l.v. Henk Gijzen Info: http://www.marekerk.nl
31-12 Groningen Lutherse kerk 13:00 Oudjaarsconcert Robert Koolstra & Tymen Jan Bronda (quatre-mains) De heren bespelen de drie orgels van de kerk.  Info: www.binnenstadskerken.nl
         
2020
04-01-2020 Urk Ichthuskerk 20.00 Minne Veldman Traditioneel Nieuwjaarsconcert Info: www.minneveldman.nl